Place:
Odranec, výletiště za kulturním domem (49.6135431N, 16.1380350E)
Organiser:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Used map:
Shorakvět; 1 : 7 500; mapoval, revize 2020 Petr Mareček; ISOM 2017; laserový tisk; v případě špatného počasí budou na startu k dispozici mapníky; ekv. 5 m, formát A4
Referee:
Mareček Petr - R3
Course setter:
Mareček Šimon
D12
2.52 km, 55 m, 8 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
11:20:00
80
Kundratová Eva
TZL0950
7209279
C
SKOB Zlín
11:24:00
84
Čechová Johana
TBM0888
8180908
B
KOS TJ Tesla Brno
11:28:00
88
Ptáčková Ema
PZR0952
2121887
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:32:00
92
Lázničková Alžběta
TZL0858
331753
C
SKOB Zlín
11:36:00
96
Vakant
0
11:40:00
100
Lapáčková Anna
SHK0854
2120662
C
OK Slavia Hradec Králové
D14
3.23 km, 70 m, 12 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:02:00
02
Charouzová Eliška
CHT0851
2124755
B
OOB SK Chrast
10:06:00
06
Komárková Zbyňka
SJH0751
8014456
C
SOS Jindřichův Hradec
10:10:00
10
Vokušová Veronika
TJN0756
2104600
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00
14
Pipková Karolína
LPU0756
8663190
B
OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00
18
Kellerová Alice
CHT0852
2115706
B
OOB SK Chrast
10:22:00
22
Palátová Renáta
ABM0655
2054645
C
KOB ALFA Brno
10:26:00
26
Benešová Michaela
SJH0651
8670796
B
SOS Jindřichův Hradec
10:30:00
30
Andrade Miriam
50002
2800322
andrade
10:34:00
34
Oranyová Sylva
SJI0751
2126366
B
OK Jihlava
10:38:00
38
Zoulíková Vendula
CHT0753
2120999
B
OOB SK Chrast
10:42:00
42
Haasová Klára
LPU0655
8663174
B
OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00
46
Vakant
0
10:50:00
50
Běloušková Kateřina
CTB0752
8003607
B
SK OB Chotěboř
D21K
4.09 km, 80 m, 19 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:01:00
01
Spilková Pavlína
10002
343966
SK Olympia Praha SPS
10:05:00
05
Vakant
0
10:09:00
09
Vokušová Tereza
TJN0454
2102560
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00
13
Kovalčíková Anna
AOP0453
8004313
B
Orientační Běh Opava
10:17:00
17
Mrskočová Markéta
LPU0553
8654902
B
OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00
21
Kociánová Lenka
VBM8553
330625
C
VSK Mendelu Brno
10:25:00
25
Řeháková Klára
BFM0556
2059751
C
SKOB Frýdek - Místek
10:29:00
29
Holasová Barbora
AOP0651
8660378
A
Orientační Běh Opava
10:33:00
33
Nováková Eliška
PDY0150
8033215
B
Běhej Poděbrady
10:37:00
37
Baierová Hana
TUR8989
8001989
C
OOB TJ Turnov
10:41:00
41
Málková Šárka
CST8351
8051083
C
OB Strakonice
10:45:00
45
Pachmannová Bára
AOP0351
8656710
A
Orientační Běh Opava
10:49:00
49
Klimplová Zuzana
LPU8151
7207503
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00
53
Kotrčová Lenka
PDY9350
2115746
C
Běhej Poděbrady
10:57:00
57
Pangrácová Marie
20001
8028804
Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
11:01:00
61
Vakant
0
11:05:00
65
Pachmannová Katka
AOP0551
8033214
B
Orientační Běh Opava
