Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Inés | JIL1552 | C | OK Jilemnice | 24:59 | |
2. | Dvořáková Marie | LPU1452 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:30 | + 0:31 |
3. | Kolínová Anita | DKP1850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:02 | + 8:03 |
4. | Červinková Michaela | HJL1350 | C | Sokol Horní Jelení | 33:05 | + 8:06 |
5. | Milská Josefa | SRK1451 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:15 | + 9:16 |
6. | Šabatková Pavla | LPU1456 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:29 | + 10:30 |
7. | Vondroušová Agáta | JIL1551 | C | OK Jilemnice | 36:30 | + 11:31 |
8. | Rathouská Anežka | HOR1450 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:08 | + 14:09 |
9. | Purmová Alžběta | SRK1453 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:17 | + 15:18 |
10. | Holatová Veronika | PDY1551 | C | Běhej Poděbrady | 65:32 | + 40:33 |
11. | Podlipná Klára | SJC1451 | C | Sportcentrum Jičín | 74:28 | + 49:29 |
Matysová Klára | PHK1356 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanousková Michaela | SJC1351 | C | Sportcentrum Jičín | 18:47 | |
2. | Jedličková Michaela | SHK1350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:28 | + 1:41 |
3. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:00 | + 2:13 |
4. | Brožíková Johanka | JIL1351 | C | OK Jilemnice | 21:48 | + 3:01 |
5. | Hovorková Nikol | LPU1353 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:59 | + 3:12 |
6. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:22 | + 4:35 |
7. | Tihonová Magdalena | PHK1450 | C | OK 99 Hradec Králové | 23:46 | + 4:59 |
8. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:04 | + 6:17 |
9. | Melicharová Nina | PHK1451 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:33 | + 8:46 |
10. | Zajícová Zuzana | VRL1355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:21 | + 9:34 |
11. | Horáčková Alžběta | LPU1358 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:32 | + 9:45 |
12. | Lukešová Hana | SHK1351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:54 | + 10:07 |
13. | Hakenová Kateřina | STH1451 | C | SK Studenec | 29:58 | + 11:11 |
14. | Retková Adina | LTU1350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:53 | + 12:06 |
15. | Sedláková Anna | LIP1550 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 31:08 | + 12:21 |
16. | Šímová Klaudie | TBM1452 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:26 | + 12:39 |
17. | Poláková Gabriela | VRL1351 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:29 | + 13:42 |
18. | Hrušová Kateřina | PHK1380 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:47 | + 15:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháčková Lucie | SHK1155 | B | OK Slavia Hradec Králové | 26:27 | |
2. | Šolcová Elsa | SJC1152 | B | Sportcentrum Jičín | 27:13 | + 0:46 |
3. | Korbelová Tereza | PHK1254 | B | OK 99 Hradec Králové | 28:13 | + 1:46 |
4. | Hepnerová Tereza | PHK1155 | B | OK 99 Hradec Králové | 29:10 | + 2:43 |
5. | Spilková Magdaléna | JIL1151 | B | OK Jilemnice | 29:35 | + 3:08 |
6. | Horáková Eliška | PHK1152 | B | OK 99 Hradec Králové | 29:46 | + 3:19 |
7. | Korbelová Eliška | PHK1253 | B | OK 99 Hradec Králové | 32:22 | + 5:55 |
8. | Kopecká Eliška | PHK1250 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:51 | + 7:24 |
9. | Wohanková Michaela | VRL1151 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:57 | + 7:30 |
10. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:45 | + 8:18 |
11. | Chotěnovská Nela | HJL1153 | C | Sokol Horní Jelení | 35:45 | + 9:18 |
12. | Odvodyová Nikola | LPU1252 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:22 | + 9:55 |
13. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:28 | + 11:01 |
14. | Kušičková Lucie | HJL1251 | C | Sokol Horní Jelení | 37:42 | + 11:15 |
15. | Vondroušová Laura | JIL1251 | C | OK Jilemnice | 38:00 | + 11:33 |
16. | Saifrtová Bára | HOR1251 | C | TJ Jiskra Hořice | 38:09 | + 11:42 |
17. | Krykorková Zuzana | SJC1153 | B | Sportcentrum Jičín | 38:35 | + 12:08 |
18. | Křížová Magdalena | LPU1257 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:10 | + 12:43 |
19. | Macháčková Eliška | LPU1153 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:26 | + 13:59 |
20. | Jakubská Lucie | SHK1250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:50 | + 14:23 |
21. | Kvapilová Simona | PHK1150 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:37 | + 15:10 |
22. | Helmeczi Ema | LPU1166 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:51 | + 15:24 |
23. | Hakenová Petra | STH1251 | C | SK Studenec | 42:52 | + 16:25 |
24. | Stryková Johana | LPU1151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:42 | + 17:15 |
25. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | C | OK 99 Hradec Králové | 85:53 | + 59:26 |
Koutová Bára | PHK1156 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Zitková Markéta | LPU1251 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kušičková Jolana | HJL1252 | C | Sokol Horní Jelení | 28:27 | |
2. | Doležalová Dana | CHC1253 | C | K.O.B. Choceň | 46:14 | + 17:47 |
3. | Kramperová Zuzana | VRL1255 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:13 | + 18:46 |
4. | Rathouská Štěpánka | HOR1250 | C | TJ Jiskra Hořice | 54:45 | + 26:18 |
5. | Saturová Eliška | VRL1254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:50 | + 48:23 |
6. | Preisslerová Terezie | JIL1250 | C | OK Jilemnice | 86:16 | + 57:49 |
7. | Pajerová Laura | HJL1151 | C | Sokol Horní Jelení | 89:12 | + 60:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salabová Pavlína | JIL0954 | A | OK Jilemnice | 32:18 | |
2. | Hrušová Lucie | PHK1050 | B | OK 99 Hradec Králové | 34:29 | + 2:11 |
3. | Fenclová Hana | LPU1054 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 34:33 | + 2:15 |
4. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:22 | + 3:04 |
5. | Havrdová Selina | SJC0950 | B | Sportcentrum Jičín | 36:08 | + 3:50 |
6. | Munzarová Monika | LPU1056 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:36 | + 5:18 |
7. | Jedličková Lucie | SHK1050 | B | OK Slavia Hradec Králové | 37:48 | + 5:30 |
8. | Jelínková Eva | PHK0953 | B | OK 99 Hradec Králové | 39:29 | + 7:11 |
9. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:00 | + 8:42 |
10. | Froschová Magdalena | LPU1052 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 42:16 | + 9:58 |
11. | Buďárková Laura | STH1051 | B | SK Studenec | 42:55 | + 10:37 |
12. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | B | OK Slavia Hradec Králové | 43:04 | + 10:46 |
13. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:16 | + 11:58 |
14. | Besedová Barbora | PHK1051 | B | OK 99 Hradec Králové | 44:19 | + 12:01 |
15. | Netopilová Simona | VAM0950 | C | OB Vamberk | 44:20 | + 12:02 |
16. | Nová Klára | VRL1053 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:01 | + 12:43 |
17. | Stratilová Eliška | ZAM0953 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 45:19 | + 13:01 |
18. | Zitková Veronika | LPU1051 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 45:28 | + 13:10 |
19. | Lepšová Lucie | SRK0951 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:35 | + 13:17 |
20. | Grusserová Diana | PHK0999 | B | OK 99 Hradec Králové | 46:42 | + 14:24 |
21. | Komárková Veronika | CHC0955 | C | K.O.B. Choceň | 47:07 | + 14:49 |
22. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | B | OK 99 Hradec Králové | 47:50 | + 15:32 |
23. | Holingerová Alžběta | CHC0953 | B | K.O.B. Choceň | 49:55 | + 17:37 |
24. | Bucharová Marie | VRL0954 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:21 | + 18:03 |
25. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:02 | + 18:44 |
26. | Brožíková Barbora | JIL0955 | C | OK Jilemnice | 51:05 | + 18:47 |
27. | Bohdanecká Antonie | SHK0960 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:24 | + 19:06 |
28. | Macháčková Tereza | LPU0951 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 52:38 | + 20:20 |
29. | Macková Gita | LPU0961 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 54:10 | + 21:52 |
30. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | C | K.O.B. Choceň | 54:33 | + 22:15 |
31. | Šimková Lucie | STH0951 | B | SK Studenec | 55:49 | + 23:31 |
32. | Málková Karolína | SHK1051 | B | OK Slavia Hradec Králové | 56:48 | + 24:30 |
33. | Čapková Kateřina | LTU1050 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:58 | + 25:40 |
34. | Hovorková Elen | LPU0954 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 59:18 | + 27:00 |
35. | Nováková Dita | VRL0957 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:34 | + 29:16 |
