Logo
Datum:
06.04.2024
Místo konání:
Borohrádek
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Hejdůšek, 1:10000, E = 5 m, stav jaro 2024, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R2
Stavitel tratí:
Fencl Jonáš - R3, Šípek Ondřej - R3
Protokol:
Závod proběhl za hezkého počasí. Žádný protest nebyl na místě podán, hlavní rozhodčí výsledky schválil v plném rozsahu.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 2.33 km, 15 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hamerská Karin VAM1550 C OB Vamberk 13:48
2. Šabatková Pavla LPU1456 C OK Lokomotiva Pardubice 14:32 + 0:44
3. Chrástová Markéta STH1550 C SK Studenec 15:11 + 1:23
4. Krásná Isabela DKP1551 C Oddíl OB Kotlářka 15:49 + 2:01
5. Solanská Barbora PHK1750 C OK 99 Hradec Králové 16:33 + 2:45
6. Kolínová Anita JIL1850 C OK Jilemnice 17:08 + 3:20
7. Andršová Sára SRK1455 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:27 + 3:39
8. Šimečková Denisa SRK1454 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:47 + 3:59
9. Kalibánová Bára SNA1651 C TJ START Náchod 19:40 + 5:52
10. Stryková Kamila LPU1651 C OK Lokomotiva Pardubice 20:37 + 6:49
11. Nová Aneta 20:48 + 7:00
12. Křížová Dorota LPU1453 C OK Lokomotiva Pardubice 21:00 + 7:12
13. Jiranová Veronika PHK1452 C OK 99 Hradec Králové 24:19 + 10:31
Šedová Hana LPU1653 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

D10C 2.03 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihonová Magdalena PHK1450 C OK 99 Hradec Králové 14:16
2. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 16:21 + 2:05
3. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 17:06 + 2:50
4. Weinerová Eliška SHK1452 C OK Slavia Hradec Králové 17:57 + 3:41
5. Sedláková Anna SRK1550 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:18 + 5:02
6. Cyrany Magdalena SJC1453 C Sportcentrum Jičín 19:27 + 5:11
7. Kubešová Sára LPU1459 C OK Lokomotiva Pardubice 19:56 + 5:40
8. Milská Josefa SRK1451 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:06 + 6:50
9. Vošvrdová Eliška SJC1551 C Sportcentrum Jičín 22:08 + 7:52
10. Mrázková Barbora DKP1451 C Oddíl OB Kotlářka 22:12 + 7:56
11. Pouchlá Sára SHK1451 C OK Slavia Hradec Králové 22:13 + 7:57
12. Škorpíková Markéta LPU1450 C OK Lokomotiva Pardubice 22:34 + 8:18
13. Matrasová Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 22:45 + 8:29
14. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 26:01 + 11:45
15. Purmová Alžběta SRK1453 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:02 + 23:46
16. Slouková Ela LPU1461 C OK Lokomotiva Pardubice 47:16 + 33:00
Bejrová Anita VRL1552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D12C 2.60 km, 20 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korbelová Tereza PHK1254 B OK 99 Hradec Králové 17:49
2. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:38 + 1:49
3. Korbelová Eliška PHK1253 B OK 99 Hradec Králové 19:40 + 1:51
4. Horáková Anna Marie LPU1256 B OK Lokomotiva Pardubice 20:08 + 2:19
5. Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 20:22 + 2:33
6. Saifrtová Bára HOR1251 B TJ Jiskra Hořice 21:03 + 3:14
7. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 21:04 + 3:15
8. Kušičková Lucie HJL1251 C Sokol Horní Jelení 22:15 + 4:26
9. Kuhnová Šárka LPU1356 C OK Lokomotiva Pardubice 22:18 + 4:29
10. Odvodyová Nikola LPU1252 B OK Lokomotiva Pardubice 23:12 + 5:23
11. Vančurová Lenka TJN1354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:19 + 5:30
12. Zvěřinová Nina LPU1253 B OK Lokomotiva Pardubice 23:35 + 5:46
13. Besedová Magdaléna PHK1252 C OK 99 Hradec Králové 24:14 + 6:25
14. Pauerová Zita SRK1252 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:28 + 6:39
15. Hrušová Kateřina PHK1380 C OK 99 Hradec Králové 24:45 + 6:56
16. Hovorková Nikol LPU1353 C OK Lokomotiva Pardubice 24:54 + 7:05
17. Křížová Magdalena LPU1257 C OK Lokomotiva Pardubice 25:08 + 7:19
18. Šedová Natálie LPU1260 C OK Lokomotiva Pardubice 26:22 + 8:33
19. Hakenová Petra STH1251 C SK Studenec 28:02 + 10:13
20. Stryková Zuzana LPU1351 C OK Lokomotiva Pardubice 29:38 + 11:49
21. Kopecká Eliška PHK1250 B OK 99 Hradec Králové 30:03 + 12:14
22. Špačková Kateřina JIL1354 C OK Jilemnice 30:12 + 12:23
23. Zajícová Zuzana VRL1355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:19 + 12:30
24. Cyrany Anežka SJC1253 C Sportcentrum Jičín 30:21 + 12:32
25. Horáčková Alžběta LPU1358 C OK Lokomotiva Pardubice 30:59 + 13:10
26. Poláková Gabriela VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:36 + 14:47
27. Jedlinská Kateřina VAM1250 C OB Vamberk 32:49 + 15:00
28. Kramperová Zuzana VRL1255 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:43 + 16:54
29. Lukešová Hana SHK1351 C OK Slavia Hradec Králové 36:16 + 18:27
30. Kušičková Jolana HJL1252 C Sokol Horní Jelení 37:26 + 19:37
31. Retková Adina LTU1350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:09 + 21:20
31. Johanisová Nikola PHK1354 C OK 99 Hradec Králové 39:09 + 21:20
33. Holcová Barbora LPU1357 C OK Lokomotiva Pardubice 43:07 + 25:18
34. Pozdílková Kateřina PHK1251 B OK 99 Hradec Králové 43:54 + 26:05
35. Košťálová Gabriela SHK1353 C OK Slavia Hradec Králové 48:03 + 30:14
Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové DISK

D12D 2.03 km, 20 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosinová Kateřina SHK1358 C OK Slavia Hradec Králové 17:30
2. Hanslíková Anna SHK1356 C OK Slavia Hradec Králové 17:47 + 0:17
3. Janková Klára CHC1351 C K.O.B. Choceň 21:08 + 3:38
4. Zástěrová Karolína TYN1351 C OOB SK Týniště nad Orlicí 23:22 + 5:52
5. Dvořáková Tereza CHT1353 C OOB SK Chrast 25:10 + 7:40
6. Štěpánková Stela HJL1351 C Sokol Horní Jelení 32:44 + 15:14
7. Šedová Soňa LPU1360 C OK Lokomotiva Pardubice 34:15 + 16:45
8. Červinková Michaela HJL1350 C Sokol Horní Jelení 34:34 + 17:04
9. Čtvrtečková Natálie TYN1250 C OOB SK Týniště nad Orlicí 40:18 + 22:48
10. Saturová Eliška VRL1254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:25 + 23:55
11. Nymsová Marie Ema TYN1350 C OOB SK Týniště nad Orlicí 87:47 + 70:17

