Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 18:35 | |
2. | Volkova Maja | 38S0950 | C | Slávia ŽU Žilina | 19:46 | + 1:11 |
3. | Růžičková Žofie | TZL0953 | C | SKOB Zlín | 22:40 | + 4:05 |
4. | Vyoralová Talma | LCE0955 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:46 | + 6:11 |
5. | Novosadová Klára | TZL0952 | C | SKOB Zlín | 27:46 | + 9:11 |
6. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 28:14 | + 9:39 |
7. | Kubíčková Lucie | VIC0952 | C | OB Vizovice | 40:32 | + 21:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálková Sabina | LCE0851 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:28 | |
2. | Sedláčková Klára | LCE0854 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:41 | + 4:13 |
3. | Fišerová Markéta | TZL0851 | C | SKOB Zlín | 22:54 | + 7:26 |
4. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 25:08 | + 9:40 |
5. | Hrbáčková Michaela | LCE0751 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:15 | + 9:47 |
6. | Lorencová Anna | TZL0756 | B | SKOB Zlín | 29:05 | + 13:37 |
7. | Poslušná Jitka | TZL0752 | C | SKOB Zlín | 30:51 | + 15:23 |
8. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | Slávia ŽU Žilina | 41:52 | + 26:24 |
9. | Kovalčíková Nela | TZL0757 | C | SKOB Zlín | 50:51 | + 35:23 |
10. | Špaňhelová Jana | VIC0888 | C | OB Vizovice | 65:03 | + 49:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | A | KOB Směr Kroměříž | 15:19 | |
2. | Batani Valentina | TZL0551 | A | SKOB Zlín | 16:28 | + 1:09 |
3. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | B | SKOB Zlín | 19:51 | + 4:32 |
4. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:12 | + 5:53 |
5. | Mihaličová Simona | 0020003 | C | 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice | 22:12 | + 6:53 |
6. | Šipošová Lucia | 0070001 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 23:58 | + 8:39 |
7. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 26:50 | + 11:31 |
8. | Mališková Kristýna | LCE0552 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:36 | + 14:17 |
9. | Ošmerová Tereza | SKM0550 | C | KOB Směr Kroměříž | 60:05 | + 44:46 |
10. | Coufalová Aneta | SKM0552 | C | KOB Směr Kroměříž | 66:09 | + 50:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlikova Ema | 0070006 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 28:27 | |
2. | Fedorova Klara | 0070004 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 29:31 | + 1:04 |
3. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 30:39 | + 2:12 |
4. | Jezikova Natalia | 0070007 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 32:57 | + 4:30 |
5. | Rohaľová Ivona | 43S0453 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 33:21 | + 4:54 |
6. | Březinová Zuzana | TZL0453 | B | SKOB Zlín | 34:30 | + 6:03 |
7. | Trepacova Gabriela | 38S0350 | C | Slávia ŽU Žilina | 36:52 | + 8:25 |
8. | Klimešová Kateřina | TZL0455 | C | SKOB Zlín | 38:23 | + 9:56 |
9. | Šrámková Aneta | TZL0458 | C | SKOB Zlín | 48:35 | + 20:08 |
10. | Kolaříková Eliška | TZL0452 | C | SKOB Zlín | 56:28 | + 28:01 |
Filipová Petronela | 0020006 | C | 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miklušová Tamara | ZBM0260 | A | SK Žabovřesky Brno | 25:08 | |
2. | Weissová Ĺuboslava | LCE0261 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:46 | + 2:38 |
3. | Blahová Pavla | DKP0155 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:40 | + 5:32 |
4. | Ivanková Sandra | 0020004 | C | 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice | 33:21 | + 8:13 |
5. | Kostercová Viktória | 43S0250 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 37:17 | + 12:09 |
6. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:58 | + 20:50 |
7. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | C | SKOB Zlín | 59:27 | + 34:19 |
8. | Končáková Alžběta | LCE0256 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:20 | + 39:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 32:27 | 5746 | |
2. | Miklušová Tereza | ZBM9960 | B | SK Žabovřesky Brno | 35:51 | + 3:24 | 5228 |
3. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:55 | + 4:28 | 5065 |
4. | Koderičová Tereza | PHK9666 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:02 | + 4:35 | 5048 |
5. | Honnerová Blanka | TZL8052 | C | SKOB Zlín | 37:38 | + 5:11 | 4956 |
6. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 37:45 | + 5:18 | 4938 |
7. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:08 | + 5:41 | 4880 |
8. | Uhlíková Tereza | PGP9162 | C | SK Praga | 38:43 | + 6:16 | 4791 |
9. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:47 | + 6:20 | 4781 |
10. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 40:25 | + 7:58 | 4532 |
11. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | C | SK Praga | 41:05 | + 8:38 | 4430 |
12. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:14 | + 10:47 | 4103 |
13. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:17 | + 10:50 | 4095 |
14. | Jablonovska Lenka | 0150002 | C | 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 45:00 | + 12:33 | |
15. | Škvorová Barbora | KAM9150 | C | OK Kamenice | 48:09 | + 15:42 | 3353 |
16. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 52:13 | + 19:46 | 2733 |
17. | Kotrlová Janka | 86S8950 | C | Slávia ZU Žilina | 54:47 | + 22:20 | |
18. | Kršáková Veronika | VIC9090 | C | OB Vizovice | 56:24 | + 23:57 | 2095 |
19. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 61:34 | + 29:07 | 1308 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 26:05 | |
2. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:07 | + 2:02 |
3. | Ďurčová Alena | 38S7750 | C | Slávia ŽU Žilina | 29:47 | + 3:42 |
4. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:26 | + 4:21 |
5. | Chupeková Silvia | 38S | C | Slávia ŽU Žilina | 31:14 | + 5:09 |
6. | Linhartová Martina | GIG7750 | C | GIGANT Orienteering | 35:20 | + 9:15 |
7. | Šidlová Klára | TZL8250 | C | SKOB Zlín | 38:56 | + 12:51 |
8. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 40:42 | + 14:37 |
9. | Spitzerová Petra | KVS8350 | C | SKOB Kobra Vsetín | 42:35 | + 16:30 |
10. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 45:21 | + 19:16 |
11. | Slámová Alena | LCE8253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:26 | + 23:21 |
12. | Chromčáková Jitka | JZL7850 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 52:47 | + 26:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájová Jana | TZL6051 | C | SKOB Zlín | 23:45 | |
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:54 | + 5:09 |
3. | Šmelíková Hana | ASU6999 | C | Magnus Orienteering | 30:37 | + 6:52 |
4. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:41 | + 7:56 |
5. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 33:43 | + 9:58 |
6. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 36:08 | + 12:23 |
7. | Cahlová Slávka | LCE5451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:50 | + 13:05 |
8. | Sedláčková Dagmar | KVS7351 | C | SKOB Kobra Vsetín | 40:33 | + 16:48 |
9. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 46:56 | + 23:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pijáková Iveta | 0070011 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 21:05 | |
2. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 22:08 | + 1:03 |
3. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | Slávia ŽU Žilina | 22:20 | + 1:15 |
