Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:49 | |
2. | Kotůlková Martina | AOP0650 | C | Orientační Běh Opava | 31:12 | + 0:23 |
3. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:42 | + 4:53 |
4. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 36:06 | + 5:17 |
5. | Gallo Natálie | AOP0652 | C | Orientační Běh Opava | 43:29 | + 12:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Orientační Běh Opava | 22:50 | |
2. | Pachmannová Katka | NNN0551 | C | Neregistrovaní | 24:27 | + 1:37 |
3. | Doušková Hana | TBM0659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:34 | + 5:44 |
4. | Doušková Kateřina | TBM0679 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:20 | + 6:30 |
5. | Vlašímská Bára | SKV0651 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:10 | + 10:20 |
6. | Dušková Tereza | TBM0554 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:05 | + 11:15 |
7. | Ehlová Martina | TBM0655 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:15 | + 19:25 |
8. | Bružeňáková Mia | TBM0652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:14 | + 22:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | B | OK 99 Hradec Králové | 18:32 | |
2. | Vedrová Ela | TBM0357 | B | KOS TJ Tesla Brno | 19:18 | + 0:46 |
3. | Machová Anna | LME0451 | C | SK Los Mělník | 21:47 | + 3:15 |
4. | Sedlářová Jolana | TBM0359 | C | KOS TJ Tesla Brno | 22:01 | + 3:29 |
5. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | B | OK Dobříš | 22:12 | + 3:40 |
6. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 24:02 | + 5:30 |
7. | Kmiec Zuzanna | 82P02 | C | UKS Traper Zlocieniec | 26:47 | + 8:15 |
8. | Čapková Anna | PHK0451 | B | OK 99 Hradec Králové | 30:52 | + 12:20 |
9. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Orientační Běh Opava | 31:27 | + 12:55 |
10. | Pachmannová Bára | NNN0351 | C | Neregistrovaní | 32:16 | + 13:44 |
11. | Siedczynska Natalia | 1HP03 | C | BnO Szczecin | 42:11 | + 23:39 |
12. | Marečková Ema | OSN0450 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:59 | + 26:27 |
13. | Kotůlková Renáta | AOP0451 | C | Orientační Běh Opava | 57:14 | + 38:42 |
MS | Novotná Anna | TBM0259 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:20 | + 28:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 27:25 | |
2. | Kosová Tereza | SRK0151 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 29:50 | + 2:25 |
3. | Hájková Lucie | AOP0350 | B | Orientační Běh Opava | 31:23 | + 3:58 |
4. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:43 | + 4:18 |
5. | Golová Tereza | VIC0162 | B | OB Vizovice | 34:33 | + 7:08 |
6. | Niggli Alina | 68F0350 | C | O Jura | 34:45 | + 7:20 |
7. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 42:44 | + 15:19 |
8. | Jarosz Malgorzata | 82P | C | UKS Traper Zlocieniec | 44:11 | + 16:46 |
9. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Orientační Běh Opava | 61:07 | + 33:42 |
10. | Řadová Lucie | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | 64:56 | + 37:31 |
Kepinska Adrianna | 1HP05 | C | BnO Szczecin | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Waňková Martina | VRL9951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:26 | |
2. | Hojná Eliška | SJH0052 | A | SJH Jindřichův Hradec | 47:27 | + 1:01 |
3. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 49:19 | + 2:53 |
4. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:01 | + 3:35 |
5. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 53:32 | + 7:06 |
6. | Hájková Lenka | AOP0050 | A | Orientační Běh Opava | 55:58 | + 9:32 |
7. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 56:04 | + 9:38 |
8. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 56:53 | + 10:27 |
9. | Machová Marie | LME0050 | B | SK Los Mělník | 60:34 | + 14:08 |
10. | Niggli Natalja | 68F0150 | C | O Jura | 60:50 | + 14:24 |
11. | Hápová Petra | PHK0051 | B | OK 99 Hradec Králové | 67:57 | + 21:31 |
12. | Tichá Veronika | TZL9951 | B | SKOB Zlín | 69:48 | + 23:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojná Dominika | SJH9852 | A | SJH Jindřichův Hradec | 51:43 | |
2. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 53:04 | + 1:21 |
3. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 55:34 | + 3:51 |
4. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 63:36 | + 11:53 |
5. | Zentrichová Daniela | LCE9761 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 75:06 | + 23:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Zuzana | SSU9661 | A | SK Severka Šumperk | 62:28 | 0 | |
2. | Waszczuk Aleksandra | 82P9551 | C | UKS Traper Zlocieniec | 72:14 | + 9:46 | |
Goncalves Ines | 1GP9551 | C | ORI-ESTARREJA | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krafková Lucie | TUR8650 | R | OOB TJ Turnov | 65:27 | 7827 | |
2. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 67:59 | + 2:32 | 7549 |
3. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | 71:26 | + 5:59 | 7169 |
4. | Šrámková Michaela | SJH9352 | C | SJH Jindřichův Hradec | 81:01 | + 15:34 | 6114 |
5. | Tichá Tereza | SJH9452 | R | SJH Jindřichův Hradec | 85:53 | + 20:26 | 5579 |
6. | Żebrowska Barbara | 28P9551 | C | UNTS Warszawa | 89:07 | + 23:40 | |
7. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | C | SK Žabovřesky Brno | 95:52 | + 30:25 | 4480 |
8. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 95:57 | + 30:30 | 4471 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myslivečková Zuzana | TUR9253 | C | OOB TJ Turnov | 52:40 | 4337 | |
2. | Žitná Jana | SMB9251 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 57:34 | + 4:54 | 3994 |
3. | Čechová Jitka | VBM8353 | C | VSK Mendelu Brno | 61:48 | + 9:08 | 3698 |
4. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 64:12 | + 11:32 | 3530 |
5. | Smoradová Barbora | ZBM9053 | C | SK Žabovřesky Brno | 73:11 | + 20:31 | 2902 |
6. | Puternicka Joanna | 21P8750 | C | Orientop Wroclaw | 85:25 | + 32:45 | |
7. | Linehan Jenna | 58A8551 | C | Canberra Cockatoos | 86:04 | + 33:24 | |
8. | Frainšicová Kateřina | BFM8651 | C | SKOB Frýdek - Místek | 96:36 | + 43:56 | 1265 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 51:19 | |
2. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:08 | + 1:49 |
3. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:31 | + 9:12 |
4. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 63:31 | + 12:12 |
5. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | C | OK Dobříš | 65:26 | + 14:07 |
6. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 72:03 | + 20:44 |
7. | Niggli Daria | 68F7750 | C | O Jura | 76:09 | + 24:50 |
8. | Costa Tania Covas | 1BP2 | C | .COM - Clube de Orientaç?o do Minho | 82:15 | + 30:56 |
9. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 87:38 | + 36:19 |
10. | Szymanska Zuzanna | 53P51 | C | Team 360 | 95:46 | + 44:27 |
11. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 145:18 | + 93:59 |
12. | Marques Manuela | 1BP1 | C | .COM - Clube de Orientaç?o do Minho | 145:25 | + 94:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:35 | |
2. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:18 | + 0:43 |
3. | Čechová Marcela | TBM7659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:45 | + 3:10 |
4. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:54 | + 4:19 |
5. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:32 | + 4:57 |
6. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 59:36 | + 12:01 |
7. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 62:02 | + 14:27 |
8. | Doušková Klára | TBM7761 | C | KOS TJ Tesla Brno | 90:47 | + 43:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marečková Kateřina | OSN7550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:46 | |
2. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:00 | + 5:14 |
3. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 66:05 | + 11:19 |
4. | Waňková Dita | VRL7151 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:23 | + 12:37 |
5. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:10 | + 19:24 |
6. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 78:57 | + 24:11 |
7. | Králová Ivana | ODR7450 | C | SKOB Odry | 82:57 | + 28:11 |
8. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 88:05 | + 33:19 |
9. | Černá Petra | ALB7450 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 93:02 | + 38:16 |
10. | Javůrková Gabriela | VSP7260 | C | USK Praha | 96:12 | + 41:26 |
11. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 97:30 | + 42:44 |
12. | Kliglová Radka | TBM7261 | C | KOS TJ Tesla Brno | 129:17 | + 74:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arbter Vera | 66A6451 | C | NF Wien | 51:03 | |
2. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:25 | + 2:22 |
3. | Barcíková Renáta | AOP6753 | C | Orientační Běh Opava | 55:58 | + 4:55 |
4. | Wolowczyk Mariola | 28P6851 | C | UNTS Warszawa | 59:24 | + 8:21 |
5. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 59:25 | + 8:22 |
6. | Wolek Ewa | 28P6802 | C | UNTS Warszawa | 61:32 | + 10:29 |
7. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:41 | + 13:38 |
8. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:47 | + 13:44 |
9. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 73:18 | + 22:15 |
10. | Hojná Tereza | SJH6951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 73:55 | + 22:52 |
11. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 79:24 | + 28:21 |
12. | Logvina Elena | 5GC6851 | C | UKR Canada | 85:50 | + 34:47 |
13. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | C | OK 99 Hradec Králové | 104:47 | + 53:44 |
14. | Trykozko Urszula | 53P6951 | C | Team 360 | 133:03 | + 82:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 48:45 | |
2. | Lukášová Lenka | TBM6653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:33 | + 5:48 |
3. | Kulová Jana | VAM6550 | C | OOB Vamberk | 55:13 | + 6:28 |
4. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 57:42 | + 8:57 |
5. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 62:19 | + 13:34 |
6. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 116:25 | + 67:40 |
7. | Goncalves Amalia | 1FP6351 | C | CLAC | 121:19 | + 72:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eremiášová Jana | TBM5451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:38 | |
2. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 70:00 | + 3:22 |
3. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 89:03 | + 22:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 44:54 | |
2. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:08 | + 12:14 |
3. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:00 | + 26:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 67:33 | |
2. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 79:38 | + 12:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 21:26 | |
2. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:40 | + 3:14 |
3. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:15 | + 4:49 |
4. | Mudrák Daniel | TBM0629 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:16 | + 4:50 |
5. | Čech Radan | TBM0611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:17 | + 4:51 |
6. | Jelínek Jakub | AOP0601 | C | Orientační Běh Opava | 30:10 | + 8:44 |
6. | Schwab Filip | TBM0710 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:10 | + 8:44 |
8. | Holub Mikuláš | SBR0500 | C | SKOB Bruntál | 31:01 | + 9:35 |
9. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 40:13 | + 18:47 |
10. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 42:27 | + 21:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek Tobias | TZL0502 | C | SKOB Zlín | 22:14 | |
2. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | C | KOS TJ Tesla Brno | 22:48 | + 0:34 |
3. | Krček Jan | AOP0500 | C | Orientační Běh Opava | 25:36 | + 3:22 |
4. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 31:05 | + 8:51 |
5. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 31:13 | + 8:59 |
6. | Háp Matěj | PHK0501 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:23 | + 17:09 |
7. | Urválek Jan | TBM0707 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:18 | + 20:04 |
8. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:19 | + 20:05 |
