Class: H65
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 25:12 | ||
2. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:30 | + 0:18 | |
3. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 27:04 | + 1:52 | |
4. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 28:07 | + 2:55 | |
5. | Bobach Poul | 3HD4700 | Aalborg OK | 28:39 | + 3:27 | |
6. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:52 | + 3:40 | |
7. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 29:48 | + 4:36 | |
8. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 29:49 | + 4:37 | |
9. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:57 | + 4:45 | |
10. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 31:31 | + 6:19 | |
11. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 32:03 | + 6:51 | |
12. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 32:11 | + 6:59 | |
13. | Kruczek Stanisław | 41P4800 | WKS Wawel Kraków | 32:51 | + 7:39 | |
14. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 32:54 | + 7:42 | |
15. | Komárek Jaromír | KSU4900 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:38 | + 8:26 | |
15. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:38 | + 8:26 | |
17. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 33:58 | + 8:46 | |
18. | Conrad Helmut | 33D4000 | USV TU Dresden | 35:51 | + 10:39 | |
19. | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 36:01 | + 10:49 | |
20. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:02 | + 10:50 | |
21. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:05 | + 12:53 | |
22. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 38:32 | + 13:20 | |
23. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 39:44 | + 14:32 | |
24. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 40:15 | + 15:03 | |
25. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 40:43 | + 15:31 | |
26. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:02 | + 15:50 | |
27. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 43:33 | + 18:21 | |
28. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 44:16 | + 19:04 | |
29. | Tonka Leopold | 17A4700 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 44:54 | + 19:42 | |
30. | Müller Leo | 17A1600 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 45:10 | + 19:58 | |
31. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 45:19 | + 20:07 | |
32. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:06 | + 20:54 | |
33. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 47:53 | + 22:41 | |
34. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 48:56 | + 23:44 | |
35. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 49:37 | + 24:25 | |
36. | Richtr Jiří | JEN5001 | OB Jenišovice | 50:32 | + 25:20 | |
37. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | OOB TJ Turnov | 51:14 | + 26:02 | |
38. | Böhm Eduard | 17A4800 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 54:17 | + 29:05 | |
39. | Van Bruggen Mark | 27B4600 | TROL Belgium | 55:01 | + 29:49 | |
40. | SCHWANITZ Juergen | 59D4901 | OLA TSV Deggendorf | 56:59 | + 31:47 | |
41. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 57:16 | + 32:04 | |
42. | Sláma Dušan | TBM4730 | KOS TJ Tesla Brno | 61:53 | + 36:41 | |
43. | Wenke Josef | SRK4703 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:24 | + 41:12 | |
44. | Vávra Jaroslav | LPU4601 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:53 | + 44:41 | |
Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | DISK | |||
Richter Rudolf | ADA5113 | OOB Spartak Adamov | DISK |