Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondřej Pospíšil | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 88:21 | ||
2. | Martin Fučík | 98:10 | + 9:49 | |||
3. | Tomáš Koutný | 98:20 | + 9:59 | |||
4. | Daniel Novák | DOK8700 | OK Doksy | 100:31 | + 12:10 | |
5. | Jiří Ramba | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 101:03 | + 12:42 | |
6. | Jan Obuškevič | SMR7000 | SNS Smržovka | 102:52 | + 14:31 | |
7. | Pavel Dubec | SCP8003 | OK Sparta Praha | 106:26 | + 18:05 | |
8. | Ondřej Kohl | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 107:07 | + 18:46 | |
9. | Jakub Illner | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 112:14 | + 23:53 | |
10. | Ondřej Střelba | PGP7510 | SK Praga | 114:37 | + 26:16 | |
11. | Filip Hegner | 116:00 | + 27:39 | |||
12. | Jiří Slabý | 160001 | CZ - Ta dá! | 117:27 | + 29:06 | |
13. | Vanda Králová | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 119:25 | + 31:04 | |
14. | Pavlína Pecoldová | 90001 | CZ - Cookies & Pancakes | 119:57 | + 31:36 | |
15. | Jakub Malý | NNN9876 | Neregistrovaní | 124:58 | + 36:37 | |
16. | Pavel Cap | 133:49 | + 45:28 | |||
17. | Tomáš Štec | 170001 | CZ - Jeffer | 134:18 | + 45:57 | |
18. | Hana Typltová | DKP8760 | Oddíl OB Kotlářka | 138:04 | + 49:43 | |
19. | Ivo Lohr | SCP6801 | OK Sparta Praha | 141:23 | + 53:02 | |
20. | Ondřej Silný | PHK - OK 99 Hradec Králové | 143:02 | + 54:41 | ||
21. | Tereza Stejskalova | 152:20 | + 63:59 | |||
Jiří Kautský | SCP8201 | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Jíra | KAM9802 | OK Kamenice | 63:48 | ||
2. | Kateřina Mullis | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 66:13 | + 2:25 | |
3. | Antonín Šindelka | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 66:21 | + 2:33 | |
4. | Tomáš Janovský | PGP6401 | SK Praga | 68:05 | + 4:17 | |
5. | František Čtrnáct | PGP0401 | SK Praga | 70:18 | + 6:30 | |
6. | Martin Vlach | PGP8605 | SK Praga | 70:53 | + 7:05 | |
7. | Jan Kabát | PGP6901 | SK Praga | 72:38 | + 8:50 | |
8. | Richard Khel | SCP - OK Sparta Praha | 73:21 | + 9:33 | ||
9. | Jiří Fišer | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 73:24 | + 9:36 | |
10. | Daniel Šístek | SCP7507 | OK Sparta Praha | 74:22 | + 10:34 | |
11. | Petr Doubek | SLA - SKOB Slaný | 77:21 | + 13:33 | ||
12. | Iva Mědílková | SPC7160 | SPORTICUS team | 77:38 | + 13:50 | |
13. | Patrik Sedláček | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 78:20 | + 14:32 | |
14. | Václav Klomínský | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 78:40 | + 14:52 | |
15. | Vít Procházka | KPY8000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:24 | + 15:36 | |
16. | Viktor Slavík | PGP6300 | SK Praga | 81:50 | + 18:02 | |
17. | Petr Vaněk | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 83:57 | + 20:09 | |
18. | Martin Lacina | DKP7502 | Oddíl OB Kotlářka | 84:01 | + 20:13 | |
19. | Zuzana Havlínová | SCP8150 | OK Sparta Praha | 90:08 | + 26:20 | |
20. | Kateřina Zimmerová | KAM9850 | OK Kamenice | 90:26 | + 26:38 | |
21. | Pavel Hrstka | SLA7501 | SKOB Slaný | 91:37 | + 27:49 | |
22. | Lenka Čechová | 250001 | CZ - Neregistrovaní - ZOO | 92:04 | + 28:16 | |
23. | Zuzana Procházková | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 93:54 | + 30:06 | |
24. | Petr Grisa | SLA7600 | SKOB Slaný | 97:00 | + 33:12 | |
25. | Petr Liška | KPY8601 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 99:00 | + 35:12 | |
26. | Lucie Trdá | KPY8651 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 99:14 | + 35:26 | |
27. | Daniela Illnerová | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 100:55 | + 37:07 | |
28. | Marcela Konečná | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 101:24 | + 37:36 | |
29. | Petra Sedláčková | ROZ7050 | OK Roztoky | 102:27 | + 38:39 | |