11:09:00
69
Stohanzlová Kristýna
LPU0356
2085635
C
OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00
73
Vokušová Dana
TJN7750
2104591
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:17:00
77
Proxová Lada
RIC8350
2111736
C
OB Říčany
11:21:00
81
Škodová Eliška
LTU9250
681889
C
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:25:00
85
Klechová Karolína
AOP0452
8004330
B
Orientační Běh Opava
11:29:00
89
Mazalová Monika
RBK9252
8667995
C
SK Radioklub Blansko
11:33:00
93
Novotná Barbora
80001
219236
PHK
11:37:00
97
Zakouřilová Kamila
TUR8557
1302868
C
OOB TJ Turnov
11:41:00
101
Uhnavá Markéta
PBM8485
8010108
C
TJ Spartak 1. Brněnská
11:45:00
105
Forstová Veronika
PZR8181
4767
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
D21E
5.27 km, 95 m, 24 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:12:00
12
Ptáčková Veronika
TBM7374
2083378
C
KOS TJ Tesla Brno
11:42:00
102
Matějů Martina
PGP8556
8680605
R
SK Praga
11:46:00
106
Tichá Tereza
SJH9452
995864
C
SOS Jindřichův Hradec
11:50:00
110
Jelínková Adéla
LPU0254
2113360
B
OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00
114
Pecoldová Pavlína
100001
8066680
Cookies & Pancakes
11:58:00
118
Šuterová Kateřina
CET8351
8662347
C
TJ Loko Česká Třebová
12:02:00
122
Havlínová Zuzana
SCP8150
8226305
C
OK Sparta Praha
12:06:00
126
Košárková Iva
PGP8155
2082714
C
SK Praga
12:10:00
130
Udržalová Pavla
LPU8552
8656526
R
OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00
134
Vakant
0
12:18:00
138
Mikanová Kateřina
EKP8461
2061773
C
VŠTJ Ekonom Praha
12:22:00
142
Kropáčková Vendula
CHT0353
2148235
B
OOB SK Chrast
12:26:00
146
Vakant
0
D40
3.49 km, 60 m, 17 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:00:00
00
Běloušková Ilona
CTB8053
436415
C
SK OB Chotěboř
10:04:00
04
Šrámková Iva
RIC7251
8033239
C
OB Říčany
10:08:00
08
Tomanová Veronika
LBM7751
219277
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:16:00
16
Hlaváčová Šárka
TBM7258
49656
C
KOS TJ Tesla Brno
10:20:00
20
Andrade Milena
50001
2081371
andrade
10:24:00
24
Řeháková Jana
BFM7152
2113071
C
SKOB Frýdek - Místek
10:28:00
28
Klusáčková Lenka
CTB8051
232874
C
SK OB Chotěboř
10:32:00
32
Haasová Renata
LPU7960
2070811
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00
36
Kundratová Jana
TZL7350
7209278
C
SKOB Zlín
10:40:00
40
Cipryánová Alena
BZP7850
7207851
C
Báječné ženy v orientačním běhu
10:44:00
44
Čermáková Lucie
PHK7150
2103266
C
OK 99 Hradec Králové
10:48:00
48
Pipková Táňa
LPU7156
2049550
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00
52
Čechová Marcela
TBM7659
8007659
C
KOS TJ Tesla Brno
10:56:00
56
Mulíčková Eva
ABM7469
52041
C
KOB ALFA Brno
11:00:00
60
Tršová Daniela
PBM7375
53539
C
TJ Spartak 1. Brněnská
11:04:00
64
Kellerová Lenka
CHT8054
2148247
C
OOB SK Chrast
11:08:00
68
Štorková Simona
JPV6556
8006556
C
Oddíl OS SK Prostějov
11:12:00
72
Mrskočová Dana
LPU7356
8033225
C
OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00
