Class: H21A
5. etapa JWOC Tour – sprint – Hradec Králové
Datum:
Pátek 5.7.2013
Tech.provedení:
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:
Hradec Králové, Žižkovy sady (50°12’41.960”N, 15°50’7.943”E)
Mapa:
Hradec Králové, měřítko 1: 4 000, velikost A3, mapový klíč ISSOM,
ekvidistance 2m, stav červen 2013, mapovali Jan Drbal, Aleš Hejna,
Jan Fátor, Barbora Černíková, tisk Žaket (ofset).
Funkcionáři: Ředitel závodu: Martin Müller
Hlavní rozhodčí: Martina Hepnerová
Stavitel tratí: Jakub Weiner
Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, protesty proti porušení
pravidel nebyly podány. Bylo ošetřeno několik drobných zranění.
Závod proběhl za oblačného počasí, občas drobně zapršelo.
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod dokončilo 979 závodníků.
Martina Hepnerová Martin Müller
hlavní rozhodčí ředitel závodu
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blatchford Josh | 3630960 | Ski-Club Helsa | 14:37 | |||
2. | Gardner Robert | 3550947 | Farmaceut Bratislava | 14:40 | + 0:03 | ||
3. | Fátor Jan | DOB7907 | DOB KOB Dobruška | 15:27 | + 0:50 | 8095 | |
4. | Slezák Jiří | LCE9001 | LCE OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:29 | + 0:52 | 8077 | |
5. | Janovský Tomáš | PGP6401 | PGP SK Praga | 15:37 | + 1:00 | 8008 | |
6. | Janda Martin | DOB8002 | DOB KOB Dobruška | 15:57 | + 1:20 | 7835 | |
7. | Hošek Radim | DOB8737 | DOB KOB Dobruška | 16:11 | + 1:34 | 7714 | |
8. | Coen Dieter | 4021037 | ASPV OA Šumperk | 16:14 | + 1:37 | ||
9. | Suchý Petr | LPM7820 | LPM Lokomotiva Plzen | 16:16 | + 1:39 | 7670 | |
10. | Doucha Jiří | SNA7105 | SNA TJ START Náchod | 16:24 | + 1:47 | 7601 | |
11. | Kočí Martin | VBM8702 | VBM VSK Mendelu Brno | 16:33 | + 1:56 | 7523 | |
12. | Kadavý Petr | CHA7800 | CHA OK Chrastava | 16:47 | + 2:10 | 7402 | |
13. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | DKP Oddíl OB Kotlářka | 16:50 | + 2:13 | 7376 | |
14. | Pachnik Wojciech | STB9101 | STB Stadion Nový Bor | 16:52 | + 2:15 | 7359 | |
15. | Spišiak Marián | 4261070 | Ekonom Praha Outdoor | 16:53 | + 2:16 | ||
16. | Novák Jiří | NPA7502 | NPA SK LOB Nová Paka | 17:03 | + 2:26 | 7264 | |
17. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | DOB KOB Dobruška | 17:12 | + 2:35 | 7186 | |
18. | Polák Vlastimil | VRL7702 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:14 | + 2:37 | 7168 | |
19. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | TUV SOK TJ TURNOV | 17:22 | + 2:45 | 7099 | |
19. | Klapal Michal | VAM8802 | VAM OOB Vamberk | 17:22 | + 2:45 | 7099 | |
21. | Zdeněk Mazal | VBM8103 | VBM VSK Mendelu Brno | 17:37 | + 3:00 | 6969 | |
22. | Galla Franciszek | STB9100 | STB Stadion Nový Bor | 17:47 | + 3:10 | ||
23. | Přikryl Petr | ABM6708 | ABM KOB Moira Brno | 17:50 | + 3:13 | 6857 | |
24. | Picek Jan | TJN9101 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 17:57 | + 3:20 | 6796 | |
25. | Loniewski Grzegorz | 3381040 | Söders-Tyresö | 18:15 | + 3:38 | ||
26. | Záveský Marek | CET9001 | CET Loko Česká Třebová | 18:25 | + 3:48 | 6554 | |
27. | Grote Andreas | 2790779 | USG Chemnitz | 19:03 | + 4:26 | ||
28. | Randík Jan | SOB8703 | SOB Sdružení organizátorů bankovní | 19:13 | + 4:36 | 6138 | |
29. | Bartnik Konrad | PLF | PLF Polish Fighters | 19:20 | + 4:43 | ||
30. | Schwarzenberger Stefan | 3070850 | USV TU Dresden | 19:26 | + 4:49 | ||
31. | Dragowski Piotr | 2250838 | LOK BERLIN | 19:29 | + 4:52 | ||
32. | Sedlák Radek | SNA7501 | SNA TJ START Náchod | 21:37 | + 7:00 | 4891 | |
33. | Kovář Jaroslav | TJH8901 | TJH Tolar Jindřichův Hradec | 24:07 | + 9:30 | 3593 | |
34. | Wieszaczewski Jacek | 1900517 | YETTI & PINGUIN | 46:54 | + 32:17 | ||
35. | Hanč Petr | VRL8001 | VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:40 | + 47:03 | 0 | |
Otrusina Jiří | JPV8201 | JPV Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 | |||
Novák Zdeněk | NPA7701 | NPA SK LOB Nová Paka | DISK | 0 |