Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 8. kolo, ORIENT EXPRESS 2020

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Čachnov
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Linhart Aleš
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk
Stavitel tratí:
Zrník Tomáš
JURY:
Mach Radovan, Meier Milan, Rygl Jaroslav
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M11 4.90 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 912 Buriánek Max SMR1102 426395 C SNS Smržovka
12:03:00 902 Urban Jan SBK1234 500884 C KOB START Blansko
12:05:00 903 Honner Tomáš TZL1001 8662687 C SKOB Zlín
12:07:00 913 Šňupárek Jenda ZUP1000 899160 C MTBO ČZU Praha
12:09:00 905 Růžička Matěj KSU0901 2051494 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:11:00 906 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:13:00 907 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:15:00 908 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
12:17:00 909 Vřešťál František TUR0906 8680574 C OOB TJ Turnov
12:19:00 910 Fišer Petr TZL1004 8660354 C SKOB Zlín

M14 8.10 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:51:00 801 Macháček Tomáš XHK0800 8044394 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:53:00 802 Schwab Filip TBM0710 8000710 C KOS TJ Tesla Brno
12:55:00 803 Geisler Richard SPC0703 8519565 C SPORTICUS team
12:57:00 804 La Carbonara Matteo TBM0801 8023023 C KOS TJ Tesla Brno
12:59:00 805 Vaněček Jan ZUP0801 2113370 C MTBO ČZU Praha
13:01:00 806 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 C KOS TJ Tesla Brno
13:03:00 807 Weber Maxmilian SMR0700 8109423 C SNS Smržovka
13:05:00 808 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C KOS TJ Tesla Brno
13:07:00 823 Meier David VLI0606 8004347 C Slavia Liberec orienteering
13:09:00 810 Bogar Vojtěch BOR0604 8013870 C OK Jiskra Nový Bor
13:11:00 811 Polák Tomáš CHA0801 8005439 C OK Chrastava
13:13:00 812 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín
13:15:00 813 Weber Sebastian SMR0900 8033278 C SNS Smržovka
13:17:00 814 Malý Rostislav VEY0600 361972 C YETTI Vejprty
13:19:00 815 Honner Jaroslav TZL0701 8033257 C SKOB Zlín
13:21:00 816 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 C KOS TJ Tesla Brno
13:23:00 817 Vřešťál Antonín TUR0604 8680577 C OOB TJ Turnov
13:25:00 824 Bílek Vojtěch ZUP0802 8517313 C MTBO ČZU Praha
13:27:00 819 Prášil Jakub SJI0702 8014531 OK Jihlava
13:29:00 820 Žák Jakub ABR0606 7003003 C A-team NOVO Bruntál

M17 9.30 km, 165 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 102 Čepička Václav SLA0301 8028872 C SKOB Slaný
12:05:00 103 Staňa Ondřej BOR0301 8028834 C OK Jiskra Nový Bor

M20 11.60 km, 205 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:08:00 351 Humlíček Tomáš SBK0101 8076004 C KOB START Blansko
14:10:00 352 Kovář Ondřej VPM0200 8660913 A KOS Slavia Plzeň
14:12:00 353 Tuma Matěj SJC0202 8001809 A Sportcentrum Jičín

M21E 14.20 km, 280 m, 29 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 1 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E VŠTJ Ekonom Praha
13:02:00 2 Jalový Milan RBK8347 8667513 E SK Radioklub Blansko
13:04:00 3 Sajal Martin SPC7803 8033209 E SPORTICUS team
13:06:00 5 Sedláček Petr TSU8109 8662355 E LKT 80 Šumperk
13:08:00 6 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 E KOS Slavia Plzeň
13:10:00 8 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 E KOS TJ Tesla Brno
13:12:00 10 Vedral Martin SPC8306 8518319 E SPORTICUS team
13:14:00 12 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 E KOS TJ Tesla Brno
13:16:00 13 Břeň Daniel SPC0106 8644874 E SPORTICUS team
13:18:00 14 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
13:20:00 15 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 E OK Jihlava
13:22:00 16 Štěňha Martin SPC7608 8667520 E SPORTICUS team
13:26:00 22 Graubner Jan TZL8236 8068608 E SKOB Zlín
13:28:00 23 Lauerman Jan SJI7419 8662358 E OK Jihlava
13:30:00 24 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 E SNS Smržovka
13:32:00 26 Bogar Kryštof BOR9402 8656508 E OK Jiskra Nový Bor
13:34:00 28 Smrt Martin EKP8431 8631579 E VŠTJ Ekonom Praha
13:36:00 27 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E KOS TJ Tesla Brno
13:38:00 9 Laciga Radek VSP8200 8656559 E USK Praha
13:40:00 21 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 E KOS Slavia Plzeň
13:42:00 7 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E Slavia Liberec orienteering
13:44:00 11 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 E TJ Stadion Nový Bor
13:46:00 17 Stránský Vojtěch SJC9000 8656552 E Sportcentrum Jičín
13:48:00 19 Kanta Martin XPU9705 8116811 E PARDUBICE BIKERS
13:50:00 25 Chmelař Lukáš XHK9100 8663200 E MTBO Racing team Hradec Králové
13:52:00 4 Hašek Jan VPM0001 8629758 E KOS Slavia Plzeň
13:54:00 20 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E SNS Smržovka
13:58:00 32 Marcinkiewicz Grzegorz 71P8600 8660492 Polski Związek Orientacji Sportowej
14:00:00 31 Jirka Michal SBK8403 8401151 E KOB START Blansko
14:02:00 33 Towarek Michal 71P0300 8629802 Polski Związek Orientacji Sportowej