Pawlowski Leon | 1HP01 | C | BnO Szczecin | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Waněk Hubert | VRL0302 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:40 | |
2. | Ehl Ondřej | TBM0404 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:36 | + 2:56 |
3. | Valík Adam | AOP0301 | B | Orientační Běh Opava | 21:58 | + 3:18 |
4. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 26:33 | + 7:53 |
5. | Hojný Jáchym | SJH0301 | B | SJH Jindřichův Hradec | 28:01 | + 9:21 |
6. | Udycz Jonasz | 82P03 | C | UKS Traper Zlocieniec | 31:50 | + 13:10 |
7. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 33:27 | + 14:47 |
8. | Bružeňák Andrej | TBM0307 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:21 | + 26:41 |
9. | Malinowski Jerzy | 76P6801 | C | Rodzina z Teresina | 53:53 | + 35:13 |
Czynski Milosz | 1HP04 | C | BnO Szczecin | DISK | ||
Bjolek Michal | BFM0305 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Javůrek Tomáš | VSP0302 | C | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Ondřej | PHK0101 | A | OK 99 Hradec Králové | 25:59 | |
2. | Mareček Šimon | OSN0201 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:49 | + 2:50 |
3. | Milán Jakub | TBM0411 | B | KOS TJ Tesla Brno | 32:47 | + 6:48 |
4. | Milán Tomáš | TBM0111 | A | KOS TJ Tesla Brno | 33:14 | + 7:15 |
5. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | B | KOS TJ Tesla Brno | 34:35 | + 8:36 |
6. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Orientační Běh Opava | 34:51 | + 8:52 |
7. | Nechanický Jan | OSN0200 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:02 | + 9:03 |
8. | Klaška Martin | DKP0100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:05 | + 12:06 |
9. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:51 | + 17:52 |
10. | Kligl Radim | TBM0103 | B | KOS TJ Tesla Brno | 50:01 | + 24:02 |
11. | Laszkiewicz Dominik | 82P01 | C | UKS Traper Zlocieniec | 61:41 | + 35:42 |
12. | Petersburski Krystian | 1HP09 | C | BnO Szczecin | 65:33 | + 39:34 |
13. | Lukáš Martin | TBM0222 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:33 | + 46:34 |
14. | Pšenčík Jan | VIC0100 | B | OB Vizovice | 75:54 | + 49:55 |
15. | Grzegorczyk Mateusz | 1HP07 | C | BnO Szczecin | 83:10 | + 57:11 |
16. | Pšenčík David | VIC0209 | C | OB Vizovice | 94:52 | + 68:53 |
17. | Biernat Michal | 1HP08 | C | BnO Szczecin | 105:52 | + 79:53 |
18. | Kurasinskimichal | 1HP11 | C | BnO Szczecin | 121:30 | + 95:31 |
Baczulis Milosz | 1HP06 | C | BnO Szczecin | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupek Jakub | JPV9911 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 37:06 | |
2. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 42:54 | + 5:48 |
3. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:44 | + 8:38 |
4. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:51 | + 9:45 |
5. | Sedlář Jan | TBM0010 | B | KOS TJ Tesla Brno | 50:42 | + 13:36 |
6. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:44 | + 15:38 |
7. | Kašpar Petr | JPV9915 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 53:44 | + 16:38 |
8. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 66:27 | + 29:21 |
9. | Rajnoha David | UBM0003 | B | MENISKOS Brno | 70:26 | + 33:20 |
Hanuš Jaroslav | HOB9949 | C | SKOB Horní Benešov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rutka Jan | 28P9800 | C | UNTS Warszawa | 53:03 | |
2. | Wolowczyk Michal | 28P9700 | C | UNTS Warszawa | 54:57 | + 1:54 |
3. | Kočí Josef | JPV9824 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 65:16 | + 12:13 |
4. | Pokorný David | SRK9701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 79:09 | + 26:06 |
5. | Mossakowski Wojtek | 28P9802 | C | UNTS Warszawa | 79:36 | + 26:33 |
6. | Hubáček Filip | JPV9800 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 84:33 | + 31:30 |
7. | Faltejsek Jan | PHK9802 | C | OK 99 Hradec Králové | 98:27 | + 45:24 |
8. | Jochec Michal | NNN9730 | C | Neregistrovaní | 107:36 | + 54:33 |
9. | Bajger Adam | 7SC9700 | C | Neregistrovaní - MOV | 122:55 | + 69:52 |
10. | Goncalves Pedro | 1GP9801 | C | ORI-ESTARREJA | 151:54 | + 98:51 |
