Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0455 | Hečová VeronikaHečová Veronika | SOB Olomouc | C | 2069085 | 20 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 20 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | 20 Kč | ||
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 20 Kč |
JPV0579 | Hrubá KláraHrubá Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078581 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 20 Kč |
UOL0050 | Konečná AdélaKonečná Adéla | SOB Olomouc | C | 2035727 | 20 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | C | 2020729 | 20 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | C | 2020728 | 20 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 20 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 20 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2019215 | 20 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 20 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035722 | 20 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027230 | 20 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | C | 9132 | 20 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | B | 52722 | 30 Kč |
TZL0058 | Kundratová LucieKundratová Lucie | SKOB Zlín | A | 218974 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 30 Kč |
KON7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | KOB Konice | C | 995816 | 30 Kč |
JPV9898 | Pilcová SabinaPilcová Sabina | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007538 | 30 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 30 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 219251 | 30 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 30 Kč |
UOL9950 | Janošíkova TerezaJanošíkova Tereza | SOB Olomouc | A | 682075 | 30 Kč |
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | B | 8898 | 30 Kč |
UOL7651 | Janošíková LenkaJanošíková Lenka | SOB Olomouc | C | 301554 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2049535 | 30 Kč |
JZL7351 | Kundratová JanaKundratová Jana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53360 | 30 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 30 Kč |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 410324 | 30 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 30 Kč |
STE7551 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | 30 Kč | ||
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 30 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 30 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 2059758 | 30 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301567 | 20 Kč |
JZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | TJ Jižní svahy Zlín | C | 20 Kč | |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 20 Kč |
OOL0501 | Petřivalský ArnauPetřivalský Arnau | SK Haná orienteering | C | 421860 | 20 Kč |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301562 | 20 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 20 Kč |
PLU0101 | Hartmann MatoušHartmann Matouš | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051507 | 20 Kč |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 20 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52746 | 20 Kč |
JZL0201 | Kundrata JanKundrata Jan | TJ Jižní svahy Zlín | B | 53353 | 20 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075675 | 20 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027218 | 20 Kč |
OOL0203 | Petřivalský BernatPetřivalský Bernat | SK Haná orienteering | C | 421859 | 20 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 20 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9800 | Mazanec JakubMazanec Jakub | SOB Olomouc | C | 2051499 | 30 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 30 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 30 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 30 Kč |
TBM9110 | Jašek JindřichJašek Jindřich | KOS TJ Tesla Brno | 515085 | 30 Kč | |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 30 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 30 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1602630 | 30 Kč |
JPV9824 | Kočí JosefKočí Josef | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007539 | 30 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 7202579 | 30 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 30 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 30 Kč |
UOL7500 | Binar RobertBinar Robert | SOB Olomouc | C | 681853 | 30 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 52490 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK6120 | Jalový VlastimilJalový Vlastimil | SK Radioklub Blansko | C | 52163 | 30 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 30 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 30 Kč |
KON6919 | Huňka KarelHuňka Karel | KOB Konice | C | 52720 | 30 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 30 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 30 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 30 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52498 | 30 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 30 Kč |
KON7219 | Procházka JosefProcházka Josef | KOB Konice | C | 330675 | 30 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 30 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 30 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 52725 | 30 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 30 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 30 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 30 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 232747 | 30 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 30 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 30 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 30 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 30 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | 30 Kč | ||
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 30 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 30 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 811213 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 30 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 30 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 30 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 30 Kč |
ZPV5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | KOB ZPV Prostějov | C | 1400440 | 30 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 30 Kč |
ADA5506 | Jelínek RomanJelínek Roman | OOB Spartak Adamov | C | 52669 | 30 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020740 | 30 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 410398 | 30 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 30 Kč |
STE6333 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK SKI-OB Šternberk | C | 426375 | 30 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 30 Kč |
CEL5628 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52744 | 30 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 30 Kč |
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 30 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 20 Kč |
JZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | TJ Jižní svahy Zlín | C | 218973 | 20 Kč |
KON0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | KOB Konice | C | 52482 | 20 Kč |
OOL0800 | Petřivalský NilPetřivalský Nil | SK Haná orienteering | C | 2051491 | 20 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 20 Kč |
JPV0909 | Matečný MatyášMatečný Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | 2075677 | 20 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 20 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 20 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 20 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 20 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 20 Kč | |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 20 Kč |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 20 Kč |
NNN8501 | Vévoda AntonínVévoda Antonín | Neregistrovaní | zapůjčit | 20 Kč | |
PBM7375 | Tršová DanielaTršová Daniela | TJ Spartak 1. brněnská | C | 53539 | 20 Kč |
PBM7302 | Trš LubomírTrš Lubomír | TJ Spartak 1. brněnská | C | 682097 | 20 Kč |