76
Kašparová Marie
ZAK7250
331399
C
OK Netopýr Zákupy
11:20:00
80
Vršková Dagmar
ZBM7850
2094515
C
SK Žabovřesky Brno
11:24:00
84
Lapáčková Soňa
SHK7651
2120644
C
OK Slavia Hradec Králové
11:28:00
88
Doušková Klára
TBM7761
2067214
C
KOS TJ Tesla Brno
11:32:00
92
Nováková Martina
PDY7350
2102798
C
Běhej Poděbrady
11:36:00
96
Radová Martina
ABM7451
8010
C
KOB ALFA Brno
11:40:00
100
Fencíková Vladislava
JHB6553
7204508
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:44:00
104
Boháčová Alena
KUN7450
9021
C
TJ Sokol Kunvald
11:48:00
108
Vakant
0
11:52:00
112
Vakant
0
11:56:00
116
Řehořová Lenka
TJN7250
2073661
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00
120
Šilerová Eva
PDY8050
8660526
C
Běhej Poděbrady
D50
3.15 km, 70 m, 16 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:02:00
02
Jelínková Jana
TZL6556
920669
C
SKOB Zlín
10:06:00
06
Vítková Miroslava
PTE6952
1421294
C
TJ Sokol Ptení
10:10:00
10
Peřinková Irena
BBM6550
331257
C
BETA URSUS Orienteering
10:14:00
14
Kábrtová Iva
PEN6350
2113055
C
OK RECO Sport
10:18:00
18
Lehárová Iva
LPU6152
2109765
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00
22
Mutinská Zdeňka
KUO6499
8482088
C
KOB Ústí nad Orlicí
10:26:00
26
Švarcová Lenka
JEN6451
8033291
C
OB Jenišovice
10:30:00
30
Vorlíčková Lenka
VTA6751
2025202
C
SC vebr-sport
10:34:00
34
Tichá Jana
SJH6451
51925
C
SOS Jindřichův Hradec
10:38:00
38
Novotná Ivana
PHK6354
219239
C
OK 99 Hradec Králové
10:42:00
42
Vakant
0
10:46:00
46
Nechutová Alena
PZR6969
2075659
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:50:00
50
Lázničková Marcela
TZL6751
9200524
C
SKOB Zlín
10:54:00
54
Kosíková Helena
TUR6550
9101184
C
OOB TJ Turnov
10:58:00
58
Hanušová Jitka
LTU6352
8680397
C
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:02:00
62
Procházková Miluše
DCE5450
1954721
C
KOB Dobřichovice
11:06:00
66
Wurzelová Dana
OSN6654
8006654
C
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:10:00
70
Málková Věra
CST6550
2118474
C
OB Strakonice
11:14:00
74
Janská Iva
LBM5795
219280
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:18:00
78
Šišmová Hana
TYN6850
7209364
C
OOB SK Týniště nad Orlicí
11:22:00
82
Benešová Iva
SJH7051
8660392
C
SOS Jindřichův Hradec
11:26:00
86
Novotná Jiřina
LPU5654
2125366
C
OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00
90
Kettnerová Lenka
HCE6450
7202877
C
TJ Hostivice
11:34:00
94
Rosecká Alena
PZR5654
8655485
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:38:00
98
Běhounová Jiřina
PHK5651
8648580
C
OK 99 Hradec Králové
11:42:00
102
Vakant
0
D60
2.15 km, 50 m, 10 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:00:00
00
Suchánková Libuše
SOP4851
446344
C
OOB TJ Slezan Opava
11:23:00
83
Hrušková Zdeňka
OSN5950
590124
C
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:27:00
87
Křížová Zdenka
PZR5051
301209
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:31:00
91
Robotková Lenka
