Startovka závodu: Český pohár MTBO – 8. kolo, ORIENT EXPRESS 2020

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Čachnov
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Linhart Aleš
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk
Stavitel tratí:
Zrník Tomáš
JURY:
Mach Radovan, Meier Milan, Rygl Jaroslav
Protokol:
1) V lese, poté co pořadatelé umístili kontroly na svá místa, neznámý pachatel přemístil kontroly č.32 a č.57 mezi sebou. Na podněty závodníků byla tato situace v průběhu závodu prověřena a napravena. Od času 78 byly kontroly správně na svých místech. Závodníci, kteří byli na správném místě a označili kontrolu jiného kódu, byli rozhodnutím HR zařazeni do výsledků bez diskvalifikace. Takto byly vydány předběžné výsledky. 2) Závodník Jan Král (XBM) z kategorie M50 podal protest protest na špatně umístěné kontroly č.32 a č.57 3) Zasedla JURY a rozhodla hlasováním o nezrušení výsledků kategorie M50. Dále přijala nestandardní řešení: - vyřazení mezičasů z a na výše uvedené kontroly z celkového času všech závodníků dané kategorie - stejný princip aplikovat i na ostatní postižené kategorie
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M11
4.90 km, 50 m, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
912 426395 Buriánek Max SMR1102 C SNS Smržovka 12:01:00
902 500884 Urban Jan SBK1234 C KOB START Blansko 12:03:00
903 8662687 Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 12:05:00
913 899160 Šňupárek Jenda ZUP1000 C MTBO ČZU Praha 12:07:00
905 2051494 Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:09:00
906 2096236 Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:11:00
907 8680393 Hubáček Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:13:00
908 2102077 Kejval Vojtěch SJC0902 C Sportcentrum Jičín 12:15:00
909 8680574 Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 12:17:00
910 8660354 Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 12:19:00
M14
8.10 km, 110 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
801 8044394 Macháček Tomáš XHK0800 C MTBO Racing team Hradec Králové 12:51:00
802 8000710 Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 12:53:00
803 8519565 Geisler Richard SPC0703 C SPORTICUS team 12:55:00
804 8023023 La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 12:57:00
805 2113370 Vaněček Jan ZUP0801 C MTBO ČZU Praha 12:59:00
806 8660548 Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 13:01:00
807 8109423 Weber Maxmilian SMR0700 C SNS Smržovka 13:03:00
808 8208112 Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 13:05:00
823 8004347 Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 13:07:00
810 8013870 Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 13:09:00
811 8005439 Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 13:11:00
812 8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 13:13:00
813 8033278 Weber Sebastian SMR0900 C SNS Smržovka 13:15:00
814 361972 Malý Rostislav VEY0600 C YETTI Vejprty 13:17:00
815 8033257 Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 13:19:00
816 8662278 Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 13:21:00
817 8680577 Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 13:23:00
824 8517313 Bílek Vojtěch ZUP0802 C MTBO ČZU Praha 13:25:00
819 8014531 Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 13:27:00
820 7003003 Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál 13:29:00
M17
9.30 km, 165 m, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
102 8028872 Čepička Václav SLA0301 C SKOB Slaný 12:03:00
103 8028834 Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 12:05:00
M20
11.60 km, 205 m, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
351 8076004 Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB START Blansko 14:08:00
352 8660913 Kovář Ondřej VPM0200 A KOS Slavia Plzeň 14:10:00
353 8001809 Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 14:12:00
M21E
14.20 km, 280 m, 29 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 8662314 Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 13:00:00
2 8667513 Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 13:02:00
3 8033209 Sajal Martin SPC7803 E SPORTICUS team 13:04:00
5 8662355 Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk 13:06:00
6 8656735 Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia Plzeň 13:08:00
8 8444884 Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 13:10:00
10 8518319 Vedral Martin SPC8306 E SPORTICUS team 13:12:00
12 8667970 Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 13:14:00
13 8644874 Břeň Daniel SPC0106 E SPORTICUS team 13:16:00
14 8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 13:18:00
15 8660510 Plíhal Tomáš SJI8509 E OK Jihlava 13:20:00
16 8667520 Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 13:22:00
22 8068608 Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 13:26:00
23 8662358 Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 13:28:00
24 8028837 Buriánek Vojta SMR7801 E SNS Smržovka 13:30:00
26 8656508 Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor 13:32:00
28 8631579 Smrt Martin EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha 13:34:00
27 8662360 Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 13:36:00
9 8656559 Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 13:38:00
21 8662312 Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 13:40:00
7 8656596 Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 13:42:00
11 8660584 Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 13:44:00
17 8656552 Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 13:46:00
19 8116811 Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS 13:48:00
25 8663200 Chmelař Lukáš XHK9100 E MTBO Racing team Hradec Králové 13:50:00
4 8629758 Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia Plzeň 13:52:00
20 8656561 Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 13:54:00
32 8660492 Marcinkiewicz Grzegorz 71P8600 Polski Związek Orientacji Sportowej 13:58:00
31 8401151 Jirka Michal SBK8403 E KOB START Blansko 14:00:00
33 8629802 Towarek Michal 71P0300 Polski Związek Orientacji Sportowej 14:02:00
M21A
11.60 km, 205 m, 19 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301 8040385 Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 12:00:00
302 8033218 Popule Tomáš LPM8803 A OK Lokomotiva Plzeň 12:02:00
303 8007804 Kříž Libor XHK7804 A MTBO Racing team Hradec Králové 12:04:00
304 8303038 Urban Jan SBK7537 A KOB START Blansko 12:06:00
305 8004355 Štochel Miroslav MFP9300 A Matfyz Praha 12:08:00
306 1602620 David Josef DMS8101 A Dynamo Malá Skála 12:10:00
307 8028830 Ohera Karel BLI7803 A MTBO Bludný kořen 12:12:00
308 8662364 Jiran Jan XHK7701 E MTBO Racing team Hradec Králové 12:14:00
309 8662695 Šňupárek Ondřej ZUP6949 A MTBO ČZU Praha 12:16:00
310 8008780 Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 12:18:00
311 8662745 Urbaník Robert VLI7002 A Slavia Liberec orienteering 12:20:00
312 8019937 Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 12:22:00
313 8648591 Zavrtálek Petr SMR8401 A SNS Smržovka 12:24:00
314 8516418 Bílek Ondřej ZUP8101 A MTBO ČZU Praha 12:26:00
315 8206000 Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 12:28:00
316 8109421 Macháček Jiří XHK7601 C MTBO Racing team Hradec Králové 12:30:00
317 8252429 Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia Plzeň 12:32:00
318 8670498 Jedlička Lukáš XHK8100 A MTBO Racing team Hradec Králové 12:34:00
319 8019217 Boček Milan TBM9228 E KOS TJ Tesla Brno 12:36:00
320 8200339 Černý Ladislav ZUP8200 A MTBO ČZU Praha 12:38:00
321 8116706 Müller Pavel VSP7901 C USK Praha 12:40:00
322 8680422 Vávra Martin HOR9700 A TJ Jiskra Hořice 12:42:00
323 8028863 Jedlička Marek XHK7502 E MTBO Racing team Hradec Králové 12:44:00
324 8660467 Hegner Lukáš LPM8104 A OK Lokomotiva Plzeň 12:46:00
325 8660923 Šabatka Zdeněk XHK8900 C MTBO Racing team Hradec Králové 12:48:00
326 8330550 Wohanka Pavel VRL7501 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:50:00
327 8004120 Vaněček Jan ZUP8003 A MTBO ČZU Praha 12:52:00
330 8008104 Kovář Miroslav SJC8104 E Sportcentrum Jičín 12:58:00
M21B
9.80 km, 205 m, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
201 8116828 Šafář Jan XHK7700 A MTBO Racing team Hradec Králové 12:00:00
202 2067963 Štemberg Milan EKP8608 C VŠTJ Ekonom Praha 12:02:00
203 8028848 Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen 12:04:00
204 8044398 Ševčík Matěj XHK7908 C MTBO Racing team Hradec Králové 12:06:00
205 8028843 Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 12:08:00
206 8197304 Netuka Martin XHK7302 C MTBO Racing team Hradec Králové 12:10:00
207 8003616 Mišoň Matěj SPC9810 C SPORTICUS team 12:12:00
208 8149899 Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 12:14:00
209 8003641 Medlík Jan TSU8246 C LKT 80 Šumperk 12:16:00
210 8660384 Müller Tomáš LCE9910 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:18:00
211 301146 Linhart Tomáš TSU8540 C LKT 80 Šumperk 12:20:00
224 8660356 Horák Pavel VSP7200 A USK Praha 12:22:00
213 8202202 Brabec Jaroslav SBK8242 C KOB START Blansko 12:24:00
214 9365 Gebas Miroslav XBM8102 C PELLS ABND RACING TEAM 12:26:00
215 1436949 Kaluža Luboš ABR8200 C A-team NOVO Bruntál 12:28:00
216 1400406 Reif Jan TSU8604 C LKT 80 Šumperk 12:30:00
217 8663124 Sochor Jan SBK6922 C KOB START Blansko 12:32:00
218 8116809 Bláha Adam SPC9212 C SPORTICUS team 12:34:00
219 8201285 Jiráček Josef SBK8501 A KOB START Blansko 12:36:00
220 8008015 Tomeš Petr SJC7531 A Sportcentrum Jičín 12:38:00
221 8662302 Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 12:40:00
M40A
11.30 km, 230 m, 22 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
501 8100019 Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno 12:01:00
526 8662299 Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:03:00
