Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
4DC7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | 2092416 | 0 Kč | |
6YC6850 | Petrová MartinaPetrová Martina | Neregistrovaní | 232196 | 0 Kč | |
4DC5850 | Kujanová MartinaKujanová Martina | Báječné ženy v orientačním běhu | zapůjčit | 0 Kč | |
4DC8750 | Králová VandaKrálová Vanda | Báječné ženy v orientačním běhu | zapůjčit | 0 Kč | |
4DC7650 | Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka | Báječné ženy v orientačním běhu | 2092415 | 0 Kč | |
DKP7250 | Tichá DagmarTichá Dagmar | Oddíl OB Kotlářka | C | 1470164 | 0 Kč |
LME0250 | Bejvlová KarolínaBejvlová Karolína | SK Los Mělník | A | 2058463 | 0 Kč |
LME7350 | Bejvlová MartinaBejvlová Martina | SK Los Mělník | C | 2060273 | 0 Kč |
DKP0151 | Kalousková MarieKalousková Marie | Oddíl OB Kotlářka | B | 443091 | 0 Kč |
6EC8250 | Burešová LenkaBurešová Lenka | Midný holky | zapůjčit | 0 Kč | |
TAP0051 | Dědková TeodoraDědková Teodora | KOB Tretra Praha | A | 361961 | 0 Kč |
TAP9755 | Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela | KOB Tretra Praha | A | 442851 | 0 Kč |
PGP9954 | Sieglová EliškaSieglová Eliška | SK Praga | A | 7201197 | 0 Kč |
MFP7050 | Sieglová DagmarSieglová Dagmar | Matfyz Praha | C | 443075 | 0 Kč |
TJP9150 | Krausová BarboraKrausová Barbora | TJ Sokol Troja | C | 53504 | 0 Kč |
DVP6151 | Malačková JanaMalačková Jana | DVP ORIENTATION | C | 232646 | 0 Kč |
9YC6950 | Smolkova RomanaSmolkova Romana | x | zapůjčit | 0 Kč | |
PVP7251 | Rohanová MarkétaRohanová Markéta | VSK Přírodní vědy Praha | C | 446365 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM7102 | Škácha MichalŠkácha Michal | OK Kamenice | C | 7201769 | 0 Kč |
EKP7510 | Čermák DanielČermák Daniel | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7003028 | 0 Kč |
44C8000 | Dvořák JosefDvořák Josef | Neregistrovaní borci | 682615 | 0 Kč | |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 426378 | 0 Kč |
EKP6912 | Kabát JanKabát Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 886298 | 0 Kč |
79X8100 | Maryska MilosMaryska Milos | Žižkovský tygři | zapůjčit | 0 Kč | |
LME7600 | Albl MiloslavAlbl Miloslav | SK Los Mělník | C | 420455 | 0 Kč |
DKP0204 | Víteček JáchymVíteček Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | B | 7020417 | 0 Kč |
PGP5000 | Kolský AlexanderKolský Alexander | SK Praga | C | 2073709 | 0 Kč |
PGP0204 | Kolský PavelKolský Pavel | SK Praga | B | 2075683 | 0 Kč |
PGP0104 | Siegl MatyášSiegl Matyáš | SK Praga | A | 7201196 | 0 Kč |
PVP9900 | Neumann JindřichNeumann Jindřich | VSK Přírodní vědy Praha | C | 336081 | 0 Kč |
DKP0210 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | B | 446345 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP5450 | Zavadilová NaďaZavadilová Naďa | OK Sparta Praha | C | 336750 | 0 Kč |
TAP0150 | Halamová BarboraHalamová Barbora | KOB Tretra Praha | B | zapůjčit | 0 Kč |
DKP0351 | Tichá DoroteaTichá Dorotea | Oddíl OB Kotlářka | B | 2051523 | 0 Kč |
PGP0550 | Malečková HanaMalečková Hana | SK Praga | B | 2067999 | 0 Kč |
LME7555 | Alblová LucieAlblová Lucie | SK Los Mělník | C | 420448 | 0 Kč |
EKP0153 | Blahová PavlaBlahová Pavla | VŠTJ Ekonom Praha | C | 428253 | 0 Kč |
TAP0356 | Smolková BarboraSmolková Barbora | KOB Tretra Praha | C | 0 Kč | |
PVP0450 | Čechmánková AnnaČechmánková Anna | VSK Přírodní vědy Praha | C | 347887 | 0 Kč |
4DC7851 | Dlouhá MartaDlouhá Marta | Báječné ženy v orientačním běhu | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0401 | Čtrnáct FrantišekČtrnáct František | SK Praga | B | 231948 | 0 Kč |
PGP0305 | Hřivna JakubHřivna Jakub | SK Praga | B | 2800293 | 0 Kč |
PGP0203 | Sobotka VojtěchSobotka Vojtěch | SK Praga | C | 682364 | 0 Kč |
ROZ0500 | Jíra FilipJíra Filip | OK Roztoky | C | 7941 | 0 Kč |
