Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Swietoňová Eliška | MOV1350 | C | SKOB Ostrava | 38:17 | |
2. | Rochovanská Julie | ASU1661 | Magnus Orienteering | 55:24 | + 17:07 | |
3. | Starostová Ema | VIC1560 | C | OB Vizovice | 63:18 | + 25:01 |
4. | Krejčí Julie | UOL1551 | C | SOB Olomouc | 65:06 | + 26:49 |
5. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 76:45 | + 38:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodúrová Elena | TZL1351 | C | SKOB Zlín | 18:42 | |
2. | Rochovanská Eliška | ASU1456 | C | Magnus Orienteering | 21:49 | + 3:07 |
3. | Vlčková Alžběta | VIC1351 | C | OB Vizovice | 22:53 | + 4:11 |
4. | Přibylová Ema | TZL1350 | C | SKOB Zlín | 28:34 | + 9:52 |
5. | Vallová Dorota | TZL1352 | C | SKOB Zlín | 36:03 | + 17:21 |
6. | Rochovanská Štěpánka | ASU1457 | C | Magnus Orienteering | 37:57 | + 19:15 |
7. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 39:54 | + 21:12 |
8. | Šaňáková Anna | UOL1351 | C | SOB Olomouc | 42:04 | + 23:22 |
9. | Havlíková Michaela | KSU1350 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:08 | + 25:26 |
10. | Paulíčková Veronika | UOL1450 | C | SOB Olomouc | 47:55 | + 29:13 |
11. | Vintrová Matylda | TZL1551 | C | SKOB Zlín | 52:15 | + 33:33 |
12. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:29 | + 36:47 |
13. | Vlčková Barbora | KSU1454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:28 | + 52:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastná Vendula | TBM1384 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:33 | |
2. | Kopecká Eliška | SSU1252 | C | SK Severka Šumperk | 29:13 | + 6:40 |
3. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:35 | + 7:02 |
4. | Struhařová Sára | TZL1152 | B | SKOB Zlín | 29:51 | + 7:18 |
5. | Stacke Viktorie | LCE1251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:07 | + 8:34 |
6. | Brázdilová Kristýna | HLV1154 | B | KČT - OB Holešov | 31:58 | + 9:25 |
7. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | 32:08 | + 9:35 |
8. | Nešporová Viktorie Anna | TZL1150 | B | SKOB Zlín | 33:11 | + 10:38 |
9. | Rychnovská Eliška | SJI1151 | B | OK Jihlava | 34:55 | + 12:22 |
10. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 35:37 | + 13:04 |
11. | Rytířová Denisa | SKM1150 | C | KOB Směr Kroměříž | 37:54 | + 15:21 |
12. | Svobodová Natálie | TZL1251 | B | SKOB Zlín | 39:07 | + 16:34 |
13. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 41:45 | + 19:12 |
14. | Štěpánková Adéla | VIC1250 | C | OB Vizovice | 42:23 | + 19:50 |
15. | Dvořáková Klára | HLV1250 | C | KČT - OB Holešov | 48:06 | + 25:33 |
16. | Dudová Nikol | MOV1250 | C | SKOB Ostrava | 59:55 | + 37:22 |
17. | Komzáková Lucie | AOP1255 | C | Orientační Běh Opava | 66:30 | + 43:57 |
18. | Kořenová Helena | TZL1250 | C | SKOB Zlín | 74:04 | + 51:31 |
19. | Matyšková Stela | PLU1150 | C | TJ SOKOL Plumlov | 80:19 | + 57:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mašláňová Ema | TZL0955 | A | SKOB Zlín | 26:25 | |
2. | Řezníčková Klára | TZL0959 | B | SKOB Zlín | 26:43 | + 0:18 |
3. | Slámová Julie | LCE1051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:23 | + 0:58 |
4. | Kundratová Eva | TZL0950 | A | SKOB Zlín | 27:30 | + 1:05 |
5. | Růžičková Žofie | TZL0953 | B | SKOB Zlín | 31:43 | + 5:18 |
6. | Křížová Amálie | UOL0953 | C | SOB Olomouc | 31:46 | + 5:21 |
7. | Walaská Klára | TRI0950 | B | TJ TŽ Třinec | 32:36 | + 6:11 |
8. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:51 | + 10:26 |
9. | Poslušná Katka | TZL1051 | B | SKOB Zlín | 36:56 | + 10:31 |
10. | Myšáková Olga | SKM1050 | C | KOB Směr Kroměříž | 38:06 | + 11:41 |
11. | Máchová Barbora | BFM0952 | B | SKOB Frýdek - Místek | 38:38 | + 12:13 |
12. | Pavelková Eva | KSU1099 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:40 | + 13:15 |
13. | Paulíčková Adela | UOL0951 | C | SOB Olomouc | 40:45 | + 14:20 |
14. | Hanáková Ema | SKM0952 | C | KOB Směr Kroměříž | 41:10 | + 14:45 |
15. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 42:10 | + 15:45 |
16. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:01 | + 17:36 |
17. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | B | SKOB Frýdek - Místek | 49:25 | + 23:00 |
18. | Malasková Linda | UOL1053 | B | SOB Olomouc | 49:33 | + 23:08 |
19. | Kadlecová Jolana | BBM1052 | C | BETA URSUS Rosice | 51:07 | + 24:42 |
20. | Václavková Amálie | KON1079 | B | KOB Konice | 52:40 | + 26:15 |