M21A 11.60 km, 205 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 301 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 A Sportcentrum Jičín
12:02:00 302 Popule Tomáš LPM8803 8033218 A OK Lokomotiva Plzeň
12:04:00 303 Kříž Libor XHK7804 8007804 A MTBO Racing team Hradec Králové
12:06:00 304 Urban Jan SBK7537 8303038 A KOB START Blansko
12:08:00 305 Štochel Miroslav MFP9300 8004355 A Matfyz Praha
12:10:00 306 David Josef DMS8101 1602620 A Dynamo Malá Skála
12:12:00 307 Ohera Karel BLI7803 8028830 A MTBO Bludný kořen
12:14:00 308 Jiran Jan XHK7701 8662364 E MTBO Racing team Hradec Králové
12:16:00 309 Šňupárek Ondřej ZUP6949 8662695 A MTBO ČZU Praha
12:18:00 310 Polášek Radek TBM8008 8008780 A KOS TJ Tesla Brno
12:20:00 311 Urbaník Robert VLI7002 8662745 A Slavia Liberec orienteering
12:22:00 312 Horák Jan LDC9800 8019937 A KOB Děčín
12:24:00 313 Zavrtálek Petr SMR8401 8648591 A SNS Smržovka
12:26:00 314 Bílek Ondřej ZUP8101 8516418 A MTBO ČZU Praha
12:28:00 315 Odvody Zdeněk XPU8206 8206000 A PARDUBICE BIKERS
12:30:00 316 Macháček Jiří XHK7601 8109421 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:32:00 317 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A KOS Slavia Plzeň
12:34:00 318 Jedlička Lukáš XHK8100 8670498 A MTBO Racing team Hradec Králové
12:36:00 319 Boček Milan TBM9228 8019217 E KOS TJ Tesla Brno
12:38:00 320 Černý Ladislav ZUP8200 8200339 A MTBO ČZU Praha
12:40:00 321 Müller Pavel VSP7901 8116706 C USK Praha
12:42:00 322 Vávra Martin HOR9700 8680422 A TJ Jiskra Hořice
12:44:00 323 Jedlička Marek XHK7502 8028863 E MTBO Racing team Hradec Králové
12:46:00 324 Hegner Lukáš LPM8104 8660467 A OK Lokomotiva Plzeň
12:48:00 325 Šabatka Zdeněk XHK8900 8660923 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:50:00 326 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:52:00 327 Vaněček Jan ZUP8003 8004120 A MTBO ČZU Praha
12:58:00 330 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 E Sportcentrum Jičín

