Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 45:44 | ||
2. | Zrník Tomáš | GIG0601 | GIGANT Orienteering | 47:34 | + 1:50 | |
3. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 50:25 | + 4:41 | |
4. | Maxmilian Weber | NNN7004 | Neregistrovaní | 57:40 | + 11:56 | |
5. | Žák Jakub | ABR0606 | A-team NOVO Bruntál | 60:46 | + 15:02 | |
6. | Honner Jaroslav | TZL0701 | SKOB Zlín | 81:28 | + 35:44 | |
7. | Vít Tomáš | BSO0800 | KOB Baník Sokolov | 84:16 | + 38:32 | |
8. | Malý Rostislav | VEY0600 | YETTI Vejprty | 89:51 | + 44:07 | |
Geisler Richard | SPC0703 | SPORTICUS team | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 60:58 | ||
2. | Sinyavskiy Timofey | 0051004 | 70:29 | + 9:31 | ||
3. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 71:35 | + 10:37 | |
4. | Hnilica Hannes | 25A0400 | MTBO Youth Team Austria | 73:03 | + 12:05 | |
5. | Svoboda Vojtěch | VPM0207 | KOS Slavia Plzeň | 77:32 | + 16:34 | |
6. | Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | 78:10 | + 17:12 | |
7. | Staňa Ondřej | BOR0301 | OK Jiskra Nový Bor | 79:19 | + 18:21 | |
8. | Gaudernak Benjamin | 25A0200 | MTBO Youth Team Austria | 87:47 | + 26:49 | |
9. | Čepička Václav | SLA0301 | SKOB Slaný | 91:11 | + 30:13 | |
10. | Bohuslav Josef | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 155:40 | + 94:42 | |
Smolen Karel | GIG0300 | GIGANT Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | 82:53 | ||
2. | Kuznetsov Vladimir | 0051003 | 90:44 | + 7:51 | ||
3. | Břeň Daniel | SKL0100 | SMS Team Kladno | 95:35 | + 12:42 | |
4. | Illig Martin | 25A0102 | MTBO Youth Team Austria | 96:23 | + 13:30 | |
5. | Ceremnyh Jaroslav | 0020002 | 111:33 | + 28:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Waldmann Andreas | 25A9401 | MTBO Youth Team Austria | 109:53 | ||
2. | Stránský Vojtěch | SJC9000 | Sportcentrum Jičín | 109:57 | + 0:04 | |
3. | Gritsan Ruslan | 0051002 | 110:07 | + 0:14 | ||
4. | Medvedev Grigory | 0051001 | 111:13 | + 1:20 | ||
5. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 112:20 | + 2:27 | |
6. | Hradil Jiří | TZL8604 | SKOB Zlín | 112:54 | + 3:01 | |
7. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 113:54 | + 4:01 | |
8. | Kanta Martin | XPU9705 | PARDUBICE BIKERS | 116:53 | + 7:00 | |
9. | Osti Dante | 0010003 | 117:50 | + 7:57 | ||
10. | Bettega Fabiano | 0010004 | 119:36 | + 9:43 | ||
11. | Turra Piero | 0010001 | 119:40 | + 9:47 | ||
12. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 122:28 | + 12:35 | |
13. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia Plzeň | 125:01 | + 15:08 | |
14. | Rossetto Riccardo | 0010002 | 125:42 | + 15:49 | ||
15. | Rygl Jaroslav | TBM7044 | KOS TJ Tesla Brno | 126:27 | + 16:34 | |
16. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 130:52 | + 20:59 | |
17. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 133:23 | + 23:30 | |
18. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 137:15 | + 27:22 | |
19. | Honner Jaroslav | TZL7803 | SKOB Zlín | 137:18 | + 27:25 | |
20. | Angel García García | NNN7003 | Neregistrovaní | 137:38 | + 27:45 | |
21. | Boček Milan | TBM9228 | KOS TJ Tesla Brno | 146:59 | + 37:06 | |
Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Ševčík Martin | TBM7632 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buriánek Vojta | SMR7801 | SNS Smržovka | 84:08 | ||
2. | Hora Vojtěch | VSP8301 | USK Praha | 86:23 | + 2:15 | |
3. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 87:03 | + 2:55 | |
4. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 90:00 | + 5:52 | |
5. | Pruner Petr | SPC8207 | SPORTICUS team | 90:16 | + 6:08 | |
6. | Vedral Martin | SPC8306 | SPORTICUS team | 91:01 | + 6:53 | |
7. | Bitter Aleš | KNC8803 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 93:37 | + 9:29 | |
8. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:13 | + 10:05 | |
9. | Jedlička Marek | XHK7502 | MTBO Racing team Hradec Králové | 95:41 | + 11:33 | |
10. | Odvody Zdeněk | XPU8206 | PARDUBICE BIKERS | 98:02 | + 13:54 | |
11. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 100:55 | + 16:47 | |
12. | Müller Pavel | JEP7900 | Jehlanka Team | 101:18 | + 17:10 | |
13. | Polášek Radek | TBM8008 | KOS TJ Tesla Brno | 101:45 | + 17:37 | |
14. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 105:00 | + 20:52 | |
15. | Popule Tomáš | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | 106:35 | + 22:27 | |
16. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 109:06 | + 24:58 | |
17. | Bartoš Marián | VSP8201 | USK Praha | 109:58 | + 25:50 | |
18. | Vaněček Jan | ZUP8003 | MTBO ČZU Praha | 113:00 | + 28:52 | |
19. | Švarcbach Michal | KNC7001 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 126:48 | + 42:40 | |
20. | Drobník Lukáš | SJC8500 | Sportcentrum Jičín | 130:15 | + 46:07 | |
Fajtl Jaroslav | VPM9001 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Horák Jan | LDC9800 | KOB Děčín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlička Lukáš | XHK8100 | MTBO Racing team Hradec Králové | 76:54 | ||
2. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 83:15 | + 6:21 | |
3. | Horák Pavel | VSP7200 | USK Praha | 86:11 | + 9:17 | |
4. | David Josef | DMS8101 | Dynamo Malá Skála | 86:40 | + 9:46 | |
5. | Zavrtálek Petr | SMR8401 | SNS Smržovka | 87:06 | + 10:12 | |
6. | Laciga Zdeněk | VSP5200 | USK Praha | 88:37 | + 11:43 | |
7. | Šafář Jan | XHK7700 | MTBO Racing team Hradec Králové | 89:09 | + 12:15 | |
8. | Ištok Martin | BLI8001 | MTBO Bludný kořen | 92:57 | + 16:03 | |
9. | Ohera Karel | BLI7803 | MTBO Bludný kořen | 101:45 | + 24:51 | |
10. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 107:40 | + 30:46 | |
11. | Kroc Kryštof | GIG0100 | GIGANT Orienteering | 114:43 | + 37:49 | |
12. | Sochor Jan | SBK6922 | KOB START Blansko | 119:19 | + 42:25 | |
Kovařík Milan | 0070001 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bureš Pavel | XBM7549 | PELLS ABND RACING TEAM | 103:12 | ||
2. | Pucherna Eduard | SJC7400 | Sportcentrum Jičín | 104:18 | + 1:06 | |
3. | Faltejsek Lukáš | XPU7725 | PARDUBICE BIKERS | 107:52 | + 4:40 | |
4. | Zrník Tomáš | GIG7118 | GIGANT Orienteering | 109:28 | + 6:16 | |
5. | Gerasko Timofei | 0020001 | 110:13 | + 7:01 | ||
6. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 110:14 | + 7:02 | |
7. | Žák Pavel | ABR7600 | A-team NOVO Bruntál | 115:56 | + 12:44 | |
8. | Hons Miši | SMR7700 | SNS Smržovka | 116:14 | + 13:02 | |
9. | Horák Martin | LDC7100 | KOB Děčín | 119:17 | + 16:05 | |
10. | Folprecht Eduard | ZUP7300 | MTBO ČZU Praha | 120:45 | + 17:33 | |
11. | Svoboda Ivan | SMR6200 | SNS Smržovka | 121:41 | + 18:29 | |
12. | Kroc Dalibor | GIG7400 | GIGANT Orienteering | 122:31 | + 19:19 | |
13. | Pařízek Petr | SMR7001 | SNS Smržovka | 126:04 | + 22:52 | |