D14C 4.24 km, 35 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 A OK Slavia Hradec Králové 27:53
2. Munzarová Monika LPU1056 A OK Lokomotiva Pardubice 28:25 + 0:32
3. Fenclová Hana LPU1054 A OK Lokomotiva Pardubice 30:07 + 2:14
4. Vrbatová Barbora VRL1054 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:28 + 4:35
5. Jedličková Lucie SHK1050 B OK Slavia Hradec Králové 33:36 + 5:43
6. Hrušová Lucie PHK1050 B OK 99 Hradec Králové 33:55 + 6:02
7. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 34:24 + 6:31
8. Chotěnovská Nela HJL1153 B Sokol Horní Jelení 38:48 + 10:55
9. Hepnerová Tereza PHK1155 B OK 99 Hradec Králové 39:17 + 11:24
10. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 40:32 + 12:39
11. Fukátková Ludmila LPU1053 B OK Lokomotiva Pardubice 41:04 + 13:11
12. Kroupová Anna LPU1154 B OK Lokomotiva Pardubice 41:31 + 13:38
13. Helmeczi Ema LPU1166 C OK Lokomotiva Pardubice 41:38 + 13:45
14. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:51 + 14:58
15. Buďárková Laura STH1051 B SK Studenec 43:04 + 15:11
16. Vaňátková Thea LTU1150 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:38 + 15:45
17. Stratilová Anna ZAM1052 C OB T.J. Sokol Žamberk 44:35 + 16:42
18. Málková Karolína SHK1051 B OK Slavia Hradec Králové 44:52 + 16:59
19. Maráková Sofie SNA1151 C TJ START Náchod 46:40 + 18:47
20. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 47:53 + 20:00
21. Lepšová Julie SRK1152 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:16 + 20:23
22. Krykorková Zuzana SJC1153 B Sportcentrum Jičín 48:25 + 20:32
23. Pajerová Laura HJL1151 C Sokol Horní Jelení 48:28 + 20:35
24. Besedová Barbora PHK1051 B OK 99 Hradec Králové 50:23 + 22:30
25. Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 50:27 + 22:34
26. Lukášová Aneta LPU1170 C OK Lokomotiva Pardubice 51:11 + 23:18
27. Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:55 + 28:02

D14D 3.10 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějková Eliška SNA1153 C TJ START Náchod 27:36
2. Venclová Aneta ZAM1051 C OB T.J. Sokol Žamberk 27:58 + 0:22
3. Valdmanová Anna 54319 OK Jilemnice 34:56 + 7:20
4. Vybíhalová Hana HJL1154 C Sokol Horní Jelení 37:27 + 9:51
5. Prchalová Magdaléna ZAM1053 C OB T.J. Sokol Žamberk 43:19 + 15:43
6. Bílková Lenka PHK1154 C OK 99 Hradec Králové 48:39 + 21:03
MS Kvapilová Denisa HOR8850 C TJ Jiskra Hořice 63:39 + 36:03

D16C 5.15 km, 50 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pozdílková Zuzana PHK0952 B OK 99 Hradec Králové 43:58
2. Vltavská Eliška SJC0850 B Sportcentrum Jičín 45:16 + 1:18
3. Lepšová Lucie SRK0951 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:30 + 2:32
4. Holingerová Alžběta CHC0953 B K.O.B. Choceň 47:11 + 3:13
5. Sochorová Kristýna PHK0963 B OK 99 Hradec Králové 47:40 + 3:42
6. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:10 + 5:12
7. Kunartová Dominika PHK0888 B OK 99 Hradec Králové 49:54 + 5:56
8. Dominová Julie LPU0857 B OK Lokomotiva Pardubice 50:39 + 6:41
9. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:51 + 6:53
10. Kaplanová Viktorie LPU0864 B OK Lokomotiva Pardubice 51:56 + 7:58
11. Vlková Ema SJC0953 C Sportcentrum Jičín 52:22 + 8:24
12. Nimshausová Helena CHC0854 C K.O.B. Choceň 52:33 + 8:35
13. Renská Adéla SNA0951 C TJ START Náchod 52:53 + 8:55
14. Macháčková Kateřina CHC0951 B K.O.B. Choceň 53:14 + 9:16
15. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení 54:35 + 10:37
16. Hlavsová Tereza SHK0857 B OK Slavia Hradec Králové 55:13 + 11:15
17. Polanecká Anežka SJC0952 B Sportcentrum Jičín 55:14 + 11:16
18. Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 55:42 + 11:44
19. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 55:45 + 11:47
20. Hovorková Elen LPU0954 B OK Lokomotiva Pardubice 56:08 + 12:10
21. Šimková Lucie STH0951 B SK Studenec 56:46 + 12:48
22. Bohdanecká Antonie SHK0960 C OK Slavia Hradec Králové 62:07 + 18:09
23. Řadová Ráchel SHK0961 C OK Slavia Hradec Králové 63:52 + 19:54
24. Kopecká Cecilie ZAM0951 C OB T.J. Sokol Žamberk 65:52 + 21:54
25. Balcarová Olga SNA0851 C TJ START Náchod 67:46 + 23:48
26. Jindrová Ema PDY0953 C Běhej Poděbrady 89:01 + 45:03
Laštovková Jana VRL0855 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D18C 6.47 km, 50 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaláčová Anna LPU0763 A OK Lokomotiva Pardubice 49:13
2. Šmídová Terezie LPU0659 B OK Lokomotiva Pardubice 51:16 + 2:03
3. Mimrová Kateřina CHC0658 B K.O.B. Choceň 52:00 + 2:47
4. Kvášovská Ludmila LTU0753 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:31 + 6:18
5. Solařová Linda SHK0758 C OK Slavia Hradec Králové 57:29 + 8:16
6. Netuková Anežka SHK0750 A OK Slavia Hradec Králové 58:18 + 9:05
7. Stavrinou Kristýna SRK0751 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:07 + 10:54
8. Brožková Elena SJC0751 C Sportcentrum Jičín 61:04 + 11:51
9. Plecháčová Marie NPA0652 B SK LOB Nová Paka 64:56 + 15:43
10. Votočková Amelie JIL0750 C OK Jilemnice 65:05 + 15:52
11. Šumpíková Barbora SHK0759 B OK Slavia Hradec Králové 66:37 + 17:24
12. Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 69:33 + 20:20
13. Hamáčková Táňa STH0754 B SK Studenec 71:17 + 22:04
14. Šafrová Lenka CHC0654 C K.O.B. Choceň 73:32 + 24:19
15. Sršňová Natálie VAM0751 C OB Vamberk 75:50 + 26:37

D21C 8.18 km, 50 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8356

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 53:30 8709
2. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 56:10 + 2:40 8310
3. Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 57:55 + 4:25 8048
4. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 59:28 + 5:58 7816
5. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 61:34 + 8:04 7502
6. Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň 61:49 + 8:19 7465
7. Nováková Zuzana NPA9151 R SK LOB Nová Paka 63:42 + 10:12 7183
8. Thýnová Nikola SHK0051 C OK Slavia Hradec Králové 65:04 + 11:34 6979
9. Škodová Šárka LTU8951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:17 + 12:47 6797
10. Vávrová Vanda HOR0350 C TJ Jiskra Hořice 69:01 + 15:31 6388
11. Krásná Jitřenka DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 69:17 + 15:47 6348
12. Doležalová Libuše SNA8851 C TJ START Náchod 70:40 + 17:10 6141
13. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:43 + 17:13 6133
14. Chaloupková Kateřina CHC0051 C K.O.B. Choceň 71:02 + 17:32 6086
15. Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 73:26 + 19:56 5727
16. Matoušová Kateřina VRL9955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:54 + 20:24 5657
17. Vandělíková Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 75:01 + 21:31 5490
18. Barnetová Veronika ZAM9951 C OB T.J. Sokol Žamberk 76:22 + 22:52 5288
19. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:49 + 26:19 4772
20. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 81:19 + 27:49 4548
21. Procházková Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 81:32 + 28:02 4516
22. Holohlavská Ema JIL0652 B OK Jilemnice 81:43 + 28:13 4488
23. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 83:11 + 29:41 4269
24. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 84:58 + 31:28 4002
25. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 86:12 + 32:42 3818
26. Pušová Bára STH0357 C SK Studenec 87:30 + 34:00 3623
27. Vrábelová Hana PHK0454 B OK 99 Hradec Králové 89:10 + 35:40 3374
28. Doudová Alžběta PHK0554 C OK 99 Hradec Králové 92:00 + 38:30 2950
29. Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 118:53 + 65:23 0