36. | Řadová Ráchel | SHK0961 | B | OK Slavia Hradec Králové | 62:56 | + 30:38 |
37. | Záveská Eliška | VRL0955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 77:05 | + 44:47 |
38. | Zaplatílková Andrea | VRL0960 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:01 | + 48:43 |
39. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | B | Sportcentrum Jičín | 87:42 | + 55:24 |
Hančová Karolína | VRL0952 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Švíglerová Anna | LPU0952 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Růžičková Magda | PHK0951 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linderová Ema | PHK1059 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:06 | |
2. | Venclová Aneta | ZAM1051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 30:57 | + 0:51 |
3. | Kopecká Cecilie | ZAM0951 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 31:17 | + 1:11 |
4. | Laštovková Zuzana | 0120004 | Hurá do lesa | 35:47 | + 5:41 | |
5. | Nováková Věra | STH1055 | C | SK Studenec | 38:19 | + 8:13 |
6. | Lánská Adéla | STH0954 | C | SK Studenec | 39:43 | + 9:37 |
7. | Jindrová Ema | PDY0953 | C | Běhej Poděbrady | 39:44 | + 9:38 |
Lánská Dagmar | STH0952 | C | SK Studenec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | A | Sportcentrum Jičín | 37:18 | |
2. | Hanušová Markéta | VRL0852 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:12 | + 0:54 |
3. | Havrdová Sheila | SJC0750 | A | Sportcentrum Jičín | 39:07 | + 1:49 |
4. | Čapková Markéta | PHK0850 | A | OK 99 Hradec Králové | 40:00 | + 2:42 |
5. | Zabořilová Anna | TUR0951 | B | OOB TJ Turnov | 42:13 | + 4:55 |
6. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:28 | + 5:10 |
7. | Jedličková Veronika | SHK0850 | B | OK Slavia Hradec Králové | 42:30 | + 5:12 |
8. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:20 | + 8:02 |
9. | Tomášková Matilda | TUR0957 | A | OOB TJ Turnov | 45:41 | + 8:23 |
10. | Podlešáková Monika | PHK0752 | A | OK 99 Hradec Králové | 46:04 | + 8:46 |
11. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | B | OK Slavia Hradec Králové | 49:49 | + 12:31 |
12. | Čivrná Eliška | VRL0851 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:33 | + 14:15 |
13. | Balcarová Olga | SNA0851 | B | TJ START Náchod | 51:38 | + 14:20 |
14. | Vltavská Eliška | SJC0850 | B | Sportcentrum Jičín | 52:07 | + 14:49 |
15. | Kunartová Dominika | PHK0888 | B | OK 99 Hradec Králové | 53:43 | + 16:25 |
16. | Hamáková Adéla | HJL0851 | B | Sokol Horní Jelení | 55:27 | + 18:09 |
17. | Chlupáčová Anežka | SHK0760 | B | OK Slavia Hradec Králové | 56:30 | + 19:12 |
18. | Hamáčková Táňa | STH0754 | B | SK Studenec | 60:31 | + 23:13 |
19. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | B | OK Slavia Hradec Králové | 60:45 | + 23:27 |
20. | Kaplanová Viktorie | LPU0864 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 63:52 | + 26:34 |
21. | Sršňová Natálie | VAM0751 | C | OB Vamberk | 65:35 | + 28:17 |
22. | Julišová Kateřina | ZAM0851 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 66:30 | + 29:12 |
23. | Linderová Anna | PHK0852 | C | OK 99 Hradec Králové | 66:47 | + 29:29 |
24. | Nimshausová Helena | CHC0854 | C | K.O.B. Choceň | 68:21 | + 31:03 |
25. | Strejčková Klára | SHK0861 | C | OK Slavia Hradec Králové | 70:12 | + 32:54 |
26. | Závodná Zuzana | LTU0750 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:26 | + 38:08 |
27. | Kubíková Adéla | LPU0761 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:23 | + 43:05 |
28. | Hanlová Kristýna | SRK0752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 81:45 | + 44:27 |
Solařová Linda | SHK0758 | B | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:45 | |
2. | Haasová Klára | LPU0655 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 57:20 | + 8:35 |
3. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | B | K.O.B. Choceň | 58:07 | + 9:22 |
4. | Otreshko Eva Maria | SHK0553 | B | OK Slavia Hradec Králové | 61:45 | + 13:00 |
5. | Tomášová Anna | SRK0554 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:22 | + 19:37 |
6. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 71:13 | + 22:28 |
7. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 78:04 | + 29:19 |
8. | Plecháčová Marie | NPA0652 | B | SK LOB Nová Paka | 84:25 | + 35:40 |
9. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 85:29 | + 36:44 |
10. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 87:07 | + 38:22 |
11. | Hájková Marie | VRL0651 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 92:02 | + 43:17 |
12. | Šafrová Lenka | CHC0654 | C | K.O.B. Choceň | 98:10 | + 49:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 80:47 | ||
2. | Vrábelová Hana | PHK0454 | B | OK 99 Hradec Králové | 98:35 | + 17:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holečková Petra | SHK0250 | R | OK Slavia Hradec Králové | 57:35 | 8665 | |
2. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | R | OK Slavia Hradec Králové | 60:36 | + 3:01 | 8249 |
3. | Vítková Lucie | PHK8055 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:21 | + 4:46 | 8007 |
4. | Hanušová Kateřina | LPU0459 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 62:44 | + 5:09 | 7954 |
5. | Nováková Zuzana | NPA9151 | C | SK LOB Nová Paka | 62:49 | + 5:14 | 7943 |
6. | Rufferová Iva | TUR8354 | R | OOB TJ Turnov | 63:03 | + 5:28 | 7910 |
7. | Fenclová Marta | LPU7667 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:35 | + 6:00 | 7837 |
8. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | C | Sportcentrum Jičín | 65:56 | + 8:21 | 7512 |
9. | Thýnová Nikola | SHK0051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:17 | + 9:42 | 7326 |
10. | Doležalová Libuše | SNA8851 | C | TJ START Náchod | 69:23 | + 11:48 | 7036 |
11. | Krajíčková Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 71:50 | + 14:15 | 6698 |
12. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 73:56 | + 16:21 | 6408 |
13. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:00 | + 16:25 | 6399 |
14. | Kučerová Lucie | STH9251 | C | SK Studenec | 75:03 | + 17:28 | 6254 |
15. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 75:18 | + 17:43 | 6219 |
16. | Škodová Šárka | LTU8951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:59 | + 19:24 | 5987 |
17. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Brno Žabovřesky | 79:39 | + 22:04 | 5619 |
18. | Vandělíková Marie | ALB9050 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 81:29 | + 23:54 | 5366 |
Metelková Michaela | PHK0550 | R | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózková Vendula | LPU9056 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:08 | 937 | |
2. | Stará Tereza | VRL0051 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:54 | + 5:46 | 852 |
3. | Pilná Natálie | VRL0351 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:35 | + 6:27 | 841 |
4. | Müllerová Petra | BZP9050 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 63:33 | + 8:25 | 812 |
5. | Kindermannová Tereza | STH0154 | C | SK Studenec | 74:10 | + 19:02 | 655 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Renata | SJC7756 | C | Sportcentrum Jičín | 51:53 | |
2. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | C | Běhej Poděbrady | 52:59 | + 1:06 |
3. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:12 | + 4:19 |
4. | Vrbatová Petra | VRL8552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:29 | + 7:36 |
5. | Toužilová Martina | SHK8051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:30 | + 7:37 |
6. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:21 | + 9:28 |
7. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:40 | + 9:47 |
8. | Čížová Andrea | SHK8251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:44 | + 10:51 |
9. | Palasová Petra | SJC8658 | C | Sportcentrum Jičín | 71:16 | + 19:23 |
10. | Zlámalová Jana | LTU8651 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:36 | + 24:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kodytková Iva | VAM7751 | C | OB Vamberk | 38:59 | |
2. | Posoldová Eva | SJC7957 | C | Sportcentrum Jičín | 42:12 | + 3:13 |
3. | Vejrová Iva | STH8852 | C | SK Studenec | 42:44 | + 3:45 |
4. | Venclová Veronika | ZAM8251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:05 | + 4:06 |
5. | Makaloušová Hana | 0170001 | Špindl sportuje | 43:22 | + 4:23 | |
6. | Šafářová Ivana | CET8051 | C | TJ Loko Česká Třebová | 44:14 | + 5:15 |
7. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 45:21 | + 6:22 |
8. | Slavíková Jana | SHK7352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:39 | + 6:40 |
9. | Kučerová Petra | SJC7950 | C | Sportcentrum Jičín | 48:53 | + 9:54 |
10. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:59 | + 10:00 |