M21B 9.80 km, 205 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 201 Šafář Jan XHK7700 8116828 A MTBO Racing team Hradec Králové
12:02:00 202 Štemberg Milan EKP8608 2067963 C VŠTJ Ekonom Praha
12:04:00 203 Vozka Radim BLI7402 8028848 C MTBO Bludný kořen
12:06:00 204 Ševčík Matěj XHK7908 8044398 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:08:00 205 Ištok Martin BLI8001 8028843 C MTBO Bludný kořen
12:10:00 206 Netuka Martin XHK7302 8197304 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:12:00 207 Mišoň Matěj SPC9810 8003616 C SPORTICUS team
12:14:00 208 Izdný Pavel SJI7613 8149899 C OK Jihlava
12:16:00 209 Medlík Jan TSU8246 8003641 C LKT 80 Šumperk
12:18:00 210 Müller Tomáš LCE9910 8660384 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:20:00 211 Linhart Tomáš TSU8540 301146 C LKT 80 Šumperk
12:22:00 224 Horák Pavel VSP7200 8660356 A USK Praha
12:24:00 213 Brabec Jaroslav SBK8242 8202202 C KOB START Blansko
12:26:00 214 Gebas Miroslav XBM8102 9365 C PELLS ABND RACING TEAM
12:28:00 215 Kaluža Luboš ABR8200 1436949 C A-team NOVO Bruntál
12:30:00 216 Reif Jan TSU8604 1400406 C LKT 80 Šumperk
12:32:00 217 Sochor Jan SBK6922 8663124 C KOB START Blansko
12:34:00 218 Bláha Adam SPC9212 8116809 C SPORTICUS team
12:36:00 219 Jiráček Josef SBK8501 8201285 A KOB START Blansko
12:38:00 220 Tomeš Petr SJC7531 8008015 A Sportcentrum Jičín
12:40:00 221 Fišer Petr GIG7502 8662302 C GIGANT Orienteering

M40A 11.30 km, 230 m, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 501 Strejček Petr TBM7228 8100019 C KOS TJ Tesla Brno
12:03:00 526 Klech Richard VRB7201 8662299 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:05:00 503 Boudný Jan SCP7417 8116774 C OK Sparta Praha
12:07:00 504 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
12:09:00 505 Wohanka Petr VRL7305 2075629 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:11:00 506 Musil Pavel SJC7705 8250250 C Sportcentrum Jičín
12:13:00 507 Chaloupka Martin CHT7301 52333 C OOB SK Chrast
12:15:00 508 Kejval Jaromír SJC7300 8226425 C Sportcentrum Jičín
12:17:00 509 Hons Miši SMR7700 8414103 C SNS Smržovka
12:19:00 510 Folprecht Eduard ZUP7300 8670480 C MTBO ČZU Praha
12:21:00 511 Geisler Michal SPC7504 8667508 C SPORTICUS team
12:23:00 512 La Carbonara Claudio TBM7337 8022288 C KOS TJ Tesla Brno
12:25:00 513 Bašus Petr ZUP7400 8226400 C MTBO ČZU Praha
12:27:00 514 Pucherna Eduard SJC7400 8074101 C Sportcentrum Jičín
12:29:00 515 Schwab David TBM7401 8007401 C KOS TJ Tesla Brno
12:31:00 516 Šňupárek Martin XBM7107 8667984 C PELLS ABND RACING TEAM
12:33:00 517 Polák Jaroslav CHA7500 8028844 C OK Chrastava
12:35:00 518 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
12:37:00 519 Žák Pavel ABR7600 8662295 C A-team NOVO Bruntál
12:39:00 520 Prášil Aleš SJI7415 8116817 C OK Jihlava
12:41:00 521 Jašek Petr ABR7601 8662350 C A-team NOVO Bruntál
12:43:00 522 Honner Jaroslav TZL7803 8109412 A SKOB Zlín
12:45:00 527 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava

M40B 9.80 km, 205 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 530 Humlíček Aleš SBK7539 8303303 C KOB START Blansko
12:52:00 531 Folprecht Jaroslav TBM7305 8680615 C KOS TJ Tesla Brno
12:54:00 532 Čepička Václav SLA7201 8028857 C SKOB Slaný
12:56:00 533 Vališ Jan XPU7104 8667967 C PARDUBICE BIKERS
12:58:00 534 Weber Roman SMR7701 0 C SNS Smržovka
13:00:00 535 Fejk Zbyněk SJC7501 8680423 C Sportcentrum Jičín
13:02:00 536 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:04:00 537 Zemko Zdeněk SLA7300 8014550 C SKOB Slaný
13:06:00 538 Nedopílek David ABR7602 8663195 C A-team NOVO Bruntál
13:08:00 539 Meier Milan VLI7301 8662311 C Slavia Liberec orienteering
13:10:00 540 Provazník Dušan TBM7301 2127612 C KOS TJ Tesla Brno
13:12:00 541 Bochňák Zbyněk LOV7600 8013937 C lepus.cz
13:14:00 542 Vřešťál Jan TUR7301 8680595 C OOB TJ Turnov
13:18:00 544 Šafek Jiří SBK7621 8000013 C KOB START Blansko

M50 9.30 km, 165 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:13:00 551 Pařízek Petr SMR7001 8414115 C SNS Smržovka
12:15:00 552 Janků Josef KVS6200 8680377 C SKOB Kobra Vsetín
12:17:00 553 Michalík Ivan XBM6834 416109 PELLS ABND RACING TEAM
12:19:00 554 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
12:21:00 555 Vrábel Jaromír ABR6102 8680603 C A-team NOVO Bruntál
12:23:00 556 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
12:25:00 557 Kolář Rudolf ABR6301 8663187 C A-team NOVO Bruntál
12:27:00 579 Mach Radovan OKP6605 8631586 C SK OK 24 Praha
12:29:00 559 Král Jan TBM6901 8645929 C KOS TJ Tesla Brno
12:31:00 560 Doležal Josef VAM6101 7203452 C OB Vamberk
12:33:00 561 Němec Lubomír ABR6201 7207706 C A-team NOVO Bruntál
12:35:00 562 Mlynárik Peter VBA6501 8402555 C ŠK VAZKA Bratislava
12:37:00 563 Hejna Jiří SPC6201 8663134 C SPORTICUS team
12:39:00 564 Suchánek Ladislav XBM7008 8116674 C PELLS ABND RACING TEAM
12:41:00 565 Sturm Michael 67D6800 8000034 ESV Lok Bitterfeld
12:43:00 566 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:45:00 567 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
12:47:00 568 Nekoranec Petr TZL6700 8482067 C SKOB Zlín
12:49:00 580 Král Jiří TSU5941 8663159 C LKT 80 Šumperk
12:51:00 570 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C SKOB Zlín
12:53:00 571 Piše Dušan LCE6702 8663203 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:55:00 572 Veselý Jan ZUP6500 8051965 C MTBO ČZU Praha
12:57:00 573 Bogar Leoš BOR6603 8116755 C OK Jiskra Nový Bor
13:01:00 575 Holinka Martin ZPV6712 8660377 C KOB ZPV Prostějov
13:05:00 577 Kareis Martin VLI6501 8680572 C Slavia Liberec orienteering

M60 8.10 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:39:00 601 Maliňák Vladimír KVS5901 8662677 C SKOB Kobra Vsetín
13:41:00 616 Jánoška Jozef RBA5902 8100017 C TJ Rapid Bratislava
13:43:00 603 Ludvík Petr STB5701 8660582 C TJ Stadion Nový Bor
13:45:00 604 Adrián Petr EKP5600 8627106 C VŠTJ Ekonom Praha
13:47:00 605 Kadlec Luděk VEY5600 8116733 C YETTI Vejprty
13:49:00 606 Bochenek Milan EKP5601 8116818 C VŠTJ Ekonom Praha
13:51:00 607 Pospíšek Zbyněk TBM6007 8663197 C KOS TJ Tesla Brno
13:53:00 608 Maennel Harald BOR5501 8644826 C OK Jiskra Nový Bor
13:55:00 617 Wald František FSP5300 8033205 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:57:00 610 Kuchař Vladimír BOR4902 8160171 C OK Jiskra Nový Bor
13:59:00 611 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C SKOB Slaný
14:01:00 618 Novák Miroslav SBK5400 8007006 C KOB START Blansko
14:03:00 613 Flašar Jan KCK5701 8028814 C KOB Český Krumlov
14:05:00 614 Hubík Petr TBM5913 8149883 C KOS TJ Tesla Brno

MW10 1.30 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Veruňák Jiří 0100004 0
13:00:00 Veruňáková Žofie 0100003 0
13:00:00 Jedličková Michaela XHK1350 1398686 C MTBO Racing team Hradec Králové
13:00:00 Šafář Martin XHK1100 8116710 C MTBO Racing team Hradec Králové
13:00:00 Musilová Alžběta SJC1550 8351351 C Sportcentrum Jičín
13:00:00 Musil Jakub SJC1212 8251251 C Sportcentrum Jičín
13:00:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 2102072 Sportcentrum Jičín
13:00:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C Sportcentrum Jičín
13:00:00 Lauermanová Eva SJI1353 886813 C OK Jihlava
13:00:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C OK Jihlava
13:00:00 Müllerová Karla VSP1351 887608 C USK Praha
13:00:00 Drobník Kryštof SJC1502 7431985 C Sportcentrum Jičín
13:00:00 Drobník Tadeáš SJC1301 1985821 C Sportcentrum Jičín
13:00:00 Honsová Magda SMR1150 7203329 C SNS Smržovka
13:00:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C A-team NOVO Bruntál
13:00:00 Macháček Jakub XHK1202 2141929 C MTBO Racing team Hradec Králové
13:00:00 Honner Martin TZL1302 8033257 SKOB Zlín
13:00:00 Jiranová Veronika PHK1452 0 OK 99 Hradec Králové
13:00:00 Šimek Přemysl LME1400 2118504 C SK Los Mělník
13:00:00 Šňupárková Barbora ZUP1150 51718 C MTBO ČZU Praha
13:00:00 Horák Kryštof VSP1400 8116691 C USK Praha
13:00:00 Urban Mio SBK1414 1985526 C KOB START Blansko