PBM5451
7209368
C
TJ Spartak 1. Brněnská
11:35:00
95
Jelínková Jana
RUZ5552
2099490
C
TJ Růžená
11:39:00
99
Liščinská Eva
TBM4451
49660
C
KOS TJ Tesla Brno
DH10L
2.03 km, 65 m, 10 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:00:00
00
Klusáčková Dorota
CTB1152
2120639
C
SK OB Chotěboř
10:04:00
04
Andrade Iris
50003
308380
andrade
10:08:00
08
Mazzarese Aiden
TRT1500
2148130
C
KOS Třešť
10:12:00
12
Košárková Aneta
PGP1255
8656668
C
SK Praga
10:16:00
16
Klusáčková Johana
CTB1153
2119197
C
SK OB Chotěboř
10:20:00
20
Lino Goncalves
52145
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:24:00
24
Zakouřil František
TUR1204
51238
C
OOB TJ Turnov
10:28:00
28
Málková Antonie
CST1751
1418753
C
OB Strakonice
10:32:00
32
Doušková Daniela
TBM1358
2087676
C
KOS TJ Tesla Brno
10:36:00
36
Mazzarese David
TRT1100
2102555
C
KOS Třešť
10:40:00
40
Běloušek Matěj
CTB1202
2113412
C
SK OB Chotěboř
10:44:00
44
Proxová Veronika
RIC1350
2115715
C
OB Říčany
10:48:00
48
Čeřovská Eliška
KON1353
8116677
C
KOB Konice
H12
2.54 km, 60 m, 9 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:52:00
52
Vakant
0
10:56:00
56
Čeřovský Filip
KON1010
8226353
C
KOB Konice
11:00:00
60
Šípek Daniel
LPU0806
8663155
B
OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00
64
Prox Jan
RIC1003
8226428
C
OB Říčany
11:08:00
68
Prášil Adam
SJI0901
2088159
B
OK Jihlava
11:12:00
72
Parkan Tomáš
SJH0803
8663132
B
SOS Jindřichův Hradec
11:16:00
76
Klusáček Mikuláš
CTB0902
2111816
C
SK OB Chotěboř
H14
3.65 km, 75 m, 13 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:54:00
54
Vojvodík Eduard
MOV0600
8670493
B
SKOB Ostrava
10:58:00
58
Vakant
0
11:02:00
62
Kundrata Vít
TZL0700
8485648
B
SKOB Zlín
11:06:00
66
Prášil Jakub
SJI0702
2127589
B
OK Jihlava
11:10:00
70
Řehoř Hynek
TJN0700
2053559
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
H21K
4.89 km, 80 m, 24 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:01:00
01
Kašpar Vojtěch
BOR0402
7209659
C
OK Jiskra Nový Bor
10:05:00
05
Josef Procházka
20005
8126756
Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
10:09:00
09
Mikan Albert
EKP8606
8654890
C
VŠTJ Ekonom Praha
10:13:00
13
Karlík Jan
TBM8809
8323322
C
KOS TJ Tesla Brno
10:17:00
17
Potužník Viktor
SJH0504
8003611
B
SOS Jindřichův Hradec
10:21:00
21
Vakant
0
10:25:00
25
Borunský Matěj
AOP0600
8000243
C
Orientační Běh Opava
10:29:00
29
Kořan Pavel
VBM7401
8116734
C
VSK Mendelu Brno
10:33:00
33
Klíma Kamil
10001
8667960
SK Olympia Praha SPS
10:37:00
37
Kašpar Štěpán
BOR0403
448931
C
OK Jiskra Nový Bor
10:41:00
41
Dvořáček Dan
100002
8629750
Cookies & Pancakes
10:45:00
45
Burdilák Radek
MBM8533
1414506
C
O-mikron
10:49:00
49
Kunt Stanislav
ZAM7401
1421292
C
OB TJ Sokol Žamberk
10:53:00
53
Smékal Jan
SJH0405
2113419
C
SOS Jindřichův Hradec
10:57:00
57
Rada Štěpán
ABM0404
8028817
B
KOB ALFA Brno
11:01:00
61
Vakant
0
11:05:00
65
Gregor Jáchym
RUZ0400
8654884
B
TJ Růžená
11:09:00
69
Štorek David
