Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023807 | 60 Kč |
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 60 Kč |
SCP6801 | Lohr IvoLohr Ivo | OK Sparta Praha | C | 442853 | 60 Kč |
HCE8850 | Kudrnáčová LucieKudrnáčová Lucie | TJ Hostivice | C | 2800345 | 60 Kč |
ZBP7302 | Vaněk PetrVaněk Petr | OOB SK Zbraslav | C | 995800 | 60 Kč |
ZBP7751 | Jílková RadkaJílková Radka | OOB SK Zbraslav | C | 2075667 | 60 Kč |
EKP8452 | Hanzlíčková MartinaHanzlíčková Martina | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2053578 | 60 Kč |
8RC0801 | Fišerová ValerieFišerová Valerie | BZP | zapůjčit | 60 Kč | |
BZP7851 | Dlouhá MartaDlouhá Marta | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2086527 | 60 Kč |
DKP8511 | Wagner LiborWagner Libor | Oddíl OB Kotlářka | C | 301369 | 60 Kč |
DKP8651 | Plochová DominikaPlochová Dominika | Oddíl OB Kotlářka | R | 7207077 | 60 Kč |
DKP6553 | Foglarová NaďaFoglarová Naďa | Oddíl OB Kotlářka | C | 2060251 | 60 Kč |
8RC8550 | Gavlasova LenkaGavlasova Lenka | BZP | zapůjčit | 60 Kč | |
BZP7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2092416 | 60 Kč |
SMR7800 | Lukavec PetrLukavec Petr | SNS Smržovka | C | 7204495 | 60 Kč |
SMR8754 | Lukavcová IvanaLukavcová Ivana | SNS Smržovka | C | 7201202 | 60 Kč |
BZP8750 | Králová VandaKrálová Vanda | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 7260013 | 60 Kč |
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 60 Kč |
PGP7507 | Hřivna ŠtěpánHřivna Štěpán | SK Praga | C | 7201813 | 60 Kč |
LBE6600 | Vaníček TomášVaníček Tomáš | TJ Lokomotiva Beroun | C | 232892 | 60 Kč |
PGP5900 | Grivalský MichalGrivalský Michal | SK Praga | C | 52103 | 60 Kč |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49892 | 60 Kč |
SJP4200 | Hlavatý KarelHlavatý Karel | KČT Slavoj Praha | C | 53507 | 60 Kč |
9PC8650 | Trdá LucieTrdá Lucie | HO Humanita | 52063 | 60 Kč | |
SCP5900 | Kavka JiříKavka Jiří | OK Sparta Praha | C | 682630 | 60 Kč |
SCP6150 | Kavková DanaKavková Dana | OK Sparta Praha | C | 446418 | 60 Kč |
BBM5700 | Gawel JiříGawel Jiří | BETA URSUS Rosice | C | 301272 | 60 Kč |
BBM8700 | Olexa ZdeněkOlexa Zdeněk | BETA URSUS Rosice | C | 682624 | 60 Kč |
LPM7805 | Dvořák PavelDvořák Pavel | OK Lokomotiva Plzeň | C | 2042509 | 60 Kč |
ROZ0500 | Jíra FilipJíra Filip | OK Roztoky | C | 7941 | 60 Kč |
PGP0305 | Hřivna JakubHřivna Jakub | SK Praga | B | 2800293 | 60 Kč |
45X7050 | Hlavatá PavlaHlavatá Pavla | PAT Praha | 253812 | 60 Kč | |
PGP4050 | Haňkovská JanaHaňkovská Jana | SK Praga | C | 51698 | 60 Kč |
EKP7510 | Čermák DanielČermák Daniel | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7003028 | 60 Kč |
VLI7403 | Šesták MarekŠesták Marek | Slavia Liberec orienteering | C | 2058471 | 60 Kč |
VLI0452 | Šestáková MarieŠestáková Marie | Slavia Liberec orienteering | C | 2080991 | 60 Kč |
PGP0605 | Střelba AntonínStřelba Antonín | SK Praga | C | 2099508 | 60 Kč |
KTA7501 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Kotnov Tábor | C | 1400438 | 60 Kč |
SCP7500 | Khel RichardKhel Richard | OK Sparta Praha | C | 7202899 | 60 Kč |
