Class: H21A
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Jan | PGP8409 | E | SK Praga | 81:56 | 11203 | |
2. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 85:54 | + 3:58 | 10699 |
3. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | E | OOB TJ Turnov | 87:09 | + 5:13 | 10539 |
4. | Procházka Jan | PGP8407 | E | SK Praga | 87:59 | + 6:03 | 10433 |
5. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 88:33 | + 6:37 | 10361 |
6. | Chromý Adam | ZBM8841 | E | SK Žabovřesky Brno | 91:33 | + 9:37 | 9980 |
7. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 92:57 | + 11:01 | 9802 |
8. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 93:02 | + 11:06 | 9791 |
9. | Jedlička Michal | SHK7309 | R | TJ Slavia Hradec Králové | 93:14 | + 11:18 | 9766 |
10. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 94:33 | + 12:37 | 9598 |
11. | Gösswein Csaba | 17HXX14 | C | Hungarian Team | 96:06 | + 14:10 | |
11. | Hradec Pavel | TUR8801 | E | OOB TJ Turnov | 96:06 | + 14:10 | 9401 |
13. | Nožka Radek | LPU9005 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 96:11 | + 14:15 | 9390 |
14. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | 96:41 | + 14:45 | 9327 |
15. | Krajčík Michal | 25S8704 | C | ATU Kosice | 96:47 | + 14:51 | |
16. | Janata Martin | DKP8306 | E | Oddíl OB Kotlářka | 97:47 | + 15:51 | 9187 |
17. | Navrátil Boris | AOP9202 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 98:21 | + 16:25 | 9115 |
18. | Kamenický Matěj | LPU9036 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 98:27 | + 16:31 | 9102 |
19. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 99:21 | + 17:25 | 8988 |
20. | Prášil Marek | TTR7301 | R | OOB Třebíč | 99:43 | + 17:47 | 8941 |
21. | Tomanek Daniel | STE7401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 102:19 | + 20:23 | 8610 |
22. | Kamenický Jakub | PHK9104 | R | OK 99 Hradec Králové | 102:57 | + 21:01 | 8530 |
23. | Smola Michal | TZL8131 | E | SKOB Zlín | 103:37 | + 21:41 | 8445 |
24. | Čech Radovan | TBM7835 | R | KOS TJ Tesla Brno | 104:34 | + 22:38 | 8324 |
25. | Hepner David | SHK7601 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 104:37 | + 22:41 | 8318 |
26. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 104:57 | + 23:01 | 8275 |
27. | Baier Martin | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | 105:39 | + 23:43 | 8186 |
28. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 107:00 | + 25:04 | 8014 |
29. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 110:10 | + 28:14 | 7612 |
30. | Liszka Krisztián | 17HXX11 | C | Hungarian Team | 113:51 | + 31:55 | |
31. | Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 122:46 | + 40:50 | 6009 |
32. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 141:22 | + 59:26 | 3642 |