Přihlášky závodu: Litoměřický TULIPÁN

Datum:
01.05.2015
Místo konání:
Úštěk
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     N    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 330
Náhradníků: 20
1.10 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 Ano Ano Ano 140 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda C 889274 Ne Ne Ano 40 Kč
DOB0555 Černíková Zuzana KOB Dobruška C 889287 Ano Ano Ano 140 Kč
VSP0550 Floriánková Františka USK Praha C 2021839 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 Ne Ne Ano 40 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ne Ne 80 Kč
1.20 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 Ano Ano Ano 140 Kč
RUM0451 Nedvídková Katka ZOOB Rumburk C 336704 Ano Ano Ano 140 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 49962 Ano Ano Ano 140 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 Ano Ano Ano 180 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem C 2080901 Ano Ano Ano 200 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 08870 Ano Ano Ano 200 Kč
1.20 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 Ano Ano Ano 140 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 140 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420419 Ano Ano Ano 140 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 Ano Ano Ano 140 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 Ne Ano Ano 100 Kč
VSP0252 Floriánková Anežka USK Praha C 2021841 Ano Ano Ano 140 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 Ano Ano Ano 140 Kč
1.90 km, 20 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 Ano Ano Ano 180 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 Ano Ano Ano 180 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 Ano Ano Ano 240 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano 300 Kč
1.90 km, 19 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ne Ano Ano 140 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 Ano Ano Ano 180 Kč
2.00 km, 24 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 180 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano 180 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 Ne Ano Ano 140 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 180 Kč
LLI8450 Křenková Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano 180 Kč
NNN0052 Barcalová Lenka Neregistrovaní Ano Ano Ano 180 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 180 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 Ano Ne Ano 140 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 Ano Ano Ano 180 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 Ano Ano Ano 180 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 Ano Ano Ano 180 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 Ano Ano Ano 180 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 Ano Ano Ano 180 Kč
NNN0060 Holzknechtová Veronika Neregistrovaní 682074 Ano Ano Ano 180 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ano Ano Ano 240 Kč
DOB8450 Hlaváčová Lenka KOB Dobruška C 336740 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga C 232017 Ano Ano Ano 240 Kč
1.90 km, 21 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 Ano Ano Ano 180 Kč
LME7750 Švihlová Kateřina SK Los Mělník C zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 Ano Ano Ano 180 Kč
51D8050 Derksen Antje (GER) SV Bad Düben 6373 Ano Ano Ano 180 Kč
VLI7455 Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano 180 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 180 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ne Ano Ne 70 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano 180 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 300 Kč
1.90 km, 21 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 Ano Ano Ano 180 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 Ano Ano Ano 180 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano 180 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 Ano Ano Ano 180 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ano Ano Ano 180 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano 180 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ano Ano Ano 180 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 180 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ano Ano Ano 180 Kč
ODV7354 Ondřejčková Iveta TJ Aero Odolena Voda C 361919 Ne Ne Ano 70 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 Ano Ne Ne 70 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 Ano Ano Ano 180 Kč
VSP7353 Floriánková Daniela USK Praha C 2021840 Ano Ano Ano 180 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 Ano Ano Ano 240 Kč
1.90 km, 22 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP6650 Němcová Jana Oddíl OB Kotlářka C 49893 Ano Ano Ano 180 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ne Ano Ano 140 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 Ano Ano Ano 180 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 180 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 Ano Ano Ano 180 Kč
29D7051 Zelenin Jekaterina (GER) USG Chemnitz 1399070 Ano Ano Ano 180 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 Ano Ano Ano 180 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ano 240 Kč
1.20 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 Ano Ano Ano 180 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 Ano Ano Ano 180 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 Ano Ano Ano 180 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 180 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 Ano Ano Ano 180 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 180 Kč
