Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ela | LTP0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:18 | |
2. | Novotná Barbora | VTA0957 | C | SC vebr-sport | 24:05 | + 1:47 |
3. | Novotná Nicol | SJI0953 | C | OK Jihlava | 26:08 | + 3:50 |
4. | Rybáková Ella | VTA0951 | C | SC vebr-sport | 31:57 | + 9:39 |
Legátová Alice | VTA0952 | C | SC vebr-sport | DISK | ||
Hill Daisy | 21G0950 | Airienteers | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | B | OB České Budějovice | 19:00 | |
2. | Čerklová Eva | KRE0751 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 25:45 | + 6:45 |
3. | Zemanová Barbora | KRE0750 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 26:23 | + 7:23 |
4. | Pokorná Bára | VTA0752 | C | SC vebr-sport | 35:22 | + 16:22 |
5. | Niesytová Nikola | VTA0854 | C | SC vebr-sport | 43:38 | + 24:38 |
6. | Maršíková Lucie | KRE0850 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 44:15 | + 25:15 |
7. | Jungvirtová Adéla | KRE0752 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 50:12 | + 31:12 |
Mullis Carolina | DKP0951 | B | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Anna | VTA0551 | A | SC vebr-sport | 22:11 | |
2. | Pekařová Nela | VTA0552 | B | SC vebr-sport | 26:11 | + 4:00 |
3. | Janošíková Eva | VCB0552 | B | OB České Budějovice | 27:21 | + 5:10 |
4. | Lošťáková Sára | LTP0650 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:34 | + 8:23 |
5. | Přílepková Radka | VTA0651 | B | SC vebr-sport | 37:34 | + 15:23 |
6. | Krejčová Petra | VTA0658 | C | SC vebr-sport | 45:34 | + 23:23 |
7. | Kůrková Kateřina | VTA0657 | C | SC vebr-sport | 49:51 | + 27:40 |
8. | Pazderníková Petra | OPI0651 | B | Orientační sporty Písek | 54:54 | + 32:43 |
9. | Hendrychová Veronika | KRE0650 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 56:42 | + 34:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | B | Orientační sporty Písek | 30:08 | |
2. | Pazderníková Jana | OPI0452 | C | Orientační sporty Písek | 39:57 | + 9:49 |
3. | Ševčíková Eliška | PCB0451 | C | SKP České Budějovice | 51:47 | + 21:39 |
Balková Markéta | OPI0450 | B | Orientační sporty Písek | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Anna | VTA0151 | A | SC vebr-sport | 47:56 | |
2. | Štráchalová Diana | KRE0150 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 48:43 | + 0:47 |
3. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | B | SC vebr-sport | 58:02 | + 10:06 |
4. | Ševčíková Kateřina | PCB0151 | C | SKP České Budějovice | 65:05 | + 17:09 |
5. | Kahudová Dominika | OPI0158 | C | Orientační sporty Písek | 101:57 | + 54:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karbusová Kateřina | OPI0052 | B | Orientační sporty Písek | 46:39 | ||
2. | Svobodová Jana | VTA9951 | B | SC vebr-sport | 64:49 | + 18:10 | |
3. | Rudová Anna | VTA0051 | B | SC vebr-sport | 74:52 | + 28:13 | |
Winzigová Gabriela | OPI0157 | C | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 41:00 | 2631 | |
2. | Míková Lenka | VCB7653 | C | OB České Budějovice | 44:25 | + 3:25 | 2436 |
3. | Staňková Tereza | VCB8859 | C | OB České Budějovice | 45:18 | + 4:18 | 2386 |
4. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 50:08 | + 9:08 | 2110 |
5. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 53:21 | + 12:21 | 1927 |
6. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | C | OB České Budějovice | 57:24 | + 16:24 | 1696 |
7. | Kršková Lenka | VCB8851 | C | OB České Budějovice | 69:04 | + 28:04 | 1031 |
Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 36:49 | |
2. | Rydlová Jana | VIC7752 | C | OB Vizovice | 48:03 | + 11:14 |
3. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 49:34 | + 12:45 |
4. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:14 | + 13:25 |
5. | Málková Šárka | CST8351 | C | OB Strakonice | 58:20 | + 21:31 |