Garstka Jakub | DOB9800 | C | KOB Dobruška | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Michal | LCE9301 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:33 | 8689 | |
2. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | R | KOB Dobruška | 68:46 | + 0:13 | 8662 |
3. | Navrátil Boris | AOP9202 | C | Orientační Běh Opava | 70:11 | + 1:38 | 8486 |
4. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Orientační Běh Opava | 70:47 | + 2:14 | 8411 |
5. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:59 | + 4:26 | 8137 |
6. | Krajča Tomáš | 58A8701 | C | Canberra Cockatoos | 73:51 | + 5:18 | |
7. | Vedra David | TBM7402 | C | KOS TJ Tesla Brno | 75:24 | + 6:51 | 7836 |
8. | Pryjma Fryderyk | JPV9803 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 76:31 | + 7:58 | 7697 |
9. | Sklenář Martin | AOP9501 | A | Orientační Běh Opava | 77:54 | + 9:21 | 7525 |
10. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 78:37 | + 10:04 | 7436 |
11. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 79:05 | + 10:32 | 7377 |
12. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:53 | + 11:20 | 7278 |
13. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 83:07 | + 14:34 | 6875 |
14. | Krasuski Marcin | 26P7200 | C | orienteering.waw.pl | 83:16 | + 14:43 | |
15. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | C | OK 99 Hradec Králové | 88:45 | + 20:12 | 6174 |
16. | Wolowczyk Krzysztof | 28P9501 | C | UNTS Warszawa | 90:05 | + 21:32 | |
17. | Píro Matěj | TTR8802 | C | OOB Třebíč | 90:51 | + 22:18 | 5912 |
18. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 93:12 | + 24:39 | 5620 |
19. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 96:35 | + 28:02 | 5198 |
20. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 97:46 | + 29:13 | 5051 |
21. | Fiala Martin | TTR8801 | C | OOB Třebíč | 98:18 | + 29:45 | 4985 |
22. | Stachoň Zdeněk | SKM8014 | C | KOB Směr Kroměříž | 101:36 | + 33:03 | 4574 |
23. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 104:09 | + 35:36 | 4256 |
24. | Kasal Vít | ZBM7540 | C | SK Žabovřesky Brno | 106:40 | + 38:07 | 3943 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 66:04 | 7044 | |
2. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:35 | + 3:31 | 6695 |
3. | Fajkus Radim | JPV9509 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 69:48 | + 3:44 | 6673 |
4. | Mazan Bartlomiej | 17P9001 | C | WKS żląsk Wroclaw | 72:47 | + 6:43 | |
5. | Tichý Tomáš | SJH9201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 76:09 | + 10:05 | 6042 |
6. | Dvorský Petr | SKM9601 | C | KOB Směr Kroměříž | 77:08 | + 11:04 | 5945 |
7. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 79:37 | + 13:33 | 5698 |
8. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 79:45 | + 13:41 | 5685 |
9. | Frainšic Michal | BFM8303 | C | SKOB Frýdek - Místek | 80:52 | + 14:48 | 5574 |
10. | Lubis Michal | 66P8501 | C | UKS Azymut Pabianice | 83:09 | + 17:05 | |
11. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 87:22 | + 21:18 | 4928 |
12. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 87:23 | + 21:19 | 4926 |
13. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 91:28 | + 25:24 | 4521 |
14. | Měrka Roman | VIC8308 | C | OB Vizovice | 93:56 | + 27:52 | 4276 |
15. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 99:32 | + 33:28 | 3719 |
16. | Čech Viktor | VBM8001 | C | VSK Mendelu Brno | 107:58 | + 41:54 | 2881 |
17. | Novák Pavel | AOV9801 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 109:53 | + 43:49 | 2691 |
18. | Šolc Radim | PGP8101 | C | SK Praga | 133:03 | + 66:59 | 389 |
Thiemel Jiří | ASU8948 | C | Magnus Orienteering | DISK | 0 | ||
Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 47:55 | |
2. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 49:50 | + 1:55 |
3. | Arnošt Kamil | DOR7301 | C | OK Dobříš | 50:24 | + 2:29 |
4. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:31 | + 8:36 |
5. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 56:39 | + 8:44 |
