Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cych Agnieszka | PHK9966 | OK 99 Hradec Králové | 38:25 | ||
2. | Bejvlová Karolína | PGP0256 | SK Praga | 38:43 | + 0:18 | |
3. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 43:46 | + 5:21 | |
4. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | KOB Směr Kroměříž, z.s. | 44:18 | + 5:53 | |
5. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:25 | + 7:00 | |
6. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 45:41 | + 7:16 | |
7. | Filipová Tereza | LPU0050 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:15 | + 11:50 | |
8. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | Magnus Orienteering | 50:19 | + 11:54 | |
9. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:54 | + 12:29 | |
10. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:10 | + 18:45 | |
11. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:13 | + 19:48 | |
12. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:22 | + 22:57 | |
13. | Doubková Emma | PGP0154 | SK Praga | 64:27 | + 26:02 | |
Deptulska Maria | 1CP0050 | UKS Siódemka Rumia | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mechlová Lenka | SHK9051 | OK Slavia Hradec Králové | 45:01 | 0 | ||
2. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 47:20 | + 2:19 | 0 | |
3. | Hepnerová Martina | SHK8152 | OK Slavia Hradec Králové | 52:07 | + 7:06 | 0 | |
4. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 52:15 | + 7:14 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | TJ Loko Liberec | 43:51 | 7931 | ||
2. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 47:13 | + 3:22 | 7390 | |
3. | Cych Weronika | PHK9696 | OK 99 Hradec Králové | 48:41 | + 4:50 | 7154 | |
4. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 50:59 | + 7:08 | 6784 | |
5. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 51:36 | + 7:45 | 6685 | |
6. | Lehárová Alžběta | LPU9456 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:45 | + 8:54 | 6500 | |
7. | Panchártková Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:15 | + 15:24 | 5454 | |
8. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 59:18 | + 15:27 | 5446 | |
9. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 60:49 | + 16:58 | 5202 | |
10. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk, z.s. | 65:21 | + 21:30 | 4473 | |
11. | Ryantová Jana | DKP8660 | Oddíl OB Kotlářka | 70:29 | + 26:38 | 3648 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:18 | ||
2. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 56:52 | + 4:34 | |
3. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:52 | + 9:34 | |
4. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:32 | + 20:14 | |
Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čermáková Renata | LPU6553 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:16 | ||
2. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 41:31 | + 5:15 | |
3. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 46:51 | + 10:35 | |
4. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:31 | + 11:15 | |
5. | Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 85:01 | + 48:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:18 | ||
2. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 26:55 | + 2:37 | |
3. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 28:50 | + 4:32 | |
4. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 29:21 | + 5:03 | |
5. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:31 | + 7:13 | |
6. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:34 | + 7:16 | |
7. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 32:05 | + 7:47 | |
8. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 39:38 | + 15:20 | |
9. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 39:41 | + 15:23 | |
10. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 43:16 | + 18:58 | |
11. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 47:26 | + 23:08 | |
12. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 50:23 | + 26:05 | |
13. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 54:18 | + 30:00 | |
Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | DISK | |||
Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | SK Praga | 54:40 | + 30:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | 40:35 | ||
2. | Siegl Matyáš | PGP0104 | SK Praga | 46:29 | + 5:54 | |
3. | Bradáč Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 49:42 | + 9:07 | |
4. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem, | 49:52 | + 9:17 | |
5. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 51:49 | + 11:14 | |
6. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:27 | + 12:52 | |
7. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 56:54 | + 16:19 | |
8. | Vítek Karel | PGP9904 | SK Praga | 57:08 | + 16:33 | |
9. | Ždimera Jan | PGP9903 | SK Praga | 59:47 | + 19:12 | |
10. | Bárta Šimon | PHK0202 | OK 99 Hradec Králové | 72:05 | + 31:30 | |
11. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB T.J. Sokol Žamberk | 90:29 | + 49:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Jan | PGP8407 | SK Praga | 49:08 | 9735 | ||
2. | Pryjma Fryderyk | JPV9803 | Oddíl OS SK Prostějov | 55:13 | + 6:05 | 8704 | |
3. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:28 | + 6:20 | 8661 | |
4. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:38 | + 6:30 | 8633 | |
5. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | SKOB Zlín | 57:09 | + 8:01 | 8376 | |
6. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 59:28 | + 10:20 | 7983 | |
7. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 59:31 | + 10:23 | 7975 | |
8. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 60:09 | + 11:01 | 7867 | |
9. | Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | 60:11 | + 11:03 | 7861 | |
10. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:47 | + 13:39 | 7421 | |
11. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 63:07 | + 13:59 | 7364 | |
12. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 65:21 | + 16:13 | 6985 | |
13. | Král Václav | SSU8243 | SK Severka Šumperk, z.s. | 65:23 | + 16:15 | 6980 | |
14. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | OK 99 Hradec Králové | 65:59 | + 16:51 | 6878 | |
15. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:27 | + 17:19 | 6799 | |
16. | Novák Aleš | PGP9808 | SK Praga | 69:14 | + 20:06 | 6327 | |
17. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 69:59 | + 20:51 | 6200 | |
18. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 71:38 | + 22:30 | 5920 | |
19. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 73:12 | + 24:04 | 5654 | |
20. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 73:44 | + 24:36 | 5564 | |
21. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 74:03 | + 24:55 | 5510 | |
22. | Nývlt Martin | DKP8200 | Oddíl OB Kotlářka | 75:19 | + 26:11 | 5295 | |
23. | Pavlovec Jan | BOR9503 | OK Jiskra Nový Bor | 83:16 | + 34:08 | 3947 | |
24. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 91:35 | + 42:27 | 2537 | |
Holec Jakub | 64C9002 | Ekonom Praha Outdoor | DISK | ||||
Horyna Roman | LCE7602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:42 | 7523 | ||
2. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 52:18 | + 4:36 | 6884 | |
3. | Černocký Libor | LCE9803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:42 | + 5:00 | 6828 | |
4. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 53:31 | + 5:49 | 6714 | |
5. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 59:20 | + 11:38 | 5905 | |
6. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 61:34 | + 13:52 | 5595 | |
7. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 62:37 | + 14:55 | 5449 | |
8. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:01 | + 17:19 | 5115 | |
9. | Hrouda Matěj | JIL9804 | OK Jilemnice | 69:38 | + 21:56 | 4473 | |
10. | Goder Josef | DKP8203 | Oddíl OB Kotlářka | 70:49 | + 23:07 | 4309 | |
11. | Paclík Roman | SHK7801 | OK Slavia Hradec Králové | 71:19 | + 23:37 | 4239 | |
12. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 72:15 | + 24:33 | 4109 | |
13. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 73:21 | + 25:39 | 3956 | |
14. | Střelba Ondřej | KTA7501 | SK Kotnov Tábor | 81:57 | + 34:15 | 2760 | |
Slezák Zdeněk | LCE8902 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | |||
Bendák Jan | PHK9800 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Podmolík Josef | TZL9701 | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Petr | PHK7601 | OK 99 Hradec Králové | 40:42 | ||
2. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:27 | + 3:45 | |
3. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 45:32 | + 4:50 | |
4. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:19 | + 7:37 | |
5. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 49:19 | + 8:37 | |
6. | Jirásek Aleš | LPU7601 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:37 | + 8:55 | |
7. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:02 | + 10:20 | |
8. | Bubela Tomáš | ASU8101 | Magnus Orienteering | 51:27 | + 10:45 | |
9. | Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | 53:26 | + 12:44 | |
10. | Tichý Martin | SJH6401 | SJH Jindřichův Hradec | 53:46 | + 13:04 | |
11. | Zicha Jiří | LCE7708 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:32 | + 13:50 | |
12. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 59:53 | + 19:11 | |
13. | Korbel Michal | CHC7703 | K.O.B. Choceň | 61:11 | + 20:29 | |
14. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:00 | + 24:18 | |
15. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:40 | + 27:58 | |
16. | Sedlák Radek | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 78:48 | + 38:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cych Piotr | 33P6800 | Echo Twardogóra | 42:07 | ||
2. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:07 | + 4:00 | |
3. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 47:22 | + 5:15 | |
4. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 47:46 | + 5:39 | |
5. | Šmelík Juraj | LCE6603 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:14 | + 9:07 | |
6. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 55:34 | + 13:27 | |
7. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 60:22 | + 18:15 | |
8. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:30 | + 33:23 | |
9. | Dvořák Luboš | LPU6801 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:24 | + 34:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 39:41 | ||
2. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 40:00 | + 0:19 | |
3. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 41:43 | + 2:02 | |
4. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:06 | + 2:25 | |
5. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:54 | + 3:13 | |
6. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:34 | + 3:53 | |
7. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:05 | + 5:24 | |
8. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 48:22 | + 8:41 | |
9. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:23 | + 11:42 | |
10. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:03 | + 19:22 | |
11. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:28 | + 31:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Larsson Emil | DKP8810 | Oddíl OB Kotlářka | 30:13 | ||
2. | Cahel Marek | LCE8803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:41 | + 2:28 | |
3. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | TJ Loko Liberec | 36:19 | + 6:06 | |
4. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 39:40 | + 9:27 | |
5. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | Magnus Orienteering | 43:02 | + 12:49 | |
6. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 44:25 | + 14:12 | |
7. | Greschner Luboš | ASU7848 | Magnus Orienteering | 44:43 | + 14:30 | |
8. | Bradáč David | LLI0203 | TJ Loko Liberec | 47:13 | + 17:00 | |
9. | Lehár Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:02 | + 19:49 | |
10. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:47 | + 31:34 | |
11. | Tichá Kateřina | KOR7550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 66:20 | + 36:07 | |
12. | Müllerová Marie | KOR7650 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 70:27 | + 40:14 | |
Štičková Eva | LLI6051 | TJ Loko Liberec | DISK | |||
Štička Martin | NEREGISTROVANI | DISK |