Class: H45A
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mager Holger | 74D7100 | ESV Dresden MTBO | 40:57 | ||
2. | Gusev Ilya | 31R7000 | St.Petersburg | 43:11 | + 2:14 | |
3. | Sadílek Martin | VIC6901 | OB Vizovice | 45:01 | + 4:04 | |
4. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 45:05 | + 4:08 | |
5. | Krasuski Marcin | 26P7200 | orienteering.waw.pl | 45:33 | + 4:36 | |
6. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 47:30 | + 6:33 | |
7. | Svoboda Jan | BOR7200 | OK Jiskra Nový Bor | 47:37 | + 6:40 | |
8. | Schwind Klaus | 2RD7100 | OLG Ortenau | 49:07 | + 8:10 | |
9. | Brettschneider Uwe | 13D6800 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 49:20 | + 8:23 | |
10. | Smolka Martin | STE7100 | SK SKI-OB Šternberk | 49:36 | + 8:39 | |
11. | Karmazín Pavel | LBE6800 | TJ Lokomotiva Beroun | 51:33 | + 10:36 | |
12. | Tornai Szabolcs | 25H7100 | Tabáni Spartacus | 52:09 | + 11:12 | |
13. | Hnízdil Jan | KAS7100 | KOB Kamenický Šenov | 52:51 | + 11:54 | |
14. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 53:43 | + 12:46 | |
15. | Cherniavsky Sergey | 89D7200 | OC München | 53:54 | + 12:57 | |
16. | Röhner Uwe | 21D7200 | SV IHW Alex 78 e. V. | 54:14 | + 13:17 | |
17. | Kruliš Petr | 8KC6900 | ZŠ a MŠ Chotyně | 56:58 | + 16:01 | |
18. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:33 | + 16:36 | |
19. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:28 | + 17:31 | |
20. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 59:00 | + 18:03 | |
21. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 62:13 | + 21:16 | |
22. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 62:27 | + 21:30 | |
23. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 64:35 | + 23:38 | |
24. | Krasuski Bartłomiej | 53P7000 | Team 360 | 67:30 | + 26:33 | |
25. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 68:52 | + 27:55 | |
26. | Gola Miroslav | VIC6808 | OB Vizovice | 71:31 | + 30:34 | |
27. | Hejna Stanislav | LLI6900 | TJ Loko Liberec | 75:32 | + 34:35 | |
28. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 75:52 | + 34:55 | |
29. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:51 | + 39:54 | |
30. | Huldt Fredrik | Tumba-Mälarhöjden OK | 84:00 | + 43:03 | ||
31. | Sztranek Paweł | 66P7612 | UKS Azymut Pabianice | 95:19 | + 54:22 | |
32. | Škácha Michal | KAM7102 | OK Kamenice | 102:18 | + 61:21 | |
33. | Mieske Frank | 13D6700 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 116:14 | + 75:17 | |
Reisenberger Roland | 75A6800 | OK Klosterneuburg | DISK |