Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať

Datum:
19.02.2017
Místo konání:
Hotel Maxov, Josefův Důl (okr. Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DE     H12     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     HE     T5    
3.90 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 100 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor 4393 100 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 7204976 100 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 7204983 100 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 100 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 100 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice C 2078451 100 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070854 100 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 100 Kč
NNN1002 Skácelová Kateřina Neregistrovaní 2080848 100 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory 2049561 100 Kč
5.20 km, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň C 434806 100 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2078460 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 2073704 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 100 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice 9068 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080908 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 2078470 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 7203463 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice 2078459 100 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 100 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085567 100 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2069089 100 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 100 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice 2078457 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice 2032180 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha 2021830 100 Kč
NNN1003 Skácelová Adéla Neregistrovaní 2088143 100 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 100 Kč
8.90 km, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 190 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory C 331514 190 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 190 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 190 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 7206554 190 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 190 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 190 Kč
2SP0250 Leśnicka Agnieszka (POL) UKS Azymut Dębów . 2023844 190 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 190 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 190 Kč
PGP0155 Blahová Pavla SK Praga C 428253 190 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice 2078456 190 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 190 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 190 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 190 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 8627431 190 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 8627432 190 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 0008631581 190 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně A 2073702 190 Kč
88P0050 Piwko Gabiela (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076143 190 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering B 2056275 190 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín 2056270 285 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín 2075653 285 Kč
9.30 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk E 980354 190 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 7208324 190 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga 7207777 190 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec B 7208088 190 Kč
10.10 km, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga 7858 190 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 190 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 1470169 190 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 190 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Praha Zdravotník E 9782 190 Kč
94P8351 Kaminska Anna (POL) Polish National MTBO Team 2016319 190 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 190 Kč
DKP7855 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka E 9784 190 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga 7003042 190 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga 7200338 190 Kč
38P9750 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 887239 190 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 190 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 190 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno A 703370 190 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 190 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 190 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška E 682690 190 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 190 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 553466 190 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka E 7875600 190 Kč
2TP8850 Pacek Karolina Patrycja (POL) Indywidualny Mazowsze 1407620 190 Kč
1VP9151 Iwaniec Iwona (POL) HKS Azymut Mochy 219167 190 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 0000981842 190 Kč
NNN1005 Zatloukalova Jana Neregistrovaní 7791 190 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc A 2032169 190 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 285 Kč
SPC8955 Kurzová Zuzana SPORTICUS team 7260004 190 Kč
9.30 km, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV7350 Borovičková Lenka Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 995809 190 Kč
SKL7150 Mědílková Iva SMS Team Kladno C 7204522 190 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 190 Kč
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 53567 190 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 190 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 190 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 190 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 190 Kč
SZP7450 Škorpilová Jana TJ Slovan Praha Zdravotník C 211303 190 Kč
PGP7351 Kolářová Michaela SK Praga C 981813 190 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 190 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 190 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 190 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň B 2060390 190 Kč
SSP8251 Petříčková Zuzana SK Stopa Praha 434801 190 Kč
NNN1004 Skácelová Marie Neregistrovaní 1400445 190 Kč
VPM7352 Hašková Eva KOS Slavia Plzeň 515112 190 Kč
5HX7900 Rypáčková Dana TO Nezmaři 218783 190 Kč
8.70 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha 2081352 190 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha 2092376 190 Kč
28P7301 Nitsch Joanna (POL) Saturn Piaseczno 2043896 190 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga 502089 190 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 190 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 7205014 190 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 190 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 190 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 190 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 190 Kč
41P6800 Bugaj Teresa (POL) WKS Wawel Kraków 8638445 190 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 190 Kč
28P6851 Wolowczyk Mariola (POL) Saturn Piaseczno 1393099 190 Kč
48D1023 Kröber Andrea (GER) OL-Team Wehrsdorf 1965216 190 Kč
58D1006 Schönfeld Ute (GER) SV TU Ilmenau 7050167 190 Kč
18D1001 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 8636973 190 Kč
18D1004 Malkowa Elena (GER) Post SV Dresden 7201230 190 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 887002 190 Kč
6.30 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 190 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 190 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 190 Kč
SZP5950 Lacigová Ivana TJ Slovan Praha Zdravotník C 7003023 190 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 190 Kč