JPV0202
8663202
B
Oddíl OS SK Prostějov
11:13:00
73
Červinka Mário
30001
2104589
SKN HRADEC KRÁLOVÉ
11:17:00
77
Keller Filip
CHT0503
2115707
C
OOB SK Chrast
11:21:00
81
Kunt Stanislav
ZAM0401
2102818
C
OB TJ Sokol Žamberk
11:25:00
85
Lehár Adam
LPU9114
2088721
C
OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00
89
Hadač Miroslav
AOP6501
8656723
C
Orientační Běh Opava
11:33:00
93
Semerád Jan
20004
2083362
Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
11:37:00
97
Kundrata Jan
TZL0203
7209284
B
SKOB Zlín
11:41:00
101
Liščinský Tomáš
TBM8411
2103680
C
KOS TJ Tesla Brno
11:45:00
105
Štorek Jan
JPV0505
8440505
B
Oddíl OS SK Prostějov
11:49:00
109
Kavan Tomáš
TBM8603
8644875
C
KOS TJ Tesla Brno
11:53:00
113
Šípek Ondřej
LPU0505
8663154
A
OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00
117
Palát Tomáš
ABM0307
332962
B
KOB ALFA Brno
12:01:00
121
Spilka Marek
20003
2104586
Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
H21E
6.41 km, 135 m, 27 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:00:00
00
Ptáček Ondřej
TBM7120
2083358
C
KOS TJ Tesla Brno
10:04:00
04
Udržal Tomáš
LPU8002
8656530
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00
08
Košárek Pavel
PGP7107
8656676
C
SK Praga
10:12:00
12
Goncalves Joao
OSN8900
52146
C
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00
16
Orany Vojtěch
SJI0401
8116725
B
OK Jihlava
10:20:00
20
Mrskoč Marek
LPU0205
8654896
B
OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00
24
Florián Vojtěch
ABM9901
8680585
C
KOB ALFA Brno
10:28:00
28
Kostka Jiří
AOP0201
8656577
A
Orientační Běh Opava
10:32:00
32
Zakouřil Tomáš
TUR7500
51726
C
OOB TJ Turnov
10:36:00
36
Pipek Ondřej
LPU0203
8651710
A
OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00
40
Matula Petr
ADA8202
2042531
C
OOB Spartak Adamov
10:44:00
44
Švarc Jiří
JEN6201
8656556
C
OB Jenišovice
10:48:00
48
Hadač Filip
AOP9301
8656686
C
Orientační Běh Opava
10:52:00
52
Haas Karel
LPU7304
7210409
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00
56
Strejček Petr
TBM7228
53272
C
KOS TJ Tesla Brno
11:00:00
60
Čech Radovan
TBM7835
8007835
C
KOS TJ Tesla Brno
11:04:00
64
Gregor Petr
RUZ7500
8648570
C
TJ Růžená
11:08:00
68
Tichý Tomáš
SJH9201
8014563
C
SOS Jindřichův Hradec
11:12:00
72
Hlaváč Jiří
TBM6116
2059757
C
KOS TJ Tesla Brno
11:16:00
76
Kosíková Eliška
TUR0052
8656585
B
OOB TJ Turnov
11:20:00
80
Nouza Michal
SJH0505
8004613
A
SOS Jindřichův Hradec
11:24:00
84
Mielec Jaromír
AOP9701
515123
C
Orientační Běh Opava
11:28:00
88
Baier Martin
TUR7603
8007603
C
OOB TJ Turnov
11:32:00
92
Jelínek Kryštof
LPU0314
8666870
A
OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00
96
Valík Adam
AOP0301
8656684
A
Orientační Běh Opava
11:40:00
100
Holas Tomáš
AOP7802
8648545
C
Orientační Běh Opava
11:44:00
104
Dubec Pavel
SCP8003
8648599
C
OK Sparta Praha
11:48:00
108
Jelínek Filip
LPU0514
8020220
A
OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00
