Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 11:22 | ||
2. | Kudrhalt Filip | XXX | 15:14 | + 3:52 | ||
3. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 16:43 | + 5:21 | |
4. | Brániyková Sára | 19:00 | + 7:38 | |||
5. | Svoboda Filip | 5FX0700 | MMOB Praha | 21:26 | + 10:04 | |
6. | Zemanová Eliška | DKP0862 | Oddíl OB Kotlářka | 21:41 | + 10:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 11:57 | ||
2. | Svoboda Jiří | ROZ7500 | OK Roztoky | 12:05 | + 0:08 | |
3. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 12:33 | + 0:36 | |
4. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 13:20 | + 1:23 | |
5. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 15:45 | + 3:48 | |
6. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | KOB Kladno | 16:41 | + 4:44 | |
7. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 18:40 | + 6:43 | |
8. | Swart Benjamin | DKL0300 | KOB Kladno | 24:40 | + 12:43 | |
9. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 24:49 | + 12:52 | |
10. | Paier Lukáš | 27:56 | + 15:59 | |||
11. | Suchá Barbora | XXX | 28:30 | + 16:33 | ||
12. | Vaněčková Anna | TJPXXXX | TJ Sokol Troja | 34:45 | + 22:48 | |
13. | Vaněček Jan | TJPXXXX | TJ Sokol Troja | 39:07 | + 27:10 | |
Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | DISK | |||
Paierová Iveta | DISK | |||||
Paierová Jana | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 13:44 | ||
2. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 14:13 | + 0:29 | |
3. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 14:17 | + 0:33 | |
4. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 14:17 | + 0:33 | |
5. | Skalka Jakub | 5RX9101 | NNN | 14:35 | + 0:51 | |
6. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 15:40 | + 1:56 | |
7. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 15:54 | + 2:10 | |
8. | Forst Antonín | PGP0106 | SK Praga | 16:15 | + 2:31 | |
9. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 16:19 | + 2:35 | |
10. | Šimša Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 16:27 | + 2:43 | |
11. | Řada Jakub | DKP9401 | Oddíl OB Kotlářka | 16:39 | + 2:55 | |
12. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 16:44 | + 3:00 | |
13. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 16:56 | + 3:12 | |
14. | Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem | 17:10 | + 3:26 | |
15. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 17:17 | + 3:33 | |
16. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 17:26 | + 3:42 | |
17. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 17:36 | + 3:52 | |
18. | Škarková Kateřina | PGP9955 | SK Praga | 17:41 | + 3:57 | |
19. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 17:59 | + 4:15 | |
20. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 18:30 | + 4:46 | |
21. | Fiala Matěj | DKL99XX | KOB Kladno | 18:40 | + 4:56 | |
22. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 18:55 | + 5:11 | |
23. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:30 | + 5:46 | |
24. | Čermáková Klára | PGP0352 | SK Praga | 19:39 | + 5:55 | |
25. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 19:42 | + 5:58 | |
26. | Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | SK Praga | 19:45 | + 6:01 | |
27. | Šimůnek Petr | MFP9849 | VŠSK MFF UK Praha | 19:50 | + 6:06 | |
28. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 20:02 | + 6:18 | |
29. | Dlouhá Hana | DKP9450 | Oddíl OB Kotlářka | 20:38 | + 6:54 | |
30. | Skalka Michal | 21:10 | + 7:26 | |||
31. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 21:18 | + 7:34 | |
32. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | Oddíl OB Kotlářka | 21:36 | + 7:52 | |
33. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 22:58 | + 9:14 | |
34. | Brányiková Irena | 23:00 | + 9:16 | |||
35. | Brániyk Tomáš | 23:20 | + 9:36 | |||
36. | Foglarová Naďa | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 23:29 | + 9:45 | |
37. | Pinkava František | DKL0401 | KOB Kladno | 23:42 | + 9:58 | |
38. | Dlouhá Jana | DKP5950 | Oddíl OB Kotlářka | 26:21 | + 12:37 | |
39. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 29:55 | + 16:11 | |
40. | Janský xxxx | 30:00 | + 16:16 | |||
41. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 35:02 | + 21:18 |