Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petra Hájková | KYL9350 | SK SP Kylešovice | 35:10 | ||
2. | Podmolova | AOP8252 | Orientační Běh Opava | 38:44 | + 3:34 | |
3. | Librova Lucka | AOP8050 | Orientační Běh Opava | 41:14 | + 6:04 | |
4. | Radmila Fukalová | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 47:52 | + 12:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sofie Klöslová | AOP0854 | Orientační Běh Opava | 22:46 | ||
2. | Sajas Robin | AOP1004 | Orientační Běh Opava | 67:11 | + 44:25 | |
3. | Vojta | AOP1003 | Orientační Běh Opava | 73:19 | + 50:33 | |
4. | Kohoutek Jakub | AOP0908 | Orientační Běh Opava | 76:39 | + 53:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Holas | AOP7802 | Orientační Běh Opava | 26:43 | ||
2. | Juraj Bencúr | AOP7700 | Orientační Běh Opava | 29:59 | + 3:16 | |
3. | Jan Peřinka | AOP6301 | Orientační Běh Opava | 39:48 | + 13:05 | |
4. | Martin Černohorský | AOP7500 | Orientační Běh Opava | 41:36 | + 14:53 | |
5. | Ondřej Lichý | SOP8802 | OOB TJ Slezan Opava | 44:29 | + 17:46 | |
6. | Miroslav Sklenář | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 45:15 | + 18:32 | |
7. | Radomír Salich | AOP7603 | Orientační Běh Opava | 53:50 | + 27:07 | |
8. | Karel Jurčák | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 56:54 | + 30:11 | |
9. | Jiří Volný | SOP5601 | OOB TJ Slezan Opava | 74:39 | + 47:56 | |
Vlastimil Liber | AOP6402 | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Liber Tomáš | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 26:34 | ||
2. | Strouhal Matěj | AOP1305 | Orientační Běh Opava | 36:35 | + 10:01 | |
3. | Rinka Vojta | AOP1202 | Orientační Běh Opava | 43:29 | + 16:55 | |
4. | Kotulek Vít | AOP1301 | Orientační Běh Opava | 56:10 | + 29:36 | |
5. | Kerlin Vojta | AOP1306 | Orientační Běh Opava | 56:35 | + 30:01 | |
6. | Drozd František | AOP1309 | Orientační Běh Opava | 56:45 | + 30:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václav Liber | AOP1000 | Orientační Běh Opava | 26:42 | ||
2. | Paterova Petra | 48:03 | + 21:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samuel Klösel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 29:43 | ||
2. | Václav Klapetek | AOP0503 | Orientační Běh Opava | 35:14 | + 5:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Iveta Hájková | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 36:03 |