4. | Strnadlová Zdeňka | SKM5557 | C | KOB Směr Kroměříž | 25:13 | + 4:08 |
5. | Cetkovská Alena | TZL6263 | C | SKOB Zlín | 28:34 | + 7:29 |
6. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 29:24 | + 8:19 |
7. | Polášková Kamila | TZL6052 | C | SKOB Zlín | 30:23 | + 9:18 |
8. | Hrbasová Jana | KVS5551 | C | SKOB Kobra Vsetín | 34:43 | + 13:38 |
9. | Christovová Marie | SKM5851 | C | KOB Směr Kroměříž | 40:31 | + 19:26 |
10. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 44:31 | + 23:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polónyiová Darina | 38S4850 | C | Slávia ŽU Žilina | 34:25 | |
Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 14:38 | |
2. | Pekárek David | TZL1000 | C | SKOB Zlín | 16:01 | + 1:23 |
3. | Kusák Alexander | TZL0900 | C | SKOB Zlín | 19:50 | + 5:12 |
3. | Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | 19:50 | + 5:12 |
5. | Hustý Matěj | TZL0903 | C | SKOB Zlín | 20:29 | + 5:51 |
6. | Honner Tomáš | TZL1001 | C | SKOB Zlín | 24:32 | + 9:54 |
7. | Polónyi Samuel | 38S0900 | C | Slávia ŽU Žilina | 37:43 | + 23:05 |
8. | Michálek Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:02 | + 38:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlček Tomáš | VIC0713 | B | OB Vizovice | 15:18 | |
2. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 15:44 | + 0:26 |
3. | Mikláš Matěj | TZL0704 | B | SKOB Zlín | 16:51 | + 1:33 |
4. | Šmelík Daniel | LCE0704 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:10 | + 1:52 |
5. | Pěček Jakub | SKM0700 | B | KOB Směr Kroměříž | 18:26 | + 3:08 |
6. | Kundrata Vít | TZL0700 | B | SKOB Zlín | 18:27 | + 3:09 |
7. | Skýba Jakub Jan | LCE0701 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:29 | + 4:11 |
8. | Veselý Štěpán | VIC0712 | C | OB Vizovice | 19:31 | + 4:13 |
9. | Truneček Jakub | TZL0705 | B | SKOB Zlín | 20:31 | + 5:13 |
10. | Valla Jakub | TZL0710 | C | SKOB Zlín | 20:35 | + 5:17 |
11. | Sikora Jan | TZL0707 | C | SKOB Zlín | 21:05 | + 5:47 |
12. | Němec Michal | TZL0805 | C | SKOB Zlín | 21:33 | + 6:15 |
13. | Linhart Adam | TZL0814 | C | SKOB Zlín | 21:38 | + 6:20 |
14. | Pavlík Adam | TZL0810 | C | SKOB Zlín | 21:55 | + 6:37 |
15. | Babík Martin | 38S0702 | C | Slávia ŽU Žilina | 22:43 | + 7:25 |
16. | Hozík Štěpán | TZL0806 | C | SKOB Zlín | 22:46 | + 7:28 |
17. | Přibík Martin | TZL0807 | C | SKOB Zlín | 23:46 | + 8:28 |
18. | Babík Tomáš | 38S0800 | C | Slávia ŽU Žilina | 24:52 | + 9:34 |
19. | Petrla Michal | TZL0708 | C | SKOB Zlín | 25:28 | + 10:10 |
20. | Surovčík Martin | 38S0703 | C | Slávia ŽU Žilina | 27:17 | + 11:59 |
21. | Linhart Jakub | TZL0813 | C | SKOB Zlín | 31:18 | + 16:00 |
22. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | C | SKOB Zlín | 31:44 | + 16:26 |
23. | Buksa Jan | SKM0800 | C | KOB Směr Kroměříž | 33:49 | + 18:31 |
24. | Pavlica Bedřich | KVS0710 | C | SKOB Kobra Vsetín | 37:29 | + 22:11 |
25. | Čuda Ondřej | TZL0816 | C | SKOB Zlín | 48:30 | + 33:12 |
26. | Mlčoch Jakub | SKM0801 | C | KOB Směr Kroměříž | 60:49 | + 45:31 |
Volkov Maksym | 38S0700 | C | Slávia ŽU Žilina | DISK | ||
Lebánek Jan Maxmilián | TZL0809 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaněk Bořek | TZL0505 | B | SKOB Zlín | 19:03 | |
2. | Pajger Miroslav | 38S0500 | C | Slávia ŽU Žilina | 21:32 | + 2:29 |
3. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:18 | + 3:15 |
4. | Syrovy Tomas | 0070010 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 22:50 | + 3:47 |
5. | Huleja Martin | TZL0604 | B | SKOB Zlín | 23:50 | + 4:47 |
6. | Pernička Václav | TZL0602 | B | SKOB Zlín | 24:19 | + 5:16 |
7. | Pekárek Tobias | TZL0502 | A | SKOB Zlín | 25:01 | + 5:58 |