TJP5250 | Wolkerová DagmarWolkerová Dagmar | TJ Sokol Troja | C | 51289 | 60 Kč |
VLI7309 | Bednařík AlešBednařík Aleš | Slavia Liberec orienteering | C | 500568 | 60 Kč |
VLI0509 | Bednařík VilémBednařík Vilém | Slavia Liberec orienteering | C | 2049579 | 60 Kč |
VLI0059 | Bednaříková AdélaBednaříková Adéla | Slavia Liberec orienteering | C | 2049577 | 60 Kč |
VLI7759 | Bednaříková DanielaBednaříková Daniela | Slavia Liberec orienteering | C | 2049576 | 60 Kč |
VLI0359 | Bednaříková EmmaBednaříková Emma | Slavia Liberec orienteering | B | 9201326 | 60 Kč |
TAP6402 | Kopečný MojmírKopečný Mojmír | KOB Tretra Praha | C | 232200 | 60 Kč |
OOL8750 | Typltová HanaTypltová Hana | SK Haná orienteering | C | 7207357 | 60 Kč |
BZP5850 | Kujanová MartinaKujanová Martina | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 301647 | 60 Kč |
64C8951 | Štrajtová MonikaŠtrajtová Monika | Ekonom Praha Outdoor | zapůjčit | 60 Kč | |
DKL6600 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Kladno | C | 49646 | 60 Kč |
DKL9800 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Kladno | C | 49648 | 60 Kč |
DKL0050 | Benešová HanaBenešová Hana | KOB Kladno | C | 49640 | 60 Kč |
17X5100 | Janoušek KarelJanoušek Karel | Aktivity v přirodě | zapůjčit | 60 Kč | |
1CC8000 | Janoušek KarelJanoušek Karel | Janoušci | zapůjčit | 60 Kč | |
1CC8100 | Janoušek MartinJanoušek Martin | Janoušci | zapůjčit | 60 Kč | |
1CC9900 | Janoušek OldřichJanoušek Oldřich | Janoušci | zapůjčit | 60 Kč | |
18U7900 | Mercogliano PaulMercogliano Paul | (USA) US Team | zapůjčit | 60 Kč | |
1CC6050 | Janoušková JanaJanoušková Jana | Janoušci | zapůjčit | 60 Kč | |
1CC8550 | Mercogliano JanaMercogliano Jana | Janoušci | zapůjčit | 60 Kč | |
SCP5200 | Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk | OK Sparta Praha | C | 500289 | 60 Kč |
SJI7311 | Orany TomášOrany Tomáš | OK Jihlava | C | 889294 | 60 Kč |
OOL8900 | Štěpán MarekŠtěpán Marek | SK Haná orienteering | C | 7204996 | 60 Kč |
DKP8717 | Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 7202874 | 60 Kč |
OKP5600 | Šámal VáclavŠámal Václav | SK OK 24 Praha | C | 436401 | 60 Kč |
OKP6151 | Šámalová HanaŠámalová Hana | SK OK 24 Praha | C | 502090 | 60 Kč |
DKP5450 | Wagnerová LenkaWagnerová Lenka | Oddíl OB Kotlářka | C | 301368 | 60 Kč |
SCP6001 | Hošek LadislavHošek Ladislav | OK Sparta Praha | C | 1413715 | 60 Kč |
DKP8756 | Dlouhá MarieDlouhá Marie | Oddíl OB Kotlářka | R | 7875600 | 60 Kč |
DKP9450 | Dlouhá HanaDlouhá Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 7945000 | 60 Kč |
DKP9401 | Řada JakubŘada Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 515144 | 60 Kč |
6YC6850 | Petrová MartinaPetrová Martina | Neregistrovaní | 232196 | 60 Kč | |
DKP5202 | Wagner RichardWagner Richard | Oddíl OB Kotlářka | C | 7003027 | 60 Kč |
7KC8350 | Glasová EsterGlasová Ester | GC | 60 Kč | ||
7KC8450 | Nováková AliceNováková Alice | GC | 60 Kč | ||
EKP7257 | Konečná MarcelaKonečná Marcela | VŠTJ Ekonom Praha | C | 725724 | 60 Kč |
PGP6450 | Smolková AlenaSmolková Alena | SK Praga | C | 53567 | 60 Kč |
PGP8852 | Smolková KateřinaSmolková Kateřina | SK Praga | C | 53556 | 60 Kč |
