Logo

Startovka závodu: Votická cesta s RAIFFEISENBANK, A.S. – XXXIX. ročník

Klubová startovka

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Pořadatel:
SOB - SOBSA
DOK - OK Doksy
Mapa:
Ředitel závodu:
Janeček Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kluby:
PGP     SOB     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B MB
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C MA
15:00:00 Brabencová Alena SOB7150 887945 C ŽA
15:00:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C ŽB
15:00:00 Brabencová Anna SOB0450 7983 C N1

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:00 Janeček Jiří 10002 7201191 1 Janečkovi MA
15:00 Janeček Ondřej 10001 53016 1 Janečkovi MA
15:00 Ransdorf Míra 10005 7934 1 Janečkovi MB
15:00 Ransdorf Vít 10006 7957 1 Janečkovi MB
15:00 Janeček Ondřej 10003 4188 1 Janečkovi MB
15:00 Janečková Veronika 10004 53017 1 Janečkovi ŽA
15:00 Sedláček Luděk 20002 53066 2 Sedláčkovi MB
15:00 Sedláčková Jana 20001 53065 2 Sedláčkovi ŽA
15:00 Sedláčková Eliška 20004 7967 2 Sedláčkovi N1
15:00 Sedláček Josef 20003 53064 2 Sedláčkovi N1
15:00 Thieme Filip 40001 53040 4 Thieme MB
15:00 Lenka Thieme 40002 53041 4 Thieme MB
15:00 Pláničková Eva 50003 53043 5 Pláničkovi N2
15:00 Plánička Jiří 50002 53024 5 Pláničkovi MB
15:00 Pláničková Libuše 50001 53023 5 Pláničkovi ŽB
15:00 Suchánek Ondřej 60002 53053 6 Suchánkovi MB
15:00 Suchánková Marie 60001 53052 6 Suchánkovi N1
15:00 Choutka Jaroslav 70006 1396839 7 RANDICI MA
15:00 Randíková Magdaléna 70001 2067886 7 RANDICI MA
15:00 Randík Jan 70002 7209786 7 RANDICI MA
15:00 Choutková Lenka 70007 2419963 7 RANDICI ŽA
15:00 Randik Jakub 70004 53027 7 RANDICI N1
15:00 Setnička Karel 80001 53018 8 Setničkovi MA
15:00 Setničková Ilona 80002 53021 8 Setničkovi N1
15:00 HENZL Jaroslav 90001 53044 9 HENZL jarda MB
15:00 DOLEŽALOVÁ Iva 90002 53045 9 HENZL jarda ŽB
15:00 Hanek Adam 100002 53047 10 Hankovi MB
15:00 Hanek Karel 100001 53046 10 Hankovi MB
15:00 Hanková Mája 100003 53048 10 Hankovi ŽB
15:00 Němec Marek 110004 2125316 11 Němcovi MA
15:00 Němec Jan 110003 52062 11 Němcovi MA
15:00 Němcová Barbora 110001 53025 11 Němcovi ŽA
15:00 Němec Jaromír 110005 53020 11 Němcovi N2
15:00 Ligenza Tomáš 120001 53049 12 Ligenzovi N1
15:00 Vlček Milan 130002 53050 13 Vlčkovi N1
15:00 Vlckova Kristyna 130001 53051 13 Vlčkovi N1
15:00 Benes Radovan 140001 682662 14 Benešovi MB
15:00 Šašek Martin 150002 2112779 15 Šaškovi MA
15:00 Šašek Luděk 150001 4189 15 Šaškovi MA
15:00 Šašek Adam 150003 7968 15 Šaškovi MB
15:00 Šašková Petra 150005 4186 15 Šaškovi ŽB
15:00 Šašek David 150004 53070 15 Šaškovi N2
15:00 Beneš Filip 160001 232187 16 Beneš F. MA