21. | Kopecká Veronika | SSU1051 | C | SK Severka Šumperk | 55:18 | + 28:53 |
22. | Běhalová Alice | SKM0954 | C | KOB Směr Kroměříž | 55:43 | + 29:18 |
23. | Kořenová Hana | TZL1050 | C | SKOB Zlín | 61:25 | + 35:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | B | SKOB Zlín | 41:42 | |
2. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:59 | + 2:17 |
3. | Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | 46:36 | + 4:54 |
4. | Hrbáčková Michaela | LCE0751 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:56 | + 6:14 |
5. | Křapová Natálie | SSU0851 | C | SK Severka Šumperk | 55:06 | + 13:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Reichlová Anežka | PLU0651 | C | TJ SOKOL Plumlov | 73:26 | |
2. | Vojkůvková Hana | MOV0552 | B | SKOB Ostrava | 77:05 | + 3:39 |
3. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 103:20 | + 29:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Honnerová Blanka | TZL8052 | C | SKOB Zlín | 56:33 | 4592 | |
2. | Mašláňová Hana | TZL7979 | C | SKOB Zlín | 57:58 | + 1:25 | 4493 |
3. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 68:15 | + 11:42 | 3769 |
4. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | C | TJ TŽ Třinec | 68:20 | + 11:47 | 3764 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svačinková Kateřina | TVR9850 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 62:02 | 1837 | |
2. | Koutná Štěpánka | UOL9151 | C | SOB Olomouc | 64:19 | + 2:17 | 1778 |
3. | Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | 72:41 | + 10:39 | 1560 |
4. | Mesiarkinová Kamila | ZBM8282 | C | SK Brno Žabovřesky | 75:22 | + 13:20 | 1490 |
5. | Václavková Lenka | KON8155 | C | KOB Konice | 86:19 | + 24:17 | 1206 |
6. | Povýšilová Petra | PLU7950 | C | TJ SOKOL Plumlov | 133:24 | + 71:22 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 40:16 | |
2. | Hubáčková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:21 | + 7:05 |
3. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 50:58 | + 10:42 |
4. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | C | SK Brno Žabovřesky | 56:00 | + 15:44 |
5. | Kurfürstová Irena | TZL8053 | C | SKOB Zlín | 58:46 | + 18:30 |
6. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:55 | + 18:39 |
7. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 59:10 | + 18:54 |
8. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:39 | + 20:23 |
9. | Kočová Eva | TZL7550 | C | SKOB Zlín | 62:02 | + 21:46 |
10. | Zapletalová Kamila | KON7979 | C | KOB Konice | 65:36 | + 25:20 |
11. | Krejčí Lenka | UOL8350 | C | SOB Olomouc | 67:06 | + 26:50 |
12. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 67:19 | + 27:03 |
13. | Drábková Kateřina | HLV8451 | C | KČT - OB Holešov | 69:37 | + 29:21 |
14. | Baťková Zuzana | TZL8151 | C | SKOB Zlín | 70:48 | + 30:32 |
15. | Kesely Lenka | 0030001 | Závada team | 74:03 | + 33:47 | |
16. | Slámová Alena | LCE8253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:50 | + 36:34 |
17. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 77:25 | + 37:09 |
18. | Brucháčková Markéta | TZL8152 | C | SKOB Zlín | 80:10 | + 39:54 |
19. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 91:23 | + 51:07 |
20. | Čeřovská Adéla | KON8755 | C | KOB Konice | 92:56 | + 52:40 |
21. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 97:24 | + 57:08 |
Červinková Jana | BFM8052 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Kireeva Olesia | MOV8053 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Chammas Jana | JPV8388 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlicová Anna | KUB7360 | C | KUB Koala Uherský Brod | 46:40 | |
2. | Králová Gabriela | HAV7152 | C | OB Havířov | 47:06 | + 0:26 |
3. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:22 | + 0:42 |
4. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:29 | + 0:49 |
5. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:57 | + 1:17 |
6. | Hanousková Michaela | KON7474 | C | KOB Konice | 48:49 | + 2:09 |
7. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 50:04 | + 3:24 |
8. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:49 | + 4:09 |
9. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 51:10 | + 4:30 |
10. | Kašparová Ivana | JPV6951 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:52 | + 5:12 |
11. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 52:35 | + 5:55 |
12. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 55:40 | + 9:00 |
13. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 55:57 | + 9:17 |
14. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 56:22 | + 9:42 |
15. | Pinkavová Helena | JPV7767 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:44 | + 10:04 |
16. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 57:30 | + 10:50 |
17. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:12 | + 11:32 |
18. | Bergrová Petra | MOV7452 | C | SKOB Ostrava | 58:29 | + 11:49 |
19. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 58:46 | + 12:06 |
20. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 60:28 | + 13:48 |
21. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 61:48 | + 15:08 |
22. | Krhutová Martina | TRI7450 | C | TJ TŽ Třinec | 62:29 | + 15:49 |
23. | Sedláčková Alžběta | 0050001 | Bafto | 63:54 | + 17:14 | |
24. | Varhaníčková Jana | 0160001 | NER - Varhaníčková | 66:45 | + 20:05 | |
25. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 67:19 | + 20:39 |
26. | Máchová Markéta | BFM7753 | C | SKOB Frýdek - Místek | 67:27 | + 20:47 |
27. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Rosice | 67:53 | + 21:13 |
28. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 68:45 | + 22:05 |
29. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 71:49 | + 25:09 |
30. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 73:24 | + 26:44 |
31. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SK OB Horní Benešov | 76:03 | + 29:23 |
32. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB Spartak Adamov | 77:20 | + 30:40 |
33. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 78:22 | + 31:42 |
34. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 78:32 | + 31:52 |
35. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 82:37 | + 35:57 |
36. | Sekaninová Jitka | ASU7750 | C | Magnus Orienteering | 84:48 | + 38:08 |
37. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 85:03 | + 38:23 |
38. | Janků Kateřina | KVS7450 | C | SKOB Kobra Vsetín | 87:09 | + 40:29 |
39. | Myslivcová Kateřina | TRI7850 | C | TJ TŽ Třinec | 87:18 | + 40:38 |
40. | Ženčáková Marie | 0080002 | ASPV OA | 89:27 | + 42:47 | |
41. | Vojkůvková Jarmila | MOV7152 | C | SKOB Ostrava | 90:22 | + 43:42 |
42. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 97:27 | + 50:47 |
Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 46:41 | |
2. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 47:35 | + 0:54 |
3. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:37 | + 1:56 |
4. | Holinková Milada | KRN5950 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 49:58 | + 3:17 |
5. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:13 | + 8:32 |
6. | Janošíková Jaroslava | OOL5850 | C | SK Haná orienteering | 57:50 | + 11:09 |
7. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:36 | + 13:55 |
8. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 60:49 | + 14:08 |
9. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 61:41 | + 15:00 |
10. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 69:09 | + 22:28 |
11. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 76:03 | + 29:22 |
12. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Rosice | 79:39 | + 32:58 |
13. | Felklová Jarmila | 0080004 | ASPV OA | 95:01 | + 48:20 | |
14. | Gebauerová Jana | SSU6450 | C | SK Severka Šumperk | 113:03 | + 66:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | JIL5254 | C | OK Jilemnice | 54:04 | |
2. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 59:21 | + 5:17 |
3. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 61:43 | + 7:39 |
4. | Eremiášová Jana | TBM5451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:56 | + 12:52 |
5. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 88:22 | + 34:18 |
6. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 91:52 | + 37:48 |
Stackeová Anna | LCE5551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Jakub | KRN1500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 21:27 | |
2. | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 26:45 | + 5:18 |
3. | Nemeškal Jáchym | LCE1401 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:56 | + 10:29 |
4. | Kropáček Šimon | STE1400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:12 | + 29:45 |
5. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 60:45 | + 39:18 |
6. | Hrouzek David | SKM1400 | C | KOB Směr Kroměříž | 66:36 | + 45:09 |
7. | Matyšek Josef | PLU1400 | C | TJ SOKOL Plumlov | 85:24 | + 63:57 |
