Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkova Maja | 38S0950 | C | Slávia ŽU Žilina | 9:52 | |
2. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 18:33 | + 8:41 |
3. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 19:37 | + 9:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 8:51 | |
2. | Štětínská Tereza | MOV0751 | B | SKOB Ostrava | 10:45 | + 1:54 |
3. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | B | Orientační Běh Opava | 10:47 | + 1:56 |
4. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 10:50 | + 1:59 |
5. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 13:31 | + 4:40 |
6. | Byrtusová Klára | SIT0851 | C | OK SILESIA | 15:04 | + 6:13 |
7. | Kaufmanová Šárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 17:15 | + 8:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | B | Orientační Běh Opava | 13:19 | |
2. | Matoušková Jana | MOV0551 | B | SKOB Ostrava | 14:17 | + 0:58 |
3. | Pavlová Eliška | MOV0650 | B | SKOB Ostrava | 14:18 | + 0:59 |
4. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | B | SKOB Frýdek - Místek | 14:33 | + 1:14 |
5. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 15:00 | + 1:41 |
6. | Krčková Lucie | TRI0550 | C | TJ TŽ Třinec | 16:06 | + 2:47 |
7. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 16:08 | + 2:49 |
8. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 18:41 | + 5:22 |
9. | Řeháková Klára | BFM0556 | C | SKOB Frýdek - Místek | 20:42 | + 7:23 |
10. | Burešová Ema | MOV0656 | C | SKOB Ostrava | 24:26 | + 11:07 |
11. | Fišerová Veronika | BFM0552 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:19 | + 25:00 |
12. | Pawliczek Marta | 51P0551 | C | UKS Sparta Czyżowice | 52:31 | + 39:12 |
13. | Kocur Aleksandra | 51P0653 | C | UKS Sparta Czyżowice | 56:25 | + 43:06 |
Čudková Kristýna | MOV0654 | B | SKOB Ostrava | DISK | ||
Matulová Valérie | BFM0652 | B | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rybková Vendula | TRI0453 | B | TJ TŽ Třinec | 15:19 | |
2. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 15:42 | + 0:23 |
3. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 16:15 | + 0:56 |
4. | Procnerová Veronika | BFM0453 | B | SKOB Frýdek - Místek | 16:23 | + 1:04 |
5. | Popieluchová Michaela | BFM0457 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:39 | + 7:20 |
6. | Żmij Karolina | 3LP0450 | C | The Vipers | 25:06 | + 9:47 |
7. | Student Dominika | 51P0350 | C | UKS Sparta Czyżowice | 25:07 | + 9:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | A | TJ TŽ Třinec | 17:28 | |
2. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | B | TJ TŽ Třinec | 18:28 | + 1:00 |
3. | Tereza Urbánková | SFM0250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:08 | + 8:40 |
4. | Davidová Tereza | SFM0252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 32:57 | + 15:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 17:26 | ||
2. | Švidrnochová Lenka | SOP9952 | B | OOB TJ Slezan Opava | 17:43 | + 0:17 | |
3. | Štrosová Jana | MOV0051 | B | SKOB Ostrava | 19:26 | + 2:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Eliška | KAM9851 | C | OK Kamenice | 17:06 | 6394 | |
2. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 17:52 | + 0:46 | 6125 |
3. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 18:02 | + 0:56 | 6066 |
4. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | C | TJ TŽ Třinec | 18:43 | + 1:37 | 5827 |
5. | Sabelová Markéta | TRI9656 | C | TJ TŽ Třinec | 19:16 | + 2:10 | 5634 |
6. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 19:40 | + 2:34 | 5494 |
7. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 23:02 | + 5:56 | 4313 |
8. | Liberdová Jana | TRI9852 | C | TJ TŽ Třinec | 23:45 | + 6:39 | 4062 |
9. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 23:51 | + 6:45 | 4027 |
10. | Adamčíková Zdeňka | LOV8750 | C | lepus.cz | 24:01 | + 6:55 | 3968 |
11. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 24:40 | + 7:34 | 3740 |
12. | Karlová Eva | MOV8551 | C | SKOB Ostrava | 28:39 | + 11:33 | 2344 |
13. | Korbelářová Johana | HAV9399 | C | OB Havířov | 29:12 | + 12:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupeková Silvia | VZA7251 | C | Slávia ŽU Žilina | 17:11 | |
2. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 18:55 | + 1:44 |
3. | Bíčánková Jana | SIT7551 | C | OK SILESIA | 20:46 | + 3:35 |
4. | Klose Petra | SFM7351 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:22 | + 4:11 |
5. | Zajícová Taťána | BFM7752 | C | SKOB Frýdek - Místek | 21:24 | + 4:13 |
6. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:00 | + 4:49 |
7. | Hudečková Petra | OOP8252 | C | TJ Opava | 22:47 | + 5:36 |
8. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 23:04 | + 5:53 |
9. | Rýznarová Olga | BFM7853 | C | SKOB Frýdek - Místek | 23:12 | + 6:01 |