6. | Kopecká Květa | OPI8050 | C | Orientační sporty Písek | 61:04 | + 24:15 |
7. | Zámečníková Jitka | 10002 | Zámečníci | 62:21 | + 25:32 | |
8. | Pelcová Pavla | CST7454 | C | OB Strakonice | 63:04 | + 26:15 |
9. | Novotná Petra | SJI8350 | C | OK Jihlava | 68:07 | + 31:18 |
10. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 70:11 | + 33:22 |
11. | Fialová Irena | KRE7950 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 74:58 | + 38:09 |
12. | Petrášková Olga | KRE8250 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 87:00 | + 50:11 |
Hill Radka | 21G8450 | Airienteers | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 40:00 | |
2. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 42:09 | + 2:09 |
3. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 42:51 | + 2:51 |
4. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | C | OB České Budějovice | 44:40 | + 4:40 |
5. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 44:54 | + 4:54 |
6. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 47:04 | + 7:04 |
7. | Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | 48:13 | + 8:13 |
8. | Málková Věra | CST6550 | C | OB Strakonice | 56:40 | + 16:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulerová Eva | OPI5550 | C | Orientační sporty Písek | 41:05 | |
2. | Brémová Hildegarda | KRE6050 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 54:52 | + 13:47 |
3. | Zemanová Alena | KTA6351 | C | SK Kotnov Tábor | 61:25 | + 20:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Ladislava | UVP4750 | C | Slovan Praha | 50:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Boučková Ludmila | OCB4351 | C | OC České Budějovice | 58:05 | |
2. | Hudečková Alena | KTA4351 | C | SK Kotnov Tábor | 72:48 | + 14:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kůrková Ema | 40002 | F.Kůrka | 30:00 | ||
2. | Fialová Markéta | KRE1050 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 31:55 | + 1:55 |
3. | Kopecká Zuzana | OPI1050 | C | Orientační sporty Písek | 37:32 | + 7:32 |
4. | Fialová Simona | KRE1150 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 39:36 | + 9:36 |
5. | Teringlová Veronika | VCB1251 | C | OB České Budějovice | 50:12 | + 20:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Minařík Josef | VCB0903 | C | OB České Budějovice | 29:18 | |
2. | Prášil Šimon | TTR0901 | C | OOB Třebíč | 50:16 | + 20:58 |
3. | Kozák Matěj | VCB0920 | C | OB České Budějovice | 50:19 | + 21:01 |
Snášel Dominik | VTA0901 | C | SC vebr-sport | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | B | OB České Budějovice | 16:39 | |
2. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 18:22 | + 1:43 |
3. | Padrta Ondřej | KRE0705 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 22:05 | + 5:26 |
4. | Pazderník Tomáš | OPI0800 | C | Orientační sporty Písek | 23:13 | + 6:34 |
5. | Svoboda Jan | VTA0701 | B | SC vebr-sport | 23:33 | + 6:54 |
6. | Stráský Přemysl | KRE0703 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 26:47 | + 10:08 |
7. | Krätzer Matěj | STA0702 | C | OK Střelka | 27:41 | + 11:02 |
8. | Fiala Ondřej | KRE0800 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 30:12 | + 13:33 |
9. | Kouba Martin | VTA0702 | C | SC vebr-sport | 32:42 | + 16:03 |
10. | Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | C | Orientační sporty Písek | 32:51 | + 16:12 |
11. | Vačkář Štěpán | KRE0801 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 43:55 | + 27:16 |
12. | Krákora Antonín | VTA0803 | C | SC vebr-sport | 53:02 | + 36:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotka Ivo | OPI0600 | C | Orientační sporty Písek | 37:15 | |
2. | Pelc Tadeáš | CST0601 | B | OB Strakonice | 43:12 | + 5:57 |
3. | Krätzer Jakub | STA0501 | C | OK Střelka | 47:06 | + 9:51 |
4. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | C | Orientační sporty Písek | 55:06 | + 17:51 |
5. | Novisedlák Patrik | VTA0601 | C | SC vebr-sport | 66:24 | + 29:09 |
Novák Vítek | KRE0600 | C | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | ||
Khýn Hubert | VTA0603 | C | SC vebr-sport | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Matyáš | CST0401 | B | OB Strakonice | 41:58 | |
2. | Dlouhý Matěj | VTA0302 | C | SC vebr-sport | 42:45 | + 0:47 |
3. | Sobotka Radim | OPI0300 | B | Orientační sporty Písek | 45:50 | + 3:52 |
4. | Velát Vojtěch | OPI0400 | C | Orientační sporty Písek | 53:34 | + 11:36 |
Kozák Ondřej | VCB0420 | C | OB České Budějovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kouba Marek | VTA0202 | B | SC vebr-sport | 43:33 | |
2. | Novák Jakub | KRE0201 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 49:54 | + 6:21 |
3. | Valenta Adam | OPI0102 | B | Orientační sporty Písek | 59:42 | + 16:09 |
4. | Mikuláš Jan | VCB0103 | C | OB České Budějovice | 89:02 | + 45:29 |
Nývlt Matouš | VTA0203 | C | SC vebr-sport | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottfried Adam | VCB0005 | B | OB České Budějovice | 60:15 | ||
2. | Vondruška Jan | VTA0001 | B | SC vebr-sport | 87:06 | + 26:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 33:10 | 7221 | |
2. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 33:17 | + 0:07 | 7199 |
3. | Šafařík Ivo | OPI7402 | C | Orientační sporty Písek | 41:20 | + 8:10 | 5697 |
4. | Hulec Filip | PCB9401 | C | SKP České Budějovice | 45:30 | + 12:20 | 4919 |
5. | Hošek Lubomír | VCB6101 | C | OB České Budějovice | 45:37 | + 12:27 | 4897 |
6. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 47:35 | + 14:25 | 4530 |
7. | Krška Vojtěch | VCB8901 | C | OB České Budějovice | 48:29 | + 15:19 | 4362 |
8. | Málek Martin | CST8902 | C | OB Strakonice | 49:25 | + 16:15 | 4188 |
9. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 49:26 | + 16:16 | 4185 |
10. | Prais Marcel | KRE9302 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 50:21 | + 17:11 | 4014 |
11. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 59:00 | + 25:50 | 2399 |
Matějů Luboš | PGP7601 | C | SK Praga | DNS | 0 | ||
Šmahel Lukáš | OPI7800 | C | Orientační sporty Písek | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 36:34 | |
2. | Kopecky Martin | OPI7400 | C | Orientační sporty Písek | 41:46 | + 5:12 |
3. | Izdný Pavel | SJI7613 | C | OK Jihlava | 42:08 | + 5:34 |
4. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 43:07 | + 6:33 |
5. | Ševčík Marek | PCB6701 | C | SKP České Budějovice | 44:57 | + 8:23 |
6. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 45:04 | + 8:30 |
7. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 45:11 | + 8:37 |
8. | Hartvich Otto | OPI6900 | C | Orientační sporty Písek | 48:29 | + 11:55 |
9. | Janošík Radek | VCB7402 | C | OB České Budějovice | 50:47 | + 14:13 |
10. | Mareš Ladislav | MIL7202 | C | Tesil Milevsko | 51:57 | + 15:23 |
11. | Majer Vítek | PCB8301 | C | SKP České Budějovice | 55:27 | + 18:53 |
12. | Pešta Jiří | MIL7201 | C | Tesil Milevsko | 56:23 | + 19:49 |
Hill Richard | 21G7600 | Airienteers | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málek Martin | CST6501 | C | OB Strakonice | 40:45 | |
2. | Sobotka Petr | OPI7300 | C | Orientační sporty Písek | 42:08 | + 1:23 |
3. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | C | OK Jihlava | 46:11 | + 5:26 |
4. | Velát Josef | OPI7302 | C | Orientační sporty Písek | 47:09 | + 6:24 |
5. | Štrincl Lukáš | 48:43 | + 7:58 | |||
6. | Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 49:36 | + 8:51 |
7. | Zámečník Pavel | 10001 | Zámečníci | 53:20 | + 12:35 | |
8. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | C | Orientační sporty Písek | 53:50 | + 13:05 |
