Logo

Přihlášky závodu: Veteraniáda ČR na klasické trati

Datum:
26.06.2021
Místo konání:
Žďárský Potok - rekreační středisko RELAXA
Pořadatel:
KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     T5     T7    

D35

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 250 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 250 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 250 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 250 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 250 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 250 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 250 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 250 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 8667519 250 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 250 Kč

D40

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 250 Kč
CHC7751 Biolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 250 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 250 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 250 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 250 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 250 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 250 Kč
KVS7850 Pinďáková Veronika SKOB Kobra Vsetín C 53680 250 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 8226371 250 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 250 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 250 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 250 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 250 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 250 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 250 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 250 Kč
PBM7950 Robotková Naďa TJ Spartak 1. brněnská C 218323 250 Kč

D45

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 250 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 250 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 250 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 250 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 250 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 250 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 250 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 250 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 250 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 250 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 250 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 250 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 250 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071303 250 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 250 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 250 Kč

D50

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 250 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 250 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 250 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 250 Kč
KVS7060 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín C 2088170 250 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 250 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 250 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 250 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 250 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 250 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 250 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8013828 250 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 250 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 250 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 250 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 250 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 250 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 8071314 250 Kč
AOP6851 Pavelková Michaela Orientační Běh Opava C 49405 250 Kč

D55

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 250 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 250 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 250 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 250 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 250 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 250 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 250 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 250 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 250 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 8150666 250 Kč
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 8004296 250 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 250 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 250 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 250 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 250 Kč

D60

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 200 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 200 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8061469 200 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 200 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 200 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 200 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 200 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 200 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 200 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 200 Kč
CHT6052 Juračková Jana OOB SK Chrast C 9237 200 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 200 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 200 Kč

D65

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 200 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 200 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 200 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 200 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 200 Kč
VLI5351 Šumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9201066 200 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 200 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 200 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 200 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 200 Kč

D70

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 200 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 200 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 200 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 200 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 200 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 200 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 200 Kč

D75

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 200 Kč

H35

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 250 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 250 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 250 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 250 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 250 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 250 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 250 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 250 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 250 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 250 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 250 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 8185818 250 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 250 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 250 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 250 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8109329 250 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 250 Kč
STE7403 Mlejnek Pavel SK SKI-OB Šternberk C 52513 250 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 250 Kč

H40

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 250 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 250 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 250 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 250 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 250 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 250 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 250 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 250 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 250 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 250 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 250 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 250 Kč
PLU8009 Špičák František TJ SOKOL Plumlov C 52410 250 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 250 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 250 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8013460 250 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 250 Kč
PBM7800 Robotka Jan TJ Spartak 1. brněnská C 7209359 250 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 250 Kč

H45

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 250 Kč
CHC7608 Biolik Grzegorz K.O.B. Choceň C 8210276 250 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 250 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 250 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 250 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 250 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 250 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 250 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 250 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 250 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 250 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 250 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 250 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 250 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 250 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 250 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 250 Kč
0010002 Schmiedeberg Nils 001 - (GER) Sonnenschein 8663316 250 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 250 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 250 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 8656748 250 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 250 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 8222077 250 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 250 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 250 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 250 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 250 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 250 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 8662350 250 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 250 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 250 Kč

H50

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 250 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 250 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 250 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 250 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 8113510 250 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 250 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 250 Kč
KVS6810 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2088198 250 Kč
KVS7105 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín C 7208222 250 Kč
KVS6801 Beňovský Jiří SKOB Kobra Vsetín C 53371 250 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 250 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 250 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 250 Kč
0010001 Finkenstaedt Björn 001 - (GER) Sonnenschein 8657683 250 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 250 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 250 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 250 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8518353 250 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 250 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 250 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 250 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 250 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008281 250 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071290 250 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 250 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 250 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 250 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 250 Kč

H55

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 250 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 250 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 250 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 250 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 250 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 250 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 250 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8482090 250 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 250 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 250 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 250 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 250 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 250 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 250 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 250 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 250 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 250 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 250 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8962019 250 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 250 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 250 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 250 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 250 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 250 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 250 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 250 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 250 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 250 Kč
0030001 Roubalík Radovan 003 - ZŠ Těšetice 8656544 250 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 250 Kč

H60

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 200 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 200 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 200 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 200 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 200 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 200 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 200 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 200 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 200 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 200 Kč
JPV5706 Jaroš Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 8100857 200 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 200 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 200 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 200 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 200 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 200 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 200 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 200 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 200 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 200 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 200 Kč
AOP5801 Pavelek Luděk Orientační Běh Opava C 8811 200 Kč

H65

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 200 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 200 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 200 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 200 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 200 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 200 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 200 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 200 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 8667502 200 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 200 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 200 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 200 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 200 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 200 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 200 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 200 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 200 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 200 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 200 Kč
CHT5404 Juračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 200 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 200 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 8648556 200 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 200 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 200 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 200 Kč

H70

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 200 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 200 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 200 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 200 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 200 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 200 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 200 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 200 Kč
ZLH4800 Novotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 200 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 200 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 200 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 200 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 8200018 200 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 200 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 200 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 8517324 200 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 200 Kč

H75

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 200 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 200 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 200 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 200 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 200 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 200 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 200 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 200 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 200 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 200 Kč

H80

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 200 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 200 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 200 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 2260138 200 Kč

T3

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 120 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 120 Kč
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 120 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 120 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 120 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 120 Kč

T5

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 120 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 120 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 120 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 120 Kč

T7

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 120 Kč
LCE9300 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660447 120 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 120 Kč
celkem přihlášených: 326, vklad: 74360 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.