112
Vavřík Tomáš
MOV0004
8663153
B
SKOB Ostrava
11:56:00
116
Šutera Josef
CET7901
8663125
C
TJ Loko Česká Třebová
12:00:00
120
Mazal Zdeněk
VBM8103
8656569
C
VSK Mendelu Brno
12:04:00
124
Čech Vít
AOP0302
8004316
A
Orientační Běh Opava
12:08:00
128
Vakant
0
12:12:00
132
Prášil Marek
SJI7313
8116817
R
OK Jihlava
12:16:00
136
Švarc Lukáš
JEN9001
682096
C
OB Jenišovice
12:20:00
140
Haas Filip
LPU0401
8656543
A
OK Lokomotiva Pardubice
12:24:00
144
Vakant
0
12:28:00
148
Vakant
0
12:32:00
152
Netuka Vojtěch
SHK9701
8656727
C
OK Slavia Hradec Králové
12:36:00
156
Šišma Vojtěch
LPU0204
8663165
B
OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00
160
Vakant
0
12:44:00
164
Vakant
0
12:48:00
168
Chrást Lukáš
OSN0301
52000
B
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
H40
4.27 km, 85 m, 49 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:01:00
01
Jelínek Petr
TZL4902
1396260
C
SKOB Zlín
10:05:00
05
Šafek Jiří
PBM7606
8000013
C
TJ Spartak 1. Brněnská
10:09:00
09
Šípek Jaroslav
LPU7422
2049521
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00
13
Vakant
0
10:17:00
17
Málek Martin
CST6501
8246117
C
OB Strakonice
10:21:00
21
Šrámek Petr
RIC6905
8226334
C
OB Říčany
10:25:00
25
Holubář David
KUO7101
2060252
C
KOB Ústí nad Orlicí
10:29:00
29
Vojvodík Martin
MOV7400
7000317
C
SKOB Ostrava
10:33:00
33
Běloušek Pavel
CTB7602
2118480
C
SK OB Chotěboř
10:37:00
37
Mulíček Ondřej
ABM7405
337650
C
KOB ALFA Brno
10:41:00
41
Pipek Kamil
LPU7310
7200907
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00
45
Komárek Arnošt
SJH7702
8014444
C
SOS Jindřichův Hradec
10:49:00
49
Vakant
0
10:53:00
53
Suk Jiří
MFP6401
515016
Matfyz Praha
10:57:00
57
Orany Tomáš
SJI7311
889294
C
OK Jihlava
11:01:00
61
Trš Lubomír
PBM7302
682097
C
TJ Spartak 1. Brněnská
11:05:00
65
Kašpar Ludvík
ZAK7200
410399
C
OK Netopýr Zákupy
11:09:00
69
Prášil Aleš
SJI7415
52152
C
OK Jihlava
11:13:00
73
Stohanzl Jan
LPU7600
2103261
C
OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00
77
Prox Jakub
RIC7406
2111745
C
OB Říčany
11:21:00
81
Toman Ondřej
LBM7517
8109428
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:25:00
85
Doušek Robert
TBM7911
8232425
C
KOS TJ Tesla Brno
11:29:00
89
Klusáček Luděk
CTB7803
232875
C
SK OB Chotěboř
11:33:00
93
Potužník Martin
SJH7705
2113492
C
SOS Jindřichův Hradec
11:37:00
97
Palát Petr
ABM7415
8090147
C
KOB ALFA Brno
H50
3.79 km, 70 m, 17 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:00:00
00
Vydra Pavel
PEN6200
2113100
C
OK RECO Sport
10:04:00
04
Vakant
0
10:08:00
08
Novotný Miroslav
LPU5905
2108909
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00
12
Vakant
0
10:16:00
16
Vítek Zbyněk
PTE6622
8226430
C
TJ Sokol Ptení
10:20:00
20
Nechuta Milan
PZR7007
49811
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:24:00
24
Procházka Antonín
DCE5500
1955315
C
KOB Dobřichovice
10:28:00
28
Nouza Petr
SJH6501
8116757
C
SOS Jindřichův Hradec
10:32:00
32