11. | Bohdanecká Barbora | SHK7950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:09 | + 11:10 |
12. | Vágnerová Michaela | SJC8754 | C | Sportcentrum Jičín | 51:11 | + 12:12 |
13. | Dousková Jiřina | 0140002 | Čeřovka Jičín | 56:08 | + 17:09 | |
14. | Pozdílková Alena | PHK8053 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:32 | + 20:33 |
15. | Jindrová Klára | PDY8051 | C | Běhej Poděbrady | 60:30 | + 21:31 |
16. | Sedláčková Petra | KOR7451 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 63:45 | + 24:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:59 | |
2. | Nimshausová Hana | CHC8151 | C | K.O.B. Choceň | 58:03 | + 6:04 |
3. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:03 | + 8:04 |
4. | Novotná Martina | PHK8255 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:23 | + 9:24 |
5. | Sršňová Kateřina | VAM8150 | C | OB Vamberk | 65:14 | + 13:15 |
6. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 65:39 | + 13:40 |
7. | Podlipná Veronika | SJC8152 | C | Sportcentrum Jičín | 65:56 | + 13:57 |
8. | Čapková Eva | LTU7852 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:59 | + 19:00 |
9. | Hrušová Dagmar | PHK8050 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:30 | + 20:31 |
10. | Ježková Dana | SNA7850 | C | TJ START Náchod | 77:48 | + 25:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fagre Iva | 0020001 | KFUM Örebro | 37:07 | ||
2. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:14 | + 2:07 |
3. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:21 | + 4:14 |
4. | Kopecká Marcela | PHK6852 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:56 | + 5:49 |
5. | Samková Renáta | PHK7456 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:23 | + 8:16 |
6. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:33 | + 8:26 |
7. | Nová Martina | VRL7656 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:08 | + 9:01 |
8. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OB Vamberk | 46:29 | + 9:22 |
9. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:35 | + 9:28 |
10. | Kubečková Terezie | LIP7650 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 47:55 | + 10:48 |
11. | Besedová Petra | PHK7654 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:59 | + 13:52 |
12. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:33 | + 15:26 |
13. | Loukotová Andrea | HOR7350 | C | TJ Jiskra Hořice | 53:52 | + 16:45 |
14. | Juračková Jana | CHT6052 | C | OOB SK Chrast | 56:19 | + 19:12 |
15. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 58:20 | + 21:13 |
16. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:19 | + 22:12 |
17. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:55 | + 22:48 |
18. | Macháčková Markéta | XHK7650 | MTBO Hradec Králové | 60:42 | + 23:35 | |
19. | Podlešáková Markéta | PHK7851 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:34 | + 35:27 |
20. | Záveská Ladislava | VRL7655 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 91:45 | + 54:38 |
Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnálková Jana | SHK7252 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:50 | |
2. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:21 | + 0:31 |
3. | Smith Lucie | VRL7353 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:52 | + 1:02 |
4. | Saifrtová Jana | HOR7551 | C | TJ Jiskra Hořice | 44:33 | + 1:43 |
5. | Rykalová Jitka | VAM7251 | C | OB Vamberk | 45:08 | + 2:18 |
6. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 49:11 | + 6:21 |
7. | Hanušová Zdena | SJC7253 | C | Sportcentrum Jičín | 49:21 | + 6:31 |
8. | Raková Miroslava | SHK7250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:43 | + 6:53 |
9. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:57 | + 7:07 |
10. | Havlík Poláková Pavlína | 0040001 | Vrchlabí | 50:30 | + 7:40 | |
10. | Čiháková Olga | HOR7651 | C | TJ Jiskra Hořice | 50:30 | + 7:40 |
12. | Vörösová Markéta | LPU7868 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:12 | + 8:22 |
13. | Nedomová Iva | PDY7851 | C | Běhej Poděbrady | 51:34 | + 8:44 |
14. | Kvapilová Zuzana | PHK7853 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:05 | + 10:15 |
15. | Lukešová Klára | SHK7850 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:19 | + 10:29 |
16. | Langrová Lenka | KOR7450 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 53:54 | + 11:04 |
17. | Kokrdová Věra | PHK6450 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:07 | + 11:17 |
18. | Janků Radka | SJC7353 | C | Sportcentrum Jičín | 54:55 | + 12:05 |
19. | Pešková Renata | SJC7550 | C | Sportcentrum Jičín | 58:34 | + 15:44 |
20. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:44 | + 16:54 |
21. | Stará Petra | VRL7354 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:16 | + 17:26 |
22. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 61:33 | + 18:43 |
23. | Hanušová Monika | VRL7654 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:33 | + 19:43 |
24. | Pilná Libuše | VRL7153 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:27 | + 20:37 |
25. | Čížková Dana | SHK7752 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:34 | + 20:44 |
26. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:25 | + 25:35 |
27. | Šlesingerová Jitka | KUO7851 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 69:19 | + 26:29 |
28. | Vrábelová Petra | PHK7755 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:22 | + 28:32 |
29. | Julišová Jitka | ZAM7151 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 72:01 | + 29:11 |
30. | Rückerová Věra | HOR7450 | C | TJ Jiskra Hořice | 83:50 | + 41:00 |
31. | Vaňátková Bendová Monika | LTU7352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 98:15 | + 55:25 | |
Fenclová Markéta | LPU7155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 43:45 | |
2. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:32 | + 4:47 |
3. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 49:44 | + 5:59 |
4. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:06 | + 8:21 |
5. | Růžičková Kamila | PHK7153 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:55 | + 10:10 |
6. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | 54:46 | + 11:01 |
7. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 70:12 | + 26:27 |
8. | Holečková Zdeňka | SHK6950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 73:59 | + 30:14 |
9. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | C | SK Studenec | 79:58 | + 36:13 |
Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | 30:12 | |
2. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:40 | + 1:28 |
3. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:52 | + 2:40 |
4. | Müllerová Zorka | BZP6750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 35:13 | + 5:01 |
5. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:57 | + 5:45 |
6. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:16 | + 6:04 |
7. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:41 | + 7:29 |
8. | Machová Iveta | NPA6851 | C | SK LOB Nová Paka | 41:10 | + 10:58 |
9. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 51:48 | + 21:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaňurová Marcela | HOR6850 | C | TJ Jiskra Hořice | 43:47 | |
2. | Balcarová Eva | PHK5952 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:04 | + 0:17 |
3. | Egrtová Jitka | SHK6354 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:58 | + 2:11 |
4. | Zelenková Lenka | 0050001 | Zelenkovi | 47:23 | + 3:36 | |
5. | Fundová Hana | SHK6752 | C | OK Slavia Hradec Králové | 48:07 | + 4:20 |
6. | Svobodová Eva | SHK5853 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:14 | + 7:27 |
7. | Vychodilová Jiřina | SHK5951 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:35 | + 9:48 |
8. | Justová Jana | PHK6153 | C | OK 99 Hradec Králové | 86:39 | + 42:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 37:31 | |
2. | Léharová Iva | LPU6152 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:35 | + 0:04 |
3. | Mádlová Iva | SHK6351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:28 | + 3:57 |
4. | Chmelařová Marie | SHK6352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:36 | + 5:05 |
5. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 43:12 | + 5:41 |
6. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:09 | + 9:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:14 | |
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:43 | + 1:29 |
3. | Bienová Věra | SJC5752 | C | Sportcentrum Jičín | 35:11 | + 4:57 |
4. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 35:40 | + 5:26 |
5. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 36:22 | + 6:08 |
6. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:10 | + 7:56 |
7. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:30 | + 8:16 |
8. | Gazdačková Jana | SHK5851 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:59 | + 12:45 |
9. | Dusílková Marie | SRK5752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:42 | + 13:28 |
10. | Šabatková Zdeňka | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:28 | + 15:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | JIL5254 | C | OK Jilemnice | 36:42 | |
2. | Jiranová Alena | PHK5351 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:08 | + 1:26 |
3. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 42:25 | + 5:43 |
4. | Kubíková Květoslava | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:32 | + 5:50 |
5. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:58 | + 11:16 |
Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toužil Jan | SHK1300 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:13 | |
2. | Palas Tomáš | SJC1501 | C | Sportcentrum Jičín | 19:20 | + 0:07 |
3. | Sedlák Antonín | VRL1304 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:38 | + 2:25 |
4. | Kazda Matěj | SJC1515 | C | Sportcentrum Jičín | 22:13 | + 3:00 |
5. | Culek Tibor | SHK1307 | C | OK Slavia Hradec Králové | 22:42 | + 3:29 |
6. | Toman Jonáš | VRL1305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:10 | + 3:57 |
7. | Štučka Štěpán | VRL1303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:32 | + 8:19 |
8. | Šafránek Šimon | SHK1306 | C | OK Slavia Hradec Králové | 27:39 | + 8:26 |
9. | Hepner Martin | PHK1501 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:14 | + 9:01 |
10. | Kout Lukáš | PHK1401 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:40 | + 9:27 |
11. | Klícha Jindřich | SRK1406 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:18 | + 10:05 |
12. | Jindra Cyril | HOR1301 | C | TJ Jiskra Hořice | 29:43 | + 10:30 |
13. | Tihon Jan | PHK1505 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:51 | + 12:38 |
14. | Janovec Karel | SRK1404 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:58 | + 12:45 |
15. | Havel Ondřej | LPU1404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:37 | + 14:24 |
16. | Hauschwitz Radim | JIL1503 | C | OK Jilemnice | 33:47 | + 14:34 |
17. | Jakubec Jan | SJC1503 | C | Sportcentrum Jičín | 33:54 | + 14:41 |
18. | Leštínský Vojtěch | VRL1616 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:43 | + 15:30 |
19. | Tauchman Matěj | STH1304 | C | SK Studenec | 34:46 | + 15:33 |
20. | Dvořák Vít | ZAM1301 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 34:52 | + 15:39 |
21. | Hanč Jan | 0360001 | VRL_1 | 36:28 | + 17:15 | |
22. | Votoček Martin | JIL1504 | C | OK Jilemnice | 37:53 | + 18:40 |
23. | Zollmann Filip | HOR1600 | C | TJ Jiskra Hořice | 44:18 | + 25:05 |
24. | Hrdinka Antonín | SHK1401 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:24 | + 27:11 |
Čapek Samuel | PHK1600 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký Šimon | JIL1302 | C | OK Jilemnice | 17:53 | |
2. | Liška Albert | PHK1313 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:31 | + 2:38 |
3. | Holata Vojtěch | PDY1303 | C | Běhej Poděbrady | 20:50 | + 2:57 |
4. | Zvěřina Radim | LPU1501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:25 | + 3:32 |
5. | Šafář Jan | CET1402 | C | TJ Loko Česká Třebová | 21:29 | + 3:36 |
6. | Wohanka Jakub | VRL1301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:00 | + 4:07 |
7. | Kakos Martin | LPU1304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:37 | + 4:44 |
8. | Vítek Michal | PHK1402 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:52 | + 4:59 |
9. | Odvody Vilém | LPU1502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:45 | + 5:52 |
10. | Kolín Jonáš | JIL1500 | C | OK Jilemnice | 24:08 | + 6:15 |
11. | Kubíček Jonáš | JIL1301 | C | OK Jilemnice | 24:22 | + 6:29 |
12. | Novotný Matouš | PHK1515 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:00 | + 7:07 |
13. | Valdman Hynek | JIL1303 | C | OK Jilemnice | 25:21 | + 7:28 |
14. | Fukátko Václav | LPU1302 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:27 | + 7:34 |
15. | Vrábel Ondřej | PHK1500 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:34 | + 17:41 |
16. | Samek Viktor | LPU1307 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:56 | + 21:03 |
Wohanka Metoděj | VRL1601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Stránský Filip | SHK1302 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučan Ondřej | LPU1101 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 26:37 | |
2. | Šafář Jakub | CET1103 | B | TJ Loko Česká Třebová | 28:30 | + 1:53 |
3. | Macek Dan | LPU1104 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:31 | + 2:54 |
4. | Čihák Matěj | HOR1100 | B | TJ Jiskra Hořice | 29:32 | + 2:55 |
5. | Vošvrda Václav | SJC1203 | C | Sportcentrum Jičín | 30:30 | + 3:53 |
6. | Tatarnikov Ivan | PHK1106 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:44 | + 4:07 |
7. | Nachtigall Jakub | LPU1209 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:48 | + 4:11 |
8. | Mayer Antonín | SHK1206 | C | OK Slavia Hradec Králové | 31:07 | + 4:30 |
9. | Fiala Matyáš | SHK1102 | B | OK Slavia Hradec Králové | 32:28 | + 5:51 |
10. | Macháček Jakub | SHK1202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 33:31 | + 6:54 |
11. | Vrbata Alan | VRL1203 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:33 | + 6:56 |
12. | Klabzuba Jan | SRK1207 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:54 | + 7:17 |
13. | Chrtek Jan | PHK1100 | B | OK 99 Hradec Králové | 34:32 | + 7:55 |
14. | Pavelec Daniel | NPA1101 | B | SK LOB Nová Paka | 34:50 | + 8:13 |
15. | Šatínský Jan | SHK1103 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:03 | + 8:26 |
16. | Šimek Oldřich | STH1104 | C | SK Studenec | 35:59 | + 9:22 |
17. | Wohanka Antonín | VRL1201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:44 | + 10:07 |
18. | Brož Jiří | LTU1101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:39 | + 11:02 |
19. | Řehák Jan | SJC1103 | C | Sportcentrum Jičín | 38:40 | + 12:03 |
20. | Posolda Lukáš | SJC1100 | B | Sportcentrum Jičín | 39:13 | + 12:36 |
21. | Slavík František | SHK1110 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:46 | + 13:09 |
22. | Vejvoda Martin | SJC1102 | C | Sportcentrum Jičín | 39:57 | + 13:20 |
23. | Votroubek Jan | SRK1206 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:24 | + 13:47 |
24. | Šumpík Filip | SHK1109 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:59 | + 16:22 |
25. | Vlk Vojtěch | SRK1202 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:52 | + 17:15 |
25. | Hrdinka Josef | SHK1205 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:52 | + 17:15 |
27. | Urbanec Patrik | STH1101 | C | SK Studenec | 44:24 | + 17:47 |
28. | Jičínský Antonín | SRK1101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:01 | + 23:24 |
29. | Bohdanecký František | SHK1104 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:38 | + 36:01 |
30. | Zollmann David | HOR1200 | C | TJ Jiskra Hořice | 67:56 | + 41:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabatka Filip | LPU1107 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:02 | |
2. | Červinka Dominik | HJL1202 | C | Sokol Horní Jelení | 34:16 | + 2:14 |
3. | Jindra Jáchym | PDY1105 | C | Běhej Poděbrady | 45:01 | + 12:59 |
4. | Paukert Adam | VRL1104 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:19 | + 13:17 |
5. | Zaplatílek Jaromír | VRL1206 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:06 | + 16:04 |
6. | Podlipný Filip | SJC1202 | C | Sportcentrum Jičín | 48:34 | + 16:32 |
7. | Volák Jiří | PHK1204 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:25 | + 22:23 |
8. | Plůcha Petr | STH1203 | C | SK Studenec | 58:49 | + 26:47 |
9. | Spejchal Tomáš | SRK1208 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:33 | + 33:31 |
10. | Slíva Martin | ZAM1102 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 72:43 | + 40:41 |
Fajstavr Jiří | VRL1205 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čečka Matěj | SHK0901 | A | OK Slavia Hradec Králové | 31:56 | |
2. | Sochor Jakub | SHK0903 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:41 | + 1:45 |
3. | Novotný Vít | PHK0901 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:52 | + 4:56 |
3. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:52 | + 4:56 |
5. | Čihák Jakub | HOR0901 | B | TJ Jiskra Hořice | 36:56 | + 5:00 |
6. | Jelínek František | PHK0900 | B | OK 99 Hradec Králové | 37:24 | + 5:28 |