OPEN 8.90 km, 160 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Veruňáková Petra 0100002 0
12:10:00 Veruňák Jiří 0100001 0
12:10:00 Černá Lucie 0080001 8116672 LPM
12:10:00 Knitlová Eva VAM6250 2112744 C OB Vamberk
12:10:00 Porkert Jan 0070001 0 xxx
12:10:00 Matulova Dana 0060001 0 Nereg
12:10:00 Březina Vojtěch 0050001 0 TSU
12:10:00 Kornfeldova Lena 0040001 8670772 N/A
12:10:00 Punčochářová Simona 0030001 0 SP
12:10:00 Fišerová Zuzana 0020001 0 GIG
12:10:00 Plíšek David 0010001 0 TJ Sokol Nasavrky

W11 4.90 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:27:00 931 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:29:00 932 Macháčková Lucie XHK1150 8109324 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:31:00 933 Štěpánková Anna KVS0952 8670781 SKOB Kobra Vsetín
12:33:00 934 Šimková Anežka LME0950 8003648 C SK Los Mělník
12:35:00 935 Janků Markéta KVS0951 8660367 C SKOB Kobra Vsetín
12:37:00 936 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 937 Vozková Veronika 0090001 0 Bitters Superior Cyklolive team
12:41:00 938 Jedličková Lucie XHK1050 8028847 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:43:00 939 La Carbonara Noemi TBM1156 2083415 C KOS TJ Tesla Brno

W14 7.50 km, 140 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:56:00 851 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 C KOS TJ Tesla Brno
12:58:00 852 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:00:00 853 Folprechtová Julie ZUP0650 8013908 C MTBO ČZU Praha
13:02:00 854 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 C SKOB Zlín
13:04:00 855 Folprecht Mia TBM0858 8670789 C KOS TJ Tesla Brno

W17 8.10 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:13:00 161 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
14:15:00 163 Králová Jolana TBM0360 8635873 A KOS TJ Tesla Brno
14:17:00 162 Messnerová Lucie VRL0456 8033294 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:19:00 165 Vedrová Ela TBM0357 8033220 C KOS TJ Tesla Brno
14:21:00 164 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C SKOB Slaný
14:23:00 166 Králová Denisa TBM0559 8670799 C KOS TJ Tesla Brno
14:25:00 167 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty

W20 9.60 km, 185 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 380 Zapalačová Petra DOK0154 8003606 C OK Doksy
12:04:00 382 Pišová Barbora LCE0251 8662431 C OOB TJ Slovan Luhačovice

W21E 11.40 km, 265 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:55:00 51 Ryšavá Vendula ZUP8151 8662726 E MTBO ČZU Praha
12:57:00 52 Králová Vilma TBM9950 8656725 E KOS TJ Tesla Brno
12:59:00 54 Reifová Naděžda TSU8889 8656575 E LKT 80 Šumperk
13:01:00 57 Mědílková Iva SPC7160 8667533 E SPORTICUS team
13:03:00 61 Haltof Ewa ABR9499 8660544 E A-team NOVO Bruntál
13:05:00 58 Lacigová Michaela VSP8152 8028810 E USK Praha
13:07:00 67 Kamarytová Marie TSU9191 8656581 E LKT 80 Šumperk
13:09:00 53 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E USK Praha
13:11:00 55 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E Sportcentrum Jičín
13:13:00 56 Tichovská Martina VSP8650 8656501 E USK Praha
13:15:00 62 Staňková Štěpánka TSU8992 8660564 E LKT 80 Šumperk
13:17:00 60 Kubínová Romana SKV9452 8008510 E TJ Slovan Karlovy Vary
13:19:00 63 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E Sportcentrum Jičín
13:21:00 64 Nyga Julia 71P0651 8627432 Polski Związek Orientacji Sportowej
13:25:00 66 Polewka Aleksandra 71P0650 8515550 Polski Związek Orientacji Sportowej