14. | Kovář Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia Plzeň | 137:52 | + 34:40 | |
15. | Geisler Michal | SPC7504 | SPORTICUS team | 143:02 | + 39:50 | |
16. | Nedopílek David | ABR7602 | A-team NOVO Bruntál | 144:30 | + 41:18 | |
17. | Adamec Josef | 219:34 | + 116:22 | |||
Rejholec Michal | BOR7412 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Malý Zdeněk | VEY7200 | YETTI Vejprty | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malý Martin | TBM7610 | KOS TJ Tesla Brno | 95:16 | ||
2. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 98:27 | + 3:11 | |
Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | HATORI Kazushige | 0101001 | 80:58 | |||
2. | Dorfer Dietmar | 83:45 | + 2:47 | |||
3. | Král Jan | TBM6901 | KOS TJ Tesla Brno | 84:26 | + 3:28 | |
4. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 88:52 | + 7:54 | |
5. | Hejna Jiří | SPC6201 | SPORTICUS team | 90:49 | + 9:51 | |
6. | Král Jiří | TSU5941 | LKT 80 Šumperk | 93:09 | + 12:11 | |
7. | Novotný Petr | TZL6601 | SKOB Zlín | 94:41 | + 13:43 | |
8. | Holinka Martin | ZPV6712 | KOB ZPV Prostějov | 95:21 | + 14:23 | |
9. | Hnilica Thomas | 27A6800 | Wiener Schulcup WSC | 96:49 | + 15:51 | |
10. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | KOS Slavia Plzeň | 97:11 | + 16:13 | |
11. | Kolář Rudolf | ABR6301 | A-team NOVO Bruntál | 100:40 | + 19:42 | |
12. | Antoš Svatopluk | SJC6602 | Sportcentrum Jičín | 102:58 | + 22:00 | |
13. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 104:05 | + 23:07 | |
14. | Vít Vlastimil | BSO6800 | KOB Baník Sokolov | 104:56 | + 23:58 | |
15. | Kiac Jiří | XPU6305 | PARDUBICE BIKERS | 109:33 | + 28:35 | |
16. | Doležal Josef | VAM6101 | OB Vamberk | 110:09 | + 29:11 | |
17. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 113:17 | + 32:19 | |
18. | Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 117:33 | + 36:35 | |
19. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 131:59 | + 51:01 | |
20. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 136:51 | + 55:53 | |
21. | NAKAO Akihiko | 0101003 | 148:06 | + 67:08 | ||
22. | Melcher Michael | 25A6200 | MTBO Youth Team Austria | 153:19 | + 72:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dravetz Walter | TZL5418 | SKOB Zlín | 72:57 | ||
2. | Jánoška Jozef | RBA5902 | TJ Rapid Bratislava | 81:44 | + 8:47 | |
3. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 81:57 | + 9:00 | |
4. | Vandendool Bill | NNN7002 | Neregistrovaní | 83:56 | + 10:59 | |
5. | Ludvík Petr | STB5701 | TJ Stadion Nový Bor | 88:18 | + 15:21 | |
6. | Nejedlý Petr | TZL5101 | SKOB Zlín | 93:04 | + 20:07 | |
Kadlec Luděk | VEY5600 | YETTI Vejprty | DISK | |||
Němec Vladimír | SLA4202 | SKOB Slaný | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 37:49 | ||
2. | Polák Tomáš | CHA0801 | OK Chrastava | 41:34 | + 3:45 | |
3. | Bílek Vojtěch | 41:52 | + 4:03 | |||
4. | Sebastian Weber | NNN7005 | Neregistrovaní | 43:53 | + 6:04 | |
5. | La Carbonara Matteo | TBM0801 | KOS TJ Tesla Brno | 44:53 | + 7:04 | |
6. | Ryglová Adéla | TBM0857 | KOS TJ Tesla Brno | 46:22 | + 8:33 | |
7. | Folprecht Lukáš | ZUP0800 | MTBO ČZU Praha | 49:15 | + 11:26 | |
8. | Burešová Ema | XBM0950 | PELLS ABND RACING TEAM | 57:13 | + 19:24 | |
9. | Honner Tomáš | TZL1001 | SKOB Zlín | 64:08 | + 26:19 | |
10. | Malý Matyáš | TBM0910 | KOS TJ Tesla Brno | 65:13 | + 27:24 | |
11. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 68:59 | + 31:10 | |
12. | Pejšová Barbora | 0031006 | 69:44 | + 31:55 | ||
13. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 72:04 | + 34:15 | |
14. | Muchka Matyáš | 0031005 | 72:28 | + 34:39 | ||
15. | Pichlík Tomáš | 0031007 | 75:26 | + 37:37 | ||
16. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 77:54 | + 40:05 | |
17. | Honsová Andrea | SMR0850 | SNS Smržovka | 79:40 | + 41:51 | |
18. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 80:47 | + 42:58 | |
19. | Vaněček Jan | ZUP0801 | MTBO ČZU Praha | 82:02 | + 44:13 | |
20. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | USK Praha | 111:42 | + 73:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílek Ondřej | 81:05 | ||||
2. | Weber Roman | NNN7007 | Neregistrovaní | 117:23 | + 36:18 | |
3. | Weberová Ivana | NNN7006 | Neregistrovaní | 125:02 | + 43:57 | |
4. | Švarcbachová Barbora | 0080001 | 148:40 | + 67:35 | ||
5. | Nováková Kateřina Kay | 167:33 | + 86:28 | |||
6. | Kuneš Lukáš | 0040001 | 200:34 | + 119:29 | ||
7. | Kříž Filip | 0031004 | 200:56 | + 119:51 | ||
Straková Linda | 0090001 | DISK | ||||
Tichovská Martina | VSP8650 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burešová Veronika | XBM0550 | PELLS ABND RACING TEAM | 40:38 | ||
2. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 45:20 | + 4:42 | |
3. | Králová Denisa | TBM0559 | KOS TJ Tesla Brno | 47:14 | + 6:36 | |
4. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 47:28 | + 6:50 | |
5. | Folprechtová Julie | ZUP0650 | MTBO ČZU Praha | 61:07 | + 20:29 | |
6. | Pastuszková Laura | VSP0654 | USK Praha | 67:07 | + 26:29 | |
7. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 95:38 | + 55:00 | |
Faltejsková Laura | XPU0750 | PARDUBICE BIKERS | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chamraďa Natali | GIG0450 | GIGANT Orienteering | 73:22 | ||
2. | Kadlecová Tereza | VEY0650 | YETTI Vejprty | 75:48 | + 2:26 | |
3. | Horáková Kateřina | LDC0351 | KOB Děčín | 88:28 | + 15:06 | |
4. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 118:56 | + 45:34 | |
Messnerová Lucie | VRL0456 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia Plzeň | 94:08 | ||
2. | Schnetz Lena | 25A0350 | MTBO Youth Team Austria | 95:57 | + 1:49 | |
3. | Oparina Marina | 0020003 | 98:10 | + 4:02 | ||
4. | Hnilica Lea | 25A0050 | MTBO Youth Team Austria | 103:25 | + 9:17 | |
5. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 113:28 | + 19:20 | |
6. | Kiacová Veronika | XPU9953 | PARDUBICE BIKERS | 116:00 | + 21:52 | |
7. | Hnilica Jana | 25A0250 | MTBO Youth Team Austria | 119:35 | + 25:27 | |
8. | Barnetová Veronika | XPU9952 | PARDUBICE BIKERS | 137:56 | + 43:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staňková Štěpánka | TSU8992 | LKT 80 Šumperk | 106:12 | ||
2. | Drobníková Markéta | SJC8450 | Sportcentrum Jičín | 106:57 | + 0:45 | |
3. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 109:11 | + 2:59 | |
4. | Musilová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 109:17 | + 3:05 | |
5. | Hrdinová Marie | VSP7852 | USK Praha | 114:48 | + 8:36 | |
6. | Lacigová Michaela | VSP8152 | USK Praha | 114:56 | + 8:44 | |
7. | Haltof Ewa | ABR9499 | A-team NOVO Bruntál | 115:20 | + 9:08 | |
8. | KANO Naoko | 0101002 | 130:12 | + 24:00 | ||
9. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 132:22 | + 26:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Zuzana | XHK8150 | MTBO Racing team Hradec Králové | 83:53 | ||
2. | Lamichová Martina | XHK9150 | MTBO Racing team Hradec Králové | 86:55 | + 3:02 | |
3. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SNS Smržovka | 86:57 | + 3:04 | |
4. | Folprechtová Kateřina | ZUP7452 | MTBO ČZU Praha | 87:29 | + 3:36 | |
5. | Svobodová Katu | SMR8451 | SNS Smržovka | 95:54 | + 12:01 | |
6. | Puchernová Radka | ZUP8759 | MTBO ČZU Praha | 100:36 | + 16:43 | |
7. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | MTBO ČZU Praha | 115:59 | + 32:06 | |
8. | Rolná Janka | SMR8150 | SNS Smržovka | 116:11 | + 32:18 | |
9. | Košíková Jitka | VSP7799 | USK Praha | 124:07 | + 40:14 | |
10. | Haničáková Denisa | DMS8350 | Dynamo Malá Skála | 125:55 | + 42:02 | |
Odvodyová Šárka | XPU8352 | PARDUBICE BIKERS | DISK | |||
Bártíková Zuzana | XPU8954 | PARDUBICE BIKERS | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 81:48 | ||
2. | Jedličková Adéla | XHK8253 | MTBO Racing team Hradec Králové | 84:47 | + 2:59 | |
3. | Streckerová Jana | VPM8850 | KOS Slavia Plzeň | 85:48 | + 4:00 | |
4. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 90:06 | + 8:18 | |
5. | Tichá Jana | KNC9250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 90:22 | + 8:34 | |
6. | Poláková Veronika | CHA8150 | OK Chrastava | 90:25 | + 8:37 | |
7. | Pařízková Anežka | SMR9350 | SNS Smržovka | 91:10 | + 9:22 | |
8. | Vosecká Veronika | SPC8853 | SPORTICUS team | 93:01 | + 11:13 | |
9. | Horová Klára | VSP8455 | USK Praha | 101:31 | + 19:43 | |
10. | Itaniemi Janita | GIG8051 | GIGANT Orienteering | 104:48 | + 23:00 | |
11. | Nehasilová Petra | BOR8253 | OK Jiskra Nový Bor | 119:15 | + 37:27 | |
Kratochvílová Lucie | VPM9251 | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:10 | ||
2. | Veselá Iva | ZUP7551 | MTBO ČZU Praha | 71:54 | + 1:44 | |
3. | Rychterová Dana | SMR6950 | SNS Smržovka | 72:58 | + 2:48 | |
4. | Jackson Carolyn | NNN7001 | Neregistrovaní | 74:56 | + 4:46 | |
5. | Honsová Lenka | SMR7750 | SNS Smržovka | 77:32 | + 7:22 | |
6. | Vavrysová Lenka | TZL7400 | SKOB Zlín | 79:48 | + 9:38 | |
7. | Malá Alice | TBM7991 | KOS TJ Tesla Brno | 82:29 | + 12:19 | |
8. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 84:54 | + 14:44 | |
8. | Jašková Šárka | ABR7751 | A-team NOVO Bruntál | 84:54 | + 14:44 | |
10. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 100:33 | + 30:23 | |
11. | Tumová Jana | SJC7452 | Sportcentrum Jičín | 108:30 | + 38:20 | |
12. | Králová Dana | TBM7650 | KOS TJ Tesla Brno | 113:43 | + 43:33 | |
Faltejsková Jana | XPU7652 | PARDUBICE BIKERS | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 57:19 | ||
2. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 60:34 | + 3:15 | |
3. | Dohnalová Jindra | VIP6251 | SK VIPrahlo | 63:33 | + 6:14 | |
4. | Švarcbachová Jaroslava | KNC6754 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 71:04 | + 13:45 | |
5. | Hnilica Sonja | 27A6850 | Wiener Schulcup WSC | 73:45 | + 16:26 | |
6. | Straussová Petra | LDC6951 | KOB Děčín | 75:57 | + 18:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 67:05 | ||
2. | Králová Dana | TSU5896 | LKT 80 Šumperk | 68:34 | + 1:29 | |
3. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 74:30 | + 7:25 | |
4. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 82:54 | + 15:49 |