7. | Kadaně Matěj | LPU1001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:49 | + 5:53 |
8. | Jakubský David | SHK0905 | B | OK Slavia Hradec Králové | 38:52 | + 6:56 |
9. | Kvášovský Filip | LTU0902 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:19 | + 8:23 |
10. | Brož Jindřich | LTU0903 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:23 | + 9:27 |
11. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | B | K.O.B. Choceň | 41:24 | + 9:28 |
12. | Gottstein Matouš | JIL0901 | B | OK Jilemnice | 42:16 | + 10:20 |
13. | Leško Michal | SHK1002 | B | OK Slavia Hradec Králové | 42:19 | + 10:23 |
14. | Lukeš Josef | SHK1005 | B | OK Slavia Hradec Králové | 43:50 | + 11:54 |
15. | Kunart Lukáš | PHK1010 | B | OK 99 Hradec Králové | 46:14 | + 14:18 |
16. | Zástava Marek | SHK0908 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:20 | + 15:24 |
17. | Škorpil Marek | HOR0900 | B | TJ Jiskra Hořice | 48:56 | + 17:00 |
18. | Matoušek Alex | CHC0902 | C | K.O.B. Choceň | 50:28 | + 18:32 |
19. | Kopecký Matěj | PHK1001 | B | OK 99 Hradec Králové | 52:41 | + 20:45 |
20. | Toužil Lukáš | SHK1000 | B | OK Slavia Hradec Králové | 52:55 | + 20:59 |
21. | Kárník Štěpán | LPU1002 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 56:05 | + 24:09 |
22. | Kuklík Tobiáš | JIL0904 | C | OK Jilemnice | 59:11 | + 27:15 |
23. | Novák Vojtěch | VRL1003 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:46 | + 27:50 |
24. | Hanousek Jan | SJC1005 | B | Sportcentrum Jičín | 62:34 | + 30:38 |
25. | Matějec Jonáš | VRL1004 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:06 | + 36:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafr Vít | CHC0901 | C | K.O.B. Choceň | 28:21 | |
2. | Saifrt Matěj | HOR1000 | C | TJ Jiskra Hořice | 32:17 | + 3:56 |
3. | Kozel Lukáš | LPU1010 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:59 | + 6:38 |
4. | Hauschwitz Roman | JIL1102 | C | OK Jilemnice | 35:48 | + 7:27 |
5. | Jindra Antonín | HOR0903 | C | TJ Jiskra Hořice | 36:49 | + 8:28 |
6. | Juliš Josef | ZAM1010 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 43:07 | + 14:46 |
7. | Červinka Vojtěch | VRL0903 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:25 | + 15:04 |
8. | Retka Jakub | LTU1000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:06 | + 15:45 |
9. | Vaněk Ondřej | LPU1014 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:09 | + 17:48 |
10. | Špinar František | VRL1005 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 77:10 | + 48:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurka Antonín | SHK0700 | B | OK Slavia Hradec Králové | 46:00 | |
2. | Frosch Vítek | LPU0801 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 51:34 | + 5:34 |
3. | Horák Filip | PHK0701 | B | OK 99 Hradec Králové | 53:40 | + 7:40 |
4. | Rémiš Šimon | SHK0801 | B | OK Slavia Hradec Králové | 54:32 | + 8:32 |
5. | Kubeček Antonín | SNA0803 | A | TJ START Náchod | 58:11 | + 12:11 |
6. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:15 | + 16:15 |
7. | Beneda Vojtěch | SHK0703 | B | OK Slavia Hradec Králové | 66:29 | + 20:29 |
8. | Seligr Lukáš | PHK0709 | B | OK 99 Hradec Králové | 70:03 | + 24:03 |
9. | Goláň Antonín | LPU0804 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 71:05 | + 25:05 |
10. | Šeps Miroslav | SRK0801 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 75:10 | + 29:10 |
11. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | B | OK 99 Hradec Králové | 76:28 | + 30:28 |
12. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | C | OK Slavia Hradec Králové | 77:44 | + 31:44 |
13. | Čapek Karel | LTU0801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 78:37 | + 32:37 |
14. | Pleva Stanislav | SJC0805 | C | Sportcentrum Jičín | 93:41 | + 47:41 |
15. | Erben Hynek | VRL0801 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 98:44 | + 52:44 |
16. | Doucha Tomáš | SNA0801 | B | TJ START Náchod | 100:48 | + 54:48 |
17. | Kadaník Petr | LPU0802 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 104:11 | + 58:11 |
18. | Lasík Martin | LTU0803 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 104:15 | + 58:15 |
19. | Nedoma Edgar | PDY0703 | C | Běhej Poděbrady | 112:34 | + 66:34 |
Macháček Tomáš | SHK0811 | A | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Rémiš Štěpán | SHK0802 | B | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Pešek Ondřej | SJC0802 | B | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Štefanik Jan | SHK0705 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morávek Martin | SRK0503 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:34 | |
2. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | B | K.O.B. Choceň | 56:46 | + 3:12 |
3. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 59:03 | + 5:29 |
4. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:23 | + 6:49 |
5. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:03 | + 9:29 |
6. | Šimerda Václav | SRK0605 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:38 | + 13:04 |
7. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | B | OK Slavia Hradec Králové | 66:57 | + 13:23 |
8. | Pirkl Jakub | CHC0503 | C | K.O.B. Choceň | 70:41 | + 17:07 |
9. | Houžvička Filip | SHK0504 | C | OK Slavia Hradec Králové | 75:26 | + 21:52 |
10. | Kubát Vojtěch | VRL0701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 80:36 | + 27:02 |
11. | Čivrný Jan | VRL0501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 87:07 | + 33:33 |
12. | Krejčí Martin | KOR0600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 93:28 | + 39:54 |
13. | Stavrinou David | SRK0506 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 95:37 | + 42:03 |
14. | Sedláček David | SRK0508 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 137:03 | + 83:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubeček Josef | SNA0402 | B | TJ START Náchod | 84:26 | 4519 | |
2. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 87:02 | + 2:36 | 4385 |
3. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 87:14 | + 2:48 | 4375 |
4. | Fajfer Filip | NPA0401 | A | SK LOB Nová Paka | 87:21 | + 2:55 | 4369 |
5. | Tatarnikov Michal | PHK0405 | C | OK 99 Hradec Králové | 89:42 | + 5:16 | 4249 |
6. | Balcar Jiří | SNA0301 | A | TJ START Náchod | 91:22 | + 6:56 | 4163 |
7. | Langr Jakub | KOR0401 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 120:00 | + 35:34 | 2693 |
8. | Rak Tomáš | SHK0400 | B | OK Slavia Hradec Králové | 131:44 | + 47:18 | 2091 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvěřina Petr | LPU8208 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:39 | 7979 | |
2. | Palas Jan | SJC8507 | C | Sportcentrum Jičín | 75:21 | + 1:42 | 7801 |
3. | Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | 75:56 | + 2:17 | 7740 |
4. | Štregl Matyáš | TUR0301 | E | OOB TJ Turnov | 76:42 | + 3:03 | 7660 |
5. | Gebrt Jan | SHK9801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 76:46 | + 3:07 | 7653 |
6. | Holas Štěpán | SJC8702 | C | Sportcentrum Jičín | 77:33 | + 3:54 | 7571 |
7. | Schulhof Jan | TUR8900 | R | OOB TJ Turnov | 78:57 | + 5:18 | 7425 |
8. | Čihák Jan | HOR0601 | A | TJ Jiskra Hořice | 79:08 | + 5:29 | 7406 |
9. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | C | OK 99 Hradec Králové | 81:52 | + 8:13 | 7120 |
10. | Paleček Ondřej | STH0105 | C | SK Studenec | 83:13 | + 9:34 | 6979 |
11. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 84:57 | + 11:18 | 6797 |
12. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 85:08 | + 11:29 | 6778 |
13. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 85:16 | + 11:37 | 6764 |
14. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | A | OK Slavia Hradec Králové | 85:55 | + 12:16 | 6696 |
15. | Fišer Jan | SNA9302 | C | TJ START Náchod | 86:08 | + 12:29 | 6674 |
16. | Hanuš Filip | VRL0604 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 88:07 | + 14:28 | 6466 |
17. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 88:28 | + 14:49 | 6430 |
18. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 90:32 | + 16:53 | 6214 |
19. | Samek Tomáš | PHK0001 | C | OK 99 Hradec Králové | 94:17 | + 20:38 | 5821 |
20. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 94:21 | + 20:42 | 5815 |
21. | Šabatka Jan | SHK9001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 94:43 | + 21:04 | 5776 |
22. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 96:35 | + 22:56 | 5581 |
22. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 96:35 | + 22:56 | 5581 |
24. | Šitina Jakub | LTU0001 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 97:56 | + 24:17 | 5440 |
25. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 99:05 | + 25:26 | 5320 |
26. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 102:03 | + 28:24 | 5009 |
27. | Locker Daniel | SRK0200 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 103:14 | + 29:35 | 4886 |
28. | Důrek Milan | SHK9100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 109:26 | + 35:47 | 4237 |
29. | Vandělík Michal | ALB8501 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 110:19 | + 36:40 | 4145 |
30. | Vališ Jan | LPU0210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 111:35 | + 37:56 | 4012 |
31. | Krunčík Pavel | SRK8501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 114:03 | + 40:24 | 3755 |
32. | Vydra Martin | STH9902 | C | SK Studenec | 116:27 | + 42:48 | 3504 |
33. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 125:44 | + 52:05 | 2533 |
34. | Škoda Jáchym | LTU8700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 135:27 | + 61:48 | 1517 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:42 | ||
2. | Macl Jan | LPU9102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:44 | + 8:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:16 | |
2. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:22 | + 1:06 |
3. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:35 | + 2:19 |
4. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | C | TJ START Náchod | 53:48 | + 3:32 |
5. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:03 | + 3:47 |
6. | Drobník Michal | SJC8709 | C | Sportcentrum Jičín | 55:53 | + 5:37 |
7. | Antoš Filip | NPA8001 | C | SK LOB Nová Paka | 57:08 | + 6:52 |
8. | Šafránek Michal | VRL8801 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:09 | + 7:53 |
9. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:21 | + 8:05 |
10. | Novák Zdeněk | NPA7701 | C | SK LOB Nová Paka | 61:36 | + 11:20 |
11. | Vítek Petr | PHK7601 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:43 | + 11:27 |
12. | Bejr Zdeněk | NPA8401 | C | SK LOB Nová Paka | 62:07 | + 11:51 |
13. | Korbel Michal | PHK7703 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:43 | + 13:27 |
14. | Albrecht David | 0290001 | HO Skol | 64:46 | + 14:30 | |
15. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 66:08 | + 15:52 |
16. | Kadečka Petr | ALB8400 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 67:02 | + 16:46 |
17. | Bartoň Zdeněk | NPA8301 | C | SK LOB Nová Paka | 69:46 | + 19:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hovorka Pavel | LPU7908 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:27 | |
2. | Zahradník Jakub | SJC8604 | C | Sportcentrum Jičín | 48:06 | + 4:39 |
3. | Pavlík Mojmír | PDY8102 | C | Běhej Poděbrady | 49:41 | + 6:14 |
4. | Nachtigall Petr | LPU8210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:48 | + 9:21 |
5. | Goláň Oldřich | LPU7417 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:09 | + 9:42 |
6. | Haken Adam | STH8102 | C | SK Studenec | 54:28 | + 11:01 |
7. | Sršeň Tomáš | VAM8001 | C | OB Vamberk | 60:27 | + 17:00 |
8. | Beneda Jan | SHK7900 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:36 | + 18:09 |
9. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:58 | + 22:31 |
10. | Hanousek Václav | SJC8008 | C | Sportcentrum Jičín | 70:10 | + 26:43 |
11. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:51 | + 27:24 |
12. | Vojta Marek | PHK8804 | C | OK 99 Hradec Králové | 73:54 | + 30:27 |
13. | Skýpala Daniel | 0180001 | XXL | 75:27 | + 32:00 | |
Műller Kamil | TYN7500 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krmaš Václav | SRK8001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:40 | |
2. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:40 | + 1:00 |
3. | Tihon Michal | PHK7905 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:47 | + 1:07 |
4. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OB Vamberk | 57:51 | + 3:11 |
5. | Jakubec Petr | SJC8106 | C | Sportcentrum Jičín | 58:21 | + 3:41 |
6. | Šnokhous Jan | SJC8002 | C | Sportcentrum Jičín | 61:05 | + 6:25 |
7. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 62:17 | + 7:37 |
8. | Brož Michal | LTU8000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:27 | + 10:47 |
9. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:57 | + 12:17 |
10. | Šimek Jiří | CHC7901 | C | K.O.B. Choceň | 69:32 | + 14:52 |
11. | Podlešák Marek | PHK7802 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:45 | + 16:05 |
12. | Holata Radek | PDY8103 | C | Běhej Poděbrady | 89:35 | + 34:55 |
13. | Culek Jan | 0160001 | Slavia Hradec Králové | 109:18 | + 54:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OB Vamberk | 39:23 | |
2. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 41:08 | + 1:45 |
3. | Wohanka Petr | VRL7305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:57 | + 3:34 |
4. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:35 | + 4:12 |
5. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:18 | + 4:55 |
6. | Wohanka Pavel | VRL7501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:26 | + 5:03 |
7. | Novotný Radek | PHK7402 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:10 | + 5:47 |
8. | Toužil Karel | SHK7602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:18 | + 6:55 |
9. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:37 | + 9:14 |
10. | Leštínský Tomáš | OAV7801 | C | Orienteering Adventure | 49:38 | + 10:15 |
11. | Pleva Stanislav | SJC7601 | C | Sportcentrum Jičín | 50:35 | + 11:12 |
12. | Erbert Ladislav | PEN7700 | C | OK RECO Sport | 50:43 | + 11:20 |
13. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:18 | + 11:55 |
14. | Tomandl Jan | 0130001 | NER - HoRa | 52:51 | + 13:28 | |
15. | Kubeček Štěpán | LIP7600 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 53:37 | + 14:14 |
16. | Vrábel Petr | PHK7604 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:02 | + 14:39 |
17. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 54:20 | + 14:57 |
18. | Kárník Jan | LPU7811 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:43 | + 15:20 |
19. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:45 | + 18:22 |
20. | Volák Pavel | SNA7002 | C | TJ START Náchod | 57:54 | + 18:31 |
21. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:27 | + 19:04 |
22. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 60:03 | + 20:40 |
23. | Jakubský Radek | SHK7603 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:55 | + 26:32 |
24. | Buchar Marcel | VRL7408 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:22 | + 38:59 |
Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Macek Pavel | LPU7517 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pozdílek Martin | PHK7803 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:30 | |
2. | Kohout Pavel | JIL7502 | C | OK Jilemnice | 50:26 | + 2:56 |
3. | Ptáček Miloš | SNA7001 | C | TJ START Náchod | 50:52 | + 3:22 |
4. | Bílek Tomáš | SJC7307 | C | Sportcentrum Jičín | 51:20 | + 3:50 |
5. | Kvapil Ondřej | PHK7804 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:13 | + 6:43 |
6. | Macháček Lubomír | LPU7515 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:31 | + 7:01 |
7. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:17 | + 8:47 |
8. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 56:26 | + 8:56 |
9. | Horáček Josef | LPU7509 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:33 | + 9:03 |
10. | Mikyska Alan | VAM7149 | C | OB Vamberk | 57:21 | + 9:51 |
11. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 57:46 | + 10:16 |
12. | Kadaník Libor | PHK7204 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:58 | + 10:28 |
13. | Věříš Jan | LPU7103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:24 | + 10:54 |
14. | Hruša Petr | 0190001 | Vysoká nad Labem | 59:08 | + 11:38 | |
15. | Kušička Josef | HJL7600 | C | Sokol Horní Jelení | 59:59 | + 12:29 |
16. | Hanuš Karel | STH6701 | C | SK Studenec | 60:40 | + 13:10 |
17. | Novák Michal | SHK7802 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:23 | + 13:53 |
18. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:11 | + 17:41 |
19. | Šafr Jiří | CHC7706 | C | K.O.B. Choceň | 65:20 | + 17:50 |
20. | Kubín Jan | HOR7400 | C | TJ Jiskra Hořice | 65:29 | + 17:59 |
21. | Froš Štěpán | LPU7309 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:46 | + 22:16 |
22. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 71:36 | + 24:06 |
23. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:09 | + 24:39 |
24. | Čapek Karel | LTU7803 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:43 | + 25:13 |
25. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 73:33 | + 26:03 |
26. | Šimek Oldřich | STH7101 | C | SK Studenec | 75:10 | + 27:40 |
27. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 75:25 | + 27:55 |