503 8116774 Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 12:05:00
504 8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 12:07:00
505 2075629 Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:09:00
506 8250250 Musil Pavel SJC7705 C Sportcentrum Jičín 12:11:00
507 52333 Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 12:13:00
508 8226425 Kejval Jaromír SJC7300 C Sportcentrum Jičín 12:15:00
509 8414103 Hons Miši SMR7700 C SNS Smržovka 12:17:00
510 8670480 Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 12:19:00
511 8667508 Geisler Michal SPC7504 C SPORTICUS team 12:21:00
512 8022288 La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 12:23:00
513 8226400 Bašus Petr ZUP7400 C MTBO ČZU Praha 12:25:00
514 8074101 Pucherna Eduard SJC7400 C Sportcentrum Jičín 12:27:00
515 8007401 Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 12:29:00
516 8667984 Šňupárek Martin XBM7107 C PELLS ABND RACING TEAM 12:31:00
517 8028844 Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 12:33:00
518 8629811 Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 12:35:00
519 8662295 Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 12:37:00
520 8116817 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 12:39:00
521 8662350 Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 12:41:00
522 8109412 Honner Jaroslav TZL7803 A SKOB Zlín 12:43:00
527 8028816 Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 12:45:00
M40B
9.80 km, 205 m, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
530 8303303 Humlíček Aleš SBK7539 C KOB START Blansko 12:50:00
531 8680615 Folprecht Jaroslav TBM7305 C KOS TJ Tesla Brno 12:52:00
532 8028857 Čepička Václav SLA7201 C SKOB Slaný 12:54:00
533 8667967 Vališ Jan XPU7104 C PARDUBICE BIKERS 12:56:00
534 0 Weber Roman SMR7701 C SNS Smržovka 12:58:00
535 8680423 Fejk Zbyněk SJC7501 C Sportcentrum Jičín 13:00:00
536 8656712 Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:02:00
537 8014550 Zemko Zdeněk SLA7300 C SKOB Slaný 13:04:00
538 8663195 Nedopílek David ABR7602 C A-team NOVO Bruntál 13:06:00
539 8662311 Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 13:08:00
540 2127612 Provazník Dušan TBM7301 C KOS TJ Tesla Brno 13:10:00
541 8013937 Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 13:12:00
542 8680595 Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 13:14:00
544 8000013 Šafek Jiří SBK7621 C KOB START Blansko 13:18:00
M50
9.30 km, 165 m, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
551 8414115 Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 12:13:00
552 8680377 Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 12:15:00
553 416109 Michalík Ivan XBM6834 PELLS ABND RACING TEAM 12:17:00
554 8116719 Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 12:19:00
555 8680603 Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 12:21:00
556 8680322 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 12:23:00
557 8663187 Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 12:25:00
579 8631586 Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 12:27:00
559 8645929 Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 12:29:00
560 7203452 Doležal Josef VAM6101 C OB Vamberk 12:31:00
561 7207706 Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 12:33:00
562 8402555 Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 12:35:00
563 8663134 Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 12:37:00
564 8116674 Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLS ABND RACING TEAM 12:39:00
565 8000034 Sturm Michael 67D6800 ESV Lok Bitterfeld 12:41:00
566 8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:43:00
567 8100027 Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 12:45:00
568 8482067 Nekoranec Petr TZL6700 C SKOB Zlín 12:47:00
580 8663159 Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 12:49:00
570 8000120 Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 12:51:00
571 8663203 Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:53:00
572 8051965 Veselý Jan ZUP6500 C MTBO ČZU Praha 12:55:00
573 8116755 Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 12:57:00
575 8660377 Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 13:01:00
577 8680572 Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 13:05:00
M60
8.10 km, 110 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
601 8662677 Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 13:39:00
616 8100017 Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 13:41:00
603 8660582 Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 13:43:00
604 8627106 Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 13:45:00
605 8116733 Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 13:47:00
606 8116818 Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 13:49:00
607 8663197 Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 13:51:00
