Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barunka Holasová | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 21:11 | ||
2. | Šárka Holasová | AOP7853 | Orientační Běh Opava | 23:39 | + 2:28 | |
3. | K Kája | AOP0452 | Orientační Běh Opava | 24:31 | + 3:20 | |
4. | Petra Hájková | KYL9350 | SK SP Kylešovice | 26:15 | + 5:04 | |
5. | Jana Kostková | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 27:40 | + 6:29 | |
6. | Eliška Kubínová | 28:10 | + 6:59 | |||
7. | Holínková Milada | KRN5950 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 31:10 | + 9:59 | |
8. | Iveta Hájková | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 32:47 | + 11:36 | |
9. | Petra Valíková | AOP7351 | Orientační Běh Opava | 34:57 | + 13:46 | |
10. | Alena Černohorská | AOP7652 | Orientační Běh Opava | 35:11 | + 14:00 | |
11. | Radmila Fukalová | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 42:29 | + 21:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laifertová Rut | AOP1153 | Orientační Běh Opava | 23:01 | ||
2. | Veronika Holušová | AOP1250 | Orientační Běh Opava | 26:40 | + 3:39 | |
3. | Rybková Vendy | 27:22 | + 4:21 | |||
4. | Rybková Vali | 27:26 | + 4:25 | |||
5. | Michalčík Pavlína | 27:28 | + 4:27 | |||
6. | Baránková Elen | 31:21 | + 8:20 | |||
7. | Alena Polzerová | 34:14 | + 11:13 | |||
8. | Polzerová Lenička | 34:24 | + 11:23 | |||
9. | Viktorie Macháčová | 34:52 | + 11:51 | |||
10. | Paterová Odetka | AOP1154 | Orientační Běh Opava | 40:49 | + 17:48 | |
11. | Hudečková Vanda | AOP1551 | Orientační Běh Opava | 52:18 | + 29:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alžběta Borunská | AOP0950 | Orientační Běh Opava | 22:37 | ||
2. | Kotulková Dorota | AOP1150 | Orientační Běh Opava | 25:49 | + 3:12 | |
3. | Bokišová Johana | 1051 | 27:27 | + 4:50 | ||
4. | Šamárková Amálie | AOP1051 | Orientační Běh Opava | 28:13 | + 5:36 | |
Sofie Klöslová | AOP0854 | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavel Rychlý | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 21:10 | ||
2. | Hadač #2 Filip | AOP9301 | Orientační Běh Opava | 21:30 | + 0:20 | |
3. | Luděk Valík | AOP7101 | Orientační Běh Opava | 22:15 | + 1:05 | |
4. | Ondřej Gallo | AOP0802 | Orientační Běh Opava | 22:32 | + 1:22 | |
5. | Holas Štěpka | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 22:45 | + 1:35 | |
6. | Miroslav Hadač | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 23:19 | + 2:09 | |
7. | Viktor Čech | AOP0801 | Orientační Běh Opava | 23:22 | + 2:12 | |
8. | Juraj Bencúr | AOP7700 | Orientační Běh Opava | 23:32 | + 2:22 | |
9. | Honza Holec | MOV6701 | SKOB Ostrava | 25:52 | + 4:42 | |
10. | Martin Černohorský | AOP7500 | Orientační Běh Opava | 26:39 | + 5:29 | |
11. | Librová Lucka | AOP8050 | Orientační Běh Opava | 27:16 | + 6:06 | |
12. | Petr Gros | OOP7700 | TJ Opava | 27:54 | + 6:44 | |
13. | Martin Krček | AOP7302 | Orientační Běh Opava | 28:47 | + 7:37 | |
14. | Radomír Salich | AOP7603 | Orientační Běh Opava | 29:29 | + 8:19 | |
15. | Ondřej Lichý | SOP8802 | OOB TJ Slezan Opava | 30:45 | + 9:35 | |
16. | Stanislav Moravec | SOP5801 | OOB TJ Slezan Opava | 30:59 | + 9:49 | |
17. | Němec Ondra | 31:42 | + 10:32 | |||
18. | Martin Schuster | AOP6502 | Orientační Běh Opava | 31:46 | + 10:36 | |
19. | Jan Peřinka | AOP6301 | Orientační Běh Opava | 32:08 | + 10:58 | |
20. | Miroslav Sklenář | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 34:36 | + 13:26 | |
21. | Vlastimil Liber | AOP6402 | Orientační Běh Opava | 37:14 | + 16:04 | |
22. | Milan Kohoutek | MOV6300 | SKOB Ostrava | 37:40 | + 16:30 | |
23. | Mojmír Sukeník | KRN5202 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 38:11 | + 17:01 | |
24. | Fíra Pilc | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 45:50 | + 24:40 | |
25. | Jiří Volný | SOP5601 | OOB TJ Slezan Opava | 58:35 | + 37:25 | |
Karel Jurčák | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | DISK | |||
MS | Hadač Filip | 21:49 | + 0:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondřej Podmol | AOP1300 | Orientační Běh Opava | 14:38 | ||
2. | Vít Kotulek | AOP1301 | Orientační Běh Opava | 16:42 | + 2:04 | |
3. | Tomáš Liber | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 19:55 | + 5:17 | |
4. | Rinka Vojta | AOP1202 | Orientační Běh Opava | 21:11 | + 6:33 | |
5. | Bokiš Matěj | AOP1303 | Orientační Běh Opava | 27:34 | + 12:56 | |
6. | Laifert Hugo | AOP1308 | Orientační Běh Opava | 28:35 | + 13:57 | |
7. | Laifert Viktor | AOP1307 | Orientační Běh Opava | 30:48 | + 16:10 | |
8. | Drozd František | AOP1309 | Orientační Běh Opava | 36:46 | + 22:08 | |
9. | Kerlin Vojta | AOP1306 | Orientační Běh Opava | 38:55 | + 24:17 | |
10. | Strouhal Matěj | AOP1305 | Orientační Běh Opava | 40:13 | + 25:35 | |
11. | Vít Podmol | AOP1501 | Orientační Běh Opava | 43:23 | + 28:45 | |
MS | Ondřej Gallo | AOP0802 | Orientační Běh Opava | 10:36 | + | |
MS | Viktor Čech | AOP0801 | Orientační Běh Opava | 10:41 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sajaš Robin | AOP1004 | Orientační Běh Opava | 37:56 | ||
2. | Šam Adam | AOP1103 | Orientační Běh Opava | 38:27 | + 0:31 | |
3. | Špiler Vojta | AOP1003 | Orientační Běh Opava | 46:27 | + 8:31 | |
4. | Kohoutek Jakub | AOP0908 | Orientační Běh Opava | 47:33 | + 9:37 | |
MS | Adam Grabovský | AOP0603 | Orientační Běh Opava | 25:53 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samuel Klösel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 19:52 | ||
2. | Václav Klapetek | AOP5701 | Orientační Běh Opava | 25:13 | + 5:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vanda Leciánová | OOP7453 | TJ Opava | 38:37 | ||
2. | Oldřich Lecián | OOP6100 | TJ Opava | 38:54 | + 0:17 | |
3. | vás Aneta Mlýnky | AOV9550 | OOB TJ Baník Ostrava | 58:54 | + 20:17 |