6. | Doušek Robert | TBM7911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:26 | + 18:31 |
7. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:29 | + 22:34 |
8. | Poltoratskyi Denys | NNN | C | Neregistrovaní | 74:44 | + 26:49 |
9. | Vlašímský Robert | SKV7201 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 86:48 | + 38:53 |
10. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 91:49 | + 43:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyoral Jan | VIC7615 | C | OB Vizovice | 53:07 | |
2. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 59:27 | + 6:20 |
3. | Kubáň Pavel | TBM7506 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:32 | + 11:25 |
4. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:29 | + 13:22 |
5. | Tomášek Petr | NNN8031 | C | Neregistrovaní | 67:38 | + 14:31 |
6. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 67:41 | + 14:34 |
7. | Král Jiří | ODR7300 | C | SKOB Odry | 68:35 | + 15:28 |
8. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | 70:09 | + 17:02 |
9. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:31 | + 19:24 |
10. | Zentrich David | OTK7101 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 77:07 | + 24:00 |
11. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 88:17 | + 35:10 |
12. | Kuja Ivo | KAR7701 | C | SK Karlovice | 89:27 | + 36:20 |
13. | Čapek Miroslav | PHK7603 | C | OK 99 Hradec Králové | 90:48 | + 37:41 |
14. | Javůrek Jaromír | VSP7110 | C | USK Praha | 96:45 | + 43:38 |
15. | Pšenčík Radomír | VIC7207 | C | OB Vizovice | 105:36 | + 52:29 |
Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barcík Peter | AOP6601 | C | Orientační Běh Opava | 48:21 | |
2. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:00 | + 2:39 |
3. | Dvořáček Petr | TBM7013 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:37 | + 4:16 |
4. | Arbter Roland | 66A6201 | C | NF Wien | 52:44 | + 4:23 |
5. | Urválek Jiří | TBM6107 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:39 | + 11:18 |
6. | Logvin Andrei | 5GC6201 | C | UKR Canada | 59:57 | + 11:36 |
7. | Mareček Petr | OSN6900 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:18 | + 11:57 |
8. | Mudrák Pavel | TBM6900 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:41 | + 12:20 |
9. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 67:20 | + 18:59 |
10. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 68:58 | + 20:37 |
11. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:07 | + 20:46 |
12. | Hojný Jaroslav | SJH7002 | C | SJH Jindřichův Hradec | 69:41 | + 21:20 |
13. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 70:40 | + 22:19 |
14. | Kos Michal | SRK6802 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 73:09 | + 24:48 |
15. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SK UP Olomouc | 73:47 | + 25:26 |
16. | Andrade Octavio | 1BP4 | C | .COM - Clube de Orientaç?o do Minho | 76:48 | + 28:27 |
17. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 81:07 | + 32:46 |
18. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | C | OK 99 Hradec Králové | 82:00 | + 33:39 |
19. | Metelkine Alexander | 15I6300 | C | Tel Aviv University | 85:05 | + 36:44 |
20. | Kligl Vladislav | TBM6910 | C | KOS TJ Tesla Brno | 87:04 | + 38:43 |
21. | Metelka Pavel | PHK6800 | C | OK 99 Hradec Králové | 91:37 | + 43:16 |
Nova Luis Quinta | 1BP3 | C | .COM - Clube de Orientaç?o do Minho | DISK | ||
Gryc Tomáš | TBM6903 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | 60:48 | |
2. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:07 | + 1:19 |
3. | Kula Jiří | VAM6100 | C | OOB Vamberk | 63:14 | + 2:26 |
4. | Dolia IEugen | NNN | C | Neregistrovaní | 64:12 | + 3:24 |
5. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 68:22 | + 7:34 |
6. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:32 | + 8:44 |
7. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 74:43 | + 13:55 |
8. | Sysel Svatobor | TTR6202 | C | OOB Třebíč | 75:06 | + 14:18 |
9. | Hillar Nikkari | 22E6502 | C | SK Rocco Team Estonia | 95:37 | + 34:49 |
10. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 97:31 | + 36:43 |