5.20 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1QD1022 Haenelt Beatrix (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 7000038 120 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 190 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8565 190 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 515185 190 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně E 51494 190 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka E 7207077 190 Kč
SHK9355 Šimková Johanka OK Slavia Hradec Králové E 9005227 190 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 190 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 9944499 190 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 190 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 190 Kč
24D1031 Heinemann Anne (GER) SV Robotron Dresden 502214 190 Kč
1YD1003 von Gaza Anke (GER) OLV Uslar 2043605 190 Kč
2AD1019 Dannowski Anke (GER) Preetzer TSV 780615 190 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí E 1398998 285 Kč
5.20 km, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha 2081357 100 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 100 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 232246 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha 2092402 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha C 2073716 100 Kč
SZP0901 Škorpil Marek TJ Slovan Praha Zdravotník C 100 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 887240 100 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 100 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 100 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2035718 100 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2067316 100 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2096129 100 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070823 100 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha 2021829 100 Kč
NNN0699 Elleder David Neregistrovaní 2102821 150 Kč
6.80 km, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary 9005143 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 7260011 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek C 2049567 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga C 897393 100 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha 7209480 100 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha 2075608 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 100 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 100 Kč
14Z0400 Martan Matyáš STS Chvojkovice-Brod 2102703 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 100 Kč
11.50 km, 16 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha 2080913 190 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 190 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 190 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 2090853 190 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 190 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 7202876 190 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 190 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 2060277 190 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 9101677 190 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067396 190 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha C 601169 190 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 190 Kč
28P0000 Nitsch Tomasz (jr) (POL) Saturn Piaseczno 8281200 190 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice C 2035716 190 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice C 2073749 190 Kč
2SP0000 Huba Karol (POL) UKS Azymut Dębów . 886651 190 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 190 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 2104701 190 Kč
TUV0001 Zakouřil Jonáš SOK TJ Turnov 190 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice C 2078455 190 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 190 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 7204987 190 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory 2078478 190 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 190 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 190 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 190 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 9889 190 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 190 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 190 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 190 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 8629802 190 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 190 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080828 190 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398985 190 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň B 887604 190 Kč
88P0000 Pawłowicz Bruno (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053617 190 Kč
88P0002 Lach Kacper (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 412287 190 Kč
88P0100 Kruk Wojciech (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076144 190 Kč
88P0101 Andrzejewski Miłosz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2103947 190 Kč
88P0103 Zalewski Bartłomiej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 253493 190 Kč
1TD1007 Schindler Erik (GER) SV Handwerk Erfurt 929470 190 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 8629758 285 Kč
12.90 km, 19 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV9800 Borovička Tomáš Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 888614 190 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 190 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 190 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 190 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice C 2060257 190 Kč
2SP9900 Kruk Michał (POL) UKS Azymut Dębów . 886652 190 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 190 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 190 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 190 Kč
14P9901 Szwaja Mateusz (POL) UKS Kometa Gliwice 8631691 190 Kč
88P9700 Lucerski Maciej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411016 190 Kč
88P9701 Szymański Kornel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889678 190 Kč
88P9800 Domagała Marcel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889676 190 Kč
88P9802 Staszak Wiktor (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2090687 190 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 190 Kč
13.40 km, 19 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 190 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 190 Kč
SSP8312 Gregoriades Tomáš SK Stopa Praha A 51659 190 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice 8066608 190 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Praha Zdravotník E 51773 190 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy B 887924 190 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 190 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 436946 190 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov E 51726 190 Kč
DKP8201 Procházka Jan Oddíl OB Kotlářka 51802 190 Kč
68P8701 Lisowski Przemyslaw (POL) individuální 1399033 190 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka B 231951 190 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení E 8401151 190 Kč
88P8900 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8636526 190 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň B 301170 190 Kč
86P9300 Skorupa Piotr (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 1696 190 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 190 Kč
TUV9601 Sokolář Ondřej SOK TJ Turnov 411616 285 Kč
SPC7408 Kurz Pavel SPORTICUS team A 2042503 190 Kč
11.40 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška B 2027232 190 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 190 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 190 Kč
PVP8400 Král Luboš VSK Přírodní vědy Praha C 2103747 190 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka C 7204972 190 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 190 Kč
NNN1006 Zatloukal Vaclav Neregistrovaní 2049587 190 Kč
NNN1007 Klemsa Jakub Neregistrovaní 331098 190 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 190 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory 7506161 190 Kč
12.90 km, 19 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKL7500 Geisler Michal SMS Team Kladno C 7205029 190 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 190 Kč
