Přihlášky závodu: Rumpál

Datum:
08.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     OPEN     T    
1.20 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 Ano Ano Ano 250 Kč
66S0450 Porubská Lenka (SVK) ŠK Triturus Nitra 338397 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0099 Batani Valentina SKOB Zlín 416036 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0098 Batani Valeria SKOB Zlín 426384 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano 300 Kč
1.40 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ano Ano 250 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 Ano Ano Ano 250 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 331231 Ano Ano Ano 300 Kč
1.50 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 Ne Ne Ano 100 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 Ano Ano Ano 250 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 7201818 Ano Ne Ano 200 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 Ano Ano Ano 250 Kč
1.70 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 Ne Ne Ano 100 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 1400403 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 Ano Ano Ano 300 Kč
1.90 km, 19 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 1007533 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE9752 Papugová Andrea OOB TJ Slovan Luhačovice B 2051346 Ano Ano Ano 300 Kč
2.00 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 Ano Ne Ne 100 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 Ano Ne Ne 100 Kč
LCE9255 Papugová Katarína OOB TJ Slovan Luhačovice C 232225 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 Ano Ano Ano 250 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 Ano Ano Ano 250 Kč
HLV8451 Bláhová Kateřina KČT - OB Holešov C 53832 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové E 553444 Ano Ano Ano 250 Kč
CET8251 Pešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 9718 Ano Ano Ano 250 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 250 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 Ano Ano Ano 250 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 9971 Ne Ano Ano 200 Kč
8ZC9259 Galatíková Marie Vesmír to zařídí 52709 Ano Ano Ano 250 Kč
37C8200 Cimnaghi Elisabetta Bez registrace 2032023 Ano Ano Ano 250 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko C 219249 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice A 2051353 Ano Ano Ano 300 Kč
22R7250 Minoiu Veronica (ROM) CS Universitatea Craiova 9000101 Ano Ano Ano 300 Kč
22R9350 ANGHEL ANDRA CECILIA (ROM) CS Universitatea Craiova 9000103 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8411 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 300 Kč
NNN0050 Kutilová Jana Neregistrovaní Ano Ne Ne 130 Kč
NNN0053 Zedníková Michaela Neregistrovaní Ano Ano Ano 300 Kč
2.00 km, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 250 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 Ano Ano Ne 200 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OB Vamberk C 9515 Ano Ano Ano 250 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 250 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 253127 Ano Ano Ano 250 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 Ano Ano Ano 300 Kč
37C7550 Aimetto Donatella Bez registrace 206274 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM7856 Kotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 52673 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno 2051489 Ano Ano Ano 300 Kč
NNN0051 Marcaníková Jana Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
1.90 km, 19 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR6651 Marešová Pavlína OK Jiskra Nový Bor C 8465 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 300 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 300 Kč
1.60 km, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 Ano Ano Ano 250 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ano Ano Ano 250 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 250 Kč
CET5151 Pilgrová Anna TJ Loko Česká Třebová C 361914 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 250 Kč
32A5300 Fesselhofer Traude (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 531209 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano 300 Kč
1.40 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 300 Kč
1.40 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 Ano Ano Ano 250 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 Ano Ne Ne 100 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP0601 Hora David SK Praga C 8301 Ano Ano Ano 250 Kč
SVS0401 Černín Adam Orientklub Vsetín Ano Ano Ano 250 Kč
NNN0449 Jíra Filip Neregistrovaní 07941 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 Ano Ano Ano 300 Kč
1IC0000 Novosad Pavel Neregistrovani csos 2070833 Ne Ano Ne 130 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín 2070831 Ano Ano Ano 300 Kč
1.50 km, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 Ano Ano Ano 250 Kč
SVS0201 Černín Lukáš Orientklub Vsetín C Ano Ano Ano 250 Kč
1.70 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 Ano Ano Ne 200 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 Ano Ano Ano 250 Kč
39S0000 Kniebügl Jakub (SVK) KOBRA Bratislava 53840 Ano Ano Ano 250 Kč
36S7200 Féder Medard (SVK) nereg. 7201802 Ano Ano Ano 250 Kč