10. | Grygarová Eva | MOV7753 | C | SKOB Ostrava | 23:38 | + 6:27 |
11. | Hrabalová Eva | BFM8051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 24:12 | + 7:01 |
12. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 24:15 | + 7:04 |
12. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 24:15 | + 7:04 |
14. | Urbánková Šárka | SFM7650 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 28:48 | + 11:37 |
15. | Davidová Petra | SFM7651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 37:25 | + 20:14 |
16. | Zmij Sylwia | 3LP7551 | C | The Vipers | 42:22 | + 25:11 |
Gruchalová Lucie | NNN8401 | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Horáčková Vladimíra | MOV7750 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | SIT6951 | C | OK SILESIA | 15:28 | |
2. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 17:39 | + 2:11 |
3. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:59 | + 5:31 |
4. | Popieluchová Ivona | BFM7453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:09 | + 6:41 |
5. | Dorčáková Pavlína | MOV6951 | C | SKOB Ostrava | 22:29 | + 7:01 |
6. | Pavlová Libuše | MOV7451 | C | SKOB Ostrava | 22:46 | + 7:18 |
7. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 25:38 | + 10:10 |
8. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 25:39 | + 10:11 |
9. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 28:49 | + 13:21 |
10. | Fišerová Iveta | BFM7451 | C | SKOB Frýdek - Místek | 33:04 | + 17:36 |
Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 17:04 | |
2. | Holinkova Milada | KRNXXXX | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 17:19 | + 0:15 |
3. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 17:53 | + 0:49 |
4. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 19:55 | + 2:51 |
5. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 19:56 | + 2:52 |
6. | Hrabicová Iva | OOP6150 | C | TJ Opava | 21:57 | + 4:53 |
7. | Chodurová Milena | SFM5750 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:59 | + 4:55 |
8. | Hudzieczková Danuta | KVS5751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 25:11 | + 8:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 10:07 | |
2. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 10:55 | + 0:48 |
3. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | C | TJ TŽ Třinec | 11:01 | + 0:54 |
4. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 11:11 | + 1:04 |
5. | Hrabal František | BFM1001 | C | SKOB Frýdek - Místek | 13:30 | + 3:23 |
6. | Kostka Artur | MOV0901 | C | SKOB Ostrava | 13:56 | + 3:49 |
7. | Klose Albert | SFM1000 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 15:13 | + 5:06 |
8. | Létal Hynek | SFM1001 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 15:20 | + 5:13 |
9. | Berger Tomáš | MOV1002 | C | SKOB Ostrava | 15:55 | + 5:48 |
10. | Żmij Szymon | 3LP0900 | C | The Vipers | 17:51 | + 7:44 |
11. | Rýznar Petr | BFM0902 | C | SKOB Frýdek - Místek | 30:28 | + 20:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krupa Jan | TRI0706 | B | TJ TŽ Třinec | 10:04 | |
2. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 10:06 | + 0:02 |
3. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | B | TJ TŽ Třinec | 12:20 | + 2:16 |
4. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | Slávia ŽU Žilina | 12:43 | + 2:39 |
5. | Menzel Antonín | MOV0700 | B | SKOB Ostrava | 12:52 | + 2:48 |
6. | Čech Viktor | AOP0801 | C | Orientační Běh Opava | 13:26 | + 3:22 |
7. | Václavík Šimon | BFM0803 | C | SKOB Frýdek - Místek | 13:46 | + 3:42 |
8. | Rýznar Vojtěch | BFM0704 | C | SKOB Frýdek - Místek | 17:26 | + 7:22 |
9. | Stöcker Richard | MOV0701 | C | SKOB Ostrava | 18:38 | + 8:34 |
10. | Popieluch Martin | BFM0801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 21:29 | + 11:25 |
11. | Mališ Eduard | BFM0703 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:57 | + 12:53 |
12. | Synek Adam | BFM0808 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:28 | + 17:24 |
13. | Bocek Václav | TRI0802 | C | TJ TŽ Třinec | 33:15 | + 23:11 |
14. | Kolorz Dominik | 51P0700 | C | UKS Sparta Czyżowice | 39:18 | + 29:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bíčánek Jan | SIT0501 | B | OK SILESIA | 13:37 | |
2. | Byrtus Jakub | SIT0502 | B | OK SILESIA | 14:30 | + 0:53 |
3. | Borunský Matěj | AOP0600 | B | Orientační Běh Opava | 14:50 | + 1:13 |
4. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 15:31 | + 1:54 |
5. | Juřeník Jakub | MOV0601 | C | SKOB Ostrava | 16:37 | + 3:00 |
6. | Grygar Václav | MOV0502 | B | SKOB Ostrava | 17:33 | + 3:56 |
7. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 18:16 | + 4:39 |
8. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 18:29 | + 4:52 |
9. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | C | SKOB Ostrava | 19:30 | + 5:53 |