D21D 5.76 km, 40 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2345

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Výchová Veronika SRK0557 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:18 2585
2. Strachotová Pavlína JJN9350 C Team Jizerky 61:10 + 8:52 2228
3. Ďoubalíková Anna CHT9651 C OOB SK Chrast 61:16 + 8:58 2224
4. Hladíková Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 62:10 + 9:52 2187
5. Langrová Anna SHK9753 C OK Slavia Hradec Králové 63:29 + 11:11 2134
6. Kamenická Karolína PHK9155 C OK 99 Hradec Králové 68:47 + 16:29 1921
7. Nymsová Marie TYN8651 C OOB SK Týniště nad Orlicí 72:25 + 20:07 1775
8. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 73:34 + 21:16 1728
9. Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:00 + 28:42 1429
10. Loukotová Adéla HOR0150 C TJ Jiskra Hořice 93:07 + 40:49 941
11. Lipovská Markéta SRK9851 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 104:38 + 52:20 477

D35C 6.83 km, 50 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 56:05
2. Nimshausová Hana CHC8151 C K.O.B. Choceň 57:02 + 0:57
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:15 + 3:10
4. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 59:17 + 3:12
5. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:25 + 3:20
6. Vrbatová Petra VRL8552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:30 + 4:25
7. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 60:58 + 4:53
8. Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 61:25 + 5:20
9. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 62:50 + 6:45
10. Palasová Petra SJC8658 C Sportcentrum Jičín 63:51 + 7:46
11. Renská Lenka SNA8053 C TJ START Náchod 66:51 + 10:46
12. Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 67:56 + 11:51
13. Sršňová Kateřina VAM8150 C OB Vamberk 72:27 + 16:22
14. Hrušová Dagmar PHK8050 C OK 99 Hradec Králové 73:13 + 17:08
15. Špačková Michaela JIL8452 C OK Jilemnice 85:04 + 28:59
Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř DISK
Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Hepnerová Martina PHK8150 C OK 99 Hradec Králové DISK

D35D 5.10 km, 40 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 44:44
2. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 46:42 + 1:58
3. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 49:07 + 4:23
4. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 50:39 + 5:55
5. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 51:22 + 6:38
6. Kodytková Iva VAM7751 C OB Vamberk 51:42 + 6:58
7. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 52:15 + 7:31
8. Vejrová Iva STH8852 C SK Studenec 52:20 + 7:36
9. Jiroutová Eva SNA8051 C TJ START Náchod 52:36 + 7:52
10. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 53:34 + 8:50
11. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:44 + 11:00
12. Slavíková Jana SHK7352 C OK Slavia Hradec Králové 58:15 + 13:31
13. Říhová Kateřina LPU8060 C OK Lokomotiva Pardubice 60:31 + 15:47
14. Lišková Kateřina PHK8151 C OK 99 Hradec Králové 60:33 + 15:49
15. Culková Dita SHK8151 C OK Slavia Hradec Králové 62:03 + 17:19
16. Bohdanecká Barbora SHK7950 C OK Slavia Hradec Králové 62:48 + 18:04
17. Holingerová Eva CHC8052 C K.O.B. Choceň 63:01 + 18:17
18. Hakenová Dana STH8251 C SK Studenec 63:27 + 18:43
19. Kučerová Petra SJC7950 C Sportcentrum Jičín 63:58 + 19:14
20. Knedlíková Zuzana SNA8052 C TJ START Náchod 64:48 + 20:04
21. Brožová Jana LTU8250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:51 + 20:07
22. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 65:09 + 20:25
23. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk 65:16 + 20:32
24. Dousková Jiřina 160002 Čeřovka Jičín 67:05 + 22:21
25. Nováková Jana STH8352 C SK Studenec 67:53 + 23:09
26. Šumpíková Kateřina SHK8154 C OK Slavia Hradec Králové 69:56 + 25:12
27. Makovská Lenka HJL8650 C Sokol Horní Jelení 72:35 + 27:51
28. Pozdílková Alena PHK8053 C OK 99 Hradec Králové 72:55 + 28:11
29. Jindrová Klára PDY8051 C Běhej Poděbrady 77:35 + 32:51
30. Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:55 + 41:11
Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

D45C 5.67 km, 50 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 46:38
2. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 47:53 + 1:15
3. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 49:24 + 2:46
4. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 50:27 + 3:49
5. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 51:38 + 5:00
6. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:53 + 5:15
7. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:05 + 5:27
8. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 52:29 + 5:51
9. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:48 + 6:10
10. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 52:55 + 6:17
11. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 53:06 + 6:28
12. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 54:23 + 7:45
13. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 54:31 + 7:53
14. Ďoubalíková Veronika CHT7351 C OOB SK Chrast 56:01 + 9:23
15. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 56:08 + 9:30
16. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 56:54 + 10:16
17. Kolaříková Marie SOB7850 C SOBSA 57:45 + 11:07
18. Macháčková Markéta XHK7650 C MTBO Hradec Králové 58:06 + 11:28
19. Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 58:41 + 12:03
20. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 60:01 + 13:23
21. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 61:44 + 15:06
22. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:07 + 16:29
23. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 63:48 + 17:10
24. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 64:17 + 17:39
25. Houžvičková Kateřina SHK7951 C OK Slavia Hradec Králové 68:26 + 21:48
26. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 68:44 + 22:06
27. Jakubská Naděžda SHK7652 C OK Slavia Hradec Králové 69:40 + 23:02
28. Bolehovská Iva LTU7552 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:42 + 26:04
29. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 84:22 + 37:44
30. Šlesingerová Jitka KUO7851 C KOB Ústí nad Orlicí 87:09 + 40:31
Podlešáková Markéta PHK7851 C OK 99 Hradec Králové DISK
Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

D45D 3.94 km, 35 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:56
2. Mudruňková Romana VAM7752 C OB Vamberk 39:53 + 0:57
3. Mrázková Jana DKP7857 C Oddíl OB Kotlářka 41:01 + 2:05
4. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 41:02 + 2:06
5. Sedláková Hana SRK7850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:49 + 2:53
6. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:35 + 4:39
7. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 43:58 + 5:02
8. Saifrtová Jana HOR7551 C TJ Jiskra Hořice 44:28 + 5:32
9. Lukešová Klára SHK7850 C OK Slavia Hradec Králové 44:48 + 5:52
10. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 45:07 + 6:11
11. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:25 + 6:29
12. Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice 46:17 + 7:21
13. Sadílková Michaela LTU7650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:08 + 8:12
13. Čiháková Olga HOR7651 C TJ Jiskra Hořice 47:08 + 8:12
15. Kutáčová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 49:23 + 10:27
16. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:40 + 10:44
17. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 50:13 + 11:17
18. Fialová Radmila SHK7653 C OK Slavia Hradec Králové 51:13 + 12:17
19. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 51:42 + 12:46
20. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:10 + 13:14
21. Havelková Eva 54:15 + 15:19
22. Korbelová Petra PHK7652 C OK 99 Hradec Králové 56:38 + 17:42
23. Horáčková Helena 190001 Horac 56:46 + 17:50
24. Boháčová Alena KUN7450 C OB Kunvald 59:03 + 20:07
25. Rückerová Věra HOR7450 C TJ Jiskra Hořice 60:24 + 21:28
26. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 61:27 + 22:31
27. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:09 + 24:13
28. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 65:22 + 26:26
29. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:03 + 27:07
30. Vrábelová Petra PHK7755 C OK 99 Hradec Králové 66:44 + 27:48
31. Procingerová Inka VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:25 + 44:29
32. Vrabcová Lucie 240001 PHK edu 86:59 + 48:03
33. Valdmanová Zuzana 91:27 + 52:31

