Přihlášky závodu: Zimní Cvrčkov - Sněhulákův kufr 4. závod

Datum:
27.01.2018
Místo konání:
Prachatice
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
A     B     C    
9.20 km, 570 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 30 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 30 Kč
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 30 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 30 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 30 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 2025208 30 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 30 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 30 Kč
53X7701 Michajlov Vlastimil Pisek neregistrovany 30 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 30 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 30 Kč
5.20 km, 270 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 30 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 2064771 30 Kč
OPI7301 Pazderník Petr Orientační sporty Písek C 2064774 30 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 30 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 2025206 30 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 30 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 30 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 30 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 30 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 30 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 30 Kč
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport B 682657 30 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 30 Kč
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport C 2019543 30 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 30 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 30 Kč
PCB8301 Majer Vítek SKP České Budějovice C 2073713 30 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 30 Kč
2.40 km, 110 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 30 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 30 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 30 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 30 Kč
NNN0401 Vozábal František Neregistrovaní 30 Kč
NNN0501 Tokar Martin Neregistrovaní 30 Kč
NNN0601 Petit Rémi Neregistrovaní 30 Kč
NNN0701 Turek Jan Neregistrovaní 30 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 7207889 30 Kč
VTA0501 Straka Denis SC vebr-sport C 2025214 30 Kč
NNN0801 Vozábal Jakub Neregistrovaní 30 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 30 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 30 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 2025207 30 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 30 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 2064781 30 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 30 Kč
celkem přihlášených: 46, vklad: 1380 Kč