8. | Trepac Adam | 38S0502 | C | Slávia ŽU Žilina | 28:18 | + 9:15 |
9. | Němec Filip | TZL0503 | C | SKOB Zlín | 29:06 | + 10:03 |
10. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | B | SKOB Zlín | 29:53 | + 10:50 |
11. | Pastuszek Tomáš | TZL0603 | C | SKOB Zlín | 35:13 | + 16:10 |
12. | Mudrák Šimon | LCE0601 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:25 | + 18:22 |
13. | Palas Jan | TZL0507 | C | SKOB Zlín | 37:29 | + 18:26 |
14. | Hrbáček Filip | LCE0501 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:58 | + 18:55 |
15. | Špaňhel Petr | VIC0610 | C | OB Vizovice | 47:02 | + 27:59 |
16. | Koňařík Vojtéch | SVS0701 | C | Orientklub Vsetín | 53:06 | + 34:03 |
17. | Švestka Štěpán | KVS0600 | C | SKOB Kobra Vsetín | 57:55 | + 38:52 |
18. | Křapa Štěpán | LCE0604 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:22 | + 47:19 |
19. | Veselka Matěj | LCE0603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:22 | + 49:19 |
Hala Jaromír | VIC0606 | B | OB Vizovice | DISK | ||
Jancik Filip | 0070002 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blaha Michal | VSP0412 | A | USK Praha | 22:34 | |
2. | Hustý Adam | TZL0403 | A | SKOB Zlín | 23:54 | + 1:20 |
3. | Novosad Pavel | TZL0404 | A | SKOB Zlín | 24:27 | + 1:53 |
4. | Sláma Richard | LCE0309 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:58 | + 2:24 |
5. | Šipoš Tomáš | ZBM0308 | C | SK Žabovřesky Brno | 25:39 | + 3:05 |
6. | Sipos Simon | 0070009 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 25:53 | + 3:19 |
7. | Jurčík Tomáš | 38S0301 | C | Slávia ŽU Žilina | 26:49 | + 4:15 |
8. | Roháč Martin | LCE0308 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:07 | + 4:33 |
9. | Blaha Jiří | VSP0411 | A | USK Praha | 27:11 | + 4:37 |
10. | Kukurugya Šimon | 43S0402 | C | ŠK Sandberg Bratislava | 27:26 | + 4:52 |
11. | Kubík Maximilián | 47S0300 | C | TJ Rapid Bratislava | 28:50 | + 6:16 |
12. | Miklos Andrej | 0070008 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 29:40 | + 7:06 |
13. | Eichler Vítek | TZL0401 | B | SKOB Zlín | 30:55 | + 8:21 |
14. | Dolny Marek | 0070003 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 33:45 | + 11:11 |
15. | Veselý Jonáš | VIC0411 | C | OB Vizovice | 37:11 | + 14:37 |
16. | Pěček Dominik | SKM0401 | C | KOB Směr Kroměříž | 48:57 | + 26:23 |
Zácha David | SKM0400 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janda Přemek | TZL0103 | B | SKOB Zlín | 25:25 | |
2. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 26:12 | + 0:47 |
3. | Knor Martin | 0030001 | C | 003 - (SVK) Klub orientačného behu Martin | 26:15 | + 0:50 |
4. | Blank Noah | SKM0201 | C | KOB Směr Kroměříž | 33:08 | + 7:43 |
5. | Kurák Michal | 0020005 | C | 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice | 34:36 | + 9:11 |
6. | Schenk Michal | 47S0201 | C | TJ Rapid Bratislava | 34:52 | + 9:27 |
7. | Oravec Matúš | 0030002 | C | 003 - (SVK) Klub orientačného behu Martin | 35:33 | + 10:08 |
8. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 35:56 | + 10:31 |
9. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 39:25 | + 14:00 |
10. | Havlik Adam | 0070005 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 39:47 | + 14:22 |
Kukurugya Matej | 43S0103 | C | ŠK Sandberg Bratislava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Davidik Marian | 0090001 | C | 009 - (SVK) Kobra | 34:56 | ||
2. | Féder Medard | LCE0111 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:15 | + 0:19 | 8175 |
3. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 35:17 | + 0:21 | 8167 |
4. | Chupek Jakub | JPV9911 | R | Oddíl OS SK Prostějov | 35:37 | + 0:41 | 8090 |
5. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 36:08 | + 1:12 | 7971 |
