Class: H45A
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 58:31 | ||
2. | Mudrák Pavel | TBM6900 | KOS TJ Tesla Brno | 61:27 | + 2:56 | |
3. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 62:43 | + 4:12 | |
4. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 63:57 | + 5:26 | |
5. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 64:55 | + 6:24 | |
6. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 65:35 | + 7:04 | |
7. | Tornai Szabolcs | 25H7100 | Szabi SE | 65:56 | + 7:25 | |
8. | Bambousek Martin | DOR7302 | OK Dobříš | 66:30 | + 7:59 | |
9. | Zöbl Gottfried | 110002 | NF Linz | 67:46 | + 9:15 | |
10. | Schäfer Michal | TZL6304 | SKOB Zlín | 68:19 | + 9:48 | |
11. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 68:21 | + 9:50 | |
12. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 70:49 | + 12:18 | |
13. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 70:50 | + 12:19 | |
14. | Folprecht Eduard | TUV7304 | SOK TJ Turnov | 71:26 | + 12:55 | |
15. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 73:46 | + 15:15 | |
16. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 73:49 | + 15:18 | |
17. | Lauri Pekka | 420001 | Keravan Urheilijat | 74:24 | + 15:53 | |
18. | Bláha Jan | SJP6800 | KČT Slavoj Praha | 74:29 | + 15:58 | |
19. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 75:41 | + 17:10 | |
20. | Tomandl Jan | 5IX7001 | NOK HoRa | 75:45 | + 17:14 | |
21. | Vogl Roland | 60011 | SV Mietraching DE | 76:15 | + 17:44 | |
22. | Auermüller Vít | ZBM6701 | SK Žabovřesky Brno | 77:49 | + 19:18 | |
23. | Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | 79:19 | + 20:48 | |
24. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 80:21 | + 21:50 | |
25. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | TJ TŽ Třinec | 80:32 | + 22:01 | |
26. | Hartvich Otto | OPI6900 | Orientační sporty Písek | 81:16 | + 22:45 | |
27. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 82:26 | + 23:55 | |
28. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 82:29 | + 23:58 | |
29. | Eschlboeck Rainer | 46A6500 | OL Naturfreunde Linz | 83:30 | + 24:59 | |
30. | Stárek Filip | TUR6602 | OOB TJ Turnov | 85:14 | + 26:43 | |
31. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 86:16 | + 27:45 | |
32. | Kohoutek Jan | RIC7303 | OB Říčany | 97:50 | + 39:19 | |
33. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 100:10 | + 41:39 | |
34. | Kučera Pavel | DOR7101 | OK Dobříš | 100:40 | + 42:09 | |
35. | Liebl Siegfried | 30001 | TV Osterhofen | 108:57 | + 50:26 | |
36. | Jaroš Jakub | VCB7100 | OB České Budějovice | 175:10 | + 116:39 | |
Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | DISK | |||
Kopecky Martin | OPI7400 | Orientační sporty Písek | DISK |