Class: D50A
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fogh Hanne | 2246702 | 224 FSK ORIENTERING | 49:06 | ||
2. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 50:08 | + 1:02 |
3. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:46 | + 3:40 |
4. | Eades Lorna | 3256700 | 325 INTERLOPERS | 54:13 | + 5:07 | |
4. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 54:13 | + 5:07 |
6. | Kubald Katrin | 3416901 | 341 KAULSDORFER OLV BERLIN | 55:08 | + 6:02 | |
7. | Hudečková Helena | VTA6951 | C | SC vebr-sport | 58:12 | + 9:06 |
8. | Wengrin Ágnes | 3936905 | 393 TIPO OC BUDAPEST | 58:17 | + 9:11 | |
9. | Molnar Pia | 2746602 | 274 MARIEFORS SKIKLUB | 58:28 | + 9:22 | |
10. | Wlcek Sonja | 1246801 | 124 WAT OL | 61:07 | + 12:01 | |
11. | Leonhardt Annette | 3426707 | 342 SONNENSCHEIN BERLIN | 62:22 | + 13:16 | |
12. | Müllerová Zorka | BZP6750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 62:42 | + 13:36 |
13. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 63:33 | + 14:27 |
14. | Groeneveld Mietta | 4916802 | 491 THOR HAGUE | 65:26 | + 16:20 | |
15. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 67:13 | + 18:07 |
16. | Šoupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 67:41 | + 18:35 |
17. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:29 | + 20:23 |
18. | Richter Sabine | 3456601 | 345 USV TU DRESDEN | 69:33 | + 20:27 | |
19. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:40 | + 20:34 |
20. | Absoltné Kerekes Ágnes | 4066001 | 406 HBS NYIREGYHÁZA | 70:42 | + 21:36 | |
21. | Smolková Alena | PGP6450 | C | SK Praga | 72:22 | + 23:16 |
22. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 72:42 | + 23:36 |
23. | Eschlböck Gudrun | 1236802 | 123 NATURFREUNDE LINZ | 73:02 | + 23:56 | |
24. | Hinkel Katja | 3516506 | 351 SV ROBOTRON DRESDEN | 73:08 | + 24:02 | |
25. | Kočibová Ivana | TJN6354 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:44 | + 24:38 |
26. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:55 | + 24:49 |
27. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 74:34 | + 25:28 |
28. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 80:56 | + 31:50 |
29. | Aschacher Angelika | 1226903 | 122 HSV OL WIENER NEUSTADT | 82:54 | + 33:48 | |
30. | Németh Ágnes | 3936901 | 393 TIPO OC BUDAPEST | 83:07 | + 34:01 | |
31. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 84:01 | + 34:55 |
32. | Kallela Sari | 2716701 | 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT | 87:49 | + 38:43 | |
33. | Jelínková Radka | MLA6951 | C | MLOK Mariánské Lázně | 92:32 | + 43:26 |
34. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 93:15 | + 44:09 |
35. | Cseresnyés Ágnes | 4096802 | 409 TIPO TKE BUDAPEST | 95:55 | + 46:49 | |
36. | Petrová Martina | TAP6852 | C | KOB Tretra Praha | 98:26 | + 49:20 |
37. | Pretnar Irma | 6216902 | 621 KAMNIŠKI O-KLUB | 100:26 | + 51:20 | |
38. | Feldmann Gudrun | 3416609 | 341 KAULSDORFER OLV BERLIN | 102:47 | + 53:41 | |
39. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 116:10 | + 67:04 |
Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |