Used map:
STUDENÁ VODA, 1:10 000, e = 5 m, formát A4, stav 6/2020, mapoval Martin Krejsa, mapový klíč ISOM 2017-2
D10N
2.75 km, 10 m, 6 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:38:00 |
38 |
Klusáčková Johana |
CTB1153 |
2119197 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:41:00 |
41 |
Polednová Helena |
RUZ1250 |
51780 |
C |
TJ Růžená |
15:44:00 |
44 |
Klusáčková Dorota |
CTB1152 |
2120639 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:47:00 |
47 |
Súkupová Anita |
PGP1352 |
2419862 |
C |
SK Praga |
D10
2.01 km, 15 m, 7 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:04:00 |
04 |
Havlíčková Hana |
CHT1153 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
15:07:00 |
07 |
Doleželová Jolana |
STA1151 |
2134328 |
C |
OK Střelka |
15:10:00 |
10 |
Kušičková Lucie |
HJL1251 |
2148069 |
C |
Sokol Horní Jelení |
15:13:00 |
13 |
Komárková Radka |
SJH1151 |
8003655 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:16:00 |
16 |
Korecká Eva |
CHT1054 |
7207853 |
C |
OOB SK Chrast |
15:22:00 |
22 |
Bláhová Klára |
HJL1150 |
2126356 |
C |
Sokol Horní Jelení |
15:25:00 |
25 |
Lubasová Nela |
STA1152 |
8482112 |
C |
OK Střelka |
15:28:00 |
28 |
Kušičková Jolana |
HJL1252 |
2419956 |
C |
Sokol Horní Jelení |
15:31:00 |
31 |
Charouzová Hana |
CHT1152 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
15:34:00 |
34 |
Súkupová Sára |
PGP1151 |
2144052 |
C |
SK Praga |
15:40:00 |
40 |
Pilná Anna |
OSN1151 |
436927 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
15:43:00 |
43 |
Buršíková Eliška |
SJI1450 |
336770 |
C |
OK Jihlava |
15:46:00 |
46 |
Pobudová Marie |
SJH1050 |
443107 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:49:00 |
49 |
Vítková Eva |
CHT1053 |
682379 |
C |
OOB SK Chrast |
D12
2.27 km, 25 m, 8 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:06:00 |
06 |
Honzáková Nelka |
JHB0851 |
7210807 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:09:00 |
09 |
Dvořáčková Eva |
OSN1050 |
53177 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
15:12:00 |
12 |
Nováková Anna Marie |
CTB0951 |
8648583 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:15:00 |
15 |
Kamenická Tereza Ester |
OSN0888 |
8081227 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
15:18:00 |
18 |
Lubasová Aneta |
STA0953 |
8482108 |
C |
OK Střelka |
15:24:00 |
24 |
Slavíková Barbora |
CHT0951 |
2120993 |
C |
OOB SK Chrast |
15:27:00 |
27 |
Nešporová Terezie |
TTR0852 |
49689 |
C |
OOB Třebíč |
15:30:00 |
30 |
Čápová Denisa |
STA0952 |
2134335 |
C |
OK Střelka |
15:33:00 |
33 |
Jelínková Michaela |
CTB0851 |
2121764 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:36:00 |
36 |
Kellerová Alice |
CHT0852 |
2115706 |
B |
OOB SK Chrast |
15:42:00 |
42 |
Plachá Nora |
STA0851 |
8116821 |
C |
OK Střelka |
15:45:00 |
45 |
Charouzová Eliška |
CHT0851 |
2124755 |
B |
OOB SK Chrast |
15:48:00 |
48 |
Krátká Eliška |
SJI0851 |
8109345 |
B |
OK Jihlava |
D14
2.69 km, 30 m, 11 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:34:00 |
34 |
Doležalová Barbora |
CHT0655 |
2115708 |
C |
OOB SK Chrast |
15:37:00 |
37 |
Paulová Barbora |
CTB0753 |
8003665 |
B |
SK OB Chotěboř |
15:40:00 |
40 |
Hofhanzlová Štěpánka |
RUZ0650 |
8116689 |
B |
TJ Růžená |
15:43:00 |
43 |
Wacková Anna |
SJI0653 |
2126386 |
B |
OK Jihlava |
15:46:00 |
46 |
Slavíková Eva |
CHT0652 |
2124751 |
B |
OOB SK Chrast |
15:52:00 |
52 |
Běloušková Kateřina |
CTB0752 |
8003607 |
B |
SK OB Chotěboř |
15:55:00 |
55 |
Oranyová Sylva |
SJI0751 |
2126366 |
B |
OK Jihlava |
15:58:00 |
58 |
Škapová Markéta |
CHT0752 |
2115709 |
B |
OOB SK Chrast |
16:01:00 |
61 |
Janíčková Jolana |
OSN0777 |
8004350 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
16:04:00 |
64 |
Komárková Zbyňka |
SJH0751 |
8014456 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:10:00 |
70 |
Zoulíková Vendula |
CHT0753 |
2120999 |
B |
OOB SK Chrast |
16:13:00 |
73 |
Dvořáčková Jana |
OSN0757 |
53158 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
16:16:00 |
76 |
Doleželová Anna |
PZR0651 |
8033281 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:19:00 |
79 |
Slavíková Tereza |
CHT0656 |
2148245 |
B |
OOB SK Chrast |
16:22:00 |
82 |
Vítková Hana |
SJI0750 |
8226390 |
B |
OK Jihlava |
16:28:00 |
88 |
Benešová Michaela |
SJH0651 |
8670796 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
D16
3.14 km, 40 m, 15 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:54:00 |
54 |
Paulová Pavlína |
CTB0551 |
8003591 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:57:00 |
57 |
Pavlíčková Hana |
KPY0450 |
8226325 |
A |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
16:00:00 |
60 |
Pilná Klára |
OSN0452 |
436958 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
16:03:00 |
63 |
Komárková Jindra |
SJH0453 |
981817 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:06:00 |
66 |
Dvořáková Anežka |
LPU0556 |
2075617 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:12:00 |
72 |
Honzáková Lenka |
JHB0551 |
7210814 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
16:15:00 |
75 |
Čápová Eliška |
STA0451 |
8116807 |
B |
OK Střelka |
16:18:00 |
78 |
Veselá Tereza |
CHT0552 |
7207628 |
C |
OOB SK Chrast |
16:21:00 |
81 |
Novotná Jitka |
SJH0454 |
8663172 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
16:24:00 |
84 |
Plachá Zita |
STA0551 |
8116810 |
B |
OK Střelka |
16:30:00 |
90 |
Kubáková Nela |
SJH0451 |
8414138 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
D18
3.55 km, 55 m, 18 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:21:00 |
21 |
Starková Terezie |
CHT0251 |
9102283 |
C |
OOB SK Chrast |
15:24:00 |
24 |
Jelínková Adéla |
LPU0254 |
8013867 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
15:27:00 |
27 |
Kropáčková Vendula |
CHT0353 |
2148235 |
B |
OOB SK Chrast |
D21C
4.42 km, 90 m, 21 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:41:00 |
41 |
Špirková Anežka |
LPU9051 |
51104 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
15:44:00 |
44 |
Chudíková Barbora |
SJI7850 |
8033211 |
C |
OK Jihlava |
15:47:00 |
47 |
Bořilová Klára |
TBM8964 |
515189 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
15:50:00 |
50 |
Petrová Daniela |
LPU8454 |
8400365 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
15:53:00 |
53 |
Mazalová Monika |
RBK9252 |
8667995 |
C |
SK Radioklub Blansko |
15:59:00 |
59 |
Voborníková Alena |
CTB9451 |
8660906 |
R |
SK OB Chotěboř |
16:02:00 |
62 |
Nováková Eliška |
PDY0150 |
8033215 |
B |
Běhej Poděbrady |
16:05:00 |
65 |
Čechová Lenka |
SVS9050 |
2129212 |
C |
Orientklub Vsetín |
16:08:00 |
68 |
Pangrácová Marie |
0010001 |
8028804 |
|
Český svaz neslyšících sportovců, z.s. |
16:11:00 |
71 |
Rosecká Alena |
PZR5654 |
8655485 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:17:00 |
77 |
Pangrácová Anna |
0010002 |
8518315 |
|
Český svaz neslyšících sportovců, z.s. |
16:20:00 |
80 |
Smutná Pavla |
VAM8651 |
9669 |
C |
OB Vamberk |
16:23:00 |
83 |
Vacková Anna |
SJI9854 |
336765 |
C |
OK Jihlava |
16:26:00 |
86 |
Kotrčová Lenka |
PDY9350 |
2115746 |
C |
Běhej Poděbrady |
D21D
3.04 km, 40 m, 15 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:59:00 |
59 |
Krátká Soňa |
SJI7650 |
2148195 |
C |
OK Jihlava |
16:02:00 |
62 |
Fenclová Tereza |
LPU9752 |
9648 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:05:00 |
65 |
Pařízková Kateřina |
PZR7951 |
2134287 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:08:00 |
68 |
Jelínková Hana |
CTB8152 |
899173 |
C |
SK OB Chotěboř |
D35
3.88 km, 75 m, 19 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:37:00 |
37 |
Polednová Hana |
RUZ8051 |
8654887 |
C |
TJ Růžená |
15:40:00 |
40 |
Pilíková Veronika |
CET8152 |
436953 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
15:43:00 |
43 |
Brychtová Zuzana |
JHB8053 |
2103783 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:46:00 |
46 |
Paulíčková Renata |
SJI8057 |
8660557 |
C |
OK Jihlava |
15:49:00 |
49 |
Běloušková Ilona |
CTB8053 |
436415 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:55:00 |
55 |
Potužníková Eva |
SJH7652 |
2113481 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:58:00 |
58 |
Demlová Jitka |
LPU6955 |
8230369 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:01:00 |
61 |
Kamenická Lenka |
OSN6955 |
8648571 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
16:04:00 |
64 |
Šťastná Lenka |
CTB8351 |
2082926 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:07:00 |