Hanuš Pavel
LTU6501
8680288
C
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00
36
Mutinský Viktor
KUO6501
8670813
C
KOB Ústí nad Orlicí
10:40:00
40
Šišma Pavel
TYN6901
7210242
C
OOB SK Týniště nad Orlicí
10:44:00
44
Skryja Bořivoj
PZR6106
232492
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:48:00
48
Lapáček Jiří
SHK6600
2120620
C
OK Slavia Hradec Králové
10:52:00
52
Kettner Pavel
HCE5900
515105
C
TJ Hostivice
10:56:00
56
Čermák Libor
PHK5600
2088189
C
OK 99 Hradec Králové
11:00:00
60
Wurzel Břetislav
OSN6005
8006005
C
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:04:00
64
Lux Zdeněk
KUN6201
7208208
C
TJ Sokol Kunvald
11:08:00
68
Tichý Martin
SJH6401
51929
C
SOS Jindřichův Hradec
11:12:00
72
Matuška Pavel
RBK7001
8116742
C
SK Radioklub Blansko
11:16:00
76
Řehoř Jiří
TJN7004
2059729
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00
80
Grepl Ladislav
KON6111
8660471
C
KOB Konice
11:24:00
84
Láznička Libor
TZL6701
331193
C
SKOB Zlín
11:28:00
88
Vavřík René
MOV7000
8670471
C
SKOB Ostrava
11:32:00
92
Beneš Jan
SJH7001
8651725
C
SOS Jindřichův Hradec
11:36:00
96
Štorek Petr
JPV6505
8515515
C
Oddíl OS SK Prostějov
11:40:00
100
Jalový Vlastimil
RBK6120
49900
C
SK Radioklub Blansko
11:44:00
104
Běhoun Pavel
PHK5701
8660393
C
OK 99 Hradec Králové
11:48:00
108
Parkan Jiří
SJH6801
8656643
C
SOS Jindřichův Hradec
11:52:00
112
Navrátil Václav
KON6427
1417263
C
KOB Konice
11:56:00
116
Sobotka Petr
PZR7008
53709
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
H60
2.58 km, 40 m, 13 controls, Start: Start 1
Start time
Start time from 00
Name
Reg. number
SI
Lic.
Club
10:03:00
03
Trejtnar Pavel
KUN5801
9028
C
TJ Sokol Kunvald
10:07:00
07
Chmelík Aleš
VBM4732
2085633
C
VSK Mendelu Brno
10:11:00
11
Pospíšil Jaromír
PZR4417
51994
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:15:00
15
Kříž Pavel
PZR4800
2023807
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:19:00
19
Skácel Jaroslav
KON4617
341715
C
KOB Konice
10:23:00
23
Mutina Vlastimil
BFM5701
2113057
C
SKOB Frýdek - Místek
10:27:00
27
Denemarek Oldřich
BBM5100
7510216
C
BETA URSUS Orienteering
10:31:00
31
Forst Vlastimil
PZR5603
51900
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:35:00
35
Robotka Libor
PBM5303
8719038
C
TJ Spartak 1. Brněnská
10:39:00
39
Zabloudil Pavel
TBM5003
8050030
C
KOS TJ Tesla Brno
10:43:00
43
Vondrouš Jaroslav
PHK5201
9453
C
OK 99 Hradec Králové
10:47:00
47
Šroler Zdeněk
KUN5201
7208201
C
TJ Sokol Kunvald
10:51:00
51
Khýn Miroslav
VTA5401
2025212
C
SC vebr-sport
10:59:00
59
Havlík Jaroslav
SJC3601
8338383
C
Sportcentrum Jičín
11:03:00
63
Hruška Jiří
OSN5501
550310
C
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:07:00
67
Klimpl Petr
LPU5401
8656533
C
OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00
71
Ptáček Ladislav
BBM5300
2113090
C
BETA URSUS Orienteering
11:15:00
75
Vokuš Zdeněk
TJN5601
2148156
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.