Event entries: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Date:
2015/09/27
Place:
Sobotín - Klepáčov
Organiser:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Classes:
T3     T6     T9    
3.30 km, 25 m, 9 controls
(57)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 140 CZK
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 140 CZK
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 53320 140 CZK
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 140 CZK
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 140 CZK
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 140 CZK
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 140 CZK
DKP5152 Kovářová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 51755 140 CZK
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 140 CZK
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 140 CZK
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 140 CZK
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 140 CZK
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 2060240 140 CZK
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 140 CZK
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 140 CZK
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 140 CZK
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 140 CZK
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 140 CZK
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 140 CZK
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 140 CZK
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 140 CZK
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 140 CZK
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 140 CZK
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 140 CZK
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 140 CZK
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 140 CZK
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 140 CZK
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 140 CZK
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 140 CZK
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 140 CZK
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 140 CZK
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 140 CZK
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 140 CZK
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 140 CZK
ABM0063 Mokrá Michaela KOB ALFA Brno C 896977 140 CZK
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 140 CZK
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 140 CZK
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 140 CZK
SHK0900 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové 7753 140 CZK
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 140 CZK
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 140 CZK
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice 416270 140 CZK
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 140 CZK
LPU1 Málková Alena OK Lokomotiva Pardubice 140 CZK
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 140 CZK
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 140 CZK
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 140 CZK
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 140 CZK
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 140 CZK
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 140 CZK
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 140 CZK
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 140 CZK
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 140 CZK
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 140 CZK
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 140 CZK
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 210 CZK
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 210 CZK
5.80 km, 165 m, 15 controls
(45)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 140 CZK
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 140 CZK
SJH8901 Kovář Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 7201821 140 CZK
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 140 CZK
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 140 CZK
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 140 CZK
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 140 CZK
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 140 CZK
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 140 CZK
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 140 CZK
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 140 CZK
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 140 CZK
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 140 CZK
STE9456 Neumannová Anna SK SKI-OB Šternberk C 426325 140 CZK
SBR9700 Soviš David SKOB Bruntál 2075652 140 CZK
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 140 CZK
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 140 CZK
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 140 CZK
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 140 CZK
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 140 CZK
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 140 CZK
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 140 CZK
LPU2 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice 140 CZK
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 140 CZK
ASU9141 Hnilica Přemek Magnus Orienteering C 515191 140 CZK
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 140 CZK
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 140 CZK
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 140 CZK
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 416057 140 CZK
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 210 CZK
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 140 CZK
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 140 CZK
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 2083419 140 CZK
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 140 CZK
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 140 CZK
LPM9353 Zayats Inna OK Lokomotiva Plzeň C 51161 140 CZK
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška B 553467 140 CZK
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 140 CZK
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 140 CZK
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 140 CZK
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 7202890 210 CZK
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 210 CZK
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 210 CZK
NNN01 Drápalová Pavla Neregistrovaní 140 CZK
41P Listek Marta (POL) WKS Wawel Kraków 888962 140 CZK
9.10 km, 235 m, 18 controls
(27)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 140 CZK
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 140 CZK
NNN Prokeš Tomáš Neregistrovaní rent 170 CZK
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 140 CZK
41P9900 Kuca Kacper (POL) WKS Wawel Kraków 7204931 140 CZK
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 140 CZK
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 140 CZK
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 140 CZK
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 140 CZK
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 140 CZK
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 140 CZK
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk A 1398976 140 CZK
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 53634 140 CZK
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 140 CZK
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 140 CZK
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 140 CZK
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 140 CZK
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 140 CZK
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 410796 140 CZK
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 410798 140 CZK
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 140 CZK
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 140 CZK
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 140 CZK
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 140 CZK
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 140 CZK
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 140 CZK
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 210 CZK
entered total: 129, fee: 18580 CZK