Class: H35C
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 48:57 | |
2. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering z.s. | 49:27 | + 0:30 |
3. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. | 49:40 | + 0:43 |
4. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 50:20 | + 1:23 |
5. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. | 50:53 | + 1:56 |
6. | Rigó Marek | ODR7101 | C | Sportovní klub orientačního běhu Odry | 53:08 | + 4:11 |
7. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 54:44 | + 5:47 |
8. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | TJ Slovan Luhačovice , spolek | 55:11 | + 6:14 |
9. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 55:47 | + 6:50 |
10. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 57:06 | + 8:09 |
11. | Souček Jan | KSU6504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 59:13 | + 10:16 |
12. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 59:15 | + 10:18 |
12. | Vlček Roman | SKM7000 | C | Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. | 59:15 | + 10:18 |
14. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. | 59:28 | + 10:31 |
15. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 59:59 | + 11:02 |
16. | Huňka Karel | KON6919 | C | Klub orientačního běhu Konice | 60:15 | + 11:18 |
17. | Pěček Martin | SKM7301 | C | Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. | 60:49 | + 11:52 |
18. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | Klub orientačního běhu Konice | 61:12 | + 12:15 |
19. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | Sportovní klub orientačního běhu Ostrava | 61:18 | + 12:21 |
20. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín z.s. | 61:50 | + 12:53 |
21. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 61:52 | + 12:55 |
22. | Müller Libor | OTK7201 | C | TJ Jiskra Otrokovice, z.s. | 62:03 | + 13:06 |
23. | Vébr Radek | HAV7103 | C | Orientační běh Havířov, z.s. | 62:21 | + 13:24 |
24. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | Orientační běh Havířov, z.s. | 62:52 | + 13:55 |
25. | Pernička Petr | TZL7336 | C | Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. | 62:54 | + 13:57 |
26. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 63:54 | + 14:57 |
27. | Lanc Marian | TZL5806 | C | Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. | 64:04 | + 15:07 |
28. | Smékal David | UOL7503 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 64:14 | + 15:17 |
29. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 64:27 | + 15:30 |
30. | Novosad Pavel | TZL7401 | C | Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. | 64:34 | + 15:37 |
31. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 65:52 | + 16:55 |
32. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 65:56 | + 16:59 |
33. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 66:20 | + 17:23 |
34. | Tomášek Petr | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 67:34 | + 18:37 |
35. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. | 68:07 | + 19:10 |
36. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 68:20 | + 19:23 |
36. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | Sportovní klub orientačního běhu Ostrava | 68:20 | + 19:23 |
38. | Popieluch Michal | BFM7301 | C | Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. | 68:56 | + 19:59 |
39. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 68:59 | + 20:02 |
39. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. | 68:59 | + 20:02 |
41. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 69:00 | + 20:03 |
42. | Šarman Radim | MOV6201 | C | Sportovní klub orientačního běhu Ostrava | 70:06 | + 21:09 |
43. | Zvoníček Josef | SKM6901 | C | Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. | 70:10 | + 21:13 |
44. | Cveček Martin | PVP7400 | C | Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha | 71:30 | + 22:33 |
45. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 73:39 | + 24:42 |
46. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk, z.s. | 74:04 | + 25:07 |
47. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 75:00 | + 26:03 |
48. | Křupka Tomáš | KON7717 | C | Klub orientačního běhu Konice | 75:57 | + 27:00 |
49. | Kostka Petr | MOV8200 | C | Sportovní klub orientačního běhu Ostrava | 76:48 | + 27:51 |
50. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 77:59 | + 29:02 |
51. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering z.s. | 78:35 | + 29:38 |
52. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering z.s. | 80:32 | + 31:35 |
53. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | TJ Slovan Luhačovice , spolek | 80:58 | + 32:01 |
54. | Brychlec Lukáš | MOV7501 | C | Sportovní klub orientačního běhu Ostrava | 85:19 | + 36:22 |
55. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 85:30 | + 36:33 |
56. | Kopecký Ivo | JPV7505 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 86:22 | + 37:25 |
57. | Kratschmerová Kateřina | VRB | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 87:25 | + 38:28 |
58. | Doležal Zdeněk | 6YC7401 | C | Neregistrovaní | 90:53 | + 41:56 |
59. | Kozel Jiří | NNN7547 | C | Neregistrovaní (NNN) | 97:56 | + 48:59 |
60. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 98:46 | + 49:49 |
61. | Jurenka Pavel | JPV8101 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 102:12 | + 53:15 |
62. | Vrána Jan | UOL7300 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 104:52 | + 55:55 |
63. | Šaňák Daniel | UOL7601 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 105:02 | + 56:05 |
64. | Krček Martin | AOP7302 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 107:53 | + 58:56 |
65. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice z.s. | 108:10 | + 59:13 |
Živěla Aleš | OOL | C | SK Haná orienteering | DISK | ||
Gallo Marek | AOP7602 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | DISK |