Class: H21B
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Műller Martin | PHK8903 | PHK OK 99 Hradec Králové | 35:23 | 7566 | ||
2. | Kazda Jiří | SJC8006 | SJC Sportcentrum Jičín | 36:38 | + 1:15 | 7315 | |
3. | Kadlec Jan | SJI8306 | SJI OK Jihlava | 37:32 | + 2:09 | 7134 | |
4. | Musil Pavel | SJC7705 | SJC Sportcentrum Jičín | 37:56 | + 2:33 | 7054 | |
5. | Šafka Jan | SLP7704 | SLP OOB Slavia Praha | 38:06 | + 2:43 | 7020 | |
6. | Zámečník David | KAM7500 | KAM SK Kamenice | 38:09 | + 2:46 | 7010 | |
7. | Redlich Tomáš | MAS8200 | MAS KČT Aš | 38:26 | + 3:03 | 6953 | |
8. | Macek Jiří | LIT8401 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 39:50 | + 4:27 | 6672 | |
9. | Černý Martin | TAP8902 | TAP KOB TRETRA Praha | 39:52 | + 4:29 | 6665 | |
10. | Tichovský Martin | PGP6100 | PGP SK Praga | 39:57 | + 4:34 | 6648 | |
11. | Teringl Radek | VCB6502 | VCB TJ OB České Budějovice | 40:08 | + 4:45 | 6612 | |
12. | Panovec Jan | VIC8931 | VIC OB Vizovice | 40:09 | + 4:46 | 6608 | |
13. | Peths Jan | KRN8101 | KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:23 | + 5:00 | 6561 | |
14. | Klapal Michal | VAM8802 | VAM OOB Vamberk | 40:35 | + 5:12 | 6521 | |
14. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 40:35 | + 5:12 | 6521 | |
16. | Hodek Michal | TAP8808 | TAP KOB TRETRA Praha | 40:39 | + 5:16 | 6508 | |
17. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | SNA TJ START Náchod | 40:42 | + 5:19 | 6498 | |
18. | Starosta Pavel | VIC7938 | VIC OB Vizovice | 40:44 | + 5:21 | 6491 | |
19. | Charvát Jiří | STH9204 | STH SK Studenec | 40:46 | + 5:23 | 6484 | |
20. | Šimon Václav | LBE9100 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 41:15 | + 5:52 | 6387 | |
21. | Vlach Martin | SCP8605 | SCP OK Sparta Praha | 41:16 | + 5:53 | 6384 | |
22. | Prášil Ondřej | SJC8401 | SJC Sportcentrum Jičín | 41:18 | + 5:55 | 6377 | |
23. | Hadač Miroslav | AOP6501 | AOP Přátelé orientačního běhu Opav | 41:32 | + 6:09 | 6330 | |
24. | Janas Petr | XBM7103 | XBM PELL’S MTBO TEAM | 41:37 | + 6:14 | 6313 | |
25. | Hanák Jan | SLA8002 | SLA SKOB Slaný | 41:45 | + 6:22 | 6287 | |
26. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 41:51 | + 6:28 | 6267 | |
27. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | CHC K.O.B. Choceň | 42:01 | + 6:38 | 6233 | |
28. | Pucherna Jan | TAP7701 | TAP KOB TRETRA Praha | 42:40 | + 7:17 | 6102 | |
29. | Aleš David | ASU7517 | ASU Magnus Orienteering | 42:43 | + 7:20 | 6092 | |
30. | Fukátko Jan | LPU8105 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 42:56 | + 7:33 | 6049 | |
31. | Krtička Jan | KON7931 | KON KOB Konice | 42:58 | + 7:35 | 6042 | |
32. | Buzek Martin | PGP8401 | PGP SK Praga | 43:42 | + 8:19 | 5895 | |
32. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 43:42 | + 8:19 | 5895 | |
34. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | PHK OK 99 Hradec Králové | 43:47 | + 8:24 | 5878 | |
35. | Otruba Karel | PLU7917 | PLU TJ Sokol Plumlov | 43:54 | + 8:31 | 5855 | |
36. | Mezník Vladimír | LBE6400 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | 44:00 | + 8:37 | 5835 | |
37. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BBM BETA URSUS Orienteering | 44:18 | + 8:55 | 5774 | |
38. | Kovář Jindřich | MAS6800 | MAS KČT Aš | 44:36 | + 9:13 | 5714 | |
39. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 45:31 | + 10:08 | 5530 | |
40. | Držka Štěpán | LPU7604 | LPU OK Lokomotiva Pardubice | 45:54 | + 10:31 | 5453 | |
41. | Václavík Jan | VPM8701 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:55 | + 10:32 | 5449 | |
42. | Schröter Pavel | CHA7203 | CHA OK Chrastava | 46:26 | + 11:03 | 5346 | |
43. | Nehasil David | BOR7713 | BOR OK Jiskra Nový Bor | 46:51 | + 11:28 | 5262 | |
44. | Kužel Tomáš | FSP7610 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 47:01 | + 11:38 | 5228 | |
45. | Pátek Richard | ZBM7609 | ZBM SK Žabovřesky Brno | 47:35 | + 12:12 | 5114 | |
46. | Kučera Petr | MFP7602 | MFP VŠSK MFF UK Praha | 48:21 | + 12:58 | 4960 | |
47. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | CHC K.O.B. Choceň | 49:39 | + 14:16 | 4699 | |
48. | Ramba Jiří | DKP8606 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 49:58 | + 14:35 | 4635 | |
49. | Besta Lukáš | KNC8101 | KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 50:24 | + 15:01 | 4548 | |
50. | Badura Václav | SKV8101 | SKV TJ Slovan Karlovy Vary | 50:31 | + 15:08 | 4525 | |
51. | Hrouda Martin | FSP7612 | FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha | 52:01 | + 16:38 | 4224 | |
52. | Novotný Jiří | TZL8001 | TZL SKOB Zlín | 54:00 | + 18:37 | 3825 | |
53. | Kučerka Jan | LIT8002 | LIT KOB Chemopetrol Litvínov | 54:33 | + 19:10 | 3714 | |
54. | Chum Jaroslav | SLP6601 | SLP OOB Slavia Praha | 55:14 | + 19:51 | 3577 | |
55. | Macura Jan | MLA9306 | MLA MLOK Mariánské Lázně | 57:03 | + 21:40 | 3212 | |
56. | Komárek Arnošt | TJH7701 | TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 57:19 | + 21:56 | 3158 | |
57. | Vaněk Petr | ZBP7302 | ZBP OOB SK Zbraslav | 59:32 | + 24:09 | 2713 | |
58. | Wagner Libor | DKP8511 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 66:15 | + 30:52 | 1363 | |
59. | Martínek Robert | VPM7700 | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 112:26 | + 77:03 | 0 | |
Jirků Roman | SJI8309 | SJI OK Jihlava | DISK | 0 | |||
Fátor Jan | DOB7907 | DOB KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Stehlík Martin | ZBM8503 | ZBM SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Hanč Petr | VRL8001 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 | |||
Šimon Jakub | LBE8801 | LBE TJ Lokomotiva Beroun | DISK | 0 |