Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
27.04.2019
Místo konání:
Mnichov, místní část Vrbna p. P.
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Zbojnická stráň
Ředitel závodu:
Peňáz Radek
Hlavní rozhodčí:
Klech Richard - R1
Stavitel tratí:
Matuš Vojtěch
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
D10C
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060211 Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 11:28:00
2102570 Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 11:31:00
52290 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 11:34:00
D12C
2.10 km, 55 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 11:16:00
8667954 Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 11:19:00
8670475 Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 11:22:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 11:25:00
2067388 Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:28:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:31:00
49438 Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 11:34:00
49382 Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 11:37:00
D14C
2.60 km, 70 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436424 Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 11:07:00
49312 Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 11:10:00
2087691 Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 11:13:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 11:19:00
49360 Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 11:22:00
361953 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 11:25:00
8670491 Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 11:28:00
8660378 Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 11:31:00
2067392 Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:34:00
8670474 Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 11:37:00
2102874 Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 11:40:00
8670472 Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 11:43:00
2059751 Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 11:46:00
D16C
3.30 km, 90 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087705 Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 11:06:00
8670381 Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 11:09:00
51874 Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 11:12:00
8660369 Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 11:15:00
0 Matušová Vendula VRB0353 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:18:00
7002089 Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 11:21:00
0 Hradilová Anna VRB0474 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:24:00
8796 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 11:27:00
D18C
3.70 km, 130 m, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656736 Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 11:02:00
2121755 Davidová Tereza SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:05:00
7209788 Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 11:11:00
D20C
4.00 km, 140 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670492 Štrosová Jana MOV0051 B SKOB Ostrava 11:19:00
7207857 Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 11:21:00
8656605 Švidrnochová Eliška OOP0451 A TJ Opava 11:23:00
D21C
4.20 km, 160 m, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232406 Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 11:21:00
2073724 Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 11:24:00
8651342 Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 11:27:00
8667516 Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 11:30:00
52295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 11:33:00
8404001 Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 11:36:00
1470167 Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 11:39:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 11:42:00
301211 Hvorecká Eva VRB8953 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:45:00
2102776 Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 11:48:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:51:00
2061783 Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 11:54:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 11:57:00
D35C
3.50 km, 140 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2121892 Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 11:22:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 11:24:00
2075664 Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 11:26:00
410170 Černohorská Alena AOP7652 C Orientační Běh Opava 11:30:00
7210910 Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 11:32:00
51190 Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 11:34:00
420413 Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 11:36:00
980374 Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 11:38:00
D45C
3.50 km, 80 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 11:07:00
0 Bolková Petra 0020001 Petra 11:10:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 11:13:00
301560 Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 11:16:00
301304 Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 11:19:00
2096115 Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 11:22:00
896961 Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 11:25:00
515407 Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 11:28:00
436420 Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 11:31:00
433097 Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 11:34:00
49472 Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 11:37:00
2025346 Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 11:40:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 11:43:00
53004 Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 11:46:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 11:49:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 11:52:00
D55C
3.00 km, 70 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52658 Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 11:02:00
8670488 Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 11:05:00
52630 Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:08:00
2125335 Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:14:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 11:17:00
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 11:20:00
52661 Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:23:00
D65C
2.80 km, 60 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52763 Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 11:15:00
49421 Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 11:18:00
52782 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 11:24:00
H10N
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
247250 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 11:01:00
52635 Ranostaj Vojtěch KRN0705 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:04:00
1400415 Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 11:07:00
52637 Keprt Dominil KRN0903 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:10:00
H10C
2.10 km, 40 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 11:14:00
428258 Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 11:17:00
2061826 Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:20:00
49384 Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 11:23:00
2127594 Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 11:26:00
49443 Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:29:00
2111725 Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 11:32:00
428276 Menzel František MOV1003 C SKOB Ostrava 11:35:00
49322 Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 11:38:00
416040 Holub Ivan SBR0800 SKOB Bruntál 11:41:00
H12C
2.30 km, 60 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201830 Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 11:12:00
7202876 Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 11:15:00
2144112 Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 11:18:00
0 Kopecký Viktor VRB0802 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:21:00
416128 Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 11:24:00
2102814 Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 11:27:00
2067386 Smetana Adam VRB0800 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:30:00
49366 Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 11:33:00
251023 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:36:00
428249 Stöcker Richard MOV0701 C SKOB Ostrava 11:39:00
49430 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 11:42:00
8670494 Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 11:45:00
H14C
2.90 km, 75 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2119196 David Vladimír SFM0600 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:28:00
428262 Zádrapa Marian Petr MOV0503 C SKOB Ostrava 11:31:00
8663128 Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 11:34:00
428264 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 11:37:00
8667526 Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 11:40:00
2020706 Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 11:43:00
428288 Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:46:00
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 11:49:00
7207887 Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 11:52:00
8667990 Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 11:55:00
