Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.09.2016
Místo konání:
Chuchelná, sportovní areál TJ Spartak Chuchelná
Pořadatel:
SOP - OOB TJ Slezan Opava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P2     P4    
2.70 km, 75 m, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 30 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 30 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 30 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 30 Kč
1.80 km, 75 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 30 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 30 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 30 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 410791 30 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 30 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 30 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 410105 30 Kč
2.20 km, 70 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 416126 30 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8658 30 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 30 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 30 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 30 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 30 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 410792 30 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 410795 30 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 30 Kč
BFM0557 Kočarová Marie SKOB Frýdek - Místek C 49461 30 Kč
14P0450 Leśniak Matylda (POL) UKS Kometa Gliwice 2035177 30 Kč
AOP0552 Cetlová Magdalena Orientační Běh Opava C 2091591 30 Kč
2.70 km, 75 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 50 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 50 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 50 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 50 Kč
14P0200 Sobel Natalia (POL) UKS Kometa Gliwice 2016482 50 Kč
3.00 km, 80 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 90 Kč
14P0050 Łabuda Wiktoria (POL) UKS Kometa Gliwice 2016492 90 Kč
3.70 km, 70 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 7207348 90 Kč
TRI9851 Mlčochová Tereza TJ TŽ Třinec C 9851 90 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 90 Kč
12P9850 Porada Lilianna (POL) UKS Reflex Rybnik 1998716 90 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 90 Kč
6.20 km, 135 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 90 Kč
12P9450 Kasza Izabela (POL) UKS Reflex Rybnik 886320 90 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 90 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 90 Kč
11P50 Marszałek Hanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój zapůjčit 130 Kč
86P9750 Dzik Justyna (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428767 90 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
5.20 km, 120 m, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 90 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 90 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 90 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 90 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 90 Kč
11P7451 Marszałek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 90 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 90 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 90 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 90 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 49460 90 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 90 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 90 Kč
4.40 km, 95 m, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 90 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 90 Kč
TRI6957 Ciencialová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 90 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 90 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 416173 90 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 90 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 90 Kč
SFM6851 Spratková Iva O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 90 Kč
2JP63 Musiał Izabela (POL) DXN Tychy zapůjčit 130 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 607807 90 Kč
83P0051 Czerkawska Urszula (POL) Katowice Giszowiec 2036945 90 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 90 Kč
3.20 km, 60 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 90 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 90 Kč
14P5650 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 90 Kč
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 90 Kč
2.70 km, 75 m, 5 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 30 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 30 Kč
1ZP0800 Masny Tadeusz (POL) KOS Owsiszcze 428759 30 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 30 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 30 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 30 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 30 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 336733 30 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 336722 30 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 30 Kč
HOB0701 Kurečka Jakub SK OB Horní Benešov C 30 Kč
1.90 km, 75 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 30 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 30 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 30 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 30 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 30 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek C 2087705 30 Kč
BFM0701 Kočara František SKOB Frýdek - Místek C 49491 30 Kč
2.30 km, 55 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 30 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 30 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 49341 30 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 30 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 30 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 30 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 428271 30 Kč
TRI0507 Vítkovič Patrik TJ TŽ Třinec C 49356 30 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 30 Kč
11P0502 Marszałek Patryk (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 887002 30 Kč
14P0401 Skowron Wojciech (POL) UKS Kometa Gliwice 2035288 30 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 30 Kč
2.80 km, 85 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 49377 50 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 50 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 428272 50 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 50 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
14P0201 Kukla Bartosz (POL) UKS Kometa Gliwice 2016961 50 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067396 50 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 50 Kč
3.30 km, 80 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 90 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 90 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 90 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 90 Kč
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 90 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 90 Kč
4.20 km, 85 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 90 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 90 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 90 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 7206538 90 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 90 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek B 428209 90 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 90 Kč
14P9901 Szwaja Mateusz (POL) UKS Kometa Gliwice 2016978 90 Kč
7.20 km, 140 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 90 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 90 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 2102776 90 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 90 Kč