66S0000 Porubský Peter (SVK) ŠK Triturus Nitra 2032166 Ano Ano Ano 250 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 207849 Ano Ano Ano 250 Kč
2.00 km, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 Ano Ano Ano 250 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK9802 Žáček Matěj SK Radioklub Blansko C 2032123 Ano Ano Ano 300 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 Ano Ano Ano 300 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 Ano Ano Ano 300 Kč
22R9800 Minoiu George (ROM) CS Universitatea Craiova 9000107 Ano Ano Ano 300 Kč
2.20 km, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 Ano Ano Ano 250 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 Ano Ano Ano 250 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 Ano Ano Ano 250 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 4743 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 Ano Ano Ano 250 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín B 51527 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano 300 Kč
2.50 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 Ano Ano Ano 250 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 Ano Ano Ano 250 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 Ano Ano Ano 250 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL8801 Nečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 Ano Ano Ano 250 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 Ano Ano Ano 250 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 Ne Ano Ano 200 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP8000 Hora Zbyněk SK Praga C 9780 Ano Ano Ano 250 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 9720 Ano Ano Ano 250 Kč
CET8001 Pilgr Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2075655 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 Ano Ano Ano 250 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 Ano Ano Ano 250 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín B 886828 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE8049 Tomášek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice 52462 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 Ano Ano Ano 300 Kč
67S9000 Dulák Silvestr (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves 416519 Ano Ano Ano 250 Kč
37C8300 Abrate Fabrizio Bez registrace 2031955 Ano Ano Ano 250 Kč
4RC9250 Short Conor Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 510885 Ano Ano Ano 250 Kč
4RC9050 Pichal Mavlik Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 416551 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR8601 Jirásek Jakub OOB Třebíč C 2016470 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM8923 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno R 303927 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 Ano Ano Ano 300 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 Ne Ano Ne 130 Kč
22R9400 Blejdea Alexandru (ROM) CS Universitatea Craiova 9000104 Ano Ano Ano 300 Kč
22R9200 BARKASZ DANIEL (ROM) CS Universitatea Craiova 9000110 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM88xx Kelbl Ondřej VSK Mendelu Brno zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
VBM87xx Bačík Martin VSK Mendelu Brno zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 Ano Ne Ne 130 Kč
NNN1000 McNulty Henry Neregistrovaní Ano Ano Ano 300 Kč
NNN1001 Moran Colm Neregistrovaní 1601984 Ano Ano Ano 300 Kč
NNN1002 McCollough Eoin Neregistrovaní 551094 Ano Ano Ano 300 Kč
RBKxxxx Kaňovský Adam SK Radioklub Blansko zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
2.40 km, 21 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI7501 Pecka Vlastimil LOK-o Liberec C 682640 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 52222 Ano Ano Ano 250 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 Ano Ano Ano 250 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 Ano Ano Ano 250 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 Ano Ano Ano 250 Kč
39S6400 Kniebügl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 08041 Ano Ano Ano 250 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano 250 Kč
36S7300 Féder Medard (SVK) nereg. 7201804 Ano Ano Ano 250 Kč
66S7300 Porubský Július (SVK) ŠK Triturus Nitra 2045596 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 Ano Ano Ano 300 Kč
37C7500 Roberto Andrea Bez registrace 2013269 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 4783 Ne Ano Ano 260 Kč
LCE7034 Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 436969 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE6721 Hubáček Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 53879 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 Ano Ano Ano 300 Kč
2.20 km, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR6501 Mareš Martin OK Jiskra Nový Bor C 8487 Ano Ano Ano 250 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 Ano Ano Ne 200 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 Ano Ano Ano 250 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 500260 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 250 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 Ano Ne Ano 200 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 Ano Ano Ano 300 Kč
7LC6900 Mudrák Pavel Spolek bloudících šneků 232377 Ano Ano Ano 300 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 Ne Ano Ne 130 Kč
TZL6805 Vrubel Karel SKOB Zlín 53143 Ano Ano Ano 250 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE7359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice 889289 Ano Ano Ano 300 Kč
1.90 km, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 Ano Ano Ano 250 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano 250 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 250 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano 250 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 250 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ano Ano Ano 250 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 Ano Ano Ano 250 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 Ano Ano Ano 300 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 300 Kč
26A5500 Hones Josef (AUT) HSV Ried 1500223 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 300 Kč
22R5700 Minoiu Emilian (ROM) CS Universitatea Craiova 9000108 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano 300 Kč
1.60 km, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 250 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 300 Kč
MKP4400 Koč Břetislav SK GORDIC Praha Kačerov C 51668 Ano Ano Ano 300 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 Ano Ano Ano 300 Kč
1.40 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 Ano Ano Ano 250 Kč
15C2600 Kempf Adolf (SUI) KTV Altdtorf 2043928 Ano Ano Ano 250 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 300 Kč
1.30 km, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI0901 Pecka Matěj LOK-o Liberec C 8297 Ano Ano Ano 70 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 52677 Ano Ne Ne 30 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 51302 Ano Ne Ne 30 Kč
HLV0555 Bláhová Daniela KČT - OB Holešov C 53829 Ano Ano Ano 70 Kč
HLV0565 Kotasová Táňa KČT - OB Holešov C 53826 Ano Ano Ano 70 Kč
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 Ano Ano Ano 70 Kč
VAM0606 Koblic Martin OB Vamberk C 9483 Ano Ano Ano 70 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 Ne Ano Ano 60 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 Ne Ano Ano 60 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 51603 Ne Ano Ne 30 Kč
47S0700 Šmelík Daniel (SVK) TJ Rapid Bratislava 442590 Ano Ano Ano 70 Kč
PGP0901 Hora Jan SK Praga C Ano Ano Ano 70 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9728 Ano Ano Ano 70 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 Ano Ano Ano 70 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 Ano Ano Ano 70 Kč
JZL0950 Kundratová Eva TJ Jižní svahy Zlín C 218973 Ano Ano Ano 70 Kč
JZL0700 Kundrata Vít TJ Jižní svahy Zlín C 53353 Ano Ano Ano 70 Kč
LCE0049 Tomáškovi Pepíček a Anička OOB TJ Slovan Luhačovice zapůjčit Ano Ano Ano 70 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 Ano Ano Ano 120 Kč
1IC0001 Novosadová Klára Neregistrovani csos 52685 Ne Ano Ne 50 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 Ne Ano Ne 50 Kč
OSN0959 Červinková Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C zapůjčit Ne Ano Ne 70 Kč
TZLxxx4 Černoch Jakub SKOB Zlín Ano Ano Ano 120 Kč
TZLxxxx Pekárek David SKOB Zlín 52223 Ano Ano Ano 120 Kč
NNN0052 Koč Juraj Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 120 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52683 Ano Ano Ano 120 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 Ano Ano Ano 120 Kč
TZLxxx5 Kočová Halina SKOB Zlín zapůjčit Ano Ano Ano 120 Kč
VIV0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering zapůjčit Ano Ne Ne 50 Kč
VIV0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering 52689 Ano Ne Ne 50 Kč
1.40 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 Ano Ano Ano 70 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 Ano Ano Ano 70 Kč
66S7650 Porubská Andrea (SVK) ŠK Triturus Nitra 406967 Ano Ano Ano 70 Kč
KAM9701 Hlubuček Martin OK Kamenice C 232408 Ano Ano Ano 70 Kč
8ZC8750 Skochová Jitka Vesmír to zařídí zapůjčit Ne Ano Ano 100 Kč
NNN0049 Jírová Monika Neregistrovaní 207856 Ne Ne Ano 50 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 Ano Ano Ano 120 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano 120 Kč
VBM89xx Galušková Johana VSK Mendelu Brno zapůjčit Ano Ano Ano 120 Kč
VBM86xx Lukšíková Barbora VSK Mendelu Brno zapůjčit Ano Ano Ano 120 Kč
VBM65xx Galušková Šárka VSK Mendelu Brno zapůjčit Ano Ano Ano 120 Kč
1.80 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL8653 Vintrová Alžběta SKOB Zlín 4635 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 Ne Ano Ne 100 Kč
49A8600 Vágner Vladislav (AUS) Lenochodi Zlín zapůjčit Ne Ano Ano 240 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE8290 Tomášková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice zapůjčit Ano Ano Ano 310 Kč
8ZC7500 Petr Novotný Vesmír to zařídí 2067992 Ano Ano Ne 200 Kč
49A8500 Láznička Martin (AUS) Lenochodi Zlín Ne Ano Ano 260 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 53319 Ano Ano Ano 300 Kč
TZLxxx2 Benrothová Irena SKOB Zlín 416065 Ano Ano Ano 300 Kč
TZLxxx3 Benroth Miroslav SKOB Zlín 416064 Ano Ano Ano 300 Kč
VIV7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering 52690 Ano Ne Ne 130 Kč
VIV7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering 682358 Ano Ne Ne 130 Kč
celkem přihlášených: 360, vklad: 85590 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.