Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hečová Veronika | UOL0455 | C | SK UP Olomouc | 17:49 | |
2. | Neumannová Kristýna | STE0550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:53 | + 2:04 |
3. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 20:20 | + 2:31 |
4. | Hrubá Klára | JPV0579 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 21:49 | + 4:00 |
5. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 28:30 | + 10:41 |
MS | Raclavská Lenka | UOL0253 | C | SK UP Olomouc | 32:29 | + 14:40 |
MS | Raclavská Zuzana | UOL0251 | C | SK UP Olomouc | 22:12 | + 4:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 22:24 | |
2. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 24:19 | + 1:55 |
3. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 26:23 | + 3:59 |
4. | Hálková Eliška | UOL0156 | B | SK UP Olomouc | 26:38 | + 4:14 |
5. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 28:29 | + 6:05 |
6. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SK UP Olomouc | 29:19 | + 6:55 |
7. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ Sokol Plumlov | 32:26 | + 10:02 |
8. | Staňková Monika | PLU0353 | C | TJ Sokol Plumlov | 55:26 | + 33:02 |
Lukašáková Sára | STE0450 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 41:01 | |
2. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 44:54 | + 3:53 |
3. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 62:28 | + 21:27 |
4. | Dosedělová Klára | STE9751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 80:04 | + 39:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 37:50 | |
2. | Vlachová Eliška | KON9572 | B | KOB Konice | 51:07 | + 13:17 |
3. | Matoušková Jana | SSU7951 | C | SK Severka Šumperk | 51:48 | + 13:58 |
4. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 54:15 | + 16:25 |
5. | Adamová Eva | VBM8772 | C | VSK Mendelu Brno | 68:10 | + 30:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 33:58 | |
2. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 35:27 | + 1:29 |
3. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 37:16 | + 3:18 |
4. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 40:13 | + 6:15 |
5. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 43:20 | + 9:22 |
6. | Švadlenová Ivana | CHC7151 | C | K.O.B. Choceň | 45:51 | + 11:53 |
7. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 47:08 | + 13:10 |
8. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:17 | + 15:19 |
9. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 51:12 | + 17:14 |
10. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 61:04 | + 27:06 |
11. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SK UP Olomouc | 61:18 | + 27:20 |
12. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SK UP Olomouc | 70:51 | + 36:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Náhončík Jakub | UOL0400 | C | SK UP Olomouc | 19:16 | |
2. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 23:09 | + 3:53 |
3. | Kundrata Vít | JZL0700 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 27:37 | + 8:21 |
4. | Štěrba Ondřej | STE0402 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:31 | + 26:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 23:55 | |
2. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 24:20 | + 0:25 |
3. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:45 | + 0:50 |
4. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 27:51 | + 3:56 |
5. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 28:34 | + 4:39 |
6. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 30:44 | + 6:49 |
7. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 31:39 | + 7:44 |
8. | Grebík Radim | KVS0110 | C | SKOB Kobra Vsetín | 31:46 | + 7:51 |
9. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:00 | + 8:05 |
10. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 33:36 | + 9:41 |
11. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 34:06 | + 10:11 |
12. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 35:11 | + 11:16 |
13. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | KOB Konice | 36:15 | + 12:20 |
14. | Halabrín Petr | PLU0100 | C | TJ Sokol Plumlov | 38:03 | + 14:08 |
15. | Poštulka Lukáš | STE0104 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:36 | + 18:41 |
16. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 44:30 | + 20:35 |
17. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 45:43 | + 21:48 |
18. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 46:58 | + 23:03 |
19. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 47:09 | + 23:14 |
20. | Cupal Petr | STE0300 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:14 | + 27:19 |
21. | Hájek Tomáš | STE0200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:10 | + 29:15 |
22. | Hošťálek Ondřej | ZPV0300 | C | KOB ZPV Prostějov | 67:32 | + 43:37 |
23. | Hájek Marek | STE0400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 68:54 | + 44:59 |
24. | Novák Rostislav | PLU0300 | C | TJ Sokol Plumlov | 102:49 | + 78:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:33 | |
2. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 74:33 | + 16:00 |
3. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk | 76:19 | + 17:46 |
4. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 103:41 | + 45:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 46:57 | |
2. | Matoušek Jiří | SSU7504 | C | SK Severka Šumperk | 47:46 | + 0:49 |
3. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 49:09 | + 2:12 |
4. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | A | KOB ZPV Prostějov | 52:59 | + 6:02 |
5. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 54:43 | + 7:46 |
6. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 59:02 | + 12:05 |
7. | Horčička Vít | UOL9919 | A | SK UP Olomouc | 61:09 | + 14:12 |
8. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 63:11 | + 16:14 |
9. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 64:49 | + 17:52 |
10. | Hálek Jan | UOL7000 | C | SK UP Olomouc | 65:00 | + 18:03 |
11. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 66:45 | + 19:48 |
12. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 68:52 | + 21:55 |
13. | Fajkus Radim | JPV9509 | A | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 70:08 | + 23:11 |
14. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SK UP Olomouc | 71:36 | + 24:39 |
15. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 103:40 | + 56:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 31:54 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 33:58 | + 2:04 |
3. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 34:23 | + 2:29 |
4. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 36:13 | + 4:19 |
5. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 38:31 | + 6:37 |
6. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 41:26 | + 9:32 |
7. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 41:56 | + 10:02 |
8. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ Sokol Plumlov | 46:31 | + 14:37 |
9. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 50:02 | + 18:08 |
10. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:36 | + 18:42 |
11. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 52:00 | + 20:06 |
12. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 52:31 | + 20:37 |
13. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 84:40 | + 52:46 |
Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK | ||
Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 35:35 | |
2. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 40:04 | + 4:29 |
3. | Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 42:03 | + 6:28 |
4. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:51 | + 7:16 |
5. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:55 | + 7:20 |
6. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 44:44 | + 9:09 |
7. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 46:05 | + 10:30 |
8. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 53:45 | + 18:10 |
9. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 53:55 | + 18:20 |
10. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SK UP Olomouc | 56:06 | + 20:31 |
Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
Gottfried Jan | UOL4602 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Eva | JZL0950 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 21:08 | |
2. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:17 | + 6:09 |
3. | Janda Oskar | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:17 | + 8:09 |
4. | Borovička Jonáš | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:25 | + 12:17 |
5. | Sedláček Matěj | HLV1000 | C | KČT - OB Holešov | 39:30 | + 18:22 |
6. | Nováková Veronika | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:22 | + 19:14 |
7. | Horvátová Eva | NNN0770 | C | Neregistrovaní | 40:43 | + 19:35 |
8. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SK UP Olomouc | 42:06 | + 20:58 |
9. | Papoušková Radka | JPV5959 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 47:37 | + 26:29 |
10. | Matečný Matyáš | JPV0909 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 47:45 | + 26:37 |
Sásová Gabriele | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | C | 27:37 | |||
2. | Hrubý Lukáš | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:07 | + 3:30 |
3. | Linhartová Milena | NNN | C | Neregistrovaní | 34:17 | + 6:40 |
4. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 35:31 | + 7:54 |
5. | Květoň Vladimír | NNN | C | Neregistrovaní | 40:04 | + 12:27 |
6. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov, IČ:22897488 | 41:55 | + 14:18 |
7. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SK UP Olomouc | 47:08 | + 19:31 |
8. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 47:59 | + 20:22 |
9. | Náhončík David | C | 49:19 | + 21:42 | ||
10. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | péčkaři | 51:03 | + 23:26 |
11. | Radslavský Vladislav | UOL | C | SK UP Olomouc | 52:41 | + 25:04 |
12. | Janošík Zdeněk | UOL | C | SK UP Olomouc | 67:48 | + 40:11 |
13. | Navrátilová Táňa | KON9750 | C | KOB Konice | 73:55 | + 46:18 |
14. | Vévoda Antonín | NNN8500 | C | Neregistrovaní | 96:21 | + 68:44 |
Sás Ladislav | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SK UP Olomouc | DISK |