6. | Nečas Jiří | TZL9101 | C | SKOB Zlín | 36:51 | + 1:55 | 7807 |
7. | Hubáček Michal | LCE9301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:59 | + 3:03 | 7546 |
8. | Vavrys Johan | LCE9302 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:06 | + 3:10 | 7519 |
9. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:52 | + 3:56 | 7342 |
10. | Goldschmidt Tobiáš | ZBM0003 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:06 | + 4:10 | 7289 |
11. | Šurgan Štefan | TUR7900 | C | OOB TJ Turnov | 39:33 | + 4:37 | 7185 |
12. | Tysz Adam | 0020002 | C | 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice | 39:46 | + 4:50 | |
13. | Krajčík Michal | 0020001 | C | 002 - (SVK) Klub OB ATU Košice | 40:04 | + 5:08 | |
14. | Pompura Daniel | ZBM0108 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:08 | + 5:12 | 7051 |
15. | Melecký Martin | AOP9001 | C | Orientační Běh Opava | 40:09 | + 5:13 | 7047 |
16. | Šimo Matúš | ZBM0109 | B | SK Žabovřesky Brno | 40:52 | + 5:56 | 6882 |
17. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 41:00 | + 6:04 | 6851 |
18. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 41:57 | + 7:01 | 6633 |
19. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 44:28 | + 9:32 | 6053 |
20. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 45:51 | + 10:55 | 5735 |
21. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:23 | + 11:27 | 5612 |
22. | Panovec Jan | SSU8931 | C | SK Severka Šumperk | 47:33 | + 12:37 | 5344 |
23. | Nečas Tomáš | TZL8801 | C | SKOB Zlín | 47:44 | + 12:48 | 5302 |
24. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:38 | + 14:42 | 4864 |
25. | Lachendro Jan | SKM8700 | C | KOB Směr Kroměříž | 49:53 | + 14:57 | 4807 |
26. | Franko David | 0100001 | C | 010 - (SVK) KOB Kysak | 50:23 | + 15:27 | |
27. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:41 | + 15:45 | 4623 |
28. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 50:59 | + 16:03 | 4553 |
29. | Pavlas Radek | TZL8503 | C | SKOB Zlín | 51:45 | + 16:49 | 4377 |
30. | Lovás Dominik | 47S9900 | C | TJ Rapid Bratislava | 51:59 | + 17:03 | |
31. | Honner Jaroslav | TZL7803 | C | SKOB Zlín | 52:20 | + 17:24 | 4243 |
32. | Burkart David | VIC9602 | C | OB Vizovice | 52:41 | + 17:45 | 4162 |
33. | Láznička Jan | TZL9405 | C | SKOB Zlín | 54:29 | + 19:33 | 3748 |
34. | Ondrejka Tomáš | 38S0000 | C | Slávia ŽU Žilina | 55:43 | + 20:47 | |
35. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 58:04 | + 23:08 | 2923 |
36. | Karch Peter | 0150001 | C | 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 60:14 | + 25:18 | |
37. | Vríčan Peter | 86S8900 | C | Slávia ZU Žilina | 61:37 | + 26:41 | |
38. | Sadílek Jan | VIC9601 | C | OB Vizovice | 62:39 | + 27:43 | 1868 |
39. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 67:42 | + 32:46 | 706 |
40. | Švestka Vít | KVS9700 | C | SKOB Kobra Vsetín | 68:48 | + 33:52 | 453 |
41. | Svízela Vojtěch | LCE9101 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:06 | + 36:10 | 0 |
42. | Kolařík Petr | 6IX9200 | C | Velkomoravský klub Uherské Hradiště | 72:33 | + 37:37 | |
43. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 74:11 | + 39:15 | 0 |
Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 28:32 | |
2. | Rytíř Jan | SKM7701 | C | KOB Směr Kroměříž | 33:03 | + 4:31 |
3. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 33:26 | + 4:54 |
4. | Vyoral Jan | VIC7615 | C | OB Vizovice | 33:35 | + 5:03 |
5. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 34:10 | + 5:38 |
6. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 35:24 | + 6:52 |
7. | Kusák Ivan | TZL6502 | C | SKOB Zlín | 35:40 | + 7:08 |
8. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | Slávia ŽU Žilina | 35:57 | + 7:25 |
9. | Měrka Roman | VIC8308 | C | OB Vizovice | 36:07 | + 7:35 |
10. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:16 | + 7:44 |
11. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 37:27 | + 8:55 |
12. | Fišer Petr | GIG7502 | C | GIGANT Orienteering | 37:28 | + 8:56 |
13. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 38:51 | + 10:19 |
14. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | 40:25 | + 11:53 |
15. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 40:28 | + 11:56 |
16. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 41:22 | + 12:50 |
17. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:01 | + 13:29 |
18. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:52 | + 16:20 |
19. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 47:40 | + 19:08 |
20. | Novotný Petr | TZL6601 | C | SKOB Zlín | 49:31 | + 20:59 |
21. | Marek Martin | VIC7624 | C | OB Vizovice | 50:15 | + 21:43 |
22. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 52:16 | + 23:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Piják Jaroslav | 0070012 | C | 007 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok | 33:38 | |
2. | Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 36:29 | + 2:51 |
3. | Novosad Pavel | TZL7401 | C | SKOB Zlín | 39:45 | + 6:07 |
4. | Šiška Oto | OTK7202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 40:58 | + 7:20 |
5. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 42:48 | + 9:10 |
6. | Mizera Ladislav | ROV5301 | C | OK Zubří | 43:16 | + 9:38 |
7. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 44:10 | + 10:32 |
8. | Kůstka Marek | VIC6403 | C | OB Vizovice | 44:15 | + 10:37 |
9. | Mikšík Pavel | 0170001 | C | 017 - Osport | 45:30 | + 11:52 |
10. | Valla Dalibor | C | 47:48 | + 14:10 | ||
11. | Piše Dušan | LCE6702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:24 | + 20:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cigoš Petr | TBM5602 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:18 | |
2. | Končák Jaroslav | HLV6321 | C | KČT - OB Holešov | 29:45 | + 6:27 |
3. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 30:24 | + 7:06 |
4. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 32:09 | + 8:51 |
5. | Janků Josef | KVS6200 | C | SKOB Kobra Vsetín | 32:22 | + 9:04 |
6. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 32:38 | + 9:20 |
7. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 33:21 | + 10:03 |
8. | Maliňák Josef | SVS5501 | C | Orientklub Vsetín | 35:26 | + 12:08 |
9. | Galík Svatopluk | TZL6301 | C | SKOB Zlín | 38:17 | + 14:59 |
10. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín | 41:51 | + 18:33 |
11. | Chromčák František | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 44:42 | + 21:24 |
12. | Otrusina Milan | EZL6205 | C | PEV Zlín | 47:15 | + 23:57 |
MS | Háj Bohumil | TZL5601 | C | SKOB Zlín | 29:05 | + 5:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 24:51 | |
2. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 26:30 | + 1:39 |
3. | Polínek Jaroslav | OTK5300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 32:38 | + 7:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 24:53 | |
2. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 31:35 | + 6:42 |
3. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 53:58 | + 29:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánková Anna | KVS0952 | C | SKOB Kobra Vsetín | 16:49 | |
2. | Hubáček Oskar | LCE1002 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:36 | + 2:47 |
3. | Slámová Julie | LCE1051 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:17 | + 4:28 |