28. | Vach Vladimír | KOR6900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 76:05 | + 28:35 |
29. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 79:33 | + 32:03 |
30. | Šumpík Michal | 0230002 | Nový Hradec | 82:28 | + 34:58 | |
31. | Hájek Tibor | VRL7202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:29 | + 35:59 |
Novák Pavel | SNA6901 | C | TJ START Náchod | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | 46:53 | |
2. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:56 | + 2:03 |
3. | Czagan Jan | LPU7106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:35 | + 2:42 |
4. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:48 | + 2:55 |
5. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:44 | + 3:51 |
6. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:37 | + 4:44 |
7. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:43 | + 5:50 |
8. | Ježek Vladimír | LPU7311 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:22 | + 9:29 |
9. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 58:31 | + 11:38 |
10. | Kolář Viktor | SHK7300 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:26 | + 12:33 |
11. | Adamovský Michal | TYN7200 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 60:52 | + 13:59 |
12. | Čihák Petr | HOR6900 | C | TJ Jiskra Hořice | 63:24 | + 16:31 |
13. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 63:40 | + 16:47 |
14. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:36 | + 17:43 |
15. | Kouba Otakar | SJC7100 | C | Sportcentrum Jičín | 72:03 | + 25:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 39:24 | |
2. | Kamenický Jan | PHK6601 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:55 | + 0:31 |
3. | Křivda Ivan | CHC6701 | C | K.O.B. Choceň | 42:21 | + 2:57 |
4. | Půlpán Roman | CHC6501 | C | K.O.B. Choceň | 44:25 | + 5:01 |
5. | Kavalír Karel | PHK6503 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:51 | + 7:27 |
6. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 49:25 | + 10:01 |
7. | Dvořák Luboš | LPU6801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:21 | + 15:57 |
8. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:07 | + 23:43 |
9. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:42 | + 24:18 |
10. | Růžička Ivan | PHK6702 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:50 | + 30:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:18 | |
2. | Klimeš Jiří | SNA6101 | C | TJ START Náchod | 33:35 | + 1:17 |
3. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | Sportcentrum Jičín | 34:38 | + 2:20 |
4. | Levý Tomáš | ZAM6801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 35:33 | + 3:15 |
5. | Zamouřil Petr | PHK6808 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:38 | + 3:20 |
6. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:53 | + 3:35 |
7. | Svoboda Miloslav | SHK5901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:52 | + 6:34 |
8. | Funda Michal | SHK6403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:57 | + 6:39 |
9. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 39:21 | + 7:03 |
10. | Tillmann Wolfgang | LPU6104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:39 | + 8:21 |
11. | Širůček Jaromír | SHK6200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:54 | + 8:36 |
12. | Rykala Karel | VAM6401 | C | OB Vamberk | 42:21 | + 10:03 |
13. | Justa Jaromír | PHK6101 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:31 | + 12:13 |
14. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 45:14 | + 12:56 |
15. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 50:58 | + 18:40 |
16. | Vošlajer Robert | 0090001 | Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou | 58:34 | + 26:16 | |
17. | Andrš Milan | ZAM5801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 62:42 | + 30:24 |
Hnyk Petr | SNA5701 | C | TJ START Náchod | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:28 | |
2. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 40:52 | + 0:24 |
3. | Vávra Radek | HOR6301 | C | TJ Jiskra Hořice | 41:23 | + 0:55 |
4. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 41:38 | + 1:10 |
5. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:11 | + 3:43 |
6. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:15 | + 3:47 |
7. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:20 | + 7:52 |
8. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:06 | + 10:38 |
9. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:59 | + 11:31 |
10. | Záveský Richard | CET6301 | C | TJ Loko Česká Třebová | 56:40 | + 16:12 |
11. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 57:17 | + 16:49 |
12. | Číža Petr | SHK5902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:19 | + 17:51 |
13. | Sombota Jiří | LTU5901 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:08 | + 29:40 |
14. | Holeček Petr | SHK5900 | C | OK Slavia Hradec Králové | 71:53 | + 31:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 27:26 | |
2. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:39 | + 1:13 |
3. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 31:39 | + 4:13 |
4. | Kalibán Pavel | SNA5649 | C | TJ START Náchod | 31:41 | + 4:15 |
5. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:09 | + 4:43 |
6. | Juračka Vojtěch | CHT5404 | C | OOB SK Chrast | 34:49 | + 7:23 |
7. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:35 | + 10:09 |
8. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 38:41 | + 11:15 |
9. | Hanč Pavel | VRL5601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:00 | + 17:34 |
10. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 61:41 | + 34:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:05 | |
2. | Stárek Jiří | DOB5001 | C | KOB Dobruška | 37:47 | + 3:42 |
3. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:18 | + 4:13 |
4. | Balcar Aleš | PHK5703 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:41 | + 5:36 |
5. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:51 | + 5:46 |
6. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:02 | + 11:57 |
7. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:05 | + 23:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:19 | |
2. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:34 | + 0:15 |
3. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:21 | + 6:02 |
4. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:29 | + 9:10 |
5. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:22 | + 15:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:36 | |
2. | Procházka Jiří | LTU4802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:38 | + 3:02 |
3. | Tobiška Václav | ZAM4401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 47:21 | + 4:45 |
4. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | C | TJ START Náchod | 52:46 | + 10:10 |
5. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 76:52 | + 34:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grusser Jan | PHK1717 | C | OK 99 Hradec Králové | 26:32 | |
2. | Janáčková Magdaléna | 26:38 | + 0:06 | |||
3. | Jindřišek Ondra | 26:41 | + 0:09 | |||
4. | Kopecká Stela | 27:18 | + 0:46 | |||
5. | Tejmlová Katka | 27:46 | + 1:14 | |||
5. | Haken Václav | STH1601 | C | SK Studenec | 27:46 | + 1:14 |
7. | Palasová Tina | SJC1777 | C | Sportcentrum Jičín | 28:00 | + 1:28 |
8. | Zemánková Veronika | 0350001 | Peřimov | 28:21 | + 1:49 | |
9. | Šíma Robin | TBM1510 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:58 | + 2:26 |
10. | Bilek ml. Tomáš | 0250001 | Vojice | 29:16 | + 2:44 | |
11. | Zlámal Jakub | LTU1700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:22 | + 2:50 |
12. | Nechanická Dorota | 29:27 | + 2:55 | |||
13. | Vlach Vojtěch | 0060001 | VRL Vrchlabí | 29:50 | + 3:18 | |
14. | Sokolář Vojtěch | SNA1601 | C | TJ START Náchod | 30:21 | + 3:49 |
15. | Kalibánová Bára | SNA1651 | C | TJ START Náchod | 30:40 | + 4:08 |
16. | Kazda Mikuláš | SJC1717 | C | Sportcentrum Jičín | 31:20 | + 4:48 |
17. | Šklíbová Emma | PHK | OK 99 Hradec Králové | 31:40 | + 5:08 | |
18. | Štěpánková Stela | HJL1351 | C | Sokol Horní Jelení | 31:58 | + 5:26 |
19. | Dostál Samuel | SHK1400 | C | OK Slavia Hradec Králové | 32:12 | + 5:40 |
20. | Stohanzlová Vilma | LPU1551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:15 | + 5:43 |
21. | Novák Tadeáš | NPA1701 | C | SK LOB Nová Paka | 33:30 | + 6:58 |
22. | Dytrych Adam | 33:43 | + 7:11 | |||
23. | Hrdinka Václav | 0280001 | X | 33:57 | + 7:25 | |
24. | Doudová Marie | 34:28 | + 7:56 | |||
25. | Bejrová Anita | 35:03 | + 8:31 | |||
26. | Laštovková Kateřina | 0120001 | Hurá do lesa | 35:09 | + 8:37 | |
27. | Matysová Barbora | 0220002 | Rodina OK99 | 35:22 | + 8:50 | |