608 8644826 Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 13:53:00
617 8033205 Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:55:00
610 8160171 Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor 13:57:00
611 8100015 Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 13:59:00
618 8007006 Novák Miroslav SBK5400 C KOB START Blansko 14:01:00
613 8028814 Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 14:03:00
614 8149883 Hubík Petr TBM5913 C KOS TJ Tesla Brno 14:05:00
MW10
1.30 km, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Veruňák Jiří 0100004 13:00:00
0 Veruňáková Žofie 0100003 13:00:00
1398686 Jedličková Michaela XHK1350 C MTBO Racing team Hradec Králové 13:00:00
8116710 Šafář Martin XHK1100 C MTBO Racing team Hradec Králové 13:00:00
8351351 Musilová Alžběta SJC1550 C Sportcentrum Jičín 13:00:00
8251251 Musil Jakub SJC1212 C Sportcentrum Jičín 13:00:00
2102072 Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 13:00:00
2102071 Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 13:00:00
886813 Lauermanová Eva SJI1353 C OK Jihlava 13:00:00
2103711 Lauerman Jan SJI1515 C OK Jihlava 13:00:00
887608 Müllerová Karla VSP1351 C USK Praha 13:00:00
7431985 Drobník Kryštof SJC1502 C Sportcentrum Jičín 13:00:00
1985821 Drobník Tadeáš SJC1301 C Sportcentrum Jičín 13:00:00
7203329 Honsová Magda SMR1150 C SNS Smržovka 13:00:00
2103788 Vedrová Anika TBM1351 KOS TJ Tesla Brno 13:00:00
52511 Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 13:00:00
2141929 Macháček Jakub XHK1202 C MTBO Racing team Hradec Králové 13:00:00
8033257 Honner Martin TZL1302 SKOB Zlín 13:00:00
0 Jiranová Veronika PHK1452 OK 99 Hradec Králové 13:00:00
2118504 Šimek Přemysl LME1400 C SK Los Mělník 13:00:00
51718 Šňupárková Barbora ZUP1150 C MTBO ČZU Praha 13:00:00
8116691 Horák Kryštof VSP1400 C USK Praha 13:00:00
1985526 Urban Mio SBK1414 C KOB START Blansko 13:00:00
OPEN
8.90 km, 160 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Veruňáková Petra 0100002 12:10:00
0 Veruňák Jiří 0100001 12:10:00
8116672 Černá Lucie 0080001 LPM 12:10:00
2112744 Knitlová Eva VAM6250 C OB Vamberk 12:10:00
0 Porkert Jan 0070001 xxx 12:10:00
0 Matulova Dana 0060001 Nereg 12:10:00
0 Březina Vojtěch 0050001 TSU 12:10:00
8670772 Kornfeldova Lena 0040001 N/A 12:10:00
0 Punčochářová Simona 0030001 SP 12:10:00
0 Fišerová Zuzana 0020001 GIG 12:10:00
0 Plíšek David 0010001 TJ Sokol Nasavrky 12:10:00
W11
4.90 km, 50 m, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
931 8973 Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:27:00
932 8109324 Macháčková Lucie XHK1150 C MTBO Racing team Hradec Králové 12:29:00
933 8670781 Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 12:31:00
934 8003648 Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 12:33:00
935 8660367 Janků Markéta KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín 12:35:00
936 2083404 Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 12:37:00
937 0 Vozková Veronika 0090001 Bitters Superior Cyklolive team 12:39:00
938 8028847 Jedličková Lucie XHK1050 C MTBO Racing team Hradec Králové 12:41:00
939 2083415 La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 12:43:00
W14
7.50 km, 140 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
851 8033296 Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 12:56:00
852 8482100 Hubáčková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:58:00
853 8013908 Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 13:00:00
854 8680330 Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 13:02:00
855 8670789 Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 13:04:00
W17
8.10 km, 110 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
161 2102078 Kejvalová Radka SJC0552 C Sportcentrum Jičín 14:13:00
163 8635873 Králová Jolana TBM0360 A KOS TJ Tesla Brno 14:15:00
162 8033294 Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:17:00
165 8033220 Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 14:19:00
164 8660529 Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 14:21:00
166 8670799 Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 14:23:00
167 8656571 Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 14:25:00
W20
9.60 km, 185 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
380 8003606 Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 12:00:00
382 8662431 Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:04:00
W21E
11.40 km, 265 m, 21 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51 8662726 Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 12:55:00
52 8656725 Králová Vilma TBM9950 E KOS TJ Tesla Brno 12:57:00
54 8656575 Reifová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 12:59:00
57 8667533 Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 13:01:00
61 8660544 Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 13:03:00
58 8028810 Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 13:05:00