11. | Aare Abel | 22E6501 | C | SK Rocco Team Estonia | 98:00 | + 37:12 |
12. | Malinowski Zbigniew | 76P6800 | C | Rodzina z Teresina | 113:46 | + 52:58 |
13. | Goncalves Amandio | 1FP6301 | C | CLAC | 123:18 | + 62:30 |
MS | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 86:58 | + 26:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 49:06 | |
2. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 55:18 | + 6:12 |
3. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:12 | + 8:06 |
4. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:32 | + 8:26 |
5. | Zeman Jaroslav | CHT5901 | C | OOB SK Chrast | 60:01 | + 10:55 |
6. | Guga Romuald | 95P0001 | C | Wroclaw | 60:16 | + 11:10 |
7. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 60:17 | + 11:11 |
8. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:33 | + 13:27 |
9. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 67:26 | + 18:20 |
10. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 74:04 | + 24:58 |
11. | Hrouza Tomáš | KRN5201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 75:30 | + 26:24 |
12. | Olbrycht Janusz | 73P5500 | C | OLBnO | 82:49 | + 33:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trydzenski Henadzi | 18B5501 | C | Peleng-Vimpel/Minsk | 47:50 | |
2. | Krajča Pavel | TZL5705 | C | SKOB Zlín | 56:03 | + 8:13 |
3. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 62:25 | + 14:35 |
4. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 67:47 | + 19:57 |
5. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:56 | + 21:06 |
6. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 72:46 | + 24:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:47 | |
2. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 49:53 | + 3:06 |
3. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 56:52 | + 10:05 |
4. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 60:59 | + 14:12 |
5. | Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 61:06 | + 14:19 |
6. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 77:53 | + 31:06 |
7. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 78:02 | + 31:15 |
8. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 79:18 | + 32:31 |
9. | Kašpar Josef | HOB4601 | C | SKOB Horní Benešov | 83:47 | + 37:00 |
10. | Zaoral Jan | VRB4703 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 102:23 | + 55:36 |
Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 45:29 | |
2. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:49 | + 11:20 |
3. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 59:42 | + 14:13 |
4. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 64:47 | + 19:18 |
5. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 74:42 | + 29:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 39:33 | |
2. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 54:28 | + 14:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | 6GC0800 | C | ok99 hradec kralove | 20:07 | |
2. | Gallo Ondrej | AOP | C | Orientační Běh Opava | 24:52 | + 4:45 |
3. | Linhart Jakub | VIV0800 | C | GIGANT Orienteering | 25:31 | + 5:24 |
4. | Holub Ivan | SBR0800 | C | SKOB Bruntál | 28:24 | + 8:17 |
5. | Linhart Adam | VIV0801 | C | GIGANT Orienteering | 28:36 | + 8:29 |
6. | Kurečka Jakub | HOB0701 | C | SKOB Horní Benešov | 31:00 | + 10:53 |
7. | Novák Richard | AOV0800 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 32:36 | + 12:29 |
8. | Patermannová Eliška | TBM0369 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:46 | + 12:39 |
9. | Čechová Johana | TBM0888 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:12 | + 14:05 |
10. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 35:17 | + 15:10 |
11. | Novák Viktor | AOV0801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 36:17 | + 16:10 |
12. | Patermannová Marie | TBM0680 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:30 | + 16:23 |
13. | Kubáň Patrik | TBM1001 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:10 | + 17:03 |
14. | Svacinkova Berenika | NNN | C | Neregistrovaní | 37:30 | + 17:23 |