D55C 4.17 km, 35 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 41:41
2. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 43:54 + 2:13
3. Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 44:18 + 2:37
4. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:09 + 3:28
5. Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 46:35 + 4:54
6. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:56 + 5:15
7. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 47:39 + 5:58
8. Bartoňová Iva SHK6151 C OK Slavia Hradec Králové 47:56 + 6:15
9. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 48:43 + 7:02
10. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 53:46 + 12:05
11. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 54:26 + 12:45
12. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:27 + 14:46
13. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:37 + 23:56
14. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 65:46 + 24:05
15. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 68:37 + 26:56
16. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 69:28 + 27:47
17. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 72:24 + 30:43

D55D 2.82 km, 15 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 32:31
2. Šabatová Jana PHK6853 C OK 99 Hradec Králové 35:14 + 2:43
3. Francová Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 35:27 + 2:56
4. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 36:03 + 3:32
5. Zelenková Lenka 30001 Zelenkovi 40:13 + 7:42
6. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 44:43 + 12:12
7. Doležalová Ivana TYN6451 C OOB SK Týniště nad Orlicí 46:35 + 14:04
8. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 50:58 + 18:27
9. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 52:21 + 19:50
10. Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk 58:45 + 26:14
11. Remešová Alena SRK6150 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:46 + 28:15
12. Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 65:10 + 32:39
MS Baše Martin PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 160:30 + 127:59
Hausvaterová Marcela SHK6152 C OK Slavia Hradec Králové DISK

D65C 3.65 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 43:24
2. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 46:26 + 3:02
3. Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 47:59 + 4:35
4. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 48:28 + 5:04
5. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:56 + 5:32
6. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 49:39 + 6:15
7. Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 49:41 + 6:17
8. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 50:54 + 7:30
9. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 55:23 + 11:59
10. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 55:56 + 12:32
11. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 63:12 + 19:48
12. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 64:36 + 21:12
13. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 66:35 + 23:11
14. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:48 + 37:24
15. Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 92:29 + 49:05
16. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 99:02 + 55:38
Hepnerová Dagmar SHK5451 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové DISK
Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha DISK

D70C 3.29 km, 30 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 51:43
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 53:01 + 1:18
3. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 56:00 + 4:17
4. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 59:44 + 8:01

H10N 2.34 km, 15 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jindra Cyril HOR1301 C TJ Jiskra Hořice 13:11
2. Šedivý Marek PGP1400 C SK Praga 14:20 + 1:09
3. Koudela Adam HJL1402 C Sokol Horní Jelení 15:33 + 2:22
4. Komárek Josef CHC1501 C K.O.B. Choceň 17:24 + 4:13
5. Kříž Prokop LPU1602 C OK Lokomotiva Pardubice 18:47 + 5:36
6. Čapek Samuel PHK1600 C OK 99 Hradec Králové 20:48 + 7:37
7. Sokolář Vojtěch SNA1601 C TJ START Náchod 22:54 + 9:43
8. Pýcha Jan LPU1604 C OK Lokomotiva Pardubice 23:05 + 9:54
9. Leštínský Vojtěch VRL1616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:33 + 11:22
10. Klícha Kryštof SRK1602 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:32 + 13:21
11. Zahradník Eduard SJC1504 Sportcentrum Jičín 27:48 + 14:37
12. Haken Václav STH1601 C SK Studenec 28:38 + 15:27
13. Gregor Matyáš DOB1501 C KOB Dobruška 30:59 + 17:48
14. Drhlík Antonín SRK1601 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:51 + 19:40
15. Novák Karel STH1402 C SK Studenec 33:39 + 20:28
16. Tejnora František SHK1503 C OK Slavia Hradec Králové 35:27 + 22:16
Parma Ondřej SRK1502 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

H10C 2.04 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepner Martin PHK1501 C OK 99 Hradec Králové 13:23
2. Šafář Jan CET1402 C TJ Loko Česká Třebová 14:56 + 1:33
3. Jirout Filip LPU1403 C OK Lokomotiva Pardubice 15:03 + 1:40
4. Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 16:00 + 2:37
5. Matras Štěpán CHT1402 C OOB SK Chrast 16:19 + 2:56
6. Vítek Michal PHK1402 C OK 99 Hradec Králové 16:53 + 3:30
7. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 17:04 + 3:41
8. Pauer Libor SRK1402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:38 + 4:15
9. Lučan Jakub LPU1401 C OK Lokomotiva Pardubice 17:43 + 4:20
9. Odvody Vilém LPU1502 C OK Lokomotiva Pardubice 17:43 + 4:20
11. Zvěřina Radim LPU1501 C OK Lokomotiva Pardubice 17:57 + 4:34
12. Janovec Karel SRK1404 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:31 + 5:08
13. Novotný Matouš PHK1515 C OK 99 Hradec Králové 18:33 + 5:10
14. Jakubec Jan SJC1503 C Sportcentrum Jičín 19:24 + 6:01
15. Tihon Jan PHK1505 C OK 99 Hradec Králové 19:47 + 6:24
16. Hrdinka Antonín SHK1401 C OK Slavia Hradec Králové 19:48 + 6:25
17. Teplý Lukáš VRL1401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:43 + 8:20
18. Wohanka Metoděj VRL1601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:17 + 8:54
19. Hauschwitz Radim JIL1503 C OK Jilemnice 23:38 + 10:15
20. Kosina Vít CHT1403 C OOB SK Chrast 24:01 + 10:38
21. Brož Martin PHK1400 C OK 99 Hradec Králové 24:18 + 10:55
22. Vrábel Ondřej PHK1500 C OK 99 Hradec Králové 24:30 + 11:07
23. Marek Lukáš LPU1407 C OK Lokomotiva Pardubice 29:04 + 15:41
24. Makovský Jonáš HJL1400 C Sokol Horní Jelení 29:42 + 16:19
25. Jiřišta Vladimír JIL1502 C OK Jilemnice 29:43 + 16:20
26. Drápal Štěpán STH1501 C SK Studenec 30:39 + 17:16
27. Kučera Šimon LPU1406 C OK Lokomotiva Pardubice 36:35 + 23:12
28. Votoček Martin JIL1504 C OK Jilemnice 40:28 + 27:05
29. Zollmann Filip HOR1600 C TJ Jiskra Hořice 42:51 + 29:28
Klícha Jindřich SRK1406 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