LME0400 | Bejvl MarekBejvl Marek | SK Los Mělník | B | 2056261 | 0 Kč |
MFP0101 | Forst AntonínForst Antonín | Matfyz Praha | B | 218851 | 0 Kč |
DKL0400 | Štáfek OndřejŠtáfek Ondřej | KOB Kladno | C | 236517 | 0 Kč |
RIC0101 | Pecháček VítPecháček Vít | OB Říčany | C | 2069066 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0502 | Dlouhý AlešDlouhý Aleš | SK Praga | C | 0 Kč | |
KAM0650 | Škáchová ViktorieŠkáchová Viktorie | OK Kamenice | B | 434803 | 0 Kč |
KAM0651 | Škáchová ZuzanaŠkáchová Zuzana | OK Kamenice | C | 1413720 | 0 Kč |
5RC0600 | Střelba AntonínStřelba Antonín | Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní | C | 0 Kč | |
HCE0650 | Müllerová HanaMüllerová Hana | TJ Hostivice | C | 410247 | 0 Kč |
TAP0651 | Kohoutková LucieKohoutková Lucie | KOB Tretra Praha | C | 2085009 | 0 Kč |
6YC0350 | Dvořáková HanaDvořáková Hana | Neregistrovaní | 0 Kč | ||
74C0651 | Dvořáková VeronikaDvořáková Veronika | NER | 0 Kč | ||
PGP0503 | Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš | SK Praga | C | 2084972 | 0 Kč |
EKP0412 | Kabát MartinKabát Martin | VŠTJ Ekonom Praha | B | 232189 | 0 Kč |
SLA0600 | Husák OndřejHusák Ondřej | SKOB Slaný | C | 2067945 | 0 Kč |
PGP0404 | Janas AdamJanas Adam | SK Praga | C | 443090 | 0 Kč |
EKP0401 | Blaha JiříBlaha Jiří | VŠTJ Ekonom Praha | C | 428214 | 0 Kč |
EKP0402 | Blaha MichalBlaha Michal | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2075608 | 0 Kč |
TAP0452 | Bulířová EmaBulířová Ema | KOB Tretra Praha | B | 0 Kč | |
TAP0500 | Smolka JakubSmolka Jakub | KOB Tretra Praha | C | 0 Kč | |
PVP0600 | Čechmánek VáclavČechmánek Václav | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8575 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
8RC0801 | Fišerová ValerieFišerová Valerie | BZP | zapůjčit | 0 Kč | |
EKP1158 | Vítová MarianneVítová Marianne | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515154 | 0 Kč |
HCE1000 | Müller KarelMüller Karel | TJ Hostivice | C | 232490 | 0 Kč |
TAP0901 | Kohoutek JanKohoutek Jan | KOB Tretra Praha | C | 0 Kč | |
MFP0850 | Nedbalová KláraNedbalová Klára | Matfyz Praha | C | 232648 | 0 Kč |
MFP1053 | Nedbalová MagdalenaNedbalová Magdalena | Matfyz Praha | C | 49639 | 0 Kč |
4DC1001 | Pospíšil FilipPospíšil Filip | Báječné ženy v orientačním běhu | zapůjčit | 0 Kč | |
PGP0853 | Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka | SK Praga | C | 2084992 | 0 Kč |
PGP1050 | Bartalošová AdaBartalošová Ada | SK Praga | C | 2085003 | 0 Kč |
PGP0850 | Malečková PavlínaMalečková Pavlína | SK Praga | C | 2067959 | 0 Kč |
TAP0951 | Kašparová ValerieKašparová Valerie | KOB Tretra Praha | 0 Kč | ||
PGP0800 | Šimerka OndřejŠimerka Ondřej | SK Praga | C | 2067935 | 0 Kč |
PGP0407 | Šimerka JakubŠimerka Jakub | SK Praga | C | 682658 | 0 Kč |
TAP0504 | Sork DominikSork Dominik | KOB Tretra Praha | C | 2092402 | 0 Kč |
LME0660 | Alblová ZuzanaAlblová Zuzana | SK Los Mělník | C | 206359 | 0 Kč |
LME1111 | Albl MatoušAlbl Matouš | SK Los Mělník | C | 0 Kč | |
PGP0852 | Přibíková TerezaPřibíková Tereza | SK Praga | C | 682331 | 0 Kč |
6YC0950 | Dvořáková LucieDvořáková Lucie | Neregistrovaní | 0 Kč | ||
MFP0901 | Forst AlbertForst Albert | Matfyz Praha | C | 218782 | 0 Kč |
TAP0605 | Tofel ŠimonTofel Šimon | KOB Tretra Praha | C | 0 Kč | |
TAP0652 | Pompachová KarolínaPompachová Karolína | KOB Tretra Praha | C | 682643 | 0 Kč |
SRK1151 | Pohlová SandraPohlová Sandra | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 301102 | 0 Kč |
TAP0703 | Pohl LukášPohl Lukáš | KOB Tretra Praha | C | 2060250 | 0 Kč |
TAP0850 | Bulířová ŽofieBulířová Žofie | KOB Tretra Praha | C | 0 Kč | |
PGP0750 | Ptáčková HanaPtáčková Hana | SK Praga | C | 0 Kč | |
PGP0551 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | SK Praga | C | 0 Kč | |
81C0750 | Mácová NatálieMácová Natálie | Cirkus Čakovice | 2088194 | 0 Kč | |
81C1050 | Mácová BarboraMácová Barbora | Cirkus Čakovice | 2088190 | 0 Kč | |
PGP0655 | Priehodová NelaPriehodová Nela | SK Praga | C | 0 Kč | |
PGP0602 | Göth MikulášGöth Mikuláš | SK Praga | C | 0 Kč | |
PVP0900 | Rohan VilémRohan Vilém | VSK Přírodní vědy Praha | C | 53124 | 0 Kč |
TAP0751 | Svobodová BětkaSvobodová Bětka | KOB Tretra Praha | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 0 Kč |
KTA7501 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Kotnov Tábor | C | 1400438 | 0 Kč |
SCP5200 | Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk | OK Sparta Praha | C | 500289 | 0 Kč |
8UC8900 | Kala MatějKala Matěj | SK Zdice | 7260029 | 0 Kč | |
HCE6800 | Müller JanMüller Jan | TJ Hostivice | C | 49152 | 0 Kč |
PGP7602 | Nemšovský PetrNemšovský Petr | SK Praga | C | 899152 | 0 Kč |
KAM9802 | Jíra TomášJíra Tomáš | OK Kamenice | A | 9005139 | 0 Kč |
DKP8500 | Johanovský TomášJohanovský Tomáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 889286 | 0 Kč |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 0 Kč |
SLP8503 | Fišer JiříFišer Jiří | OOB Slavia Praha | C | 7111117 | 0 Kč |
8RC7001 | Musil LiborMusil Libor | BZP | 0 Kč | ||
LME7100 | Bejvl JakubBejvl Jakub | SK Los Mělník | C | 2060271 | 0 Kč |
DKP6901 | Kalousek JiříKalousek Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 443079 | 0 Kč |
EKP7608 | Štěňha MartinŠtěňha Martin | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7003036 | 0 Kč |
DKP7201 | Víteček JanVíteček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 7007201 | 0 Kč |
PGP0200 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | B | 2060249 | 0 Kč |
LBE5000 | Hamáček BohuslavHamáček Bohuslav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 411760 | 0 Kč |
DKP8717 | Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 7202874 | 0 Kč |
MFP6700 | Siegl RomanSiegl Roman | Matfyz Praha | C | 443068 | 0 Kč |
MFP6301 | Forst LiborForst Libor | Matfyz Praha | C | 303939 | 0 Kč |
EKP7002 | Blaha OndřejBlaha Ondřej | VŠTJ Ekonom Praha | C | 9700729 | 0 Kč |
VSP5100 | Hora VladimírHora Vladimír | USK Praha | C | 7200325 | 0 Kč |
3LX8200 | Novák LukášNovák Lukáš | AC SAKÉ KATEŘINKY | 443097 | 0 Kč | |
SCP6801 | Lohr IvoLohr Ivo | OK Sparta Praha | C | 442853 | 0 Kč |
PVP7200 | Ptáček JanPtáček Jan | VSK Přírodní vědy Praha | C | 2087658 | 0 Kč |
RIC7600 | Pecháček LiborPecháček Libor | OB Říčany | C | 2069067 | 0 Kč |
PVP9400 | Neumann VojtěchNeumann Vojtěch | VSK Přírodní vědy Praha | C | 1403421 | 0 Kč |
PVP8900 | Neumann TomášNeumann Tomáš | VSK Přírodní vědy Praha | C | 301117 | 0 Kč |
MKP5000 | Toušek MiloslavToušek Miloslav | SK Meteor Kačerov | C | 51655 | 0 Kč |
3MX7300 | Kratochvíl DanielKratochvíl Daniel | DAK | 682339 | 0 Kč | |
LBE4600 | Nosál StanislavNosál Stanislav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 8805 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP7650 | Ryšavá MagdalenaRyšavá Magdalena | SK Praga | C | 2085586 | 0 Kč |
DKP8651 | Plochová DominikaPlochová Dominika | Oddíl OB Kotlářka | R | 7203326 | 0 Kč |
HOS7951 | Kondělková RadkaKondělková Radka | TJ Tatran Hostinné | C | 9757 | 0 Kč |
HCE6450 | Kettnerová LenkaKettnerová Lenka | TJ Hostivice | C | 7202877 | 0 Kč |
ROZ6450 | Klinkerová JitkaKlinkerová Jitka | OK Roztoky | C | 7071964 | 0 Kč |
DKP8655 | Foglarová KamilaFoglarová Kamila | Oddíl OB Kotlářka | C | 0 Kč | |
DKP8756 | Dlouhá MarieDlouhá Marie | Oddíl OB Kotlářka | R | 7875600 | 0 Kč |
VSP5450 | Horová MagdaHorová Magda | USK Praha | C | 9782 | 0 Kč |
PVP6650 | Neumannová RenataNeumannová Renata | VSK Přírodní vědy Praha | C | 51580 | 0 Kč |
PVP9250 | Neumannová KateřinaNeumannová Kateřina | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8565 | 0 Kč |