Class: H21C
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk, z.s. | 63:03 | 9019 | |
2. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk, z.s. | 71:33 | + 8:30 | 7996 |
3. | Henek Vladan | VBM8002 | C | Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. | 72:23 | + 9:20 | 7896 |
4. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 73:58 | + 10:55 | 7706 |
5. | Horčička Vít | STE9919 | A | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 75:44 | + 12:41 | 7493 |
6. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 76:15 | + 13:12 | 7431 |
7. | Chaloupka Josef | UOL9801 | A | Spolek orientačních běžců Olomouc | 76:25 | + 13:22 | 7411 |
8. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 78:33 | + 15:30 | 7154 |
9. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ SOKOL Plumlov | 78:46 | + 15:43 | 7128 |
10. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 79:27 | + 16:24 | 7046 |
11. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 79:48 | + 16:45 | 7003 |
12. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 80:49 | + 17:46 | 6881 |
13. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 82:52 | + 19:49 | 6634 |
14. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 82:59 | + 19:56 | 6620 |
15. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 83:02 | + 19:59 | 6614 |
16. | Sklenář Martin | AOP9501 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 83:20 | + 20:17 | 6578 |
17. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 84:38 | + 21:35 | 6422 |
18. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 84:57 | + 21:54 | 6384 |
19. | Kopecký David | UOL7800 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 85:50 | + 22:47 | 6277 |
20. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 86:21 | + 23:18 | 6215 |
21. | Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | 88:43 | + 25:40 | 5930 |
22. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 89:57 | + 26:54 | 5782 |
23. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 91:47 | + 28:44 | 5561 |
24. | Rozsíval Alois | KSU9142 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 96:04 | + 33:01 | 5046 |
25. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | TJ Zlaté Hory | 97:37 | + 34:34 | 4859 |
26. | Hrazdil Roman | RAD7400 | C | Tělovýchovná jednota Sokol Radslavice | 99:47 | + 36:44 | |
27. | Vašíček Michal | ABM8908 | C | KOB Moira Brno | 104:42 | + 41:39 | 4007 |
28. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | Spartak Adamov, z. s. | 106:12 | + 43:09 | 3826 |
29. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 127:24 | + 64:21 | 1274 |
30. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 132:33 | + 69:30 | 655 |
31. | Mazanec Jakub | UOL9800 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 184:10 | + 121:07 | 0 |
Rohan Tomáš | ASU9009 | C | Magnus Orienteering z.s. | DISK | 0 |