Chammas Maxim | JPV1313 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smola Štěpán | TZL1414 | C | SKOB Zlín | 18:10 | |
2. | Macka Matyáš | LCE1313 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:36 | + 2:26 |
3. | Brucháček Matěj | TZL1500 | C | SKOB Zlín | 21:09 | + 2:59 |
4. | Bokiš Matěj | AOP1303 | C | Orientační Běh Opava | 21:38 | + 3:28 |
5. | Mazák Šimon | KSU1300 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:35 | + 6:25 |
6. | Stachoň Ondřej | ZBM1404 | C | SK Brno Žabovřesky | 24:38 | + 6:28 |
7. | Couffin Mudřík Nino | TZL1403 | C | SKOB Zlín | 26:11 | + 8:01 |
8. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:33 | + 9:23 |
9. | Macháček Jan | UOL1301 | C | SOB Olomouc | 28:10 | + 10:00 |
10. | Růžička Bořek | TZL1404 | C | SKOB Zlín | 28:47 | + 10:37 |
11. | Vintr Otakar | TZL1300 | C | SKOB Zlín | 29:52 | + 11:42 |
12. | Kotůlek Vít | AOP1301 | C | Orientační Běh Opava | 30:17 | + 12:07 |
13. | Kindl Oskar | UOL1401 | C | SOB Olomouc | 31:34 | + 13:24 |
14. | Pánek Milan | SSU1600 | C | SK Severka Šumperk | 33:37 | + 15:27 |
15. | Strouhal Matěj | AOP1305 | C | Orientační Běh Opava | 33:51 | + 15:41 |
16. | Svoboda Šimon | TZL1400 | C | SKOB Zlín | 36:18 | + 18:08 |
17. | Bouzek David | SVS1300 | C | Orientklub Vsetín | 38:19 | + 20:09 |
18. | Kubíček Ota | VIC1401 | C | OB Vizovice | 38:58 | + 20:48 |
19. | Tesák Matyáš | 0110001 | tesinci | 49:00 | + 30:50 | |
20. | Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 62:52 | + 44:42 |
Kaňka Vilém | TZL1402 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šidla Dalibor | TZL1200 | B | SKOB Zlín | 23:18 | |
2. | Macka Sebastián | LCE1112 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:52 | + 0:34 |
3. | Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:37 | + 1:19 |
4. | Hubáček Marián | LCE1111 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:20 | + 2:02 |
5. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | B | KOB Směr Kroměříž | 27:03 | + 3:45 |
6. | Sedláček Martin | TBM1212 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:14 | + 3:56 |
7. | Přibyl František | TZL1105 | B | SKOB Zlín | 30:07 | + 6:49 |
8. | Malaník Viktor | TZL1100 | C | SKOB Zlín | 30:09 | + 6:51 |
9. | Hedrich Jan | SSU1101 | C | SK Severka Šumperk | 31:40 | + 8:22 |
10. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 31:58 | + 8:40 |
11. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 32:42 | + 9:24 |
12. | Kowalczyk Jáchym | TRI1203 | C | TJ TŽ Třinec | 33:03 | + 9:45 |
13. | Zapletal David | KON1111 | C | KOB Konice | 37:46 | + 14:28 |
14. | Brucháček Jan | TZL1201 | C | SKOB Zlín | 40:57 | + 17:39 |
15. | Jahudka Štěpán | TZL1101 | B | SKOB Zlín | 42:47 | + 19:29 |
16. | Rinka Vojtěch | AOP1202 | C | Orientační Běh Opava | 43:18 | + 20:00 |
17. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 44:19 | + 21:01 |
18. | Lýsek Štěpán | UOL1203 | C | SOB Olomouc | 45:11 | + 21:53 |
19. | Plaček Jiří | TZL1205 | C | SKOB Zlín | 46:48 | + 23:30 |
20. | Růžička Hubert | TZL1106 | B | SKOB Zlín | 53:06 | + 29:48 |
21. | Boledovič Adam | HLV1113 | C | KČT - OB Holešov | 56:10 | + 32:52 |
22. | Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:33 | + 33:15 |
23. | Stachoň Štěpán | ZBM1212 | C | SK Brno Žabovřesky | 64:47 | + 41:29 |
24. | Zielina Tomasz | TRI1204 | C | TJ TŽ Třinec | 71:38 | + 48:20 |
25. | Tvrdoň Samuel | HLV1114 | C | KČT - OB Holešov | 71:58 | + 48:40 |
26. | Kaňka Jan | TZL1202 | C | SKOB Zlín | 73:18 | + 50:00 |
Smola Jakub | TZL1111 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Vlček Antonín | KSU1121 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek David | TZL1000 | A | SKOB Zlín | 28:48 | |
2. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 32:35 | + 3:47 |
3. | Mašláň Prokop | TZL1005 | B | SKOB Zlín | 33:26 | + 4:38 |
4. | Mička Gabriel Felix | TZL1008 | B | SKOB Zlín | 36:00 | + 7:12 |
5. | Slováček Ondřej | TZL0902 | A | SKOB Zlín | 40:24 | + 11:36 |
6. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 44:19 | + 15:31 |
7. | Slaný David | AOP0907 | C | Orientační Běh Opava | 47:13 | + 18:25 |
8. | Fanta Maxmilian | UOL0902 | C | SOB Olomouc | 49:39 | + 20:51 |
9. | Koč Juraj | TZL1006 | C | SKOB Zlín | 51:47 | + 22:59 |
10. | Bruk Tomáš | TRI0900 | B | TJ TŽ Třinec | 51:58 | + 23:10 |
11. | Richtr František | SSU0903 | C | SK Severka Šumperk | 52:00 | + 23:12 |