10. | Chudík Martin | BFM0604 | B | SKOB Frýdek - Místek | 19:45 | + 6:08 |
11. | Kawka Michal | MOV0604 | C | SKOB Ostrava | 21:00 | + 7:23 |
12. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 21:04 | + 7:27 |
13. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 31:19 | + 17:42 |
14. | David Vladimír | SFM0600 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 33:06 | + 19:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bjolek Michal | BFM0305 | A | SKOB Frýdek - Místek | 12:53 | |
2. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 13:31 | + 0:38 |
3. | Bialožyt Marek | TRI0301 | A | TJ TŽ Třinec | 14:06 | + 1:13 |
4. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 15:06 | + 2:13 |
5. | Kovařík Tomáš | SIT0401 | B | OK SILESIA | 15:20 | + 2:27 |
6. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 15:25 | + 2:32 |
7. | Sliž Rostislav | TRI0302 | B | TJ TŽ Třinec | 15:29 | + 2:36 |
8. | Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 16:59 | + 4:06 |
9. | Wojak Kacper | 51P0400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 28:48 | + 15:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovařík Martin | SIT0101 | B | OK SILESIA | 16:26 | |
2. | Haltof Marek | TRI0200 | B | TJ TŽ Třinec | 17:05 | + 0:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 17:43 | ||
2. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 19:36 | + 1:53 | |
3. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 45:37 | + 27:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glonek Jakub | KAM9602 | R | OK Kamenice | 17:36 | 8409 | |
2. | Kantor Ondřej | TRI9103 | C | TJ TŽ Třinec | 19:04 | + 1:28 | 7790 |
3. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 19:38 | + 2:02 | 7551 |
4. | Tuharský Erik | TRI0100 | A | TJ TŽ Třinec | 20:34 | + 2:58 | 7158 |
5. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 20:42 | + 3:06 | 7101 |
6. | Bencúr Juraj | AOP7700 | C | Orientační Běh Opava | 21:12 | + 3:36 | 6890 |
7. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 22:31 | + 4:55 | 6335 |
8. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 22:42 | + 5:06 | 6258 |
9. | Kopeček Petr | BFM9602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 23:27 | + 5:51 | 5941 |
10. | Sochor Jan | HAV8801 | C | OB Havířov | 23:33 | + 5:57 | 5899 |
11. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 23:56 | + 6:20 | 5737 |
12. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 24:11 | + 6:35 | 5632 |
13. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 25:48 | + 8:12 | 4950 |
Klumpar Filip | SOP9702 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupek Jozef | VZA7102 | C | Slávia ŽU Žilina | 16:25 | |
2. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 17:47 | + 1:22 |
3. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | Slávia ŽU Žilina | 17:57 | + 1:32 |
4. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 18:35 | + 2:10 |
5. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 18:37 | + 2:12 |
6. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 18:57 | + 2:32 |
7. | Langer Martin | LOV8400 | C | lepus.cz | 20:51 | + 4:26 |
8. | Kostka Petr | MOV8200 | C | SKOB Ostrava | 20:53 | + 4:28 |
8. | Żmij Jacek | 3LP7500 | C | The Vipers | 20:53 | + 4:28 |
10. | Gruchala Vojta | NNN8301 | C | Neregistrovaní | 20:54 | + 4:29 |
11. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 21:43 | + 5:18 |
12. | Vojvodík Martin | MOV7400 | C | SKOB Ostrava | 22:29 | + 6:04 |
13. | Hudeček Tomáš | OOP8201 | C | TJ Opava | 23:04 | + 6:39 |
14. | Létal Jiří | SFM8202 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 23:30 | + 7:05 |
15. | Blažević Roman | LCE7301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:40 | + 8:15 |
16. | Úyp Piotr | 51P8400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 27:07 | + 10:42 |
17. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 31:43 | + 15:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 16:34 | |
2. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 16:53 | + 0:19 |
3. | Popieluch Michal | BFM7301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 16:59 | + 0:25 |
4. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 17:33 | + 0:59 |
5. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 18:24 | + 1:50 |
6. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | C | UKS Sparta Czyżowice | 18:41 | + 2:07 |
7. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 19:03 | + 2:29 |
8. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 19:19 | + 2:45 |
9. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 20:50 | + 4:16 |
10. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 22:03 | + 5:29 |
11. | Chudík Michael | BFM7103 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:51 | + 6:17 |
12. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 23:10 | + 6:36 |