15. | Pekárek David | TZL1000 | C | SKOB Zlín | 37:34 | + 17:27 |
16. | Capkova Marketa | PHK | C | OK 99 Hradec Králové | 39:09 | + 19:02 |
17. | Stiborová Blanka | KAR7650 | C | SK Karlovice | 39:46 | + 19:39 |
18. | Vyoralová Šárka | VIC0950 | C | OB Vizovice | 40:51 | + 20:44 |
19. | Pachmannová Iva | NNN0852 | C | Neregistrovaní | 41:39 | + 21:32 |
20. | Linehan Marta | 58A1251 | C | Canberra Cockatoos | 43:07 | + 23:00 |
21. | Doušek Vilém | TBM0904 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:04 | + 23:57 |
22. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 48:59 | + 28:52 |
23. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:45 | + 32:38 |
24. | Porada Michał | 73P1000 | C | OLBnO | 58:18 | + 38:11 |
25. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:01 | + 38:54 |
26. | Berger Tomas | NNN | C | Neregistrovaní | 67:56 | + 47:49 |
27. | Tomáškovi | NNN | C | Neregistrovaní | 68:18 | + 48:11 |
28. | Ramachova Michaela | NNN | C | Neregistrovaní | 85:27 | + 65:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Marek | ZLH9501 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 35:36 | |
2. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SKOB Horní Benešov | 54:34 | + 18:58 |
3. | Felklova Jarmila | 47C | C | ASPV OA Šumperk | 61:49 | + 26:13 |
4. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 62:13 | + 26:37 |
5. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 63:13 | + 27:37 |
6. | Felkl Ludek | 47C | C | ASPV OA Šumperk | 64:31 | + 28:55 |
7. | Tomášková Petra | NNN8271 | C | Neregistrovaní | 64:41 | + 29:05 |
8. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 65:49 | + 30:13 |
9. | Soviš Ivan | SBR4601 | C | SKOB Bruntál | 69:04 | + 33:28 |
10. | Fukalová Martina | AOV9550 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 69:28 | + 33:52 |
11. | Zencakova Marie | 47C | C | ASPV OA Šumperk | 71:27 | + 35:51 |
12. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | péčkaři | 72:26 | + 36:50 |
13. | Sovišová Eva | SBR5251 | C | SKOB Bruntál | 73:56 | + 38:20 |
14. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | C | SKOB Horní Benešov | 80:46 | + 45:10 |
15. | Paderova Jana | NNN | C | Neregistrovaní | 80:59 | + 45:23 |
16. | Machová Petra | LME6952 | C | SK Los Mělník | 89:25 | + 53:49 |
17. | Jelinkova Irena | NNN | C | Neregistrovaní | 94:55 | + 59:19 |
18. | Francova Jana | NNN | C | Neregistrovaní | 101:36 | + 66:00 |
Hendrychová Pavla | HOB6251 | C | SKOB Horní Benešov | DISK | ||
Siedczynski Jakub | 1HP10 | C | BnO Szczecin | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | SK Kamenice | 51:17 | |
2. | Uhlíř Marek | PGP9405 | C | SK Praga | 57:45 | + 6:28 |
3. | Zencak Jaroslav | 47C | C | ASPV OA Šumperk | 58:22 | + 7:05 |
4. | Rychter Josef | NNN | C | Neregistrovaní | 61:24 | + 10:07 |
5. | Gallo Marek | AOP7602 | C | Orientační Běh Opava | 62:27 | + 11:10 |
6. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 62:55 | + 11:38 |
7. | Autrata Daniel | TBM9012 | C | KOS TJ Tesla Brno | 67:15 | + 15:58 |
8. | Jančová Jana | VRB9450 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 68:52 | + 17:35 |
9. | Šulerová Pavlína | TBM9151 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:57 | + 20:40 |
10. | Wieszaczewski Jacek | 21P8500 | C | Orientop Wroclaw | 91:05 | + 39:48 |
11. | Kula Tadeas | VAM9700 | C | OOB Vamberk | 91:47 | + 40:30 |
12. | Jirásková Dora | NNN7777 | C | Neregistrovaní | 100:48 | + 49:31 |
13. | Syrový Lukáš | NNN9845 | C | Neregistrovaní | 105:01 | + 53:44 |
14. | Folprecht Jaroslav | NNN | C | Neregistrovaní | 122:28 | + 71:11 |
15. | Labudík Milan | VRB6202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 164:42 | + 113:25 |
16. | Kostka Artur | MOV0901 | C | SKOB Ostrava | 191:04 | + 139:47 |
17. | Kostka Petr | MOV8200 | C | SKOB Ostrava | 191:09 | + 139:52 |
Čermák Adam | PGP9701 | B | SK Praga | DISK | ||
Syrový Zdeněk | NNN9846 | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Háp Pavel | PHK7101 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |