Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
27.06.2015
Místo konání:
Vrbno pod Pradědem - Ski Arena
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P3     P5    
3.60 km, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 30 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 30 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 30 Kč
KRN0750 TRibusová Julie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 30 Kč
VRB0797 Jägermannová Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067394 30 Kč
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 30 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 30 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 30 Kč
2.80 km, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 30 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 30 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 30 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 30 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49360 90 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49365 90 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 90 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 90 Kč
4.80 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 90 Kč
17P0050 Ciesiółka Katarzyna (POL) WKS Śląsk 9201008 90 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 90 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 90 Kč
5.90 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 90 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 90 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 90 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 90 Kč
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9655 Turečková Eva Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 130 Kč
7.50 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 90 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 90 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 90 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 90 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 90 Kč
6.50 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 90 Kč
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 90 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
KRN7753 Kozlíková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52646 90 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 90 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 90 Kč
4.90 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 90 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 90 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 90 Kč
3.70 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 90 Kč
3.60 km, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 30 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 30 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 30 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 30 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 30 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 30 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 30 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 30 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 30 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 30 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 30 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 30 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 30 Kč
3.60 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 7202876 90 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 90 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 90 Kč
TRI0201 Gabrys Adam TJ TŽ Třinec C 49312 90 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 90 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 90 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 2085648 90 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 90 Kč
5.50 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 90 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073752 90 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 90 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 90 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 90 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 90 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava C 232491 90 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 7203453 90 Kč
7.90 km, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 90 Kč
8.50 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 90 Kč
10.30 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 90 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 90 Kč
SSU9000 Hewelt Maciej SK Severka Šumperk C 500662 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 90 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 90 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 90 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 90 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232526 180 Kč
8.50 km, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 90 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 90 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
HAV5803 Ryšavý Jiří OB Havířov C 02049558 90 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
17P7100 Sobczyński Kalikst (POL) WKS Śląsk 9595959 90 Kč
17P7500 Ciesiółka Sebastian (POL) WKS Śląsk 9751124 90 Kč
17P7600 Gmur Karol (POL) WKS Śląsk 7204930 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 90 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 90 Kč
17P7900 Pyra Bartłomiej (POL) WKS Śląsk 886319 180 Kč
6.50 km, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 90 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 90 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 90 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 90 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 90 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 90 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 90 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 90 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 90 Kč
5.40 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 90 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 90 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 90 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
17P5500 Guga Romuald (POL) WKS Śląsk 889177 90 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 90 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
4.60 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 90 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 90 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 90 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 90 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 90 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 90 Kč
3.60 km, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov 51933 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
TRI1000 Halabrin Roman TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 50 Kč
TRI7250 Kaufmanová Martina TJ TŽ Třinec C 7863 50 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 50 Kč
KAR7950 Kujová Vladimíra SK Karlovice 301265 50 Kč
SFM8651 Haluzíková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SK OB Horní Benešov C 231950 50 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 50 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 50 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 50 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 50 Kč
5.10 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 50 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 50 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 50 Kč
SOP8710 Balcar Adam OOB TJ Slezan Opava 4777 50 Kč
celkem přihlášených: 180, vklad: 13320 Kč