Přihlášky závodu: SMIK - 23.Mistrovství světa ve SMIKu

Datum:
17.11.2016
Místo konání:
Jevany
Pořadatel:
SLP - OOB Slavia Praha
Kategorie:
D     H    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 362
Náhradníků: 50
(161)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 80 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 80 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 80 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 80 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 80 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 80 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 80 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 80 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 80 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk C 5991 80 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 80 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 80 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 80 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 80 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 80 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 80 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 80 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 80 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 80 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 80 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 80 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 80 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 80 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 80 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 80 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 80 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 80 Kč
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun 515046 80 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 80 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 80 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 80 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 80 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 80 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA 80 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 80 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 80 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 80 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 80 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 80 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 80 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 80 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 80 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 80 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 80 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 80 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 80 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 80 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 80 Kč
DKL7152 Mědílková Iva KOB Kladno C 7204522 80 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 2103732 80 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 80 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary B 7003008 80 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 80 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 80 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 80 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 80 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 80 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 80 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 80 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 80 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 80 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 80 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 80 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 80 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 80 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 80 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 8629752 80 Kč
EKP8653 Tučková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha 434824 80 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 80 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 80 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 80 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha 2051473 80 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 80 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 80 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 80 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 80 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 80 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 80 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 80 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 80 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 80 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 80 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 80 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 80 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 80 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 80 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 80 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 80 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 80 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 80 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 80 Kč
MFP0052 Poláčková Šárka Matfyz Praha 218782 80 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 80 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 80 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 80 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 80 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 80 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 80 Kč
DOR9550 Tachezy Ruth OK Dobříš 2050499 80 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 80 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 80 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 80 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 80 Kč
NNN7901 Jaromerska Tereza Neregistrovaní Číslo_čipu 80 Kč
NNN7904 Vojtikova Lenka Neregistrovaní Číslo_čipu 80 Kč
NNN7905 Krakorova Katerina Neregistrovaní Číslo_čipu 80 Kč
NNN7908 Buriankova Martina Neregistrovaní Číslo_čipu 80 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 80 Kč
NNN7911 Andrlová Vendula Neregistrovaní 80 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 80 Kč
PGP9151 Šrůtová Pavla SK Praga C 53710 80 Kč
NNN7912 Bžatková Kateřina Neregistrovaní 80 Kč
NNN7913 Bouchalová Justýna Neregistrovaní 80 Kč
NNN7931 Soukupova Leona Neregistrovaní 80 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 80 Kč
NNN7933 Vorackova Eliska Neregistrovaní 80 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 80 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 80 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 80 Kč
NNN7935 Skrivanova Dagmar Neregistrovaní 80 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 80 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 80 Kč
NNN7943 Liďáková Petra Neregistrovaní 80 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 80 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 80 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 80 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 80 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 682653 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 80 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 80 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 80 Kč
NNN5000 Vašáková Marta Neregistrovaní 80 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 80 Kč
KAM0460 Holubářová Anna OK Kamenice zapůjčit 80 Kč
HCE6350 Češpivová Dana TJ Hostivice zapůjčit 80 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 80 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 80 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 80 Kč
NNN7755 Kovarikova Tereza Neregistrovaní 80 Kč
(187)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 80 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 80 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 80 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 80 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 80 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 80 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 80 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 80 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 80 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 80 Kč
45C7700 Bejček Michal Krčský les 53015 80 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 80 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 80 Kč
EKP8401 Merenus Štěpán VŠTJ Ekonom Praha C 1984420 80 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 80 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 80 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 80 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha C 2081364 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 80 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 80 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 80 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 80 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2049648 80 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 80 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 80 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 80 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 80 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 80 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 80 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 80 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 80 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 80 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 80 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 80 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 80 Kč
6KC6500 Jelínek Jan Neregistrovaní 80 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 80 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 80 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 80 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 80 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 80 Kč
8QX9100 Horažďovský Patrik KAM-OK Kamenice 80 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 80 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 80 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 80 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 80 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 80 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 80 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 80 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 80 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP zapůjčit 80 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067346 80 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek A 2096220 80 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek A 2049567 80 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 80 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 80 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 80 Kč
DKL7401 Štáfek Pavel KOB Kladno C 236502 80 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 80 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno A 7207350 80 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 80 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 80 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 80 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 80 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 80 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 80 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 80 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice C 981801 80 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 80 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 80 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 80 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 80 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 80 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 80 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 80 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 80 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 80 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 80 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 80 Kč
LME0300 Gebauer Jiří SK Los Mělník C 80 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 80 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 80 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 80 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 80 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 80 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 80 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 80 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 80 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 80 Kč
64C8202 Pruner Petr Ekonom Praha Outdoor 80 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha 7201778 80 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 80 Kč
69X7800 Polák Robert HO Humanita zapůjčit 80 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 80 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 80 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 80 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 80 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 80 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 80 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 80 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 80 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 80 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 80 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 80 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 80 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
DOB0000 Dudášek Ondřej KOB Dobruška C 7254 80 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 80 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 80 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 80 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 80 Kč
6YC8101 Motl Martin Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 80 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 80 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 80 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 80 Kč
NNN7900 Fojtu Petr Neregistrovaní Číslo_čipu 80 Kč
NNN7902 Novotny David Neregistrovaní Číslo_čipu 80 Kč
NNN7903 Vojtik Pavel Neregistrovaní Číslo_čipu 80 Kč
NNN7906 Barvir Jan Neregistrovaní Číslo_čipu 80 Kč
NNN7907 Dvorak Petr Neregistrovaní Číslo_čipu 80 Kč
NNN7909 Kozák Jakub Neregistrovaní Číslo_čipu 80 Kč
NNN7910 Nejedlo Tomas Neregistrovaní Číslo_čipu 80 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 80 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 80 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
PGP3802 Šrůta Pavel SK Praga C 53771 80 Kč
65X9900 Kinc Martin Laněk 9101671 80 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
NNN7916 Bžatek Vojtěch Neregistrovaní 80 Kč
NNN7917 Peč Ondřej Neregistrovaní 80 Kč
NNN7919 Unčovský Vít Neregistrovaní 80 Kč
NNN7921 Šimáček Martin Neregistrovaní 80 Kč
NNN7922 Šrom Jakub Neregistrovaní 80 Kč
NNN7924 Hikl Tomáš Neregistrovaní 80 Kč
NNN7925 Gomzyk Andriy Neregistrovaní 80 Kč
NNN7930 Sindelka Antonin Neregistrovaní 80 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 80 Kč
NNN7932 Matousek Dalibor Neregistrovaní 80 Kč
NNN7934 Simecek Jozef Neregistrovaní 80 Kč
NNN7936 Simacek Ondrej Neregistrovaní 80 Kč
NNN7941 Svatek Daniel Neregistrovaní 80 Kč
NNN7942 Svatek Samuel Neregistrovaní 80 Kč
NNN7944 David Tomáš Neregistrovaní 80 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 80 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 80 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 80 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 80 Kč
NNN8800 Slabý Jiří Neregistrovaní 80 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 80 Kč
71D6503 Mättig Torsten (GER) USV TU Dresden 9100265 80 Kč
SOB5600 Beneš Radovan SOBSA C 682662 80 Kč
RIC7900 Mátl Radek OB Říčany C 2035153 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 80 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 80 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 80 Kč
7VX6400 Čermák Radek StillAliveCZ 1413333 80 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 80 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 80 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 80 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 80 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 80 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 80 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 80 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 80 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 80 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 80 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 80 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 80 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085606 80 Kč
celkem přihlášených: 348, vklad: 27840 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.