67 |
Korecká Lenka |
CHT8053 |
8033277 |
C |
OOB SK Chrast |
16:13:00 |
73 |
Klusáčková Lenka |
CTB8051 |
232874 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:16:00 |
76 |
Dvořáčková Jana |
OSN7850 |
8226322 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
16:19:00 |
79 |
Paulová Hana |
CTB7851 |
2039078 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:22:00 |
82 |
Gregorová Lenka |
SJH7853 |
2096216 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:25:00 |
85 |
Cipryánová Alena |
BZP7850 |
7207851 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
16:31:00 |
91 |
Hofhanzlová Hana |
RUZ7951 |
2801046 |
C |
TJ Růžená |
16:34:00 |
94 |
Honzáková Jana |
JHB7753 |
7207340 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
16:37:00 |
97 |
Šilerová Eva |
PDY8050 |
8660526 |
C |
Běhej Poděbrady |
16:40:00 |
100 |
Vítková Lenka |
SJI7852 |
8116794 |
C |
OK Jihlava |
16:43:00 |
103 |
Nechanická Daniela |
OSN7557 |
8656600 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
16:49:00 |
109 |
Balcarová Kateřina |
CET8252 |
2060205 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
16:52:00 |
112 |
Komárková Lenka |
SJH7651 |
8662283 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
D45
3.26 km, 50 m, 16 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:42:00 |
42 |
Wurzelová Dana |
OSN6654 |
8006654 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
15:45:00 |
45 |
Nouzová Alena |
SJH7151 |
2113478 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:48:00 |
48 |
Janíčková Jitka |
OSN7356 |
8680294 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
15:51:00 |
51 |
Nechutová Alena |
PZR6969 |
2075659 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:54:00 |
54 |
Hlavová Miroslava |
KON6389 |
8007713 |
C |
KOB Konice |
16:00:00 |
60 |
Voborníková Eva |
CTB6851 |
8003667 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:03:00 |
63 |
Nešporová Marie |
TTR7251 |
52242 |
C |
OOB Třebíč |
16:06:00 |
66 |
Rachůnková Markéta |
SJI7150 |
2102817 |
C |
OK Jihlava |
16:09:00 |
69 |
Hlaváčová Šárka |
TBM7258 |
49656 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:12:00 |
72 |
Suková Renata |
PZR7352 |
53196 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:18:00 |
78 |
Fencíková Vladislava |
JHB6553 |
7204508 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
16:21:00 |
81 |
Benešová Iva |
SJH7051 |
8660392 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:24:00 |
84 |
Poláčková Bohuslava |
PZR7070 |
2052393 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:27:00 |
87 |
Benešová Marika |
KDZ7150 |
2103782 |
C |
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem |
16:30:00 |
90 |
Tichá Jana |
SJH6451 |
51925 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:36:00 |
96 |
Fenclová Markéta |
LPU7155 |
9650 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:39:00 |
99 |
Tloušťová Eva |
SCP6950 |
52114 |
C |
OK Sparta Praha |
16:42:00 |
102 |
Cíchová Pavlína |
TTR7452 |
2092365 |
C |
OOB Třebíč |
D55
3.02 km, 45 m, 15 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:04:00 |
04 |
Syslová Iva |
TTR6151 |
52237 |
C |
OOB Třebíč |
15:07:00 |
07 |
Klapalová Jana |
VAM6451 |
1416361 |
C |
OB Vamberk |
15:10:00 |
10 |
Kábrtová Iva |
PEN6350 |
2113055 |
C |
OK RECO Sport |
15:13:00 |
13 |
Klusáčková Jitka |
TTR6152 |
303944 |
C |
OOB Třebíč |
15:16:00 |
16 |
Veverková Yveta |
VAM6452 |
9678 |
C |
OB Vamberk |
D65
2.86 km, 45 m, 13 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:04:00 |
04 |
Křížová Zdenka |
PZR5051 |
301209 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:07:00 |
07 |
Jelínková Jana |
RUZ5552 |
2099490 |
C |
TJ Růžená |
15:10:00 |
10 |
Podhorská Věra |
SJI5252 |
1000506 |
C |
OK Jihlava |
15:13:00 |
13 |
Beranová Vlasta |
UVP5450 |
7917 |
C |
Slovan Praha |
H10N
2.75 km, 10 m, 6 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:02:00 |
62 |
Branda Zdeněk |
HJL1200 |
2420049 |
C |
Sokol Horní Jelení |
16:05:00 |
65 |
Běloušek Matěj |
CTB1202 |
2113412 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:08:00 |
68 |
Dočkal Prokop |
SJI1201 |
2113497 |
C |
OK Jihlava |
16:11:00 |
71 |
Bláha Štěpán |
HJL1300 |
9103 |
C |
Sokol Horní Jelení |
16:14:00 |
74 |
Nouza Vítek |
SJH1104 |
336789 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:20:00 |
80 |
Červinka Dominik |
HJL1202 |
2420047 |
C |
Sokol Horní Jelení |
16:23:00 |
83 |
Šiler Štěpán |
PDY1101 |
2112725 |
C |
Běhej Poděbrady |
H10
2.32 km, 20 m, 8 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:04:00 |
64 |
Beran Antonín |
SJH1101 |
8014505 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:07:00 |
67 |
Forst Matouš |
PZR1100 |
7210855 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:10:00 |
70 |
Míchal Jakub |
SJH1001 |
2079509 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:13:00 |
73 |
Buršík Matěj |
SJI1002 |
2141936 |
C |
OK Jihlava |
16:16:00 |
76 |
Šťastný Antonín |
CTB1101 |
8003650 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:22:00 |
82 |
Broum Matěj |
PZR1002 |
126 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:25:00 |
85 |
Novák Tobiáš |
CTB1103 |
7260014 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:28:00 |
88 |
Svoboda Jan |
CHT1002 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
H12
2.47 km, 25 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:03:00 |
63 |
Černý Petr |
SJI0905 |
2129213 |
C |
OK Jihlava |
16:06:00 |
66 |
Jelínek Vít |
SJH0804 |
8014566 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:09:00 |
69 |
Klusáček Mikuláš |
CTB0902 |
8003597 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:12:00 |
72 |
Prášil Adam |
SJI0901 |
2088159 |
B |
OK Jihlava |
16:15:00 |
75 |
Blažek Vojtěch |
SJH1003 |
8014562 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:21:00 |
81 |
Hofhanzl Antonín |
RUZ0902 |
8116806 |
B |
TJ Růžená |
16:24:00 |
84 |
Dočkal Matouš |
SJI0900 |
2113416 |
C |
OK Jihlava |
16:27:00 |
87 |
Vítek Vojtěch |
CHT0801 |
682374 |
B |
OOB SK Chrast |
16:30:00 |
90 |
Wierer Antonín |
STA0901 |
2029215 |
C |
OK Střelka |
16:33:00 |
93 |
Venhoda Lukáš |
SJI0801 |
2103300 |
B |
OK Jihlava |
16:39:00 |
99 |
Parkan Tomáš |
SJH0803 |
8663132 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
H14
3.02 km, 45 m, 16 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:29:00 |
29 |
Knap Jakub |
PZR0701 |
8656630 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:32:00 |
32 |
Wierer Jan |
STA0701 |
2116465 |
C |
OK Střelka |
15:35:00 |
35 |
Kocourek Jiří |
CTB0602 |
2118475 |
B |
SK OB Chotěboř |
15:38:00 |
38 |
Hendrych Vít |
SJI0601 |
8109369 |
B |
OK Jihlava |
15:41:00 |
41 |
Novák Matyáš |
CTB0601 |
8226396 |
B |
SK OB Chotěboř |
15:47:00 |
47 |
Srb Vladimír |
SJI0701 |
8667506 |
A |
OK Jihlava |
15:50:00 |
50 |
Škaryd Vojtěch |
CTB0703 |
2039136 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:53:00 |
53 |
Blažek Cyril |
SJH0701 |
8662336 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
15:56:00 |
56 |
Dejnožka Matěj |
CHT0701 |
2111744 |
C |
OOB SK Chrast |
15:59:00 |
59 |
Coufal Petr |
SJI0703 |
2121888 |
C |
OK Jihlava |
16:05:00 |
65 |
Zlesák Matyáš |
CHT0601 |
336786 |
C |
OOB SK Chrast |
16:08:00 |
68 |
Jelínek Jaromír |
CTB0603 |
2081398 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:11:00 |
71 |
Prášil Jakub |
SJI0702 |
2127589 |
B |
OK Jihlava |
16:14:00 |
74 |
Votruba Štěpán |
CHT0702 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
H16
3.78 km, 65 m, 18 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:01:00 |
61 |
Nešpor Jiří |
TTR0502 |
995847 |
C |
OOB Třebíč |
16:04:00 |
64 |
Keller Filip |
CHT0503 |
2115707 |
C |
OOB SK Chrast |
16:07:00 |
67 |
Orany Vojtěch |
SJI0401 |
8116725 |
B |
OK Jihlava |
16:10:00 |
70 |
Pařízek Petr |
PZR0504 |
7210903 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:13:00 |
73 |
Dundáček Karel |
SJH0401 |
8662342 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
16:19:00 |
79 |
Cícha Václav |
TTR0401 |
2092373 |
B |
OOB Třebíč |
16:22:00 |
82 |
Dvořáček Tomáš |
OSN0505 |
2011898 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
16:25:00 |
85 |
Smékal Jan |
SJH0405 |
2113419 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:28:00 |
88 |
Jelínek Filip |
LPU0514 |
8020220 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:31:00 |
91 |
Venhauer Vojtěch |
SJI0505 |
2125372 |
B |
OK Jihlava |
16:37:00 |
97 |
Potužník Viktor |
SJH0504 |
8003611 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
H18
4.08 km, 75 m, 19 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:29:00 |
89 |
Pobuda Vojtěch |
SJH0302 |
8515514 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
16:32:00 |
92 |
Venhoda Matěj |
SJI0301 |
8109370 |
B |
OK Jihlava |
16:35:00 |
95 |
Jelínek Kryštof |
LPU0314 |
8666870 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:38:00 |
98 |
Novotný Tomáš |
TTR0305 |
8003602 |
B |
OOB Třebíč |
16:41:00 |
101 |
Chrást Lukáš |
OSN0301 |
52000 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
16:47:00 |
107 |
Novotný Vojtěch |
TTR0203 |
2115149 |
B |
OOB Třebíč |
16:50:00 |
110 |
Dvořáček Jakub |
OSN0303 |
8648630 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
H21C
5.07 km, 115 m, 25 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:01:00 |
01 |
Komárek Arnošt |
SJH7702 |
8014444 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:04:00 |
04 |
Jirásek Aleš |
LPU7601 |
8100176 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
15:07:00 |
07 |
Kadlec Jan |
SJI8306 |
8028807 |
C |
OK Jihlava |
15:10:00 |
10 |
Čermák Jiří |
CTB9903 |
51138 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:13:00 |
13 |
Kubák Martin ml. |
JHB9902 |
336772 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:19:00 |
19 |
Vítek Jaroslav |
SJI7201 |
8028815 |
C |
OK Jihlava |
15:22:00 |
22 |
Korecký Miroslav |
CHT7901 |
8226364 |
C |
OOB SK Chrast |
15:25:00 |
25 |
Sobotka Petr |
PZR7008 |
53709 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:28:00 |
28 |
Vacek Vojtěch |
SJI9602 |
7200366 |
C |
OK Jihlava |
15:31:00 |
31 |
Cícha Matěj |
TTR0102 |
8109391 |
B |
OOB Třebíč |
15:37:00 |
37 |
Blažek Zdeněk |
SJH7601 |
8003631 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:40:00 |
40 |
Culka Josef |
JHB8607 |
7300171 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:43:00 |
43 |
Hladílek Jan |
PZR8814 |
49824 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:46:00 |
46 |
Janda Martin |
DOB8002 |
8662322 |
C |
KOB Dobruška |
15:49:00 |
49 |
Šťastný Karel |
CTB7901 |
2087711 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:55:00 |
55 |
Kavan Tomáš |
TBM8603 |
8644875 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
15:58:00 |
58 |
Poláček Tomáš |
PZR0102 |
2052352 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:01:00 |
61 |
Malý Jakub |
SVS9100 |
2129248 |
C |
Orientklub Vsetín |
16:04:00 |
64 |
Hlaváč Jiří |
TBM6116 |
2059757 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
16:07:00 |
67 |
Janovský Tomáš |
PGP6401 |
8632139 |
C |
SK Praga |
16:13:00 |
73 |
Lžíčař Martin |
DOB8803 |
9122436 |
C |
KOB Dobruška |
16:16:00 |
76 |
Žanda Jan |
CTB9901 |
8003618 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:19:00 |
79 |
Sliva Jan |
SCP7300 |
8648543 |
C |
OK Sparta Praha |
16:22:00 |
82 |
Sabol Josef |
CTB9902 |
436413 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:25:00 |
85 |
Mazal Zdeněk |
VBM8103 |
8656569 |
C |
VSK Mendelu Brno |
16:31:00 |
91 |
Tomeš Jaroslav |
DKP8109 |
8651714 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
16:34:00 |
94 |
Picek Jan |
TJN9101 |
8662742 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
16:37:00 |
97 |
Novák Pavel |
CTB7001 |
8648548 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:40:00 |
100 |
Beneš Jan |
SJH7001 |
8651725 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:43:00 |
103 |
Fencl Jiří |
LPU6301 |
9653 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:49:00 |
109 |
Venhoda Milan |
SJI7104 |
8028816 |
C |
OK Jihlava |
16:52:00 |
112 |
Šístek Daniel |
SCP7507 |
8666866 |
C |
OK Sparta Praha |
16:55:00 |
115 |
Dvořáček Jiří |
OSN7502 |
8007171 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
16:58:00 |
118 |
Bořil Tomáš |
TBM8833 |
8008833 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
17:01:00 |
121 |
Bolech Filip |
LPU8602 |
49634 |
|
OK Lokomotiva Pardubice |
17:07:00 |
127 |
Lauerman Jan |
SJI7419 |
8662358 |
C |
OK Jihlava |
H21D
3.36 km, 60 m, 16 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:07:00 |
67 |
Broum Tomáš |
PZR7808 |
53152 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:10:00 |