9. | Fiala Tomáš | KRE7400 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 129:21 | + 88:36 |
Pazderník Petr | OPI7301 | C | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Funda Jiří | API6401 | C | OK Andante Písek | 29:48 | |
2. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 31:26 | + 1:38 |
3. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 33:15 | + 3:27 |
4. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 33:43 | + 3:55 | |
5. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 33:59 | + 4:11 |
6. | Nosek Vladimír | SJH5901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 35:41 | + 5:53 |
7. | Ledvina Tomáš | 20001 | Chrobkov-Bonbon | 38:45 | + 8:57 | |
8. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 41:03 | + 11:15 |
9. | Zákostelecký František | SOB5501 | C | SOBSA | 44:07 | + 14:19 |
10. | Balek Zdeněk | OPI6300 | C | Orientační sporty Písek | 46:01 | + 16:13 |
11. | Muchl Vladimír | CST5601 | C | OB Strakonice | 48:12 | + 18:24 |
12. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 54:37 | + 24:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 41:39 | ||
2. | Šafařík Bedřich | OPI4600 | C | Orientační sporty Písek | 44:10 | + 2:31 |
3. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 46:42 | + 5:03 |
4. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 50:54 | + 9:15 |
5. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 51:01 | + 9:22 |
6. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 66:24 | + 24:45 |
7. | Pokorný Karel | TCB4701 | C | SK Technik České Budějovice | 84:57 | + 43:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouček Václav | OCB4101 | C | OC České Budějovice | 41:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký Jan | OPI1301 | C | Orientační sporty Písek | 20:32 | |
2. | Prošek Filip | SJI1401 | C | OK Jihlava | 27:45 | + 7:13 |
3. | Jungvirtová Tereza | KRE1251 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 30:59 | + 10:27 |
4. | Míka Tomáš | VCB1403 | C | OB České Budějovice | 39:44 | + 19:12 |
5. | Pazderník Jan | OPI Písek | 81:44 | + 61:12 | ||
Matějů Antonín | PGP1501 | C | SK Praga | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | OB České Budějovice | 21:34 | |
2. | Míka Ondřej | VCB1003 | C | OB České Budějovice | 22:20 | + 0:46 |
3. | Kotek Matěj | VTA1101 | C | SC vebr-sport | 27:41 | + 6:07 |
4. | Minařík František | VCB1103 | C | OB České Budějovice | 28:19 | + 6:45 |
5. | Gotfried Štěpán | VCB0905 | C | OB České Budějovice | 34:21 | + 12:47 |
Pokorný Vítek | VTA1102 | C | SC vebr-sport | DISK | ||
Mullis Robert | DKP1200 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozák Martin | VCB7720 | OB České Budějovice | 26:11 | ||
2. | Hrodková Markéta | 50001 | OPI Písek | 28:03 | + 1:52 | |
3. | Král Lukáš | 28:32 | + 2:21 | |||
4. | Bouček Jakub | OCB9501 | C | OC České Budějovice | 30:29 | + 4:18 |
5. | Kůrka František | 40001 | F.Kůrka | 30:41 | + 4:30 | |
6. | Rybáková Radka | 32:09 | + 5:58 | |||
7. | Vítovcová Radana | STA7651 | C | OK Střelka | 32:36 | + 6:25 |
8. | Dvořák Petr | 32:39 | + 6:28 | |||
9. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | C | OK Jihlava | 33:42 | + 7:31 |
10. | Velátová Jana | OPI7350 | C | Orientační sporty Písek | 34:36 | + 8:25 |
11. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | C | OK Jihlava | 36:38 | + 10:27 |
12. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 54:57 | + 28:46 | |
13. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 64:23 | + 38:12 |
14. | Poláková Jolana | SC vebr-sport | 66:50 | + 40:39 | ||
15. | Vorlíčková Lenka | VTA6751 | C | SC vebr-sport | 78:50 | + 52:39 |
Ash Adam | OCB9701 | C | OC České Budějovice | DNS | ||
Langr Jan | BOR3601 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS |