Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.05.2015
Místo konání:
Dolní Sokolovec, Penzion Mikeš
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.00 km, 25 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
2.00 km, 25 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52143 40 Kč
SJI0554 Marečková Viktorie OK Jihlava C 2083391 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 112 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C 443062 40 Kč
2.30 km, 35 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
RUZ0350 Kodysová Šárka TJ Růžená C zapůjčit 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 2079504 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
3.70 km, 45 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 53152 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53156 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 2051486 40 Kč
4.50 km, 135 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 70 Kč
6.40 km, 170 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
7.80 km, 200 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 70 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 336789 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
JHB8460 Čejková Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 897383 70 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 70 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 70 Kč
CHT9151 Jandová Diana OOB SK Chrast C 888620 70 Kč
4.50 km, 135 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 70 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 70 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
6.40 km, 170 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
4.90 km, 125 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
JHB6152 Čejková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53621 70 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 70 Kč
SJI6552 Petráčková Zuzana OK Jihlava C 301216 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
3.80 km, 55 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 70 Kč
2.00 km, 25 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
2.00 km, 25 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 115 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
2.70 km, 40 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 2053580 40 Kč
SJI0303 Klimeš Tomáš OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJI0300 Vokurka Šimon OK Jihlava C 2011831 40 Kč
CTB0401 Gregor Jáchym SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
4.30 km, 130 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
PZR0203 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
PZR0106 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
SJI0104 Lepšík Daniel OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0105 Novotný Filip OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava C 2080961 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 0000000000 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 0000004538 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
7.20 km, 185 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 70 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 53169 70 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 416080 70 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 70 Kč
8.50 km, 200 m, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
10.20 km, 240 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 70 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 70 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 70 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 70 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 70 Kč
7.20 km, 185 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 70 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 70 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 70 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079508 70 Kč
8.50 km, 200 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
6.40 km, 210 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
5.40 km, 135 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
4.70 km, 125 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč
2.00 km, 25 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
CHT0802 Skočílek Martin OOB SK Chrast C 2075633 40 Kč
CHT1055 Skočílková Anežka OOB SK Chrast C 2075637 40 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 40 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 40 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 40 Kč
JHB1351 Čejková Linda TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201207 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 113 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 7926 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51838 40 Kč
RUZ0850 Kodysová Markéta TJ Růžená zapůjčit 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2079502 40 Kč
RUZ0600 Kodys David TJ Růžená zapůjčit 40 Kč
3.60 km, 45 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7251 Veselá Denisa SOS Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336787 40 Kč
CHT6501 Skočílek Martin OOB SK Chrast C 2075635 40 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 40 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 111 40 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 40 Kč
celkem přihlášených: 241, vklad: 13810 Kč