1.20 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 Ano Ano Ano 180 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 180 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ne Ano Ano 180 Kč
1.20 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 Ano Ano Ano 180 Kč
1.20 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 Ano Ano Ano 140 Kč
1.10 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 2078467 Ne Ano Ano 80 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0602 Rubáček Matouš Slavia Liberec orienteering C 4402227 Ano Ano Ano 140 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 Ano Ne Ne 40 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888612 Ano Ano Ano 180 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C Ano Ano Ano 200 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 Ano Ano Ano 200 Kč
ROU0601 Polívka Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano 200 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 Ano Ano Ano 200 Kč
ROU0502 Vanžura David SKOB Roudnice nad Labem C 2083408 Ano Ano Ano 200 Kč
1.90 km, 21 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 Ano Ano Ano 140 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 Ano Ano Ano 140 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ano Ano Ano 140 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 Ano Ano Ano 140 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 Ano Ano Ano 140 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 Ano Ano Ano 140 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 Ano Ano Ano 140 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 Ano Ano Ano 140 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 Ano Ano Ano 140 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C 2056265 Ne Ano Ano 100 Kč
STB0401 Mašek Matěj TJ Stadion Nový Bor C 446338 Ano Ne Ne 50 Kč
VLI0401 Rubáček Jan Slavia Liberec orienteering C 4402230 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 Ano Ano Ano 140 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 Ano Ano Ano 140 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 Ano Ano Ano 180 Kč
1.90 km, 20 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 140 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 Ano Ano Ano 140 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 Ano Ano Ano 140 Kč
RUM0100 Dušek Petr ZOOB Rumburk Ano Ano Ano 140 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha C 2080913 Ano Ne Ne 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 Ano Ano Ano 200 Kč
2.00 km, 20 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP9901 Matějka Šimon OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51331 Ano Ano Ano 180 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 Ano Ano Ano 180 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 Ano Ano Ano 180 Kč
2.00 km, 20 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 Ano Ano Ano 240 Kč
2.30 km, 24 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP8501 Kolman Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52923 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 Ano Ano Ano 180 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 180 Kč
18D8601 Leidinger Paul (GER) Post SV Dresden 7003455 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC8501 Duben Jan KOB Děčín C 416132 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 Ano Ano Ano 180 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 Ano Ano Ano 180 Kč
NNN0006 Novotný Martin Neregistrovaní Ano Ano Ano 180 Kč
NNN0002 Němeček Martin Neregistrovaní Ano Ano Ano 180 Kč
NNN0003 Machač Mojmír Neregistrovaní Ano Ano Ano 180 Kč
NNN0004 Huml Lukáš Neregistrovaní Ano Ano Ano 180 Kč
NNN0005 Čech Filip Neregistrovaní Ano Ano Ano 180 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 Ano Ano Ano 180 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 180 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 Ano Ano Ano 180 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 Ano Ano Ano 180 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 222651 Ne Ano Ano 140 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 Ano Ano Ano 180 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano 180 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 180 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 Ano Ano Ano 180 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC8601 Kolorenč Pavel jr. KOB Děčín C 416230 Ne Ano Ano 140 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 Ano Ano Ano 270 Kč
NNN0018 Holzknecht Pavel Neregistrovaní 682107 Ano Ano Ano 180 Kč
DOB8601 Krejčí Jiří KOB Dobruška C 320286 Ano Ano Ano 270 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 Ano Ano Ano 270 Kč
NNN0020 Cvrk Květoš Neregistrovaní Ano Ano Ano 180 Kč
NNN0022 Nushart Tomáš Neregistrovaní 232041 Ano Ano Ano 270 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C Ano Ano Ano 300 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 Ano Ano Ano 300 Kč
2.00 km, 22 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 180 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 Ano Ano Ano 180 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 180 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 888632 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 Ano Ano Ano 240 Kč
2.00 km, 22 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP7201 Mička Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51280 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano 180 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 Ano Ne Ne 70 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano 180 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 Ano Ano Ano 180 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 Ano Ano Ano 180 Kč