H12C 3.59 km, 30 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Jakub SHK1202 B OK Slavia Hradec Králové 25:09
2. Vrbata Alan VRL1203 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:00 + 1:51
3. Vošvrda Václav SJC1203 B Sportcentrum Jičín 27:42 + 2:33
4. Wohanka Antonín VRL1201 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:10 + 4:01
5. Pýcha František LPU1305 C OK Lokomotiva Pardubice 29:31 + 4:22
6. Udržal Lukáš LPU1303 C OK Lokomotiva Pardubice 30:32 + 5:23
7. Kopecký Šimon JIL1302 C OK Jilemnice 30:37 + 5:28
8. Votroubek Jan SRK1206 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:52 + 7:43
9. Hrdinka Josef SHK1205 B OK Slavia Hradec Králové 33:18 + 8:09
10. Pompach Tobiáš PHK1201 B OK 99 Hradec Králové 34:16 + 9:07
11. Komárek Jakub SHK1209 C OK Slavia Hradec Králové 34:45 + 9:36
12. Jirout Jáchym SNA1201 C TJ START Náchod 34:47 + 9:38
13. Klabzuba Jan SRK1207 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:31 + 10:22
14. Šimek Jan CHC1301 C K.O.B. Choceň 35:39 + 10:30
15. Teplý Martin VRL1202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:44 + 11:35
16. Vlk Vojtěch SRK1202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:39 + 13:30
17. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 39:45 + 14:36
18. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 40:28 + 15:19
19. Zollmann David HOR1200 C TJ Jiskra Hořice 41:38 + 16:29
20. Valdman Hynek JIL1303 C OK Jilemnice 42:13 + 17:04
21. Mrázek Václav DKP1202 C Oddíl OB Kotlářka 42:51 + 17:42
22. Holata Vojtěch PDY1303 B Běhej Poděbrady 43:08 + 17:59
23. Sedlák Antonín VRL1304 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:19 + 18:10
24. Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 44:09 + 19:00
25. Wohanka Jakub VRL1301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:24 + 22:15
26. Štučka Štěpán VRL1303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:35 + 22:26
27. Sýkora Jan SRK1204 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:53 + 27:44
28. Kostečka Antonín JIL1304 C OK Jilemnice 53:56 + 28:47
29. Kakos Martin LPU1304 C OK Lokomotiva Pardubice 54:44 + 29:35
30. Toman Jonáš VRL1305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:56 + 29:47
31. Kolařík Jiří SOB1300 C SOBSA 57:08 + 31:59
32. Kubíček Jonáš JIL1301 C OK Jilemnice 61:16 + 36:07
33. Volák Jiří PHK1204 C OK 99 Hradec Králové 64:21 + 39:12
Kutnar Vladimír VRL1307 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

H12D 2.36 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kokaisl Filip LPU1210 C OK Lokomotiva Pardubice 20:54
2. Culek Tibor SHK1307 C OK Slavia Hradec Králové 21:15 + 0:21
3. Šimák Marek SHK1208 C OK Slavia Hradec Králové 23:50 + 2:56
4. Červinka Dominik HJL1202 C Sokol Horní Jelení 28:21 + 7:27
5. Samek Viktor LPU1307 C OK Lokomotiva Pardubice 29:10 + 8:16
6. Dvořák Vít ZAM1301 C OB T.J. Sokol Žamberk 29:11 + 8:17
7. Balcar Štěpán 300001 Balcar 29:13 + 8:19
8. Zářecký Štěpán ZAM1204 C OB T.J. Sokol Žamberk 31:28 + 10:34
9. Vágner Matouš LPU1214 C OK Lokomotiva Pardubice 31:47 + 10:53
10. Balcar Denis ZAM1201 C OB T.J. Sokol Žamberk 33:09 + 12:15
11. Tauchman Matěj STH1304 C SK Studenec 33:48 + 12:54
12. Hanč Jan VRL1306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:56 + 15:02
13. Stránský Filip SHK1302 C OK Slavia Hradec Králové 37:03 + 16:09
14. Novák František STH1303 C SK Studenec 39:43 + 18:49
15. Ophoff Alex STH1204 C SK Studenec 40:52 + 19:58
16. Satur Jakub VRL1204 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:36 + 20:42
17. Nymsa Matyáš TYN1300 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:03 + 22:09
18. Plůcha Petr STH1203 C SK Studenec 78:50 + 57:56
19. Vohradský Dominik LPU1309 C OK Lokomotiva Pardubice 83:28 + 62:34
Jelínek David LPU1213 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Potštejnský Vít SRK1306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

H14C 5.49 km, 50 m, 26 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadaně Matěj LPU1001 B OK Lokomotiva Pardubice 36:21
2. Kárník Štěpán LPU1002 B OK Lokomotiva Pardubice 37:16 + 0:55
3. Lučan Ondřej LPU1101 B OK Lokomotiva Pardubice 38:15 + 1:54
4. Leško Michal SHK1002 B OK Slavia Hradec Králové 39:19 + 2:58
5. Pouchlý Matěj SHK1009 B OK Slavia Hradec Králové 40:05 + 3:44
6. Novotný Kryštof PHK1002 B OK 99 Hradec Králové 41:10 + 4:49
7. Jirout Vilém LPU1012 B OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 5:31
8. Kunart Lukáš PHK1010 B OK 99 Hradec Králové 44:17 + 7:56
9. Lukeš Josef SHK1005 B OK Slavia Hradec Králové 44:24 + 8:03
10. Šumpík Filip SHK1109 B OK Slavia Hradec Králové 45:07 + 8:46
11. Saifrt Matěj HOR1000 C TJ Jiskra Hořice 45:13 + 8:52
12. Macek Dan LPU1104 B OK Lokomotiva Pardubice 46:27 + 10:06
13. Novák Vojtěch VRL1003 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:00 + 10:39
14. Juška Vojtěch LPU1003 B OK Lokomotiva Pardubice 47:02 + 10:41
15. Kozel Lukáš LPU1010 C OK Lokomotiva Pardubice 47:09 + 10:48
16. Posolda Lukáš SJC1100 B Sportcentrum Jičín 47:41 + 11:20
17. Vejvoda Martin SJC1102 C Sportcentrum Jičín 49:22 + 13:01
18. Šafář Jakub CET1103 B TJ Loko Česká Třebová 49:50 + 13:29
19. Fiala Matyáš SHK1102 B OK Slavia Hradec Králové 51:08 + 14:47
20. Chrtek Jan PHK1100 B OK 99 Hradec Králové 54:16 + 17:55
21. Šíma Antonín SRK1001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:21 + 18:00
22. Polák Vlastimil VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:58 + 18:37
23. Slavík František SHK1110 B OK Slavia Hradec Králové 55:30 + 19:09
24. Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 61:48 + 25:27
25. Šatínský Jan SHK1103 C OK Slavia Hradec Králové 62:01 + 25:40
26. Košťál Antonín SHK1004 C OK Slavia Hradec Králové 62:29 + 26:08
27. Retka Jakub LTU1000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:05 + 30:44
28. Hanslík Jaroslav SHK1107 C OK Slavia Hradec Králové 68:12 + 31:51
29. Bednář Filip LPU1011 C OK Lokomotiva Pardubice 71:05 + 34:44
30. Mokrý Tadeáš HJL1100 C Sokol Horní Jelení 72:13 + 35:52
31. Andrle Tomáš SHK1111 C OK Slavia Hradec Králové 72:26 + 36:05
32. Domin Ondřej LPU1103 C OK Lokomotiva Pardubice 78:16 + 41:55
Pavelec Daniel NPA1101 B SK LOB Nová Paka DISK
Bohdanecký František SHK1104 B OK Slavia Hradec Králové DISK
Řehák Jan SJC1103 C Sportcentrum Jičín DISK
Vaněk Ondřej LPU1014 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

H14D 3.80 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brož Jiří LTU1101 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:35
2. Jindra Antonín HOR0903 C TJ Jiskra Hořice 31:13 + 0:38
3. Šabatka Filip LPU1107 C OK Lokomotiva Pardubice 33:13 + 2:38
4. Stejskal Petr ZAM1103 C OB T.J. Sokol Žamberk 34:29 + 3:54
5. Ločárek Daniel LPU1111 C OK Lokomotiva Pardubice 36:48 + 6:13
6. Hauschwitz Roman JIL1102 C OK Jilemnice 37:55 + 7:20
7. Munzar Tomáš PDY1003 C Běhej Poděbrady 38:18 + 7:43
8. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 40:12 + 9:37
9. Urbanec Patrik STH1101 C SK Studenec 40:55 + 10:20
10. Jičínský Antonín SRK1101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:10 + 10:35
11. Adamů Matěj LPU0912 C OK Lokomotiva Pardubice 41:20 + 10:45
12. Luňáček Filip SHK1118 C OK Slavia Hradec Králové 41:50 + 11:15
13. Špinar František VRL1005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:01 + 18:26
14. Jindra Jáchym PDY1105 C Běhej Poděbrady 51:14 + 20:39
15. Klůz Jiří LTU1103 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:15 + 23:40
16. Červený Matyáš LPU1110 C OK Lokomotiva Pardubice 54:16 + 23:41
17. Jiřík Marek STH1108 C SK Studenec 54:50 + 24:15
18. Potštejnský Vojtěch SRK1102 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:17 + 25:42