ROZ7450 | Křístková HanaKřístková Hana | OK Roztoky | C | 51608 | 60 Kč |
ROZ0350 | Křístková MagdalenaKřístková Magdalena | OK Roztoky | C | 51895 | 60 Kč |
ROZ0650 | Křístková VeronikaKřístková Veronika | OK Roztoky | C | 2087706 | 60 Kč |
ROZ0651 | Křístková ViktorieKřístková Viktorie | OK Roztoky | C | 2087688 | 60 Kč |
SLA6950 | Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila | SKOB Slaný | C | 224894 | 60 Kč |
LPU5206 | Třasák MilanTřasák Milan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9257 | 60 Kč |
DOB7907 | Fátor JanFátor Jan | KOB Dobruška | C | 981808 | 60 Kč |
DKP5800 | Svobodný PetrSvobodný Petr | Oddíl OB Kotlářka | C | 49871 | 60 Kč |
DKP5851 | Svobodná EvaSvobodná Eva | Oddíl OB Kotlářka | C | 301365 | 60 Kč |
DKP9154 | Svobodná MadlaSvobodná Madla | Oddíl OB Kotlářka | C | 887944 | 60 Kč |
ROZ9999 | Křístek LukášKřístek Lukáš | OK Roztoky | 51593 | 60 Kč | |
PGP5103 | Jelínek MartinJelínek Martin | SK Praga | C | 232091 | 60 Kč |
PGP8851 | Jelínková ZoraJelínková Zora | SK Praga | C | 232167 | 60 Kč |
PGP5851 | Jelínková RadanaJelínková Radana | SK Praga | C | 301361 | 60 Kč |
PGP9153 | Jelínková ŠárkaJelínková Šárka | SK Praga | C | 232168 | 60 Kč |
PGP9656 | Lavičková MichaelaLavičková Michaela | SK Praga | B | 2035163 | 60 Kč |
SCP4700 | Buriánek JaromírBuriánek Jaromír | OK Sparta Praha | C | 7206545 | 60 Kč |
8RC8500 | Fučík MartinFučík Martin | BZP | zapůjčit | 60 Kč | |
PGP9503 | Veselý JakubVeselý Jakub | SK Praga | C | 7203462 | 60 Kč |
PGP7454 | Vildmonová PavlaVildmonová Pavla | SK Praga | C | 995812 | 60 Kč |
PGP5850 | Zelená MarkétaZelená Markéta | SK Praga | C | 2080958 | 60 Kč |
DCE7950 | Jarošová KláraJarošová Klára | KOB Dobřichovice | C | 416316 | 60 Kč |
DCE7500 | Zeman TomášZeman Tomáš | KOB Dobřichovice | C | 232129 | 60 Kč |
DKP9009 | Šebl OndřejŠebl Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 60 Kč | |
TJP5000 | Paukert MilanPaukert Milan | TJ Sokol Troja | C | 51329 | 60 Kč |
SOB7001 | Janeček OndřejJaneček Ondřej | SOBSA | C | 53016 | 60 Kč |
SOB0001 | Janeček JiříJaneček Jiří | SOBSA | C | 7201191 | 60 Kč |
SOB7151 | Janečková VeronikaJanečková Veronika | SOBSA | C | 53017 | 60 Kč |
EKP6912 | Kabát JanKabát Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 886298 | 60 Kč |
EKP0412 | Kabát MartinKabát Martin | VŠTJ Ekonom Praha | B | 232189 | 60 Kč |
VPM6904 | Kroupa ŠtěpánKroupa Štěpán | KOS Slavia Plzeň | C | 2060396 | 60 Kč |
4EX9050 | Pangrácová MariePangrácová Marie | SKIVELO Olomouc | 60 Kč | ||
4EX9450 | Pangrácová AnnaPangrácová Anna | SKIVELO Olomouc | 60 Kč | ||
KON7219 | Procházka JosefProcházka Josef | KOB Konice | C | 330675 | 60 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | C | 2069072 | 60 Kč |
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | C | 2069073 | 60 Kč |
KON9411 | Semerád JanSemerád Jan | KOB Konice | C | 2083362 | 60 Kč |
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069071 | 60 Kč |
KON7315 | Procházka PavelProcházka Pavel | KOB Konice | 52486 | 60 Kč | |
4EX6900 | Jílek KarelJílek Karel | SKIVELO Olomouc | 60 Kč | ||