SSP8000 Petříček Martin SK Stopa Praha C 51690 190 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 190 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna 1403430 190 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 190 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 2011900 190 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 190 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 190 Kč
1VP7800 Walicki Rafał (POL) HKS Azymut Mochy 2036957 190 Kč
1VP7301 Plesiński Mariusz (POL) HKS Azymut Mochy 2067729 190 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 190 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 190 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 190 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha B 515152 190 Kč
41P6300 Niessner Piotr (POL) WKS Wawel Kraków 8635047 190 Kč
41P7800 Kuryj Marek (POL) WKS Wawel Kraków 8640921 190 Kč
1WD1010 Uhlemann Ulf (GER) ESV Dresden 303967 190 Kč
26D1014 Härtelt Daniel (GER) OLV Potsdam 2023902 190 Kč
48D1011 Fremder Lars (GER) OL-Team Wehrsdorf 772105 190 Kč
24D1028 Heinemann Björn (GER) SV Robotron Dresden 2035202 190 Kč
1QD1012 Haenelt Stephan (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 997926 190 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové 9101117 190 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 887615 285 Kč
NNN7407 Šmahel David Neregistrovaní 889168 285 Kč
NNN7706 Zavadil Luboš Neregistrovaní zapůjčit 325 Kč
NNN7906 Pokorný Jan Neregistrovaní zapůjčit 325 Kč
11.00 km, 16 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 9005227 190 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 190 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 190 Kč
NEJ6400 Hájek Jiří TJ Jiskra Nejdek C 682072 190 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 190 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice 8044 190 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 190 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 190 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 2067843 190 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 7200386 190 Kč
28P7100 Nitsch Tomasz (POL) Saturn Piaseczno 1399040 190 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 190 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 190 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 190 Kč
53P6900 Wroniak Adam (POL) Team 360° 1221169 190 Kč
45P6300 Chachurski Ryszard (POL) KU AZS WAT Warszawa 1963012 190 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha 9700729 190 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 190 Kč
41P6700 Moszkowicz Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 8638446 190 Kč
2WP6400 Stanisław Skorupa (POL) MUKS GLIWICE 428772 190 Kč
61D1018 Krauße Thomas (GER) SG LVB Leipzig 8222221 190 Kč
33D1026 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 2 941971 190 Kč
48D1017 Männel Harald (GER) OL-Team Wehrsdorf 1111255 190 Kč
1QD1030 Bleidorn Stefan (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8241268 190 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec 436961 190 Kč
2VP6301 Kozłowski Jacek (POL) PATRIA Młynne 2021371 190 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 190 Kč
9.60 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV6104 Borovička Milan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 515097 190 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 49606 190 Kč
VLI5601 Drobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 9902 190 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 190 Kč
94P6200 Cegielka Jan (POL) Polish National MTBO Team 2075574 190 Kč
74D6000 Heinrich Peter (GER) ESV Dresden MTBO 9005663 190 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 190 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 190 Kč
96D0001 Schalle Michael (GER) MTV Bamberg 8222223 190 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 190 Kč
2UP5600 Wierciński Piotr (POL) MKS Metalowiec Łódź 1394894 190 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 0002102082 190 Kč
41P4800 Kruczek Stanisław (POL) WKS Wawel Kraków 8640922 190 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha 8627106 190 Kč
96D1025 Schalle Michael (GER) MTV Bamberg 582309 190 Kč
94D1005 Kukis Michael (GER) OSC Kassel. 1559 190 Kč
48D1002 Fremder Dietmar (GER) OL-Team Wehrsdorf 560127 190 Kč
2CD1008 Kössler Wolfgang (GER) Volkssport Berlin 302986 190 Kč
18D1009 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 8629988 190 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 285 Kč
17D6200 Braatz Frank (GER) TSV Berlin 8201262 285 Kč
8.70 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 120 Kč
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha C 8805 120 Kč
SSP5000 Toušek Miloslav SK Stopa Praha C 51655 120 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 120 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 120 Kč
33D1021 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 2 8501901 120 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 180 Kč
6.30 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 120 Kč
SSP4100 Rychlý Rudolf SK Stopa Praha C 9823 120 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 502087 120 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 2067350 120 Kč
24D1027 Heinemann Rolf (GER) SV Robotron Dresden 2060 120 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 886264 190 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka E 7204504 190 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 190 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering E 8627111 190 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 190 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 190 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška E 7241 190 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 920676 190 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec E 887630 190 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 2067391 190 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003030 190 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 1399000 190 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 190 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě E 7205032 190 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 190 Kč
DCE9400 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 887640 190 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka E 1700077 190 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 2073715 190 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 7201807 190 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 889286 190 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha E 301117 190 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha E 1403421 190 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice E 1155115 190 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka B 7202874 190 Kč
DCE9300 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice B 2051509 190 Kč
SZP7000 Bořánek Petr TJ Slovan Praha Zdravotník E 9101108 190 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín E 0001414501 190 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka A 7202900 190 Kč
33D1020 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 2 1985456 190 Kč
24D1016 Kohlschmidt Bernd (GER) SV Robotron Dresden 502219 190 Kč
18D1013 Kraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 888902 190 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava E 995877 190 Kč
11.00 km, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SZP8750 Chmelíková Tereza TJ Slovan Praha Zdravotník C 232330 190 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 190 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 190 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor 4443 190 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka 886815 190 Kč
NNN1001 Skácel Jan Neregistrovaní 2102587 190 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň 8416122 190 Kč
33D1024 Schöne Jakob (GER) USV TU Dresden 2 950102 190 Kč
NNN7799 Ellederová Zdenka Neregistrovaní 2102816 285 Kč
celkem přihlášených: 391, vklad: 68815 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.