4. | Navrátil Daniel | JZL0900 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 21:47 | + 4:58 |
5. | Mališková Libuše | LCE0951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:48 | + 4:59 |
6. | Graclík Daniel | KVS1001 | C | SKOB Kobra Vsetín | 22:24 | + 5:35 |
7. | Macka Sebastián | LCE1112 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:10 | + 6:21 |
8. | Marková Tatiana | VIC1060 | C | OB Vizovice | 25:06 | + 8:17 |
9. | Poslušná Katka | TZL1051 | C | SKOB Zlín | 25:14 | + 8:25 |
10. | Velichová Denisa | LCE1053 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:17 | + 8:28 |
11. | Rose Ondřej | SKM0900 | C | KOB Směr Kroměříž | 26:04 | + 9:15 |
12. | Paulus Michal | 38S0901 | C | Slávia ŽU Žilina | 26:16 | + 9:27 |
13. | Pozlovská Eliška | TZL0954 | C | SKOB Zlín | 29:39 | + 12:50 |
14. | Skopalová Alexandra | SKM0950 | C | KOB Směr Kroměříž | 31:08 | + 14:19 |
15. | Janků Markéta | KVS0951 | C | SKOB Kobra Vsetín | 31:15 | + 14:26 |
16. | Klimešová Hana | TZL0956 | C | SKOB Zlín | 31:54 | + 15:05 |
17. | Veselková Julie | LCE1054 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:15 | + 25:26 |
18. | Hrdý Patrik Michael | LCE0903 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:07 | + 36:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trčka Daniel | LCE1101 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:56 | |
2. | Krajčová Liliana | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:05 | + 0:09 |
3. | Graubner Mikuláš | 0050002 | C | 005 - SKK Tatanka Zlín | 21:45 | + 0:49 |
4. | Kovaříková Karla | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:10 | + 1:14 |
5. | Gregorová Berta | LCE1052 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:29 | + 3:33 |
6. | Hala Zdeněk | VIC0801 | C | OB Vizovice | 24:39 | + 3:43 |
7. | Macka Matyáš | LCE1313 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:41 | + 3:45 |
8. | Rytířová Denisa | SKM1150 | C | KOB Směr Kroměříž | 24:50 | + 3:54 |
9. | Koč Juraj | C | 24:51 | + 3:55 | ||
10. | Brucháček Jan | C | 25:55 | + 4:59 | ||
11. | Buksová Karolína | SKM0850 | C | KOB Směr Kroměříž | 27:07 | + 6:11 |
12. | Papež Matěj | C | 28:20 | + 7:24 | ||
13. | Smola Jakub | 0110001 | C | 011 - Štípa | 28:27 | + 7:31 |
14. | Rytířová Alžběta | SKM1350 | C | KOB Směr Kroměříž | 28:44 | + 7:48 |
15. | Rytířová Michaela | SKM1151 | C | KOB Směr Kroměříž | 28:50 | + 7:54 |
16. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:11 | + 8:15 |
17. | Smetanová Elena | C | 29:18 | + 8:22 | ||
18. | Vlčková Alžběta | VIC1351 | C | OB Vizovice | 29:35 | + 8:39 |
19. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | C | KOB Směr Kroměříž | 32:35 | + 11:39 |
20. | Gogelová Martina | TZL0958 | C | SKOB Zlín | 32:57 | + 12:01 |
21. | Hečová Kristýna | TZL0957 | C | SKOB Zlín | 33:09 | + 12:13 |
22. | Graclíková Helena | KVS | C | SKOB Kobra Vsetín | 34:05 | + 13:09 |
23. | Vintr Otakar | TZL1300 | C | SKOB Zlín | 37:52 | + 16:56 |
24. | Hozík Šimon | C | 38:00 | + 17:04 | ||
25. | Kunovská Natálie | SKMXXXX | C | KOB Směr Kroměříž | 39:24 | + 18:28 |
26. | Navrátil Jáchym | JZL1100 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 39:36 | + 18:40 |
27. | Entová Kateřina | TZL0751 | C | SKOB Zlín | 42:05 | + 21:09 |
28. | Svobodová Natálie | TZLXXX1 | C | SKOB Zlín | 42:07 | + 21:11 |
29. | Koutná Vendula | C | 42:13 | + 21:17 | ||
30. | Svoboda Šimon | TZLXXX2 | C | SKOB Zlín | 43:08 | + 22:12 |
31. | Starostová Ema | VIC1560 | C | OB Vizovice | 44:55 | + 23:59 |
32. | Brucháček Matěj | C | 45:16 | + 24:20 | ||
33. | Tichý Jakub | TZL | C | SKOB Zlín | 47:44 | + 26:48 |
34. | Šidlová Dorota | TZL1450 | C | SKOB Zlín | 51:53 | + 30:57 |