12. | Michalica Štěpán | LCE0904 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:28 | + 25:40 |
13. | Brázdil Lukáš | HLV0905 | C | KČT - OB Holešov | 59:26 | + 30:38 |
14. | Havlík Jakub | KSU1009 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:49 | + 31:01 |
15. | Menzel František | MOV1003 | B | SKOB Ostrava | 64:43 | + 35:55 |
16. | Berger Tomáš | MOV1002 | B | SKOB Ostrava | 69:38 | + 40:50 |
17. | Fišer Petr | TZL1004 | B | SKOB Zlín | 71:05 | + 42:17 |
18. | Kohoutek Jakub | AOP0908 | C | Orientační Běh Opava | 72:03 | + 43:15 |
19. | Široký Jakub | BBM1000 | C | BETA URSUS Rosice | 78:56 | + 50:08 |
20. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 97:07 | + 68:19 |
21. | Štětkář Jáchym | TZL1012 | C | SKOB Zlín | 100:38 | + 71:50 |
22. | Zielina Jakub | TRI1004 | C | TJ TŽ Třinec | 104:27 | + 75:39 |
23. | Trubelík Štěpán | LCE1003 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 104:41 | + 75:53 |
Bruk Lukáš | TRI0901 | B | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
MS | Cahlová Slávka | LCE5451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:18 | + 32:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valla Jakub | TZL0710 | B | SKOB Zlín | 38:15 | |
2. | Lipenský Matouš | KON0830 | B | KOB Konice | 41:53 | + 3:38 |
3. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 44:04 | + 5:49 |
4. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 45:01 | + 6:46 |
5. | Červinka Ondřej | BFM0806 | B | SKOB Frýdek - Místek | 48:03 | + 9:48 |
6. | Čuda Ondřej | TZL0816 | B | SKOB Zlín | 54:02 | + 15:47 |
7. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:58 | + 17:43 |
8. | Menzel Antonín | MOV0700 | B | SKOB Ostrava | 58:24 | + 20:09 |
9. | Veselý Štěpán | VIC0712 | B | OB Vizovice | 58:36 | + 20:21 |
10. | Vystrčil Vojtěch | TZL0819 | C | SKOB Zlín | 61:05 | + 22:50 |
11. | Novotný Miloš | TZL0702 | C | SKOB Zlín | 61:48 | + 23:33 |
12. | Kropáček Matěj | STE0810 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:36 | + 29:21 |
13. | Jurčík Jan | KSU0848 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:14 | + 32:59 |
14. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 87:51 | + 49:36 |
15. | Stejskal Jan | UOL0807 | C | SOB Olomouc | 91:19 | + 53:04 |
16. | Hedrich Miroslav | SSU0705 | C | SK Severka Šumperk | 127:14 | + 88:59 |
Ambrož Kryštof | TZL0803 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Ondřej | TVR0500 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 67:17 | |
2. | Otta Kryštof | BFM0608 | C | SKOB Frýdek - Místek | 107:19 | + 40:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smola Michal | TZL8131 | C | SKOB Zlín | 56:51 | 7501 | |
2. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 70:56 | + 14:05 | 6123 |
3. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 72:25 | + 15:34 | 5977 |
4. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 72:42 | + 15:51 | 5950 |
5. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | C | TJ SOKOL Plumlov | 75:29 | + 18:38 | 5677 |
6. | Šrubař Michal | ZBM8607 | C | SK Brno Žabovřesky | 76:27 | + 19:36 | 5582 |
7. | Honner Jaroslav | TZL7803 | C | SKOB Zlín | 79:01 | + 22:10 | 5331 |
8. | Hireš Jan | SKM0100 | KOB Směr Kroměříž | 86:44 | + 29:53 | ||
9. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 88:07 | + 31:16 | 4440 |
10. | Kostkan Tomáš | TRI9500 | C | TJ TŽ Třinec | 88:40 | + 31:49 | 4386 |
11. | Hladík Ladislav | OOL8804 | C | SK Haná orienteering | 89:40 | + 32:49 | 4288 |
12. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 90:37 | + 33:46 | 4195 |
Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 | ||
Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubík Hubert | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 57:57 | 121 | |
2. | Václavek Leoš | KON8216 | C | KOB Konice | 75:25 | + 17:28 | 96 |
3. | Beneš Miroslav | KON9915 | C | KOB Konice | 79:52 | + 21:55 | 89 |
4. | Klička Jan | UOL9802 | C | SOB Olomouc | 143:19 | + 85:22 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:26 | |
2. | Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | 65:42 | + 6:16 |
3. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 67:50 | + 8:24 |
4. | Pavlas Radek | TZL8503 | C | SKOB Zlín | 68:04 | + 8:38 |
5. | Ženčák Jaroslav | 0080001 | ASPV OA | 68:59 | + 9:33 | |
6. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 69:36 | + 10:10 |
7. | Vojvodík Martin | MOV7400 | C | SKOB Ostrava | 69:52 | + 10:26 |