PGP9053 | Ježková DominikaJežková Dominika | SK Praga | C | 51658 | 60 Kč |
PGP6352 | Ježková ReginaJežková Regina | SK Praga | C | 51660 | 60 Kč |
PHK5201 | Vondrouš JaroslavVondrouš Jaroslav | OK 99 Hradec Králové | C | 9453 | 60 Kč |
OKP7350 | Balusková IdaBalusková Ida | SK OK 24 Praha | C | 681852 | 60 Kč |
OKP6200 | Novák IvoNovák Ivo | SK OK 24 Praha | C | 51679 | 60 Kč |
KRL7951 | Křížová LenkaKřížová Lenka | Kometa Kralovice | C | 2800313 | 60 Kč |
LPU9051 | Bolechová AnežkaBolechová Anežka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 51104 | 60 Kč |
KRL0901 | Kříž MatějKříž Matěj | Kometa Kralovice | C | 2090857 | 60 Kč |
LPU8602 | Bolech FilipBolech Filip | OK Lokomotiva Pardubice | C | 49634 | 60 Kč |
LPM8004 | Ryjáček JanRyjáček Jan | OK Lokomotiva Plzeň | C | 995826 | 60 Kč |
LPM8051 | Winkler HannaWinkler Hanna | OK Lokomotiva Plzeň | C | 888631 | 60 Kč |
KAM9851 | Hájková EliškaHájková Eliška | OK Kamenice | A | 515001 | 60 Kč |
KAM9850 | Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina | OK Kamenice | A | 886274 | 60 Kč |
KAM0100 | Valášek VáclavValášek Václav | OK Kamenice | B | 336743 | 60 Kč |
KAM6951 | Valášková ŠárkaValášková Šárka | OK Kamenice | C | 232393 | 60 Kč |
KAM6600 | Valášek PetrValášek Petr | OK Kamenice | C | 52276 | 60 Kč |
BSO1250 | Kovalová KarolínaKovalová Karolína | KOB Baník Sokolov | C | zapůjčit | 60 Kč |
FSP0600 | Skripnik NikolaSkripnik Nikola | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 08878 | 60 Kč |
FSP0800 | Skripnik MatoušSkripnik Matouš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 51854 | 60 Kč |
FSP0752 | Stará BarboraStará Barbora | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092396 | 60 Kč |
FSP0851 | Stará ŽofieStará Žofie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092380 | 60 Kč |
FSP0451 | Dušková SáraDušková Sára | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092410 | 60 Kč |
FSP0700 | Dušek VojtěchDušek Vojtěch | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092388 | 60 Kč |
FSP0706 | Vrba MatyášVrba Matyáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092382 | 60 Kč |
UVP5450 | Beranová VlastaBeranová Vlasta | Slovan Praha | C | 7917 | 60 Kč |
KAM0203 | Albrecht AdamAlbrecht Adam | OK Kamenice | C | 995899 | 60 Kč |
KAM7800 | Albrecht VladimírAlbrecht Vladimír | OK Kamenice | C | 981812 | 60 Kč |
KAM7850 | Albrechtová EvaAlbrechtová Eva | OK Kamenice | C | 515490 | 60 Kč |
KAM9950 | Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta | OK Kamenice | B | 515491 | 60 Kč |
KAM9802 | Jíra TomášJíra Tomáš | OK Kamenice | A | 9005139 | 60 Kč |
KAM9154 | Kamererová KláraKamererová Klára | OK Kamenice | C | 52932 | 60 Kč |
KAM9452 | Kamererová ValerieKamererová Valerie | OK Kamenice | C | 428250 | 60 Kč |
KAM9403 | Kettner LukášKettner Lukáš | OK Kamenice | C | 887640 | 60 Kč |
KAM9601 | Kettner VojtěchKettner Vojtěch | OK Kamenice | E | 897360 | 60 Kč |
KAM8952 | Kettnerová DanaKettnerová Dana | OK Kamenice | C | 7201193 | 60 Kč |
KAM7600 | Pašek FrantišekPašek František | OK Kamenice | C | 523000 | 60 Kč |
KAM7054 | Škáchová PetraŠkáchová Petra | OK Kamenice | C | 7201760 | 60 Kč |