LME7400 Švihla Tomáš SK Los Mělník C zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 Ano Ano Ano 180 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 Ano Ano Ano 180 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 Ano Ano Ano 180 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 180 Kč
51D7300 Derksen Andre (GER) SV Bad Düben 504673 Ano Ano Ano 180 Kč
VLI7302 Rubáček Jan Slavia Liberec orienteering C 49963 Ano Ano Ano 180 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 Ano Ano Ano 180 Kč
VSP7304 Floriánek Jan USK Praha C 2032112 Ano Ano Ano 180 Kč
1HC0000 Dušek Miloš MTB Juliovka 08413 Ano Ano Ano 240 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7300191 Ano Ano Ano 240 Kč
2.00 km, 22 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 180 Kč
22D6601 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 660114 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 180 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 180 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 180 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 Ano Ano Ano 180 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 Ano Ano Ano 180 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 Ano Ano Ano 180 Kč
ODV7000 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda C 2067994 Ne Ne Ano 70 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 Ano Ano Ano 180 Kč
29D6601 Zelenin Andrei (GER) USG Chemnitz 1399080 Ano Ano Ano 180 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 180 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 Ano Ano Ano 240 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano 240 Kč
1.90 km, 21 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 Ano Ano Ano 180 Kč
RUM6500 Fiala Petr ZOOB Rumburk C zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 Ne Ano Ano 140 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 Ano Ano Ano 240 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ano 240 Kč
1.90 km, 20 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 Ano Ano Ano 180 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 Ano Ano Ano 180 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 Ano Ano Ano 180 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 180 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano 180 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano 180 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 Ano Ano Ano 180 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 Ano Ano Ano 240 Kč
1.90 km, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano 180 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ne Ano Ano 140 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 Ano Ano Ano 180 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 Ano Ano Ano 180 Kč
LDC5101 Kolorenč Pavel KOB Děčín C 8342 Ano Ano Ano 180 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 180 Kč
1.20 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 Ano Ano Ano 140 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 140 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 Ano Ano Ano 140 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 Ano Ano Ano 140 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 Ano Ano Ano 140 Kč
1.20 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 Ano Ano Ano 140 Kč
51D4500 Kern Wilmar (GER) SV Bad Düben 504611 Ano Ano Ano 140 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano 140 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 Ano Ano Ano 140 Kč
1.10 km, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano 120 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 Ano Ano Ano 120 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ne Ano Ano 80 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 Ano Ano Ano 120 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 Ne Ano Ne 40 Kč
NNN0051 Semerádová Barbora Neregistrovaní Ano Ano Ano 120 Kč
JES6750 Jiráňová Irena OK Rakovník C 8808 Ano Ano Ano 120 Kč
CHA8250 Vokálová Jaroslava OK Chrastava 760913 Ano Ano Ano 120 Kč
CHC0801 Kotek Petr K.O.B. Choceň 2011852 Ano Ano Ano 120 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 Ano Ano Ano 120 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 Ano Ano Ano 120 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 Ano Ano Ano 120 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 49986 Ano Ne Ne 40 Kč
NNN0015 Melišík Michael Neregistrovaní Ano Ne Ne 40 Kč
NNN0016 Dvořák Vítězslav Neregistrovaní Ano Ano Ano 120 Kč
NNN0017 Jakš Petr Neregistrovaní Ano Ano Ano 120 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 920688 Ne Ano Ano 80 Kč
NNN0061 Černá Nikola Neregistrovaní Ne Ano Ano 80 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 Ano Ano Ano 120 Kč
LDC9250 Vlčková Klára KOB Děčín C 53554 Ano Ano Ano 120 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 Ne Ne Ano 40 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ne Ne 80 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ne Ne 80 Kč
NNN8801 Štěpánek Jan Neregistrovaní 08348 Ano Ano Ano 120 Kč
LTP0453 Benešová Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice 420453 Ano Ano Ano 120 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C Ano Ano Ano 120 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 08866 Ano Ano Ano 120 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 51441 Ano Ano Ano 120 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 08869 Ano Ano Ano 120 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 08867 Ano Ano Ano 120 Kč
celkem přihlášených: 302, vklad: 51130 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.