35. | Krejčík Vít | TZL1515 | C | SKOB Zlín | 53:58 | + 33:02 |
36. | Koláriková Anna | TZL | C | SKOB Zlín | 56:24 | + 35:28 |
37. | Růžička Hubert | C | 63:53 | + 42:57 | ||
38. | Bára Lechnerová | 0180001 | C | 018 - xxx | 65:04 | + 44:08 |
39. | Rakvica Matěj | C | 69:23 | + 48:27 | ||
40. | Rakvica Matěj | C | 69:24 | + 48:28 | ||
41. | Kubíček Ota | VIC1401 | C | OB Vizovice | 72:18 | + 51:22 |
Koutný Karel | 0190002 | C | 019 - TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoň Jaroslav | TZL | C | SKOB Zlín | 20:03 | |
2. | Tichý Libor | TZL | C | SKOB Zlín | 21:16 | + 1:13 |
3. | Otrusina Aleš | EZL6716 | C | PEV Zlín | 21:54 | + 1:51 |
4. | Nedbalová Magdaléna | KVS9751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 22:13 | + 2:10 |
5. | Mlčková Eva | TZL | C | SKOB Zlín | 23:32 | + 3:29 |
6. | Hrbáček Tomáš | LCE7702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:12 | + 4:09 |
7. | Graubnerová Martina | 0050001 | C | 005 - SKK Tatanka Zlín | 25:40 | + 5:37 |
8. | Křupková Eva | KVS9552 | C | SKOB Kobra Vsetín | 27:09 | + 7:06 |
9. | Končáková Katka | HLV6856 | C | KČT - OB Holešov | 28:18 | + 8:15 |
10. | Petrlová Lenka | TZL | C | SKOB Zlín | 30:47 | + 10:44 |
11. | Kovalčíková Michaela | TZL | C | SKOB Zlín | 30:55 | + 10:52 |
12. | Chovanec Jiří | C | 31:22 | + 11:19 | ||
13. | Pokluda Ondřej | 0060001 | C | 006 - FreeRun Zlín | 31:24 | + 11:21 |
14. | Přibík Václav | TZL7802 | C | SKOB Zlín | 31:50 | + 11:47 |
15. | Polišenský Daniel | HLV0202 | C | KČT - OB Holešov | 33:02 | + 12:59 |
16. | Furmánek Zdeněk | 0040001 | C | 004 - železničáři | 33:03 | + 13:00 |
17. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž | 33:17 | + 13:14 |
18. | Bělohoubková Eva | 0130001 | C | 013 - železničáři | 33:55 | + 13:52 |
19. | Tichá Ladislava | TZL | C | SKOB Zlín | 34:21 | + 14:18 |
20. | Janků Kateřina | KVS7450 | C | SKOB Kobra Vsetín | 35:51 | + 15:48 |
21. | Mikešová Lucie | KVS9553 | C | SKOB Kobra Vsetín | 41:18 | + 21:15 |
22. | Vankova Martina | 0160001 | C | 016 - Stari blazni Rackova | 41:32 | + 21:29 |
23. | Freml Jan | LCE0204 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:56 | + 23:53 |
24. | Hruboš Milan | 0140001 | C | 014 - železničáři | 46:57 | + 26:54 |
25. | Polišenská Ludmila | HLV7250 | C | KČT - OB Holešov | 51:58 | + 31:55 |
26. | Tomeček Ladislav | HLV7137 | C | KČT - OB Holešov | 53:25 | + 33:22 |
27. | Kůstková Tamara | VIC6854 | C | OB Vizovice | 53:37 | + 33:34 |
Pozlovský Milan | C | DISK | ||||
Koutny Marek | 0190001 | C | 019 - TJ Jiskra Otrokovice | DISK | ||
Koňařík Jaroslav | SVS7401 | C | Orientklub Vsetín | DISK | ||
Špaňhelová Lenka | VIC7753 | C | OB Vizovice | DISK | ||
Macečková Veronika | KVS9551 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knapová Lenka | LPU9351 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 35:37 | |
2. | Müller Tomáš | OTK9901 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 43:55 | + 8:18 |
3. | Tichá Marie | TZL | C | SKOB Zlín | 45:22 | + 9:45 |
4. | Špaňhel Zdeněk | VIC7631 | C | OB Vizovice | 54:39 | + 19:02 |
5. | Kadlček Václav | 0120001 | C | 012 - neregistrovaný | 55:41 | + 20:04 |
6. | Hala Miroslav | VIC7601 | C | OB Vizovice | 60:31 | + 24:54 |
7. | Doležal Zdeněk | C | 65:41 | + 30:04 | ||
8. | Marková Pavla | VIC7857 | C | OB Vizovice | 65:47 | + 30:10 |
9. | Graubner Tadeáš | 0050003 | C | 005 - SKK Tatanka Zlín | 67:34 | + 31:57 |
10. | Tichý Libor | TZL | C | SKOB Zlín | 72:26 | + 36:49 |
11. | Surovčík Michal | 38S0902 | C | Slávia ŽU Žilina | 77:26 | + 41:49 |
12. | Jurčák Tomáš | VIC9101 | C | OB Vizovice | 84:20 | + 48:43 |
13. | Halová Romana | VIC0164 | C | OB Vizovice | 95:49 | + 60:12 |