DCE6100 | Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav | KOB Dobřichovice | C | 232041 | 60 Kč |
8LC8301 | Sláma JiříSláma Jiří | Leveris | 886257 | 60 Kč | |
DKL7251 | Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka | KOB Kladno | C | 897353 | 60 Kč |
DKL7200 | Kohout ZdeněkKohout Zdeněk | KOB Kladno | C | 60 Kč | |
DKL0651 | Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka | KOB Kladno | C | 2080902 | 60 Kč |
DKL0101 | Kohout VáclavKohout Václav | KOB Kladno | C | 2080903 | 60 Kč |
PGP6401 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | C | 515464 | 60 Kč |
PGP0101 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | A | 887632 | 60 Kč |
PGP7355 | Janovská PetraJanovská Petra | SK Praga | C | 1470169 | 60 Kč |
PGP2800 | Samohýl RichardSamohýl Richard | SK Praga | C | 52098 | 60 Kč |
UVP4600 | Matějů IvanMatějů Ivan | Slovan Praha | C | 995838 | 60 Kč |
OLP5502 | John VladimírJohn Vladimír | PSK Olymp Praha | C | 49500 | 60 Kč |
MKP5000 | Toušek MiloslavToušek Miloslav | SK Meteor Kačerov | C | 51655 | 60 Kč |
DKL4800 | Fujan SlávaFujan Sláva | KOB Kladno | C | 49645 | 60 Kč |
PGP6351 | Šrůtová MarcelaŠrůtová Marcela | SK Praga | C | 8077 | 60 Kč |
TJP5500 | Cedrych KarelCedrych Karel | TJ Sokol Troja | C | 446334 | 60 Kč |
PGP3802 | Šrůta PavelŠrůta Pavel | SK Praga | C | 53771 | 60 Kč |
MFP6300 | Hric JanHric Jan | Matfyz Praha | C | 515200 | 60 Kč |
BZP7650 | Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2092415 | 60 Kč |
ZVO6451 | Zimmerová LenkaZimmerová Lenka | OB SK Zvole | C | 428220 | 60 Kč |
DKP6300 | Betlach MiroslavBetlach Miroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 49818 | 60 Kč |
PGP8605 | Vlach MartinVlach Martin | SK Praga | C | 51807 | 60 Kč |
PGP9353 | Mikulášová HelenaMikulášová Helena | SK Praga | C | 515453 | 60 Kč |
DOB7878 | Fátorová BarboraFátorová Barbora | KOB Dobruška | C | 681856 | 60 Kč |
DOB0303 | Černík DavidČerník David | KOB Dobruška | C | 920688 | 60 Kč |
DOB0555 | Černíková ZuzanaČerníková Zuzana | KOB Dobruška | C | 889287 | 60 Kč |
VLI0853 | Šestáková JohanaŠestáková Johana | Slavia Liberec orienteering | C | 4402234 | 60 Kč |
PGP9350 | Kožinová AnnaKožinová Anna | SK Praga | C | 7200338 | 60 Kč |
LIT7605 | Pavlík LiborPavlík Libor | KOB Litvínov | C | 8124 | 60 Kč |
LIT7451 | Pavlíková KláraPavlíková Klára | KOB Litvínov | C | 8111 | 60 Kč |
PZR7007 | Nechuta MilanNechuta Milan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49811 | 60 Kč |
PZR6969 | Nechutová AlenaNechutová Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2075659 | 60 Kč |
PZR9951 | Nechutová AnetaNechutová Aneta | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 439123 | 60 Kč |
PZR7070 | Poláčková BohuslavaPoláčková Bohuslava | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2052393 | 60 Kč |
3YC0701 | Smiggels AdamSmiggels Adam | Fenri Řevnice | 2090855 | 60 Kč | |
3YC1100 | Stará MadlaStará Madla | Fenri Řevnice | 2090852 | 60 Kč | |
3YC7850 | Vrbová EvaVrbová Eva | Fenri Řevnice | 2092374 | 60 Kč | |
3YC0050 | Dušková HelenaDušková Helena | Fenri Řevnice | 2090846 | 60 Kč | |
ASU8598 | Vávrová VeronikaVávrová Veronika | Magnus Orienteering | C | 920685 | 60 Kč |
CHA7750 | Pachnerová DominikaPachnerová Dominika | OK Chrastava | C | 7500077 | 60 Kč |
CHA7501 | Pachner PavelPachner Pavel | OK Chrastava | C | 7700075 | 60 Kč |
PTE8403 | Jirka MichalJirka Michal | TJ Sokol Ptení | C | 52430 | 60 Kč |
PTE8771 | Boháčová LucieBoháčová Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8829 | 60 Kč |
TAP8153 | Znamenáčková HelenaZnamenáčková Helena | KOB Tretra Praha | C | 2092438 | 60 Kč |
DKP9801 | Semerád AntonínSemerád Antonín | Oddíl OB Kotlářka | A | 1394693 | 60 Kč |
PTE8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | TJ Sokol Ptení | C | 8843 | 60 Kč |
PTE8448 | Uhrovič BlahoslavUhrovič Blahoslav | TJ Sokol Ptení | C | 8881 | 60 Kč |
JPV8237 | Vlach JanVlach Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 210440 | 60 Kč |
FSP0705 | Nahi AdamNahi Adam | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 887950 | 60 Kč |
PGP9654 | Hrabánková KláraHrabánková Klára | SK Praga | A | 232050 | 60 Kč |
ASU8949 | Oľhava RastislavOľhava Rastislav | Magnus Orienteering | C | 7201826 | 60 Kč |
84S9101 | Jergušová HanaJergušová Hana | (SVK) Klub OB ATU Košice | zapůjčit | 60 Kč | |
SCP4501 | Valášek JosefValášek Josef | OK Sparta Praha | C | 2084946 | 60 Kč |
PGP4800 | Zelený VladimírZelený Vladimír | SK Praga | C | 51863 | 60 Kč |
69X9050 | Vojáčková ŠárkaVojáčková Šárka | HO Humanita | zapůjčit | 60 Kč | |
ASU9644 | Šmelík MartinŠmelík Martin | Magnus Orienteering | R | 682340 | 60 Kč |
ASU8849 | Oľhava RichardOľhava Richard | Magnus Orienteering | C | 307266 | 60 Kč |
1IC6600 | Zelbová AnnaZelbová Anna | Neregistrovani csos | 60 Kč | ||
PGP8254 | Bozděchová LenkaBozděchová Lenka | SK Praga | C | 2080966 | 60 Kč |
LIT8202 | Kučerka DavidKučerka David | KOB Litvínov | C | 8105 | 60 Kč |
VSP6650 | Němečková JarmilaNěmečková Jarmila | USK Praha | C | 07965 | 60 Kč |
TJP6401 | Bazika MiroslavBazika Miroslav | TJ Sokol Troja | C | 434809 | 60 Kč |
TJP6451 | Baziková LucieBaziková Lucie | TJ Sokol Troja | C | 434807 | 60 Kč |
TJP9851 | Baziková JustýnaBaziková Justýna | TJ Sokol Troja | C | 434811 | 60 Kč |
DKP4300 | Procházka ZdenkoProcházka Zdenko | Oddíl OB Kotlářka | C | 51800 | 60 Kč |
PGP8455 | Horová KláraHorová Klára | SK Praga | C | 51659 | 60 Kč |
MFP1050 | Váchová SoňaVáchová Soňa | Matfyz Praha | C | 21521 | 60 Kč |
DKP9600 | Illner VojtěchIllner Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | R | 899156 | 60 Kč |
SJI6051 | Hrstková DanaHrstková Dana | OK Jihlava | C | 52358 | 60 Kč |
SLA0200 | Hrdlička JanHrdlička Jan | SKOB Slaný | C | 439143 | 60 Kč |
TAP8808 | Hodek MichalHodek Michal | KOB Tretra Praha | C | 515433 | 60 Kč |
KAM0051 | Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína | OK Kamenice | B | 232425 | 60 Kč |
KAM9700 | Valášek JiříValášek Jiří | OK Kamenice | A | 232403 | 60 Kč |
DKP8606 | Ramba JiříRamba Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 231951 | 60 Kč |
46C8200 | Plašil OndraPlašil Ondra | Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech | 682644 | 60 Kč |