28. | Gregor Vilém | DOB2100 | C | KOB Dobruška | 35:36 | + 9:04 |
29. | Sedlák Jiří | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:43 | + 10:11 | |
30. | Vlachová Barbora | 0060002 | VRL Vrchlabí | 36:53 | + 10:21 | |
31. | Novák Eliáš | 36:59 | + 10:27 | |||
32. | Kuklikova Berta | 0080002 | Jil | 37:01 | + 10:29 | |
33. | Kadečková Nela | ALB0000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 37:41 | + 11:09 | |
34. | Vandělíková Anna | ALB2050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 37:53 | + 11:21 | |
35. | Zahradník Eduard | SJC1504 | C | Sportcentrum Jičín | 38:47 | + 12:15 |
36. | Havel Vojtěch | LPU2424 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:17 | + 15:45 | |
37. | Tihonová Ester | PHK1855 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:26 | + 16:54 |
38. | Nechanický Richard | 43:36 | + 17:04 | |||
39. | Nováková Julie | NPA1950 | C | SK LOB Nová Paka | 43:59 | + 17:27 |
40. | Schulhof Matěj | TUR2020 | C | OOB TJ Turnov | 46:07 | + 19:35 |
41. | Vávra Kristián | LPU1701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:12 | + 19:40 |
41. | Horáček Josef | LPU1601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:12 | + 19:40 |
43. | Kopecká Antonie | 0110001 | Studenec | 48:04 | + 21:32 | |
44. | Vágner Filip | SJC1900 | Sportcentrum Jičín | 49:06 | + 22:34 | |
45. | Škoda Matěj | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:32 | + 26:00 | |
46. | Drobník Martin | SJC | Sportcentrum Jičín | 52:44 | + 26:12 | |
47. | Dytrychová Sofie | 62:43 | + 36:11 | |||
48. | Drápal Štěpán | STH1501 | C | SK Studenec | 63:00 | + 36:28 |
49. | Šafránková Markéta | 0260002 | VRL | 65:24 | + 38:52 | |
50. | Kubina František | 66:55 | + 40:23 | |||
51. | Krunčíková Anna | SRK1752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:35 | + 41:03 |
52. | Doležalová Karolína | 0370001 | Hradec Králové | 74:17 | + 47:45 | |
53. | Rousková Jindřiška | 0060003 | VRL Vrchlabí | 75:03 | + 48:31 | |
54. | Bensch Václav | 80:43 | + 54:11 | |||
Fagre Lukas | DISK | |||||
Martinová Madlen | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laštovková Jana | 0120003 | Hurá do lesa | 17:36 | ||
2. | Kuklík Tomáš | JIL7901 | C | OK Jilemnice | 18:35 | + 0:59 |
3. | Suchardová Ella | 19:42 | + 2:06 | |||
4. | Vejvoda Michal | 0070001 | Jičín | 20:22 | + 2:46 | |
5. | Šedivý Josef | NPA0802 | C | SK LOB Nová Paka | 20:48 | + 3:12 |
6. | Kalenská Vendula | STH9352 | C | SK Studenec | 21:19 | + 3:43 |
7. | Šolc Jakub | 0140001 | Čeřovka Jičín | 21:29 | + 3:53 | |
8. | Preisslerová Karolína | 22:15 | + 4:39 | |||
9. | Sedloňová Aneta | SNA9450 | C | TJ START Náchod | 22:30 | + 4:54 |
10. | Dočkal Zdeněk | TYN5601 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 22:38 | + 5:02 |
11. | Marečková Olívie | 23:12 | + 5:36 | |||
12. | Chmelíková Ester | 23:33 | + 5:57 | |||
13. | Kuklíková Sofie | 23:35 | + 5:59 | |||
13. | Šafránková Zuzana | 0260001 | VRL | 23:35 | + 5:59 | |
15. | Laštovková Lucie | 0120002 | Hurá do lesa | 23:37 | + 6:01 | |
16. | Prokešová Adéla | 24:03 | + 6:27 | |||
17. | Krunčíková Kateřina | SRK8751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:08 | + 6:32 |
18. | Koutová Darja | PHK8450 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:44 | + 7:08 |
19. | Hamáčková Šárka | STH0852 | C | SK Studenec | 24:56 | + 7:20 |
20. | Krejčí Milan | KOR7400 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 25:05 | + 7:29 |
21. | Šolc Erazim | 25:24 | + 7:48 | |||
22. | Filipová Lucie | SRK0351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:50 | + 8:14 |
23. | Kuklikova Katerina | 0080001 | Jil | 26:08 | + 8:32 | |
24. | Plecháčová Nikola | 26:31 | + 8:55 | |||
25. | Zvěřinová Darina | SNA5952 | C | TJ START Náchod | 26:35 | + 8:59 |
26. | Gabriela Doudová | 26:37 | + 9:01 | |||
26. | Korbelová Petra | PHK7652 | C | OK 99 Hradec Králové | 26:37 | + 9:01 |
28. | Tillmannová Stanislava | 0200001 | GTC Čáslav | 26:52 | + 9:16 | |
29. | Lukešová Natálie | 27:08 | + 9:32 | |||
30. | Šumpíková Kateřina | 0230001 | Nový Hradec | 27:18 | + 9:42 | |
30. | Šafránková Simona | 0270001 | SHK | 27:18 | + 9:42 | |
32. | Nováková Jana | STH8352 | C | SK Studenec | 27:26 | + 9:50 |
32. | Hušek Jaroslav | 0240001 | Run4fun | 27:26 | + 9:50 | |
34. | Stránská Zuzana | SHK7754 | C | OK Slavia Hradec Králové | 27:28 | + 9:52 |
35. | Horáčková Helena | 27:32 | + 9:56 | |||
36. | Hanousková Radka | 0300001 | Jičín 002 | 27:34 | + 9:58 | |
37. | Čížková Alena | PHK0857 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:37 | + 10:01 |
38. | Helmeczi Kateřina | LPU7869 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:55 | + 10:19 |
39. | Smrčková Lucie | JIL7151 | C | OK Jilemnice | 28:42 | + 11:06 |
40. | Jindrová Markéta | HOR7950 | C | TJ Jiskra Hořice | 28:44 | + 11:08 |
41. | Auersvaldová Miloslava | 28:50 | + 11:14 | |||
42. | Borovičková Vendula | 0310001 | Ostružno | 29:12 | + 11:36 | |
43. | Lasíková Ivana | LTU7551 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:44 | + 12:08 |
44. | Buďárková Eva | STH7851 | C | SK Studenec | 30:12 | + 12:36 |
45. | Sedláková Hana | LIP7850 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 31:02 | + 13:26 |
46. | Vrána Jan | 31:41 | + 14:05 | |||
47. | Kubíčková Jitka | JIL7753 | C | OK Jilemnice | 31:45 | + 14:09 |
48. | Hájková Petra | HJL8750 | C | Sokol Horní Jelení | 32:28 | + 14:52 |
49. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 32:44 | + 15:08 |
50. | Balcar Michal | 32:58 | + 15:22 | |||
51. | Rufferová Iva | SNA5052 | C | TJ START Náchod | 33:13 | + 15:37 |
52. | Balcar Štěpán | ZAM | OB T.J. Sokol Žamberk | 34:20 | + 16:44 | |
53. | Sedloň Josef | SNA5600 | C | TJ START Náchod | 34:44 | + 17:08 |
54. | Ulvrová Lucie | 0340001 | Luca | 35:07 | + 17:31 | |
55. | Komárek Jiří | 37:09 | + 19:33 | |||
56. | Kaplanová Alena | HJL7550 | C | Sokol Horní Jelení | 38:43 | + 21:07 |
57. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 39:08 | + 21:32 |
58. | Vaníčková Věra | 40:05 | + 22:29 | |||
59. | Šedivá Petra | NPA7751 | C | SK LOB Nová Paka | 43:00 | + 25:24 |
60. | Müllerová Kateřina | TYN0750 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 43:36 | + 26:00 |
61. | Kubíková Irena | LPU6956 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:44 | + 26:08 |
62. | Rathouská Miroslava | HOR7652 | C | TJ Jiskra Hořice | 44:12 | + 26:36 |
63. | Hamáček Jan | STH1301 | C | SK Studenec | 44:25 | + 26:49 |
64. | Lhotská Hana | ZAM4651 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:45 | + 29:09 |
65. | Samlerová Darina | 0150001 | Samlerovi | 49:10 | + 31:34 | |
66. | Fejtová Blanka | PHK7550 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:43 | + 36:07 |
67. | Tomášová Majda | SRK6753 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:17 | + 36:41 |
68. | Satur Jakub | VRL1204 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:08 | + 40:32 |
69. | Martin Matyáš | 109:04 | + 91:28 | |||
Simbartl Richard | DISK | |||||
Lukeš Jakub | DISK | |||||
Herbs Filip | DISK | |||||
Mertlíková Eliška | VRL9156 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | A | OK 99 Hradec Králové | 48:39 | |
2. | Justová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:54 | + 2:15 |
3. | Růžička Karel | 55:32 | + 6:53 | |||
4. | Netuková Anežka | SHK0750 | A | OK Slavia Hradec Králové | 57:04 | + 8:25 |
5. | Buďárek Robert | STH7802 | C | SK Studenec | 63:29 | + 14:50 |
6. | Procházka Martin | LTU8101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:07 | + 16:28 |
7. | Retka Jiří | LTU8200 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:28 | + 20:49 |
8. | Kopecká Tereza | 0330001 | Sovy Bělečko | 69:40 | + 21:01 | |
9. | Čapková Petra | PHK7850 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:23 | + 22:44 |
10. | Kubát Miroslav | VRL6701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:31 | + 24:52 |
11. | Doležal Lukáš | SHK8800 | C | OK Slavia Hradec Králové | 73:37 | + 24:58 |
12. | Komárek Jakub | 80:27 | + 31:48 | |||
13. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 80:44 | + 32:05 |
14. | Votroubek Jan | SRK8201 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:17 | + 34:38 |
15. | Heczko Stanislav | STH0107 | C | SK Studenec | 84:50 | + 36:11 |
16. | Houžvičková Kateřina | 0320001 | Přežiju | 88:31 | + 39:52 | |
17. | Vaníček Jan | 91:52 | + 43:13 | |||
18. | Válek Lukáš | KOR8249 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 108:09 | + 59:30 |
19. | Jireš František | 0050002 | Zelenkovi | 113:03 | + 64:24 | |
20. | Podlešák Martin | 132:33 | + 83:54 | |||
21. | Brádlerová Hana | 193:10 | + 144:31 | |||
22. | Klimenta Josef | 193:26 | + 144:47 |