8. | Peterek Vít | SOP8600 | C | OOB TJ Slezan Opava | 72:07 | + 12:41 |
9. | Svoboda Petr | TZL7937 | C | SKOB Zlín | 75:06 | + 15:40 |
10. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:21 | + 16:55 |
11. | Czudek Tomasz | TRI8600 | C | TJ TŽ Třinec | 81:30 | + 22:04 |
12. | Pavlica Jiří | KUB7501 | C | KUB Koala Uherský Brod | 82:06 | + 22:40 |
13. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 88:47 | + 29:21 |
14. | Přibyl Martin | TZL7804 | C | SKOB Zlín | 88:58 | + 29:32 |
15. | Kubíček Petr | VIC7801 | C | OB Vizovice | 95:53 | + 36:27 |
16. | Chodúr Miroslav | 0130001 | Zlín | 96:03 | + 36:37 | |
17. | Vlček Jan | KSU8011 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 97:43 | + 38:17 |
18. | Mazák Lukáš | KSU8600 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 99:14 | + 39:48 | |
19. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 101:52 | + 42:26 |
20. | Rochovanský František | ASU8400 | C | Magnus Orienteering | 110:03 | + 50:37 |
21. | Lýsek Martin | UOL7903 | C | SOB Olomouc | 115:11 | + 55:45 |
22. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 122:57 | + 63:31 |
23. | Chammas Jean Marc | JPV8118 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 154:00 | + 94:34 |
24. | Stejskal Ondřej | UBM8805 | C | MENISKOS Brno | 158:00 | + 98:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 41:48 | |
2. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 47:07 | + 5:19 |
3. | Sadílek Ondřej | OTK7300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 47:23 | + 5:35 |
4. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:18 | + 6:30 |
5. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 48:21 | + 6:33 |
6. | Vintr Radek | TZL7701 | C | SKOB Zlín | 48:57 | + 7:09 |
7. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 48:59 | + 7:11 |
8. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:20 | + 7:32 |
9. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 52:09 | + 10:21 |
10. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 52:10 | + 10:22 |
11. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Rosice | 52:48 | + 11:00 |
12. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 52:53 | + 11:05 |
13. | Myslivec Jiří | TRI7801 | C | TJ TŽ Třinec | 54:40 | + 12:52 |
14. | Badarycz Piotr | HAV7500 | C | OB Havířov | 56:07 | + 14:19 |
15. | Valla Dalibor | 56:14 | + 14:26 | |||
16. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:27 | + 15:39 |
17. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 57:53 | + 16:05 |
18. | Müller Libor | OTK7201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 58:00 | + 16:12 |
19. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 59:37 | + 17:49 |
20. | Kropáček Ivo | STE7603 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:26 | + 19:38 |
21. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:21 | + 20:33 |
22. | Koutný Pavel | JPV7300 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 65:29 | + 23:41 |
23. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 65:50 | + 24:02 |
24. | Toman Ondřej | LBM7517 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 65:58 | + 24:10 |
25. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:26 | + 24:38 |
26. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 66:50 | + 25:02 |
27. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 67:29 | + 25:41 |
28. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 68:38 | + 26:50 |
29. | Pinkava Roman | JPV7606 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:00 | + 28:12 |
30. | Otta Jakub | BFM7603 | C | SKOB Frýdek - Místek | 71:09 | + 29:21 |
31. | Hrbáček Tomáš | LCE7702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:17 | + 31:29 |
32. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 73:49 | + 32:01 |
33. | Malaska Lukáš | UOL7504 | C | SOB Olomouc | 75:43 | + 33:55 |
34. | David Vladimír | SFM7401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 76:23 | + 34:35 |
35. | Kroutil Milan | HLV7421 | C | KČT - OB Holešov | 79:50 | + 38:02 |
36. | Krejčí Petr | UOL7801 | C | SOB Olomouc | 88:03 | + 46:15 |
37. | Rychnovský Radek | SJI7702 | C | OK Jihlava | 98:52 | + 57:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:22 | |
2. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 47:32 | + 0:10 |
3. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:11 | + 4:49 |
4. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 52:23 | + 5:01 |
5. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 53:00 | + 5:38 |
6. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 53:06 | + 5:44 |
7. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 55:44 | + 8:22 |
8. | Pavlíček Jaromír | MOV6000 | C | SKOB Ostrava | 55:56 | + 8:34 |
9. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 56:00 | + 8:38 |
10. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 57:00 | + 9:38 |
11. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:11 | + 9:49 |
12. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:58 | + 10:36 |
13. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:34 | + 13:12 |
14. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 60:36 | + 13:14 |
15. | Janků Josef | KVS6200 | C | SKOB Kobra Vsetín | 63:47 | + 16:25 |
16. | Krhut Libor | HAV6302 | C | OB Havířov | 65:59 | + 18:37 |
17. | Felkl Luděk | 0080003 | ASPV OA | 66:19 | + 18:57 | |
18. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 70:02 | + 22:40 |
19. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 77:23 | + 30:01 |
Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | DISK | ||
Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krajča Pavel | OTK5700 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 46:21 | |
2. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 47:50 | + 1:29 |
3. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 49:05 | + 2:44 |
4. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 50:30 | + 4:09 |
5. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 54:26 | + 8:05 |
6. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 55:29 | + 9:08 |
7. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 57:32 | + 11:11 |
8. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 58:34 | + 12:13 |
9. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 59:47 | + 13:26 |
10. | Polínek Jaroslav | OTK5300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 66:10 | + 19:49 |
11. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 70:12 | + 23:51 |
12. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 74:27 | + 28:06 |
13. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Rosice | 78:30 | + 32:09 |
14. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 83:07 | + 36:46 |
15. | Chromčák František | JZL5201 | TJ Jižní svahy Zlín | 90:50 | + 44:29 | |
16. | Janošík Zdeněk | OOL5600 | C | SK Haná orienteering | 97:58 | + 51:37 |
17. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Rosice | 108:38 | + 62:17 |
18. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 109:54 | + 63:33 |
Štěpáník Otakar | OTK5707 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 39:41 | |
2. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 43:31 | + 3:50 |
3. | Novotný Stanislav | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:00 | + 6:19 |
4. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 46:33 | + 6:52 |
5. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 47:14 | + 7:33 |
6. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 47:56 | + 8:15 |
7. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 48:39 | + 8:58 |
8. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 88:41 | + 49:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grégr Ondřej | SKM1103 | KOB Směr Kroměříž | 26:39 | ||
2. | Stachoňová Karolína | ZBM1652 | C | SK Brno Žabovřesky | 33:50 | + 7:11 |
3. | Chmelář Samuel | JPV1600 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:53 | + 9:14 |
4. | Loučka Vítek | 35:56 | + 9:17 | |||
5. | Tomalová Ema | LCE1451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:38 | + 9:59 |
6. | Ošmera Šimon | SKM1701 | KOB Směr Kroměříž | 36:46 | + 10:07 | |
7. | Pěčková Natálie | SKM1550 | C | KOB Směr Kroměříž | 38:15 | + 11:36 |
8. | Kindl Miroslav | UOL7902 | C | SOB Olomouc | 41:15 | + 14:36 |
9. | Bublová Matylda | UOL1550 | C | SOB Olomouc | 42:33 | + 15:54 |
10. | Pokluda Filip | 0120002 | Pokludovi | 42:56 | + 16:17 | |
11. | Macková Gaia | LCE1651 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:10 | + 17:31 |
12. | Vladovič Martin | TZL1401 | C | SKOB Zlín | 44:28 | + 17:49 |
13. | Holer Oliver | SKM23xx | KOB Směr Kroměříž | 46:37 | + 19:58 | |
14. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | C | Orientační Běh Opava | 47:28 | + 20:49 |
15. | Samiec Tereza | AOP1552 | C | Orientační Běh Opava | 47:29 | + 20:50 |
16. | Kubíčková Petra | VIC1650 | C | OB Vizovice | 47:34 | + 20:55 |