30. | Jaroslav Sedláček | ROZ6801 | OK Roztoky | 102:40 | + 38:52 | |
31. | Martin Laštovička | 40001 | CZ - Ekonom Praha Outdoor | 103:13 | + 39:25 | |
32. | Jana Nedbalová | MFP8050 | Matfyz Praha | 104:15 | + 40:27 | |
33. | Jaromír Buriánek | SCP4700 | OK Sparta Praha | 105:44 | + 41:56 | |
34. | Ladislav Hošek | SCP6001 | OK Sparta Praha | 107:00 | + 43:12 | |
35. | Drahomír Jun | KNC5501 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 107:45 | + 43:57 | |
36. | Jaroslav Pavlů | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 109:16 | + 45:28 | |
37. | Zdeněk Přeček | SCP5200 | OK Sparta Praha | 116:39 | + 52:51 | |
38. | Jiří Vejražka | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 117:32 | + 53:44 | |
39. | Milan Paukert | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 118:38 | + 54:50 | |
40. | Pavla Hlavatá | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 120:45 | + 56:57 | |
41. | Radim Halíř | MFP7000 | Matfyz Praha | 122:08 | + 58:20 | |
42. | Bohuslav Hamáček | LBE5000 | TJ Lokomotiva Beroun | 126:01 | + 62:13 | |
43. | Miloš Novák | SCP4600 | OK Sparta Praha | 126:27 | + 62:39 | |
44. | Miloslav Toušek | MKP5000 | SK GORDIC Praha Kačerov | 129:40 | + 65:52 | |
45. | Ondřej Srek | 138:57 | + 75:09 | |||
46. | Petr Štembera | 100001 | CZ - Trosečníci | 142:18 | + 78:30 | |
47. | Linda Sedláčková | ROZ0050 | OK Roztoky | 144:05 | + 80:17 | |
48. | Eva Tloušťová | SCP6950 | OK Sparta Praha | 158:24 | + 94:36 | |
Martin Kabát | PGP0408 | SK Praga | DISK | |||
Štěpán Kožina | PGP0300 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jáchym Drnek | 10001 | CZ - ABC | 44:09 | ||
2. | Marie Pospíšilová | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 51:47 | + 7:38 | |
3. | Jakub Holešta | KPY0502 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:28 | + 10:19 | |
4. | Svatava Voltrová | ROZ6150 | OK Roztoky | 54:46 | + 10:37 | |
5. | Zdeněk Vejrosta | NNN0000 | Neregistrovaní | 56:20 | + 12:11 | |
6. | Iveta Procházková | PFP9250 | VŠSK PedF UK Praha | 57:19 | + 13:10 | |
7. | Hana Pavlíčková | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:23 | + 13:14 | |
8. | Zuzana Kohlová | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:32 | + 13:23 | |
9. | Jíří Kalousek | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 57:54 | + 13:45 | |
10. | Lucie Krejčová | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 58:03 | + 13:54 | |
11. | Filip Jíra | KAM0506 | OK Kamenice | 59:37 | + 15:28 | |
12. | Tereza Popova | 60:30 | + 16:21 | |||
13. | Jana Strnadová | 220002 | CZ - Slow climbers | 61:19 | + 17:10 | |
14. | Ladislav Krejčí | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 61:27 | + 17:18 | |
15. | Marek Štěpán | DKP - Oddíl OB Kotlářka | 61:28 | + 17:19 | ||
16. | Hana Krejčová | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 61:32 | + 17:23 | |
17. | Miloš Pliska | PGP6304 | SK Praga | 61:38 | + 17:29 | |
18. | Karolína Čechova | 62:00 | + 17:51 | |||
19. | Adam Žebrák | KPY0505 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:01 | + 18:52 | |
20. | Jiří Kohl | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:06 | + 18:57 | |
21. | Tobiáš Bozděch | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:59 | + 19:50 | |
22. | Michal Koldinský | NNN1111 | Neregistrovaní | 64:16 | + 20:07 | |
23. | Martin Valenta | KPY0507 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 64:33 | + 20:24 | |
24. | Magdalena Čtrnáctová | PGP7151 | SK Praga | 66:45 | + 22:36 | |
25. | František Havlůj | VSP8308 | USK Praha | 67:05 | + 22:56 | |
26. | František Beran | SLA0700 | SKOB Slaný | 67:33 | + 23:24 | |
27. | Vladimír John | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 68:20 | + 24:11 | |
28. | Jakub Strnad | DLP0703 | OOB TJ Dukla Praha | 68:53 | + 24:44 | |