2144123 Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 11:58:00
49396 Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 12:01:00
H16C
4.00 km, 90 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662362 Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:24:00
8655414 Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 11:27:00
8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:30:00
446411 Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:33:00
2087698 Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 11:36:00
1410003 Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 11:39:00
2067397 Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:42:00
8656740 Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 11:45:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 11:48:00
H18C
4.60 km, 200 m, 22 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670482 Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 11:17:00
8655413 Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 11:19:00
H20C
5.10 km, 210 m, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
336728 Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 11:33:00
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 11:35:00
H21C
5.20 km, 230 m, 24 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 11:08:00
426344 Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 11:11:00
446440 Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:14:00
1400441 Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 11:17:00
2113093 Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 11:20:00
7203322 Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 11:23:00
1625050 Glonek Jakub KAM9602 R OK Kamenice 11:26:00
8654882 Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:29:00
7209362 Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 11:32:00
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 11:35:00
980372 Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 11:38:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 11:41:00
7207871 Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 11:44:00
52643 Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:47:00
8028879 Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 11:50:00
7202896 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 11:53:00
8663166 Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:59:00
H35C
4.80 km, 210 m, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 11:22:00
2113076 Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 11:24:00
52771 Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 11:26:00
7209459 Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 11:28:00
2027244 Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 11:30:00
410117 Černohorský Martin AOP7500 C Orientační Běh Opava 11:32:00
2109761 Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 11:36:00
7861 Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 11:40:00
52756 Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 11:42:00
8662745 Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 11:44:00
682655 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 11:46:00
7863 Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 11:48:00
2023814 Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:50:00
53294 Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 11:52:00
H45C
4.10 km, 190 m, 21 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52780 Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 11:04:00
2800312 David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:07:00
1421294 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 11:10:00
352349 Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 11:16:00
428248 Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:19:00
2127600 Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 11:22:00
1426069 Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 11:25:00
7200586 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 11:28:00
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 11:31:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 11:34:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 11:37:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 11:40:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 11:43:00
515149 Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 11:46:00
2049558 Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 11:49:00
515430 Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 11:52:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 11:55:00
49350 Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 11:58:00
7202579 Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 12:01:00
H55C
3.80 km, 110 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7200359 Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 11:05:00
53462 Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 11:07:00
52531 Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 11:09:00
2096226 Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 11:11:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 11:13:00
410158 Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 11:15:00
49476 Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 11:17:00
307337 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 11:19:00
49416 Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 11:21:00
52774 Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 11:23:00
7207625 Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 11:25:00
2106888 Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:27:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 11:29:00
352301 Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 11:31:00
49391 Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 11:33:00
2113053 Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 11:35:00
434592 Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 11:37:00
52628 Strohalm Petr KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:39:00
51173 Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 11:41:00
H65C
3.20 km, 100 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53420 Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 11:01:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 11:04:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 11:07:00
352318 Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 11:10:00
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 11:13:00
H70C
2.90 km, 95 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
889315 Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 11:04:00
51939 Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 11:06:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 11:08:00
52766 Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 11:10:00
64865 Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 11:12:00
8653 Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 11:14:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:16:00
HDR
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416037 Holubova Eva SBR1501 SKOB Bruntál 11:00:00
53348 Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 11:00:00
0 Strohlam Petr KRN1101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:00:00
0 Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 11:00:00
0 Sedlář Adam VRB1101 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:00:00
0 Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:00:00
2067398 Tomčík Šimon VRB0818 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:00:00
428290 Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 11:00:00
51952 Peňáz Jan VRB1111 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 11:00:00
49488 Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:00:00
52664 Sedlářová Amálie AOP1252 C Orientační Běh Opava 11:00:00
52636 Kotasová Klára KRN0850 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:00:00
2113099 Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
232620 Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 11:00:00
331752 Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 11:00:00
0 Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:00:00
2111741 Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 11:00:00
2080824 Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 11:00:00
P
3.30 km, 100 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2045229 Holub Mikuláš SBR0500 SKOB Bruntál 11:00:00
2075650 Holubová Eva SBR8051 SKOB Bruntál 11:00:00
416038 Sovišová Eva SBR5251 SKOB Bruntál 11:00:00
361981 Vojtěch Beneš NNN8001 C Neregistrovaní 11:00:00
2125376 Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:00:00
49467 Freith Martin BFM6801 SKOB Frýdek - Místek 11:00:00
416126 Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
49327 Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
428205 Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 11:00:00
0 Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava 11:00:00
49377 Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
49400 Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
8660 Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 11:00:00
7206538 Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 11:00:00
8715 Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 11:00:00
436421 Menzel Pavel 0010001 neregistrovaný 11:00:00
206365 Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 11:00:00