13. | David Vladimír | SFM7401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:06 | + 9:32 |
14. | Škapa Marek | MOV7102 | C | SKOB Ostrava | 26:34 | + 10:00 |
15. | Urbánek Martin | SFM7400 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:58 | + 10:24 |
16. | Kunath Pavel | MOV7200 | C | SKOB Ostrava | 29:53 | + 13:19 |
17. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:24 | + 13:50 |
18. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 34:11 | + 17:37 |
19. | Rýc-Bednář René | MOV7001 | C | SKOB Ostrava | 34:48 | + 18:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrajer Jan | OOP5601 | C | TJ Opava | 16:27 | |
2. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 16:39 | + 0:12 |
3. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 16:41 | + 0:14 |
4. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 16:46 | + 0:19 |
5. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 17:11 | + 0:44 |
6. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 17:46 | + 1:19 |
7. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 19:20 | + 2:53 |
8. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 19:31 | + 3:04 |
9. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 20:53 | + 4:26 |
10. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 21:39 | + 5:12 |
11. | Gawel Jiří | JBM5700 | C | JG Sport | 23:29 | + 7:02 |
12. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 24:18 | + 7:51 |
13. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 25:49 | + 9:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 16:49 | |
2. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 17:19 | + 0:30 |
3. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 19:41 | + 2:52 |
4. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 23:29 | + 6:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 29:16 | |
2. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 31:03 | + 1:47 |
Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubien Tomáš | TRI1002 | C | TJ TŽ Třinec | 12:53 | |
2. | Cymorková Julie | TRI0953 | C | TJ TŽ Třinec | 13:48 | + 0:55 |
3. | Kawuloková Tereza | TRI0956 | C | TJ TŽ Třinec | 13:55 | + 1:02 |
4. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | C | TJ TŽ Třinec | 14:36 | + 1:43 |
5. | Dilova Michaela | BFMXXXX | C | SKOB Frýdek - Místek | 14:49 | + 1:56 |
6. | Malý David | VRB1100 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 15:33 | + 2:40 |
7. | Zielina Jakub | TRI1004 | C | TJ TŽ Třinec | 16:58 | + 4:05 |
8. | Hudečková Stella | OOP1150 | C | TJ Opava | 17:52 | + 4:59 |
9. | Hrabal Václav | BFM1202 | C | SKOB Frýdek - Místek | 18:47 | + 5:54 |
10. | Myslivec Lukáš | TRI1201 | C | TJ TŽ Třinec | 19:50 | + 6:57 |
11. | Hudečková Adina | OOP1450 | C | TJ Opava | 20:13 | + 7:20 |
12. | Palarčík Kryštof | SFM1100 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:47 | + 8:54 |
13. | Létalová Jana | SFM1450 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:49 | + 8:56 |
14. | Václavík Jakub | BFM1201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:51 | + 9:58 |
15. | Tomčík Šimon | VRB0818 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 24:10 | + 11:17 |
16. | Mališová Ema | BFM1152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:00 | + 14:07 |
17. | Klose Kateřina | SFM1251 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 29:17 | + 16:24 |
18. | Kostka Mikuláš | MOV1400 | C | SKOB Ostrava | 31:50 | + 18:57 |
19. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 34:27 | + 21:34 |
20. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 35:06 | + 22:13 |
21. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 35:29 | + 22:36 |
22. | Brychlec Jan | NNN1111 | C | Neregistrovaní | 39:32 | + 26:39 |
Zajícová Petra | LOV7351 | C | lepus.cz | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartosz David | TRI9101 | C | TJ TŽ Třinec | 13:32 | |
2. | Kawulok Marek | TRI | C | TJ TŽ Třinec | 19:29 | + 5:57 |
3. | Gallo Marek | AOP7602 | C | Orientační Běh Opava | 19:33 | + 6:01 |
4. | Božoň Radek | BFM9804 | C | SKOB Frýdek - Místek | 20:08 | + 6:36 |
5. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 21:39 | + 8:07 |
6. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 23:25 | + 9:53 |
7. | Kavcová Lucie | NNN0001 | C | Neregistrovaní | 23:50 | + 10:18 |
8. | Menzel Pavel | NNN | C | Neregistrovaní | 27:08 | + 13:36 |
9. | Tomčíková Hana | VRB7879 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 27:36 | + 14:04 |
10. | Matula Pavel | BFM7602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:40 | + 14:08 |
11. | Tuharská Aneta | TRI7751 | C | TJ TŽ Třinec | 29:50 | + 16:18 |
12. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 30:14 | + 16:42 |
13. | Juračák Miroslav | HAV | C | OB Havířov | 36:02 | + 22:30 |