70 |
Macl Jan |
LPU9102 |
7209785 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
16:13:00 |
73 |
Skryja Ondřej |
PZR9502 |
232483 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:16:00 |
76 |
Karlík Jan |
TBM8809 |
8323322 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
H35
4.42 km, 90 m, 21 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:05:00 |
05 |
Betlach Michal |
CET7801 |
2058466 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
15:08:00 |
08 |
Klíma Kamil |
0020001 |
8667960 |
|
SK Olympia Praha SPS |
15:11:00 |
11 |
Běloušek Pavel |
CTB7602 |
2118480 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:14:00 |
14 |
Prášil Aleš |
SJI7415 |
52152 |
C |
OK Jihlava |
15:17:00 |
17 |
Bláha Jan |
HJL8200 |
8226314 |
C |
Sokol Horní Jelení |
15:23:00 |
23 |
Balcar Vít |
CET8103 |
2056909 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
15:26:00 |
26 |
Uchytil Tomáš |
0030001 |
2080939 |
|
Cyklokroužek Měřín |
15:29:00 |
29 |
Honzák Tomáš |
JHB7702 |
7201753 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:32:00 |
32 |
Sebera Josef |
SFM8301 |
49442 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
15:35:00 |
35 |
Orany Tomáš |
SJI7311 |
889294 |
C |
OK Jihlava |
15:41:00 |
41 |
Veverka Tomáš |
VAM8401 |
7204619 |
C |
OB Vamberk |
15:44:00 |
44 |
Pavlíček Lubomír |
KPY7800 |
1470170 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:47:00 |
47 |
Srb Vladimír |
SJI7801 |
8667505 |
C |
OK Jihlava |
15:50:00 |
50 |
Súkup Jaroslav |
PGP7900 |
2029214 |
C |
SK Praga |
15:53:00 |
53 |
Doležel Tomáš |
STA7701 |
5297 |
C |
OK Střelka |
15:59:00 |
59 |
Hanousek Martin |
CTB7910 |
8003608 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:02:00 |
62 |
Míchal Jiří |
SJH7802 |
2096231 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:05:00 |
65 |
Dvořáček Jan |
TTR7701 |
52240 |
C |
OOB Třebíč |
16:08:00 |
68 |
Horčička Petr |
UOL7007 |
52472 |
C |
SOB Olomouc |
16:11:00 |
71 |
Kušička Josef |
HJL7600 |
1425339 |
C |
Sokol Horní Jelení |
16:17:00 |
77 |
Blažek Petr |
SJH7402 |
8636796 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:20:00 |
80 |
Paul Pavel |
CTB7601 |
2039076 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:23:00 |
83 |
Potužník Martin |
SJH7705 |
2113492 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:26:00 |
86 |
Klusáček Luděk |
CTB7803 |
232875 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:29:00 |
89 |
Lubas Miroslav |
STA7802 |
2029154 |
C |
OK Střelka |
16:35:00 |
95 |
Pařízek Miloš |
PZR7701 |
2144083 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:38:00 |
98 |
Prošek Michal |
SJI7823 |
8028823 |
C |
OK Jihlava |
H45
3.87 km, 75 m, 20 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:06:00 |
06 |
Nouza Petr |
SJH6501 |
8116757 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:09:00 |
09 |
Nechanický Pavel |
OSN7209 |
7205006 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
15:12:00 |
12 |
Dundáček Milan |
SJH6902 |
8648639 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:15:00 |
15 |
Cícha Radek |
TTR7503 |
2092381 |
C |
OOB Třebíč |
15:18:00 |
18 |
Skryja Bořivoj |
PZR6106 |
232492 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:24:00 |
24 |
Kamenický Radan |
OSN6004 |
8122027 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
15:27:00 |
27 |
Dvořák Luboš |
LPU6801 |
9232 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
15:30:00 |
30 |
Tichý Martin |
SJH6401 |
995864 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:33:00 |
33 |
Vacek Milan |
SJI6901 |
219243 |
C |
OK Jihlava |
15:36:00 |
36 |
Nechuta Milan |
PZR7007 |
49811 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:42:00 |
42 |
Novotný Petr |
SJH6502 |
2079504 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:45:00 |
45 |
Kovačič Marek |
OSN6600 |
8670817 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
15:48:00 |
48 |
Hofhanzl Abrahám |
RUZ7300 |
2800340 |
C |
TJ Růžená |
15:51:00 |
51 |
Beneš Petr |
KDZ6700 |
301113 |
C |
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem |
15:54:00 |
54 |
Rachůnek Stanislav |
SJI6801 |
219258 |
C |
OK Jihlava |
16:00:00 |
60 |
Wurzel Břetislav |
OSN6005 |
8006005 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
16:03:00 |
63 |
Pobuda Michal |
SJH7403 |
442870 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:06:00 |
66 |
Voborník Petr |
CTB6601 |
8414102 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:09:00 |
69 |
Suk Marek |
PZR6701 |
410394 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
16:12:00 |
72 |
Žanda Jan |
CTB6701 |
8003600 |
C |
SK OB Chotěboř |
16:18:00 |
78 |
Parkan Jiří |
SJH6801 |
8656643 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
16:21:00 |
81 |
Drábek Petr |
TTR6701 |
2801047 |
C |
OOB Třebíč |
H55
3.45 km, 60 m, 16 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:05:00 |
05 |
Nešpor Jan |
TTR6101 |
8663162 |
C |
OOB Třebíč |
15:08:00 |
08 |
Hlava Miroslav |
KON6515 |
500581 |
C |
KOB Konice |
15:11:00 |
11 |
Kopecký Zdeněk |
SJI6002 |
52360 |
C |
OK Jihlava |
15:14:00 |
14 |
Sysel Svatobor |
TTR6202 |
52235 |
C |
OOB Třebíč |
15:17:00 |
17 |
Petráček Aleš |
SJI6301 |
53631 |
C |
OK Jihlava |
15:23:00 |
23 |
Vydra Pavel |
PEN6200 |
2113100 |
C |
OK RECO Sport |
15:26:00 |
26 |
Kříž Pavel |
PZR4800 |
2023807 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:29:00 |
29 |
Hošek Ladislav |
SCP6001 |
1413715 |
C |
OK Sparta Praha |
15:32:00 |
32 |
Klusáček Martin |
TTR5601 |
2103756 |
C |
OOB Třebíč |
15:35:00 |
35 |
Muchl Vladimír |
CST5601 |
2133920 |
C |
OB Strakonice |
15:41:00 |
41 |
Nosek Vladimír |
SJH5901 |
8003617 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:44:00 |
44 |
Forst Vlastimil |
PZR5603 |
51900 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
H65
3.20 km, 55 m, 15 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:28:00 |
28 |
Kubálek Zdeněk |
RUZ5306 |
897365 |
C |
TJ Růžená |
15:31:00 |
31 |
Novák Miloš |
SCP4600 |
52299 |
C |
OK Sparta Praha |
15:34:00 |
34 |
Pospíšil Jaromír |
PZR4417 |
8656611 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:37:00 |
37 |
Koudelný Jiří |
TTR5401 |
52251 |
C |
OOB Třebíč |
15:40:00 |
40 |
Přeček Zdeněk |
SCP5200 |
8632855 |
C |
OK Sparta Praha |
15:46:00 |
46 |
Novohradský Jan |
PZR5309 |
232741 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
15:49:00 |
49 |
Orálek Miroslav |
TTR5201 |
7001410 |
C |
OOB Třebíč |
15:52:00 |
52 |
Kodys Václav |
RUZ5105 |
51920 |
C |
TJ Růžená |
H70
2.99 km, 50 m, 14 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:06:00 |
06 |
Paulíček Jiří |
SJI4911 |
52173 |
C |
OK Jihlava |
HDR
2.75 km, 10 m, 6 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:00:00 |
00 |
Brychtová Lucie |
JHB1352 |
2103771 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:00:00 |
00 |
Červinková Michaela |
HJL1350 |
0 |
C |
Sokol Horní Jelení |
15:00:00 |
00 |
Cipryánová Viktorie |
BZP1350 |
2113489 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
15:00:00 |
00 |
Hofhanzlová Magdaléna |
RUZ1650 |
2801042 |
C |
TJ Růžená |
15:00:00 |
00 |
Jelínková Anna |
SJH1252 |
681884 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:00:00 |
00 |
Jirásková Julie |
LPU1352 |
2080983 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
15:00:00 |
00 |
Jirásková Jasmína |
LPU1652 |
998454 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
15:00:00 |
00 |
Komárková Ondřejka |
SJH1351 |
995845 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:00:00 |
00 |
Korecký Radan |
CHT1401 |
8003626 |
C |
OOB SK Chrast |
15:00:00 |
00 |
Korecký Marek |
CHT1701 |
515504 |
C |
OOB SK Chrast |
15:00:00 |
00 |
Krejsová Markéta |
CHT1351 |
53155 |
C |
OOB SK Chrast |
15:00:00 |
00 |
Kubáková Laura |
JHB1550 |
9201757 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:00:00 |
00 |
Lauerman Jan |
SJI1515 |
2103711 |
C |
OK Jihlava |
15:00:00 |
00 |
Lauermanová Eva |
SJI1353 |
886813 |
C |
OK Jihlava |
15:00:00 |
00 |
Martinec Otakar |
CHT1502 |
52168 |
C |
OOB SK Chrast |
15:00:00 |
00 |
Martinec Eduard |
CHT1202 |
2102866 |
C |
OOB SK Chrast |
15:00:00 |
00 |
Míchal Jáchym |
SJH1601 |
2420068 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:00:00 |
00 |
Polednová Dominika |
RUZ1350 |
53500 |
C |
TJ Růžená |
15:00:00 |
00 |
Prošek Filip |
SJI1401 |
888644 |
C |
OK Jihlava |
15:00:00 |
00 |
Srbová Julie |
SJI1850 |
2059730 |
C |
OK Jihlava |
15:00:00 |
00 |
Šťastný Vilém |