29. | Monika Jírová | ROZ7350 | OK Roztoky | 70:08 | + 25:59 | |
30. | David Vejražka | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 70:39 | + 26:30 | |
31. | Irena Kašparová | SLA6852 | SKOB Slaný | 72:00 | + 27:51 | |
32. | Marek Sič | NNN5555 | Neregistrovaní | 72:16 | + 28:07 | |
33. | Martin Hančl | ROU7601 | SKOB Roudnice nad Labem | 72:22 | + 28:13 | |
34. | Radek Milič | NNN3333 | Neregistrovaní | 72:28 | + 28:19 | |
35. | Kristýna Gröhlingová | NNN4444 | Neregistrovaní | 73:42 | + 29:33 | |
36. | Michaela Freyová | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:44 | + 30:35 | |
37. | Václav Chotětický | DKL5202 | KOB Kladno | 75:20 | + 31:11 | |
38. | Daniel Čermák | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:55 | + 34:46 | |
39. | Petr Kraus | LCV9501 | TJ Lokomotiva Chomutov | 80:54 | + 36:45 | |
40. | Marcela Krausová | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 80:57 | + 36:48 | |
41. | Kamil Knotek | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 81:11 | + 37:02 | |
42. | František Novotný | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 81:30 | + 37:21 | |
43. | Lenka Zimmerová | ZVO6451 | OB SK Zvole | 81:51 | + 37:42 | |
44. | Anežka Šimková | LME0950 | SK Los Mělník | 83:12 | + 39:03 | |
45. | Kateřina Fuxová | SLA7850 | SKOB Slaný | 83:27 | + 39:18 | |
45. | Miroslav Šimek | LME6300 | SK Los Mělník | 83:27 | + 39:18 | |
47. | Jáchym Berný | ODV1000 | TJ Aero Odolena Voda | 86:08 | + 41:59 | |
48. | Klára Berna | ODV - TJ Aero Odolena Voda | 86:15 | + 42:06 | ||
49. | Radek Grabmüller | KPY8300 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 86:21 | + 42:12 | |
50. | Petra Gottliebová | KPY8752 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 86:53 | + 42:44 | |
51. | Naďa Foglarová | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 87:32 | + 43:23 | |
52. | Kateřina Dobešová | KPY8750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 87:46 | + 43:37 | |
53. | Václav Dobeš | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 87:56 | + 43:47 | |
54. | Jana Haňkovská | PGP4050 | SK Praga | 89:33 | + 45:24 | |
55. | Lenka Pavlíčková | 220001 | CZ - Slow climbers | 89:53 | + 45:44 | |
56. | Jaromíra Řadová | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 91:27 | + 47:18 | |
57. | Milan Borovička | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 93:20 | + 49:11 | |
58. | Pavla Mrazova | Dobřichovice | 95:05 | + 50:56 | ||
59. | Petra Horáková | 50001 | CZ - SKP RAPID Praha | 99:24 | + 55:15 | |
60. | František Duda | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 99:42 | + 55:33 | |
61. | Jana Beranová | SLA7551 | SKOB Slaný | 101:34 | + 57:25 | |
62. | Josef Valášek | SCP4501 | OK Sparta Praha | 108:25 | + 64:16 | |
63. | Barbora Čapkova | 111:00 | + 66:51 | |||
64. | Jan Šváb | VSP5801 | USK Praha | 116:12 | + 72:03 | |
65. | Klára Pokorna | 119:30 | + 75:21 | |||
65. | Marek Pokorný | 119:30 | + 75:21 | |||
67. | Jarmila Lohrová | SCP4650 | OK Sparta Praha | 121:09 | + 77:00 | |
68. | Stanislav Nosál | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 121:13 | + 77:04 | |
69. | Richard Řada | DKP6701 | Oddíl OB Kotlářka | 125:26 | + 81:17 | |
70. | Petr Michalek | KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 134:00 | + 89:51 | ||
70. | Michaela Michalkova | KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 134:00 | + 89:51 | ||
72. | Mikolecka | 143:00 | + 98:51 | |||
73. | Vladimír Němec | SLA - SKOB Slaný | 149:05 | + 104:56 | ||
74. | Karel Hlavatý | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 153:30 | + 109:21 | |
Irena Dudová | 140001 | CZ - HCE | DISK | |||
Michal Michálek | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Filip Balga | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Martin Kelnar | ODV2222 | TJ Aero Odolena Voda | DISK | |||