H16C 6.82 km, 50 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 A OK 99 Hradec Králové 39:44
2. Rémiš Štěpán SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové 43:50 + 4:06
3. Sochor Jakub PHK0906 A OK 99 Hradec Králové 44:24 + 4:40
4. Matoušek Alex CHC0902 B K.O.B. Choceň 47:34 + 7:50
5. Šlambora Kryštof SHK0806 B OK Slavia Hradec Králové 47:47 + 8:03
6. Kroupa Matyáš LPU0902 B OK Lokomotiva Pardubice 48:24 + 8:40
7. Gottstein Matouš JIL0901 B OK Jilemnice 49:58 + 10:14
8. Čihák Jakub HOR0901 A TJ Jiskra Hořice 50:21 + 10:37
9. Jakubský David PHK0905 B OK 99 Hradec Králové 50:49 + 11:05
10. Brož Jindřich LTU0903 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:51 + 11:07
11. Kvášovský Filip LTU0902 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:17 + 12:33
12. Lučan Matěj LPU0903 B OK Lokomotiva Pardubice 56:27 + 16:43
13. Maloch David LPU0905 B OK Lokomotiva Pardubice 56:44 + 17:00
14. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 57:33 + 17:49
15. Kyrylyshyn Ihor SHK0910 B OK Slavia Hradec Králové 57:48 + 18:04
16. Škorpil Marek HOR0900 A TJ Jiskra Hořice 59:24 + 19:40
17. Držka Filip LPU0901 B OK Lokomotiva Pardubice 59:25 + 19:41
18. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 60:08 + 20:24
19. Jedlinský Martin VAM0800 C OB Vamberk 61:27 + 21:43
20. Čapek Karel LTU0801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:31 + 23:47
21. Renský Matěj SNA0903 C TJ START Náchod 64:28 + 24:44
22. Zástava Marek SHK0908 C OK Slavia Hradec Králové 65:29 + 25:45
23. Erben Hynek VRL0801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:35 + 27:51
24. Stejskal Pavel ZAM0903 C OB T.J. Sokol Žamberk 68:26 + 28:42
25. Červinka Vojtěch VRL0903 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:50 + 31:06
26. Lasík Martin LTU0803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:14 + 32:30
27. Vít Petr KOR0805 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 108:37 + 68:53

H18C 8.20 km, 60 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borovec Šimon CHC0701 B K.O.B. Choceň 71:55
Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové DISK

H21C 11.71 km, 90 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8212

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 55:35 8754
2. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 61:17 + 5:42 7968
3. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 61:41 + 6:06 7913
4. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 65:19 + 9:44 7412
5. Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 66:43 + 11:08 7218
6. Dutkowski Mikolaj CHC9201 C K.O.B. Choceň 67:47 + 12:12 7071
7. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 68:12 + 12:37 7014
8. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 70:23 + 14:48 6712
9. Tichý Radomír SHK0000 C OK Slavia Hradec Králové 71:51 + 16:16 6510
10. Dvořáček Radek VAM9401 C OB Vamberk 72:09 + 16:34 6469
11. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 73:53 + 18:18 6230
12. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 74:25 + 18:50 6156
13. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 74:55 + 19:20 6087
14. Podolský Petr SHK0507 A OK Slavia Hradec Králové 76:29 + 20:54 5871
15. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 76:56 + 21:21 5809
16. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 77:58 + 22:23 5666
17. Nimshaus Viktor CHC0502 B K.O.B. Choceň 79:24 + 23:49 5468
18. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 81:36 + 26:01 5165
19. Mühlbach Aleš STH0104 C SK Studenec 81:37 + 26:02 5163
20. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 83:40 + 28:05 4880
21. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 84:21 + 28:46 4785
22. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:23 + 29:48 4643
23. Balcar Jiří SNA0301 C TJ START Náchod 86:18 + 30:43 4516
24. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 87:52 + 32:17 4300
25. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:43 + 35:08 3907
26. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:56 + 37:21 3601
27. Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlicí 95:09 + 39:34 3295
28. Moravec Jan ZAM0205 C OB T.J. Sokol Žamberk 95:27 + 39:52 3254
29. Mlateček Jiří TYN9501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 97:23 + 41:48 2987
30. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 107:21 + 51:46 1612
31. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 109:14 + 53:39 1352
32. Houžvička Filip SHK0504 B OK Slavia Hradec Králové 111:47 + 56:12 1000
33. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 139:20 + 83:45 0
Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0

H21D 6.71 km, 50 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1730

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Heczko Stanislav STH0107 C SK Studenec 54:02 1818
2. Bejr Zdeněk NPA8401 C SK LOB Nová Paka 55:00 + 0:58 1789
3. Rak Tomáš SHK0400 C OK Slavia Hradec Králové 61:49 + 7:47 1582
4. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 63:06 + 9:04 1543
5. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:35 + 9:33 1528
6. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 70:47 + 16:45 1309
7. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 75:22 + 21:20 1170
Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové DISK 0

H35C 8.20 km, 60 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 51:42
2. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 52:14 + 0:32
3. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 54:41 + 2:59
4. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:50 + 4:08
5. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:02 + 4:20
6. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:39 + 4:57
7. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 56:49 + 5:07
8. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:47 + 6:05
9. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 59:07 + 7:25
10. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 61:24 + 9:42
11. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 61:34 + 9:52
12. Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 61:35 + 9:53
13. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 63:31 + 11:49
14. Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 64:27 + 12:45
15. Bláha Jan HJL8200 C Sokol Horní Jelení 64:44 + 13:02
16. Korbel Michal PHK7703 C OK 99 Hradec Králové 66:09 + 14:27
17. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 66:21 + 14:39
18. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 68:42 + 17:00
19. Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 76:16 + 24:34
20. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:04 + 26:22
21. Brož Michal LTU8000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:35 + 27:53
22. Bolech Filip CHT8603 C OOB SK Chrast 82:06 + 30:24
23. Škoda Jáchym LTU8700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:14 + 34:32
24. Kummer Lukáš PHK7805 C OK 99 Hradec Králové 99:29 + 47:47

H35D 5.76 km, 40 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:23
2. Haken Adam STH8102 C SK Studenec 50:43 + 3:20
3. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 51:10 + 3:47
4. Jirčák Ondřej SRK8805 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:13 + 3:50
5. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 51:53 + 4:30
6. Kremzar Petr 90002 OŘJ Vamberk 51:55 + 4:32
7. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 51:59 + 4:36
8. Tauchman Vít STH8103 C SK Studenec 53:09 + 5:46
9. Hamerský David 90001 OŘJ Vamberk 53:16 + 5:53
10. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 54:03 + 6:40
11. Balek Jan SNA8301 C TJ START Náchod 54:13 + 6:50
12. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:28 + 8:05
13. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 56:04 + 8:41
14. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 56:11 + 8:48
15. Zahradník Jakub SJC8604 C Sportcentrum Jičín 56:45 + 9:22
16. Nachtigall Petr LPU8210 C OK Lokomotiva Pardubice 62:46 + 15:23
17. Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 71:13 + 23:50
18. Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:54 + 28:31
19. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 78:50 + 31:27
Kronika Miroslav PEN7100 C OK RECO Sport DISK