67 8656581 Kamarytová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 13:07:00
53 8660472 Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 13:09:00
55 8350350 Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 13:11:00
56 8656501 Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 13:13:00
62 8660564 Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 13:15:00
60 8008510 Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 13:17:00
63 8482121 Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 13:19:00
64 8627432 Nyga Julia 71P0651 Polski Związek Orientacji Sportowej 13:21:00
66 8515550 Polewka Aleksandra 71P0650 Polski Związek Orientacji Sportowej 13:25:00
W21A
9.60 km, 185 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
401 8008759 Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 12:10:00
402 8076001 Jirková Lenka SBK8383 A KOB START Blansko 12:12:00
403 8052217 Honnerová Blanka TZL8052 A SKOB Zlín 12:14:00
404 8010108 Uhnavá Markéta SBK8485 E KOB START Blansko 12:16:00
405 8663209 Červená Adéla XHK9750 C MTBO Racing team Hradec Králové 12:18:00
406 8100026 La Carbonara Hana TBM7652 E KOS TJ Tesla Brno 12:20:00
407 301317 Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 12:22:00
408 8033216 Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 12:24:00
409 8660557 Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 12:26:00
410 8660565 Vedralová Veronika SPC8853 A SPORTICUS team 12:28:00
422 8667992 Jiranová Kateřina XHK8350 E MTBO Racing team Hradec Králové 12:30:00
412 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 A Slavia Liberec orienteering 12:32:00
413 8033266 Svobodová Katu SMR8451 A SNS Smržovka 12:34:00
414 8000318 Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 12:36:00
415 8033234 Klíchová Jana SSU8151 A SK Severka Šumperk 12:38:00
416 8352000 Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 12:40:00
417 8033211 Chudíková Barbora SJI7850 E OK Jihlava 12:42:00
418 8090145 Bártíková Zuzana XPU8954 A PARDUBICE BIKERS 12:44:00
419 8202028 Beržinská Soňa SBK8554 A KOB START Blansko 12:46:00
420 8008010 Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 12:48:00
W21B
8.60 km, 135 m, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
251 8660588 Hejnová Aneta SPC9356 C SPORTICUS team 13:24:00
252 8660512 Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 13:26:00
253 8014545 Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 13:28:00
254 8660522 Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška 13:30:00
255 8116790 Barnetová Veronika XPU9952 C PARDUBICE BIKERS 13:32:00
256 8000002 Königová Jana SBK8661 A KOB START Blansko 13:34:00
257 8517330 Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 13:36:00
258 8013846 Coufalová Markéta TSU8894 C LKT 80 Šumperk 13:38:00
259 410730 Buriánková Ivka SMR7450 C SNS Smržovka 13:40:00
260 8028812 Matoušková Petra BLI7650 C MTBO Bludný kořen 13:42:00
261 8516414 Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 13:44:00
262 8670497 Štembergová Lucie EKP8851 C VŠTJ Ekonom Praha 13:46:00
W40
8.60 km, 135 m, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
451 8680408 Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 13:54:00
452 8013864 Straková Linda LME7950 C SK Los Mělník 13:56:00
453 8020233 Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 13:58:00
454 8033284 Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:00:00
455 8482074 Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 14:02:00
456 8636196 Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 14:04:00
457 8076003 Humlíčková Kateřina SBK7664 C KOB START Blansko 14:06:00
458 8001802 Tumová Jana SJC7452 C Sportcentrum Jičín 14:08:00
459 8028831 Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 14:10:00
460 8226378 Kejvalová Kamila SJC7450 C Sportcentrum Jičín 14:12:00
461 0 Weberová Ivana SMR7650 C SNS Smržovka 14:14:00
462 8663118 Králová Dana TBM7650 C KOS TJ Tesla Brno 14:16:00
463 8660585 Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 14:18:00
464 51217 Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 14:20:00
465 8001411 Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 14:22:00
466 8116767 Honsová Lenka SMR7750 C SNS Smržovka 14:24:00
467 8660363 Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 14:26:00
468 8201275 Veselá Iva ZUP7551 C MTBO ČZU Praha 14:28:00
W50
7.50 km, 140 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
590 8660583 Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 13:12:00
592 8662711 Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 13:16:00
W60
7.50 km, 140 m, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
634 8662287 Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 13:22:00
631 8663184 Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 13:24:00
632 8116699 Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 13:26:00