Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petra Hájková | KYL9350 | SK SP Kylešovice | 36:21 | ||
2. | Vendula Podmolová | AOP8252 | Orientační Běh Opava | 40:18 | + 3:57 | |
3. | Iveta Hájková | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 44:17 | + 7:56 | |
4. | Jitka Hájková | SOP7150 | OOB TJ Slezan Opava | 53:14 | + 16:53 | |
5. | Radmila Fukalová | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 92:29 | + 56:08 | |
6. | Martina Fukalová | AOV9550 | OOB TJ Baník Ostrava | 92:32 | + 56:11 | |
Jana Glabazňová | AOP6151 | Orientační Běh Opava | DISK | |||
Milada Holinková | KRN5950 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | |||
Hana Pachmannová | AOP7252 | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vanda | AOP1551 | Orientační Běh Opava | 47:19 | ||
1. | Vojta Kerlin | AOP1306 | Orientační Běh Opava | 47:19 | ||
3. | Lenka Polzerova | 0010002 | žádný | 47:53 | + 0:34 | |
4. | Anicka Polzerova | 58:12 | + 10:53 | |||
5. | Alena Polzerova | 0010001 | žádný | 58:49 | + 11:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sofie Klöslová | AOP0854 | Orientační Běh Opava | 30:59 | ||
2. | Tomas Rinka | 32:55 | + 1:56 | |||
3. | Iva Pachmannová | AOP0852 | Orientační Běh Opava | 34:16 | + 3:17 | |
4. | Amélie Šamárková | AOP1052 | Orientační Běh Opava | 39:32 | + 8:33 | |
5. | Johana Bokišová | AOP1051 | Orientační Běh Opava | 42:09 | + 11:10 | |
6. | Dorca | 42:33 | + 11:34 | |||
7. | WerK | AOP1150 | Orientační Běh Opava | 58:03 | + 27:04 | |
8. | Rutka | AOP1153 | Orientační Běh Opava | 64:28 | + 33:29 | |
9. | Viky | AOP1154 | Orientační Běh Opava | 64:31 | + 33:32 | |
10. | Kotůlková Renáta | AOP0451 | Orientační Běh Opava | 73:33 | + 42:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miroslav Hadač | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 32:46 | ||
2. | Pavel Slavíček | SOP7201 | OOB TJ Slezan Opava | 67:47 | + 35:01 | |
Tomáš Holas | AOP7802 | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojtěch Rinka | AOP1202 | Orientační Běh Opava | 27:00 | ||
2. | Viktor | AOP1307 | Orientační Běh Opava | 30:07 | + 3:07 | |
3. | Matěj Bokiš | AOP1303 | Orientační Běh Opava | 31:10 | + 4:10 | |
4. | Hugo | AOP1308 | Orientační Běh Opava | 31:50 | + 4:50 | |
5. | Linda Frelichova | 42:16 | + 15:16 | |||
6. | Matěj Strouhal | AOP1305 | Orientační Běh Opava | 42:51 | + 15:51 | |
7. | Tomáš Liber | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 43:33 | + 16:33 | |
8. | Vít Podmol | AOP1501 | Orientační Běh Opava | 47:12 | + 20:12 | |
9. | Majda | 56:32 | + 29:32 | |||
Jakub Kohoutek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václav Liber | AOP1000 | Orientační Běh Opava | 23:48 | ||
2. | Ondřej Podmol | AOP1300 | Orientační Běh Opava | 27:36 | + 3:48 | |
3. | Adam Šamárek | AOP1103 | Orientační Běh Opava | 29:09 | + 5:21 | |
4. | Robin Machač | AOP1004 | Orientační Běh Opava | 53:42 | + 29:54 | |
5. | vojta spiller | AOP1003 | Orientační Běh Opava | 56:16 | + 32:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samuel Klösel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 35:32 | ||
2. | Václav Klapetek | AOP0503 | Orientační Běh Opava | 38:27 | + 2:55 | |
3. | Štěpán Holas | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 40:29 | + 4:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stanislav Moravec | SOP5801 | OOB TJ Slezan Opava | 32:43 |