Zvoníčková Klára | ODV5555 | TJ Aero Odolena Voda | DISK | |||
Petr Prochazka | DISK | |||||
Vojta Kouřil | KPY0700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Svoboda | ODV7605 | TJ Aero Odolena Voda | 34:00 | ||
2. | Richard Houdek | ODV9999 | TJ Aero Odolena Voda | 35:08 | + 1:08 | |
3. | Eliška Reisingerová | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 35:19 | + 1:19 | |
4. | Linda Pokorna | 36:27 | + 2:27 | |||
5. | Ivona Serakova | Atletika libeznice | 39:15 | + 5:15 | ||
6. | Kateřina Martinkova | 41:07 | + 7:07 | |||
7. | Petra Štěpánova | DKP - Oddíl OB Kotlářka | 43:20 | + 9:20 | ||
8. | Tomáš Koukal | ODV7600 | TJ Aero Odolena Voda | 43:28 | + 9:28 | |
9. | Anna Koukalová | ODV7777 | TJ Aero Odolena Voda | 43:29 | + 9:29 | |
10. | Denis Ziegenfuss | ODV0602 | TJ Aero Odolena Voda | 43:54 | + 9:54 | |
11. | Anna Vejražková | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:11 | + 10:11 | |
12. | Kamila Kovandová | KPY0550 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:13 | + 10:13 | |
13. | Alžběta Svobodova | KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:14 | + 10:14 | ||
14. | Štěpánka Truncová | ODV1052 | TJ Aero Odolena Voda | 44:15 | + 10:15 | |
15. | Ema Svobodová | ODV0951 | TJ Aero Odolena Voda | 44:26 | + 10:26 | |
16. | Eva Koukalová | ODV8888 | TJ Aero Odolena Voda | 45:03 | + 11:03 | |
17. | Jan Koukal | ODV1001 | TJ Aero Odolena Voda | 45:11 | + 11:11 | |
18. | Jana Leníková | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 45:29 | + 11:29 | |
19. | Lenka Truncová | ODV7852 | TJ Aero Odolena Voda | 46:22 | + 12:22 | |
20. | Zuzana Truncová | ODV1051 | TJ Aero Odolena Voda | 46:26 | + 12:26 | |
21. | Adéla Svobodová | ODV1150 | TJ Aero Odolena Voda | 46:32 | + 12:32 | |
22. | Jaroslav Beran | SLA - SKOB Slaný | 47:35 | + 13:35 | ||
22. | Alaxandra Placha | 47:35 | + 13:35 | |||
24. | Martina Nosek | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 48:09 | + 14:09 | |
25. | Ema Vysinska | ODV - TJ Aero Odolena Voda | 48:43 | + 14:43 | ||
26. | micheala vysinska | ODV - TJ Aero Odolena Voda | 48:47 | + 14:47 | ||
27. | Magdaléna Kopecká | KPY8250 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:00 | + 15:00 | |
28. | Karolina Hořejší | KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:41 | + 19:41 | ||
29. | Lenka Vejrostová | KPY8853 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:51 | + 22:51 | |
29. | František Liška | KPY1900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:51 | + 22:51 | |
31. | Jakub Houdek | ODV1006 | TJ Aero Odolena Voda | 58:29 | + 24:29 | |
32. | Zdeněk Hartl | ODV6300 | TJ Aero Odolena Voda | 60:05 | + 26:05 | |
33. | Martin Jirman | 61:00 | + 27:00 | |||
33. | Marketa Badalikova | 61:00 | + 27:00 | |||
35. | Eliška Hrstková | SLA1053 | SKOB Slaný | 62:11 | + 28:11 | |
36. | Dominik Grisa | SLA0900 | SKOB Slaný | 62:38 | + 28:38 | |
37. | Vaskovi Neslehova | 63:40 | + 29:40 | |||
38. | Markéta Berná | ODV - TJ Aero Odolena Voda | 65:43 | + 31:43 | ||
39. | Hana Koldinská | NNN5678 | Neregistrovaní | 66:06 | + 32:06 | |
40. | Hana Stibengerova | 70:40 | + 36:40 | |||
41. | Jan Sáňka | 74:40 | + 40:40 | |||
42. | Vojtech Rozarie Pavel Kubesovi | 77:00 | + 43:00 | |||
43. | Magdalena Nedbalova | MFP - Matfyz Praha | 78:57 | + 44:57 | ||
44. | Klára Nedbalová | MFP0850 | Matfyz Praha | 79:08 | + 45:08 | |
45. | Kateřina slavikova | PGP - SK Praga | 105:37 | + 71:37 | ||
46. | Jana Slavíkova | 111:01 | + 77:01 | |||
Petr Nosek | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | DISK | |||
Filip Grisa | SLA0801 | SKOB Slaný | DISK | |||
Ondra Slemr | DISK | |||||
Richard Samohýl | DISK | |||||
Adam Moravec | ODV1005 | TJ Aero Odolena Voda | DISK |