W21A 9.60 km, 185 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 401 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
12:12:00 402 Jirková Lenka SBK8383 8076001 A KOB START Blansko
12:14:00 403 Honnerová Blanka TZL8052 8052217 A SKOB Zlín
12:16:00 404 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 E KOB START Blansko
12:18:00 405 Červená Adéla XHK9750 8663209 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:20:00 406 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 E KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 407 Haničáková Denisa DMS8350 301317 A Dynamo Malá Skála
12:24:00 408 Pařízková Věrka SMR7151 8033216 E SNS Smržovka
12:26:00 409 Paulíčková Renata SJI8057 8660557 E OK Jihlava
12:28:00 410 Vedralová Veronika SPC8853 8660565 A SPORTICUS team
12:30:00 422 Jiranová Kateřina XHK8350 8667992 E MTBO Racing team Hradec Králové
12:32:00 412 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 A Slavia Liberec orienteering
12:34:00 413 Svobodová Katu SMR8451 8033266 A SNS Smržovka
12:36:00 414 Vaněčková Petra ZUP7950 8000318 A MTBO ČZU Praha
12:38:00 415 Klíchová Jana SSU8151 8033234 A SK Severka Šumperk
12:40:00 416 Odvodyová Šárka XPU8352 8352000 A PARDUBICE BIKERS
12:42:00 417 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 E OK Jihlava
12:44:00 418 Bártíková Zuzana XPU8954 8090145 A PARDUBICE BIKERS
12:46:00 419 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 A KOB START Blansko
12:48:00 420 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 A Sportcentrum Jičín

W21B 8.60 km, 135 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:24:00 251 Hejnová Aneta SPC9356 8660588 C SPORTICUS team
13:26:00 252 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 C OK Jiskra Nový Bor
13:28:00 253 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C Oddíl OB Kotlářka
13:30:00 254 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 A KOB Dobruška
13:32:00 255 Barnetová Veronika XPU9952 8116790 C PARDUBICE BIKERS
13:34:00 256 Königová Jana SBK8661 8000002 A KOB START Blansko
13:36:00 257 Poláková Veronika CHA8150 8517330 C OK Chrastava
13:38:00 258 Coufalová Markéta TSU8894 8013846 C LKT 80 Šumperk
13:40:00 259 Buriánková Ivka SMR7450 410730 C SNS Smržovka
13:42:00 260 Matoušková Petra BLI7650 8028812 C MTBO Bludný kořen
13:44:00 261 Novotná Petra SJI8350 8516414 C OK Jihlava
13:46:00 262 Štembergová Lucie EKP8851 8670497 C VŠTJ Ekonom Praha

W40 8.60 km, 135 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:54:00 451 Jelínková Irena TBM7664 8680408 C KOS TJ Tesla Brno
13:56:00 452 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
13:58:00 453 Košíková Jitka VSP7799 8020233 A USK Praha
14:00:00 454 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:02:00 455 Janků Kateřina KVS7450 8482074 C SKOB Kobra Vsetín
14:04:00 456 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C SKOB Zlín
14:06:00 457 Humlíčková Kateřina SBK7664 8076003 C KOB START Blansko
14:08:00 458 Tumová Jana SJC7452 8001802 C Sportcentrum Jičín
14:10:00 459 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
14:12:00 460 Kejvalová Kamila SJC7450 8226378 C Sportcentrum Jičín
14:14:00 461 Weberová Ivana SMR7650 0 C SNS Smržovka
14:16:00 462 Králová Dana TBM7650 8663118 C KOS TJ Tesla Brno
14:18:00 463 Jašková Šárka ABR7751 8660585 C A-team NOVO Bruntál
14:20:00 464 Zápotocká Anna VLI7250 51217 C Slavia Liberec orienteering
14:22:00 465 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
14:24:00 466 Honsová Lenka SMR7750 8116767 C SNS Smržovka
14:26:00 467 Ryglová Kateřina TBM7372 8660363 C KOS TJ Tesla Brno
14:28:00 468 Veselá Iva ZUP7551 8201275 C MTBO ČZU Praha

W50 7.50 km, 140 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:12:00 590 Abelová Ivana STB6798 8660583 C TJ Stadion Nový Bor
13:16:00 592 Maliňáková Eva TSU6550 8662711 C LKT 80 Šumperk

W60 7.50 km, 140 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:22:00 634 Králová Dana TSU5896 8662287 C LKT 80 Šumperk
13:24:00 631 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C KOS TJ Tesla Brno
13:26:00 632 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C USK Praha