H45C 7.40 km, 50 m, 26 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 46:03
2. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 47:11 + 1:08
3. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 49:23 + 3:20
4. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:35 + 3:32
5. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 50:44 + 4:41
6. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 54:56 + 8:53
7. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 56:19 + 10:16
8. Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 56:33 + 10:30
9. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 56:49 + 10:46
10. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 56:53 + 10:50
11. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 57:15 + 11:12
12. Leštínský Tomáš OAV7801 C Orienteering Adventure 57:43 + 11:40
13. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 58:02 + 11:59
14. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 58:14 + 12:11
15. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 59:55 + 13:52
16. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 60:49 + 14:46
17. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 61:47 + 15:44
18. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 61:59 + 15:56
19. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 62:03 + 16:00
20. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 62:20 + 16:17
21. Czagan Jan LPU7106 C OK Lokomotiva Pardubice 62:34 + 16:31
22. Karkoš Petr 250001 Jantaři II 62:45 + 16:42
23. Saifrt Tomáš HOR7600 C TJ Jiskra Hořice 63:02 + 16:59
24. Vrbata Alan VRL7802 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:03 + 17:00
25. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 63:34 + 17:31
26. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 64:03 + 18:00
27. Erbert Ladislav PEN7700 C OK RECO Sport 64:04 + 18:01
28. Macháček Jiří XHK7601 C MTBO Hradec Králové 65:51 + 19:48
29. Šafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 66:22 + 20:19
30. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:52 + 21:49
31. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 69:47 + 23:44
32. Matoušek Josef PHK7900 C OK 99 Hradec Králové 70:08 + 24:05
33. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:50 + 24:47
34. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 72:11 + 26:08
35. Kušička Josef HJL7600 C Sokol Horní Jelení 72:53 + 26:50
36. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:08 + 27:05
37. Budík MIlan 250004 Jantaři II 73:23 + 27:20
38. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 74:07 + 28:04
39. Holinger Jiří CHC7707 C K.O.B. Choceň 75:10 + 29:07
40. Borovec Alexandr CHC7606 C K.O.B. Choceň 76:32 + 30:29
41. Volák Pavel SNA7002 C TJ START Náchod 76:41 + 30:38
42. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 78:12 + 32:09
43. Hruša Petr PHK7806 C OK 99 Hradec Králové 78:34 + 32:31
44. Falta Radim KUO7802 C KOB Ústí nad Orlicí 86:34 + 40:31
45. Šafr Jiří CHC7706 C K.O.B. Choceň 86:54 + 40:51
46. Budík Radek 250002 Jantaři II 100:05 + 54:02
Kunart Tomáš PHK7205 C OK 99 Hradec Králové DISK

H45D 6.01 km, 40 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 49:20
2. Jindra Vladimír HOR7500 C TJ Jiskra Hořice 52:20 + 3:00
3. Pouchlý Jan SHK7700 C OK Slavia Hradec Králové 52:22 + 3:02
4. Horáček Josef LPU7509 C OK Lokomotiva Pardubice 54:40 + 5:20
5. Mikyska Alan VAM7149 C OB Vamberk 54:57 + 5:37
6. Kubík Ondřej LPU7404 C OK Lokomotiva Pardubice 56:07 + 6:47
7. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 56:16 + 6:56
8. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:33 + 7:13
9. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:34 + 7:14
10. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 58:42 + 9:22
11. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 59:00 + 9:40
12. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 59:40 + 10:20
13. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 59:49 + 10:29
14. Ločárek Pavel LPU7721 C OK Lokomotiva Pardubice 60:26 + 11:06
15. Klíž Michal 120001 ROB 60:47 + 11:27
16. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 61:02 + 11:42
17. Kakos Tomáš LPU7819 C OK Lokomotiva Pardubice 61:26 + 12:06
18. Sedlák Radek SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:37 + 12:17
19. Čapek Karel LTU7803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:28 + 13:08
20. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 63:27 + 14:07
21. Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:37 + 14:17
22. Mokrý Michal HJL7900 C Sokol Horní Jelení 67:12 + 17:52
23. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 67:54 + 18:34
24. Vých Luboš SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:24 + 19:04
25. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 68:37 + 19:17
26. Vacek Jiří CET7701 C TJ Loko Česká Třebová 68:44 + 19:24
27. Šeps Jiří SRK7504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:45 + 21:25
28. Strnad Jiří PHK7105 C OK 99 Hradec Králové 71:48 + 22:28
29. Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 71:52 + 22:32
30. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 73:18 + 23:58
31. Buchar Marcel VRL7408 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:02 + 25:42
32. Šimek Oldřich STH7101 C SK Studenec 79:45 + 30:25
33. Šumpík Michal SHK7400 C OK Slavia Hradec Králové 80:56 + 31:36
34. Valdman Miloš 55137 OK Jilemnice 83:43 + 34:23
35. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 90:14 + 40:54
36. Gottwald Ondřej TYN7800 C OOB SK Týniště nad Orlicí 90:57 + 41:37
37. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 101:36 + 52:16
Macháček Milan CHC7701 C K.O.B. Choceň DISK
Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK

H55C 5.75 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 41:44
2. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 43:07 + 1:23
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 43:59 + 2:15
4. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 45:21 + 3:37
5. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 45:44 + 4:00
6. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:04 + 4:20
7. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 46:51 + 5:07
8. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 47:07 + 5:23
9. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 47:18 + 5:34
10. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 47:37 + 5:53
11. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 49:17 + 7:33
12. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 49:46 + 8:02
13. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 49:52 + 8:08
14. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 50:40 + 8:56
15. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 51:19 + 9:35
16. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:37 + 9:53
17. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 51:48 + 10:04
18. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 53:27 + 11:43
19. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:47 + 12:03
20. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 54:08 + 12:24
21. Košťál Pavel XHK6401 C MTBO Hradec Králové 54:32 + 12:48
22. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 56:21 + 14:37
23. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 59:46 + 18:02
24. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 60:47 + 19:03
25. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 61:37 + 19:53
26. Beseda Pavel PHK6910 C OK 99 Hradec Králové 62:24 + 20:40
27. Mlateček Jiří TYN6701 C OOB SK Týniště nad Orlicí 70:46 + 29:02
28. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 72:27 + 30:43
29. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 76:14 + 34:30
30. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:18 + 37:34
31. Ježek Jiří PHK6201 C OK 99 Hradec Králové 96:24 + 54:40

H55D 4.32 km, 30 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 39:12
2. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 40:32 + 1:20
3. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 42:19 + 3:07
4. Král Martin JIL6101 C OK Jilemnice 44:11 + 4:59
5. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 44:34 + 5:22
6. Klimeš Jiří SNA6101 C TJ START Náchod 46:24 + 7:12
7. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 46:31 + 7:19
8. Ďoubalík Petr CHT6002 C OOB SK Chrast 47:54 + 8:42
9. Vychopeň Tomáš BRU6800 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:01 + 8:49
10. Hanuš Luboš SNA6401 C TJ START Náchod 48:13 + 9:01
11. Vošlajer Robert 40001 Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou 48:27 + 9:15
12. Lux Zdeněk KUN6201 C OB Kunvald 49:08 + 9:56
13. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 50:30 + 11:18
14. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 50:32 + 11:20
15. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 51:21 + 12:09
16. Horák Jan HOR6000 C TJ Jiskra Hořice 52:26 + 13:14
17. Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 52:30 + 13:18
18. Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 52:52 + 13:40
19. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 52:56 + 13:44
20. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 55:19 + 16:07
21. Novák Pavel SNA6901 C TJ START Náchod 57:11 + 17:59
22. Hynek Petr SNA6302 C TJ START Náchod 57:18 + 18:06
23. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 59:35 + 20:23
24. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 59:52 + 20:40
25. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 66:43 + 27:31
MS Bašová Hana KOR8551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:19 + 16:07
Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK

H65C 5.21 km, 40 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 38:07
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 43:55 + 5:48
3. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 44:43 + 6:36
4. Kalibán Pavel SNA5649 C TJ START Náchod 44:50 + 6:43
5. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 45:48 + 7:41
6. Trejtnar Pavel KUN5801 C OB Kunvald 48:51 + 10:44
7. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 49:11 + 11:04
8. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 49:35 + 11:28
9. Číža Petr SHK5902 C OK Slavia Hradec Králové 50:40 + 12:33
9. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 50:40 + 12:33
11. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 51:36 + 13:29
12. Mrštík Václav CHT5001 C OOB SK Chrast 53:25 + 15:18
13. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:45 + 18:38
14. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:50 + 18:43
15. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 57:31 + 19:24
16. Štěpán Pavel PHK5901 C OK 99 Hradec Králové 58:54 + 20:47
17. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 58:55 + 20:48
18. Tupec Jiří VAM5801 C OB Vamberk 58:59 + 20:52
19. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 60:09 + 22:02
20. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 62:03 + 23:56
21. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:49 + 24:42
22. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 63:31 + 25:24
23. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 64:38 + 26:31
24. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 65:54 + 27:47
25. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 73:42 + 35:35
26. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:27 + 45:20

H65D 3.65 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 42:50
2. Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 46:07 + 3:17
3. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:29 + 4:39
4. Doležal Petr TYN5401 C OOB SK Týniště nad Orlicí 50:06 + 7:16
5. Stárek Jiří DOB5001 C KOB Dobruška 52:31 + 9:41
6. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 52:39 + 9:49
7. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 57:05 + 14:15
8. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 60:18 + 17:28
9. Šroler Zdeněk KUN5201 C OB Kunvald 66:25 + 23:35
10. Vlček Josef TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orlicí 74:28 + 31:38
11. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 77:02 + 34:12
Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové DISK

H75C 3.29 km, 30 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:01
2. Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 43:28 + 1:27
3. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 43:49 + 1:48
4. Jirásek Josef LTU4600 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:05 + 3:04
4. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:05 + 3:04
6. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:59 + 8:58
7. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 52:08 + 10:07
8. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 62:18 + 20:17
9. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 74:56 + 32:55
Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

HDR 2.33 km, 15 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zajačik Josef 70001 HJL 13:13
2. Vybíhalová Eliška HJL1451 C Sokol Horní Jelení 15:46 + 2:33
3. Bilek ml. Tomáš 130002 Vojice 15:52 + 2:39
4. Kvapilová Antonie HOR1750 C TJ Jiskra Hořice 16:42 + 3:29
5. Palasová Tina SJC1777 C Sportcentrum Jičín 16:52 + 3:39
6. Pražák Josef SHK1900 C OK Slavia Hradec Králové 16:54 + 3:41
7. Sedlák Jiří VRL1701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:04 + 3:51
8. Klapal Tomáš VAM1600 C OB Vamberk 17:27 + 4:14
9. Cholasta Vilém SHK1602 C OK Slavia Hradec Králové 17:33 + 4:20
10. Potštejnský Jiří SRK1603 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:11 + 4:58
11. Koberová Klára 18:36 + 5:23
12. Dan Votroubek SRK1515 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:00 + 5:47
13. Horáček Josef LPU1601 C OK Lokomotiva Pardubice 19:01 + 5:48
14. Kvapilová Eliška HOR1451 C TJ Jiskra Hořice 19:25 + 6:12
15. Žáková Tonička 19:28 + 6:15
16. Vacek Martin CET1505 C TJ Loko Česká Třebová 19:29 + 6:16
17. Kolařík Jakub SOB1500 C SOBSA 19:30 + 6:17
18. Matějka Vojtěch SNA1701 C TJ START Náchod 19:40 + 6:27
19. Jiran Tomáš XHK1600 MTBO Hradec Králové 19:45 + 6:32
20. Nachtigall Lukáš LPU1705 C OK Lokomotiva Pardubice 20:18 + 7:05
21. Cholasta Marek SHK1403 C OK Slavia Hradec Králové 20:27 + 7:14
22. Nachtigall Marek LPU1704 C OK Lokomotiva Pardubice 20:40 + 7:27
23. Válková Barbora STH1651 C SK Studenec 20:44 + 7:31
24. Stejskalová Eliška 210003 Stejskalovi 20:49 + 7:36
25. Kubíková Aneta 110001 LPU 20:57 + 7:44
26. Milský Antonín SRK1701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:03 + 7:50
27. Kokaislová Aneta LPU1556 C OK Lokomotiva Pardubice 21:05 + 7:52
28. Doudová Marie 21:09 + 7:56
29. Matincová Daniela Sofie VAM1351 C OB Vamberk 21:14 + 8:01
30. Samková Aleksandra 21:46 + 8:33
31. Puš Kryštof STH1801 C SK Studenec 22:13 + 9:00
32. Mádr Mikuláš 70002 HJL 22:23 + 9:10
33. Kubíček Radek PHK1701 C OK 99 Hradec Králové 22:48 + 9:35
34. Hrdinka Václav SHK1701 C OK Slavia Hradec Králové 22:54 + 9:41
35. Novák Tadeáš NPA1701 C SK LOB Nová Paka 23:00 + 9:47
36. Šklíbová Emma PHK1661 C OK 99 Hradec Králové 23:04 + 9:51
37. Prokopcová Magdaléna 23:07 + 9:54
38. Sokolářová Pavlína SNA1951 C TJ START Náchod 23:20 + 10:07
39. Makovský Mikuláš 330001 HJL nereg. 23:23 + 10:10
40. Pilgr Vladimír CET1401 C TJ Loko Česká Třebová 23:24 + 10:11
41. Holcová Zora LPU1853 C OK Lokomotiva Pardubice 24:10 + 10:57
42. Štantejský Václav CET1504 C TJ Loko Česká Třebová 24:46 + 11:33
43. Koberová Adéla 24:54 + 11:41
44. Kroupová Elen LPU1851 C OK Lokomotiva Pardubice 25:39 + 12:26
45. Meloun Václav LPU1703 C OK Lokomotiva Pardubice 25:57 + 12:44
46. Tihonová Ester PHK1855 C OK 99 Hradec Králové 27:20 + 14:07
47. Dmejchal Martin PHK1408 C OK 99 Hradec Králové 27:54 + 14:41
48. Vančura Martin TJN1700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:48 + 16:35
49. Nováková Julie NPA1950 C SK LOB Nová Paka 31:31 + 18:18
50. Dvořáková Lucie CHT1652 C OOB SK Chrast 32:03 + 18:50
51. Bolehovská Jana LTU1451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:48 + 19:35
52. Potchepko Klimplová Emma LPU1751 C OK Lokomotiva Pardubice 34:45 + 21:32
53. Gregor Vilém DOB2100 C KOB Dobruška 35:14 + 22:01
54. Brožová Jolana PHK1751 C OK 99 Hradec Králové 38:43 + 25:30
55. Vojtěch František HOR2000 C TJ Jiskra Hořice 39:29 + 26:16
56. Škoda Matěj LTU1701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:40 + 26:27
57. Trummová Magdalena 42:17 + 29:04
58. Amélie Šestáková 340001 TYN nereg. 44:53 + 31:40
59. Falta Viktor 81:00 + 67:47
60. Šarochová Anna KOR8950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 84:40 + 71:27
Beneš Eda SJC1712 C Sportcentrum Jičín DISK