CTB1301 |
51830 |
C |
SK OB Chotěboř |
MA
5.07 km, 115 m, 25 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:06:00 |
06 |
Zákostelecký František |
120002 |
7207854 |
|
|
15:09:00 |
09 |
Setnička Karel |
170001 |
53018 |
|
|
15:12:00 |
12 |
Němec Marek |
200004 |
2125316 |
|
|
15:15:00 |
15 |
Jandera Tomáš |
50001 |
8662373 |
|
|
15:18:00 |
18 |
Němec Jan |
200003 |
52062 |
|
|
15:24:00 |
24 |
Choutka Jaroslav |
70005 |
1396839 |
|
|
15:27:00 |
27 |
Janík Pavel |
60001 |
2090842 |
|
|
15:30:00 |
30 |
Beneš Filip |
20003 |
232187 |
|
|
15:33:00 |
33 |
Randík Jan |
70003 |
7209786 |
|
|
15:36:00 |
36 |
Janeček Ondřej |
100001 |
53016 |
|
|
MB
4.42 km, 90 m, 21 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:04:00 |
04 |
Radovan Beneš ml. |
180003 |
7922 |
|
|
15:07:00 |
07 |
Štěpánek Bedřich |
160002 |
53030 |
|
|
15:10:00 |
10 |
Němec Jaromír |
200005 |
53020 |
|
|
15:13:00 |
13 |
Setnička Jaroslav |
170002 |
53021 |
|
|
15:16:00 |
16 |
Jandera Kryštof |
50002 |
8662280 |
|
|
15:22:00 |
22 |
Štěpánek Bedřich |
160004 |
53034 |
|
|
15:25:00 |
25 |
Jelínek Jan |
110001 |
53048 |
|
|
15:28:00 |
28 |
Šlitr Milan |
150001 |
53067 |
|
|
15:31:00 |
31 |
Suchánek Jan |
40003 |
53042 |
|
|
15:34:00 |
34 |
Thieme Filip |
130001 |
53049 |
|
|
15:40:00 |
40 |
Honajzer Pavel |
190002 |
53047 |
|
|
15:43:00 |
43 |
Radovan Beneš st. |
180002 |
682662 |
|
|
15:46:00 |
46 |
Henzl Jarda |
90001 |
53044 |
|
|
N1
2.32 km, 20 m, 8 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:05:00 |
05 |
Randík Jakub |
70002 |
53027 |
|
|
15:08:00 |
08 |
Sedláčková Eliška |
140004 |
7967 |
|
|
15:11:00 |
11 |
Doležalová Iva |
90002 |
53045 |
|
|
15:14:00 |
14 |
Sedláček Josef |
140003 |
53064 |
|
|
15:17:00 |
17 |
Brabencová Anna |
120006 |
7983 |
|
|
15:23:00 |
23 |
Suchánková Marie |
40001 |
53040 |
|
|
N2
3.02 km, 45 m, 16 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:05:00 |
05 |
Šafrová Věra |
210001 |
7962 |
|
|
15:08:00 |
08 |
Benešová Zdeňka |
180001 |
682653 |
|
|
15:11:00 |
11 |
Honajzrová Magda |
190001 |
53046 |
|
|
15:14:00 |
14 |
Štěpánek Jiří |
160003 |
53036 |
|
|
P
2.95 km, 40 m, 12 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:00:00 |
00 |
Balga Jiří |
DKP7302 |
2134331 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:00:00 |
00 |
Balga Filip |
DKP1104 |
8516913 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:00:00 |
00 |
Bláhová Edita |
HJL1550 |
9145 |
C |
Sokol Horní Jelení |
15:00:00 |
00 |
Buršíková Olga |
SJI8150 |
2141924 |
C |
OK Jihlava |
15:00:00 |
00 |
Černý Petr |
SJI8100 |
2127647 |
|
OK Jihlava |
15:00:00 |
00 |
Maclová Kristýna |
LPU9155 |
405957 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
15:00:00 |
00 |
Míchalová Zuzana |
SJH8252 |
2419915 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
15:00:00 |
00 |
Mikulič Matěj |
JHB9991 |
2106745 |
|
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:00:00 |
00 |
Mikuličová Alena |
JHB9990 |
2106721 |
|
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:00:00 |
00 |
Nováková Hana |
CTB7551 |
2120621 |
C |
SK OB Chotěboř |
15:00:00 |
00 |
Pilný Jaroslav |
OSN6904 |
0 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
15:00:00 |
00 |
Řoutil Matěj |
0040001 |
2127622 |
|
Neregistrován |
15:00:00 |
00 |
Wacková Hana |
SJI7853 |
2126383 |
C |
OK Jihlava |
ZA
4.42 km, 90 m, 21 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:05:00 |
05 |
Janíková Martina |
60002 |
2090841 |
|
|
15:08:00 |
08 |
Brabencová Alena |
120001 |
887945 |
|
|
15:11:00 |
11 |
Janečková Veronika |
100002 |
53017 |
|
|
15:14:00 |
14 |
Choutková Lenka |
70004 |
2419963 |
|
|
15:17:00 |
17 |
Janderová Markéta |
50003 |
8662356 |
|
|
15:23:00 |
23 |
Sedláčková Jana |
140001 |
53065 |
|
|
15:26:00 |
26 |
Němcová Barbora |
200001 |
53025 |
|
|
ZB
3.88 km, 75 m, 19 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
15:04:00 |
04 |
Randíková Magdaléna |
70001 |
2067886 |
|
|
15:07:00 |
07 |
Štěpánková Kateřina |
160001 |
53026 |
|
|
15:10:00 |
10 |
Vaiglová Marie |
20002 |
51261 |
|
|
15:13:00 |
13 |
Suchánková Markéta |
40004 |
53043 |
|
|
15:16:00 |
16 |
Janderová Barbora |
50004 |
438628 |
|
|
15:22:00 |
22 |
Němcová Magdalena |
200002 |
53022 |
|
|