1DP8800 Szabla Rafal (POL) Indywidualnie 7207727 90 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 2322358 90 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 90 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 90 Kč
OOP90 Lecián Martin TJ Opava 49475 90 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2087698 90 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 90 Kč
11P00 Marszałek Piotr (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój zapůjčit 130 Kč
11P8500 Masztalski Paweł (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032320 90 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 90 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 90 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 90 Kč
5.70 km, 135 m, 24 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 90 Kč
1ZP7600 Masny Krzysztof (POL) KOS Owsiszcze 2032329 90 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 90 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 90 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 90 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz zapůjčit 130 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 90 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 90 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 90 Kč
66C8000 Gulas Jan Amatéři 352331 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 90 Kč
11P7301 Marszałek Waldemar (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032328 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 90 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 90 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 90 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 90 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek 04320 90 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 90 Kč
86P7102 Dzik Mirosław (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428768 90 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 90 Kč
4ZC7400 Severýn Otto HO Komorní výtah zapůjčit 220 Kč
5.30 km, 105 m, 20 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 90 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 90 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 90 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 90 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 90 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 90 Kč
12P6600 Forystek Józef (POL) UKS Reflex Rybnik 1966318 90 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 90 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 90 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 90 Kč
MOV7101 Panna Jan SKOB Ostrava C 2080824 90 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 90 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 90 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 90 Kč
4.30 km, 95 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 90 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 90 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 90 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 90 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 90 Kč
TRC5800 Stebel Pavel SKOB BETA Třinec C 8783 90 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 90 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
42P6000 Wojarski Krzysztof (POL) Team360 412345 90 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 49452 90 Kč
2JP61 Musiał Tadeusz (POL) DXN Tychy zapůjčit 130 Kč
83P0001 Czerkawski Wacław (POL) Katowice Giszowiec 435239 90 Kč
27P5500 Antoni Szotek (POL) ATZ Racibórz 345990 90 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 90 Kč
3.40 km, 75 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 50 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 50 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 50 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 50 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 50 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 50 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 50 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 50 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 50 Kč
14P5100 Wysocki Andrzej (POL) UKS Kometa Gliwice 222893 50 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 50 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 50 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 50 Kč
AOP4801 Sonnek Miloš Orientační Běh Opava C 51192 50 Kč
2.70 km, 75 m, 6 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
1ZP1000 Masny Przemyslaw (POL) KOS Owsiszcze 338910 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 428249 50 Kč
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
8XC0800 Vojvodík Rudolf NER- Neregistrovani zapůjčit 90 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 232328 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 50 Kč
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C 7207627 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
AOV0850 Dreiseitelová Elen OOB TJ Baník Ostrava C 2050482 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 50 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49468 50 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek 49453 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek 49456 50 Kč
OOP0750 Pietraszková Zuzana TJ Opava C 2092383 50 Kč
OOP1151 Pietraszková Magdalena TJ Opava C 232323 50 Kč
OOP1050 Pietraszková Hana TJ Opava C 52758 50 Kč
8DX0001 Gřešek Oskar Nereg. Gřeškovi Dolní Lhota zapůjčit 90 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
BFM0504 Smycek David SKOB Frýdek - Místek 2102855 50 Kč
HOB0902 Kurečka Šimon SK OB Horní Benešov C 50 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 51316 50 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 416168 50 Kč
VRB0778 Langerová Lucie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067393 50 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 50 Kč
2.10 km, 60 m, 9 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 49330 50 Kč
TRI7251 Kaufmanová Iveta TJ TŽ Třinec C 49365 50 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 50 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 50 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 50 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 50 Kč
KAR6150 Vajíková Miloslava SK Karlovice 301321 50 Kč
LOV0450 Bochňák Vitoslavská Beatrice lepus.cz C 52286 50 Kč
OOP6250 Martiníková Karin TJ Opava C 51171 50 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SK OB Horní Benešov C 50 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SK OB Horní Benešov C 301309 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SK OB Horní Benešov C 231950 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 50 Kč
BFM6702 Řeha Tomáš SKOB Frýdek - Místek C 2059752 50 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 426342 50 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 50 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek 2087708 50 Kč
8DX0051 Gřešková Jana Nereg. Gřeškovi Dolní Lhota zapůjčit 90 Kč
SFM0202 Spratek Adam O-RUNNAŘI Beskydy C 49444 50 Kč
SFM6701 Spratek Aleš O-RUNNAŘI Beskydy 49445 50 Kč
OOP6600 Cetl Vladimír TJ Opava C zapůjčit 90 Kč
4.50 km, 85 m, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232526 50 Kč
1DP8801 Kujańska Aleksandra (POL) Indywidualnie zapůjčit 90 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek 2102874 50 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek 2087691 50 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek 206365 50 Kč
BFM7251 Kočarová Klára SKOB Frýdek - Místek 49454 50 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava C 7200368 50 Kč
AOP9401 Palenčar David Orientační Běh Opava C 49462 50 Kč
celkem přihlášených: 303, vklad: 20440 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.