17. | Loučková Katka | 47:45 | + 21:06 | |||
18. | Hrouzek Aleš | SKM1700 | KOB Směr Kroměříž | 49:29 | + 22:50 | |
19. | Dratvová Sára | STE1250 | SK SKI-OB Šternberk | 51:43 | + 25:04 | |
20. | Růžička Valentýna | 0070001 | Paseky | 52:18 | + 25:39 | |
21. | Sadílková Markéta | 52:57 | + 26:18 | |||
22. | Přibyl Václav | 53:03 | + 26:24 | |||
23. | Kopecká Tereza | SSU8000 | C | SK Severka Šumperk | 55:43 | + 29:04 |
24. | Štětkář T | 0060002 | Štětysi | 60:06 | + 33:27 | |
25. | Starostová Marie | VIC1760 | C | OB Vizovice | 64:48 | + 38:09 |
26. | Bouzek Eduard | SVS1600 | Orientklub Vsetín | 70:33 | + 43:54 | |
27. | Kočandrlová Anežka | KSU1551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:32 | + 47:53 |
28. | Štrajt Jakub | UOL2000 | C | SOB Olomouc | 85:03 | + 58:24 |
29. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | C | SOB Olomouc | 85:40 | + 59:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Petr | 0050002 | Bafto | 27:44 | ||
2. | Hendrych Jan | HOB9301 | C | SK OB Horní Benešov | 28:44 | + 1:00 |
3. | Sekanina Ondřej | ASU0745 | C | Magnus Orienteering | 31:07 | + 3:23 |
4. | Kouba Karel | 0090002 | nemám klub | 31:11 | + 3:27 | |
5. | Šťastná Helena | 0170002 | ... | 35:03 | + 7:19 | |
6. | Rychnovský Adam | 0180002 | Bezklubáci | 36:05 | + 8:21 | |
7. | Mrkvicová Radka | ZLH7851 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 36:30 | + 8:46 |
8. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 36:55 | + 9:11 |
9. | Sadílková Martina | 37:18 | + 9:34 | |||
10. | Vintrová Alžběta | 0190001 | AV | 38:21 | + 10:37 | |
11. | Havlík Jindřich | KSU7800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:01 | + 12:17 |
12. | Menzel Pavel | MOV7201 | C | SKOB Ostrava | 42:14 | + 14:30 |
13. | Malec Vladimír | KRN5900 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 42:18 | + 14:34 |
14. | Novotná Hana | SKMxx02 | KOB Směr Kroměříž | 42:41 | + 14:57 | |
15. | Fantová Lenka | 0010001 | :-) | 44:52 | + 17:08 | |
16. | Kropáčková Lucie | STE8050 | SK SKI-OB Šternberk | 45:14 | + 17:30 | |
17. | Malaska Vojtěch | UOL1002 | C | SOB Olomouc | 46:16 | + 18:32 |
18. | Malasková Markéta | UOL7654 | C | SOB Olomouc | 46:45 | + 19:01 |
19. | Davidová Petra | SFM7651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 48:09 | + 20:25 |
20. | Parker Daniel | 0090003 | nemám klub | 49:52 | + 22:08 | |
21. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | C | SK OB Horní Benešov | 51:14 | + 23:30 |
22. | Kubíček Vavřinec | UOL0801 | C | SOB Olomouc | 56:53 | + 29:09 |
23. | Struhařová Kateřina | TZL8054 | C | SKOB Zlín | 63:03 | + 35:19 |
24. | Tesák Petr | 0110002 | tesinci | 64:23 | + 36:39 | |
25. | Pavlasová Marcela | 64:38 | + 36:54 | |||
26. | Kaňková Helena | 0220002 | Kaňkovi | 64:49 | + 37:05 | |
27. | Pánková Jitka | SSU7850 | C | SK Severka Šumperk | 65:42 | + 37:58 |
28. | Hrbáčková Karla | LCE8152 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 67:31 | + 39:47 |
29. | Kořenová Jana | 0090001 | nemám klub | 70:24 | + 42:40 | |
30. | Zielina Marek | TRI8001 | C | TJ TŽ Třinec | 73:35 | + 45:51 |
31. | Štětkářová Klára | 0060003 | Štětysi | 78:13 | + 50:29 | |
32. | Svobodová Marie | 0040001 | SvoboTeam | 80:19 | + 52:35 | |
33. | Rychnovská Anna | 0180001 | Bezklubáci | 87:13 | + 59:29 | |
34. | Pokludová Kateřina | 0120003 | Pokludovi | 97:17 | + 69:33 | |
Chudík Michael | BFM7103 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Štrajt Přemysl | UOL8400 | C | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastný Jan | 0170003 | ... | 44:20 | ||
2. | Brucháček Rudolf | 0200001 | Příluky | 48:32 | + 4:12 | |
3. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:49 | + 9:29 |
4. | Kadlček Václav | 0100001 | neregistrovaný - Kadlček | 57:09 | + 12:49 | |
5. | Pokluda Ondřej | 0120001 | Pokludovi | 63:31 | + 19:11 | |
6. | Vlčková Lenka | 72:36 | + 28:16 | |||
7. | Kaňka Jan | 0220001 | Kaňkovi | 76:09 | + 31:49 | |
8. | Ligurský Ivo | 81:39 | + 37:19 | |||
9. | Trubelík Ivan | LCE9702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 83:04 | + 38:44 |
10. | Valášek Ján | 0210001 | Karviňáci válej | 91:07 | + 46:47 | |
11. | Valášková Kateřina | 0210002 | Karviňáci válej | 99:03 | + 54:43 | |
12. | Kubíčková Eva | VIC7950 | C | OB Vizovice | 101:11 | + 56:51 |
13. | Myšák Miroslav | SKMxxx | KOB Směr Kroměříž | 123:28 | + 79:08 | |
Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |