Logo

Startovka závodu: Veteraniáda ČR ve sprintu

Datum:
24.06.2022
Místo konání:
Litovel, areál TJ Tatran Litovel – házená
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
Litovel 2022, 1:4 000 e=2 m
Ředitel závodu:
Smolka Martin
Hlavní rozhodčí:
Skyva Petr - R1
Stavitel tratí:
Silnoušek Jiří - R2, Skyvová Kristýna - R2
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T    
Nahrávám data...

D35 2.50 km, 10 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Smutná Pavla VAM8651 9669 C OB Vamberk
17:01:00 Smítalová Jana ZBM8053 1111280 C SK Brno Žabovřesky
17:02:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
17:03:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB T.J. Sokol Žamberk
17:04:00 Vernerová Radka VBM8558 8154984 C VSK Mendelu Brno
17:05:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
17:06:00 Dvořáková Hana ZBM8676 52165 C SK Brno Žabovřesky
17:07:00 Čablová Kristina BFM8751 9005140 C SKOB Frýdek - Místek
17:08:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
17:09:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
17:10:00 Drábková Kateřina HLV8451 8517324 C KČT - OB Holešov
17:11:00 Košíková Jana PBM8352 8014554 C TJ Spartak 1. brněnská
17:12:00 Uvizlová Radka STH8451 9081 C SK Studenec

D40 2.30 km, 10 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:05:00 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
18:06:00 Václavková Lenka KON8155 2020742 C KOB Konice
18:07:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko
18:08:00 Rücklová Alena VCB8150 8516951 C OB České Budějovice
18:09:00 Ryšavá Vendula PGP8153 8662726 C SK Praga
18:10:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
18:11:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
18:12:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
18:13:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C Orientační Běh Opava
18:14:00 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 C KOB Dobruška
18:15:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
18:16:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C KOB Směr Kroměříž
18:17:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
18:18:00 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
18:19:00 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Brno Žabovřesky
18:20:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8196060 C Slavia Liberec orienteering

D45 2.10 km, 10 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:50:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
17:51:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
17:52:00 Vrubelová Jana TZL7352 7210876 C SKOB Zlín
17:53:00 Hasmanová Lenka VPM7551 2060390 C KOS Slavia Plzeň
17:54:00 Kovářová Anna CET7552 8663199 C TJ Loko Česká Třebová
17:55:00 Balvanová Martina JPV7777 8066792 C Oddíl OS SK Prostějov
17:56:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:57:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 C Magnus Orienteering
17:58:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
17:59:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
18:00:00 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice
18:01:00 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
18:02:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
18:03:00 Hašková Eva VPM7352 8013875 C KOS Slavia Plzeň
18:04:00 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
18:05:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
18:06:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
18:07:00 Reichlová Jiřina KSU7499 7211248 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
18:08:00 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
18:09:00 Filipová Ivana SRK7373 8410772 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
18:10:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C Oddíl OS SK Prostějov
18:11:00 Krhutová Martina TRI7450 8651 C TJ TŽ Třinec
18:12:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
18:13:00 Humlíčková Jana UBM7351 8041173 C MENISKOS Brno
18:14:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
18:15:00 Škrabalová Eva KON7676 8076649 C KOB Konice
18:16:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
18:17:00 Blank Radka SKM7351 8660386 C KOB Směr Kroměříž
18:18:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
18:19:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
18:20:00 Kroniková Jana SHK7350 8662671 C OK Slavia Hradec Králové

D50 2.20 km, 10 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
17:01:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C KOS Slavia Plzeň
17:02:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
17:03:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
17:04:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
17:05:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
17:06:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
17:07:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
17:08:00 Chupeková Silvia VZA7251 8071303 Slávia ŽU Žilina
17:09:00 Bartoňová Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
17:10:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
17:11:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C Oddíl OS SK Prostějov
17:12:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
17:13:00 Šmelíková Hana ASU6999 8071314 C Magnus Orienteering
17:14:00 Ženčáková Marie 0100002 2032185 ASPV OA
17:15:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
17:16:00 Vidmuchová Martina JPV7171 8013828 C Oddíl OS SK Prostějov
17:17:00 Úlehlová Monika TAP6950 8066753 C KOB Tretra Praha
17:18:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
17:19:00 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:20:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 8680334 C SKOB Zlín
17:21:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
17:22:00 Drábková Jitka TTR6951 2801050 C OOB Třebíč
17:23:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
17:24:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
17:25:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
17:26:00 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk

D55 2.00 km, 10 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C KOB Konice
17:01:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:02:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
17:03:00 Barcíková Renáta AOP6753 8656574 C Orientační Běh Opava
17:04:00 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:05:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
17:06:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
17:07:00 Málková Věra CST6550 8033691 C OB Strakonice
17:08:00 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
17:09:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C SK Praga
17:10:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
17:11:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec
17:12:00 Poklopová Ivana UOL6451 8648631 C SOB Olomouc
17:13:00 Čermáková Renata LPU6553 8013832 C OK Lokomotiva Pardubice
17:14:00 Roubalíková Iva 0050002 2102820 ZŠ Těšetice
17:15:00 Fajkusová Jitka JPV6773 8006773 C Oddíl OS SK Prostějov
17:16:00 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C KOB ZPV Prostějov
17:17:00 Vričanová Sylva HAV6751 8034543 C OB Havířov
17:18:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 8047139 C SKOB Ostrava

D60 1.90 km, 10 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Strachotová Eva ASU6099 8482076 C Magnus Orienteering
17:01:00 Sádecká Judita AKE6251 8015308 Klub OB ATU Košice
17:02:00 Freyová Michaela KPY6050 8137506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:03:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:04:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
17:05:00 Felklová Jarmila 0100003 433098 ASPV OA
17:06:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
17:07:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
17:08:00 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C KOS TJ Tesla Brno
17:09:00 Zsuzsanna Dr. Nagy 0010001 2088257 Veszprémi Honvéd SE
17:10:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

D65 1.80 km, 10 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:45:00 Seifertová Marie SBK5555 2011795 C KOB START Blansko
17:47:00 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C Slovan Praha
17:49:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
17:51:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
17:53:00 Janská Iva LBM5795 8410797 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:55:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
17:57:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 8648559 C VSK Mendelu Brno
17:59:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
18:01:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
18:03:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:05:00 Chromčáková Ivana JZL5450 2070845 C TJ Jižní svahy Zlín
18:07:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
18:09:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C VŠTJ Ekonom Praha
18:11:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
18:13:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
18:15:00 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C OK Lokomotiva Pardubice
18:17:00 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

D70 1.70 km, 10 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:24:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
17:26:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:28:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
17:30:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
17:32:00 Suchánková Libuše SOP4851 8003656 C OOB TJ Slezan Opava
17:34:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

D75 1.70 km, 10 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:45:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
17:47:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga

H35 3.10 km, 10 m, 26 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:31:00 Khýn Vítězslav ASU8304 8226338 C Magnus Orienteering
17:32:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C K.O.B. Choceň
17:33:00 Rotek Pavel ZBM7704 8107755 C SK Brno Žabovřesky
17:34:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
17:35:00 Šurgan Štefan TUR7900 8680573 C OOB TJ Turnov
17:36:00 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Brno Žabovřesky
17:37:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
17:38:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
17:39:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Brno Žabovřesky
17:40:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB T.J. Sokol Žamberk
17:41:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
17:42:00 Smítal Rostislav ZBM7903 1260179 C SK Brno Žabovřesky
17:43:00 Strachota Petr JJN8700 8655376 C Team Jizerky
17:44:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:45:00 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C OB Vamberk
17:46:00 Dvořák Martin ZBM8425 52011 C SK Brno Žabovřesky
17:47:00 Krampla Tomáš UOL6601 8454046 C SOB Olomouc
17:48:00 Možný Stanislav PVP7700 2115730 C VSK Přírodní vědy Praha
17:49:00 Papež Zdeněk ZBM8502 2212747 SK Brno Žabovřesky
17:50:00 Pavlas Radek TZL8503 8466648 C SKOB Zlín
17:51:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
17:52:00 Rudolf Tomáš PBM8402 2419966 C TJ Spartak 1. brněnská
17:53:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C SK Brno Žabovřesky
17:54:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSK Přírodní vědy Praha
17:55:00 Kopecký David UOL7800 8461740 C SOB Olomouc

H40 2.70 km, 10 m, 25 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:58:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
17:59:00 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno
18:00:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
18:01:00 Verner Tomáš VBM8204 8003668 C VSK Mendelu Brno
18:02:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
18:03:00 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
18:04:00 Glončák Peter LCE7901 8670774 C OOB TJ Slovan Luhačovice
18:05:00 Koča Jaroslav ZBM8206 8005438 C SK Brno Žabovřesky
18:06:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
18:07:00 Václavek Leoš KON8216 52720 C KOB Konice
18:08:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
18:09:00 Srb Vladimír LPU7818 8667505 C OK Lokomotiva Pardubice
18:10:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C Orientační Běh Opava
18:11:00 Kubíček Petr VIC7801 8051252 C OB Vizovice
18:12:00 Vobr Marek BOR7801 8160175 C OK Jiskra Nový Bor
18:13:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
18:14:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
18:15:00 Šimek Jiří CHC7901 8109554 C K.O.B. Choceň
18:16:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
18:17:00 Miča Petr KSU7909 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
18:18:00 Dohnal Pavel ZBM8005 2039117 C SK Brno Žabovřesky
18:19:00 Walaski Antonín TRI8006 2102570 C TJ TŽ Třinec

H45 2.40 km, 10 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:14:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
17:15:00 Škrabal Milan KON7521 8039983 C KOB Konice
17:16:00 Štábl Roman KSU7501 897363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:17:00 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
17:18:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
17:19:00 Doubek Petr LPU7720 2035729 C OK Lokomotiva Pardubice
17:20:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
17:21:00 Šunka Jan LOU7600 8032776 C SK Moravan Louňovice
17:22:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 8654910 C TJ Růžená
17:23:00 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
17:24:00 Sadil Milan 0060001 232350 Neregistrovaný - Šeberov
17:25:00 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
17:26:00 Vlček Jiří VIC7700 8051253 C OB Vizovice
17:27:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
17:28:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C OB Havířov
17:29:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
17:30:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
17:31:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Brno Žabovřesky
17:32:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
17:33:00 Badarycz Piotr HAV7500 8237793 C OB Havířov
17:34:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Brno Žabovřesky
17:35:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
17:36:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
17:37:00 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
17:38:00 Auermüller Vít ZBM6701 8076006 C SK Brno Žabovřesky
17:39:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
17:40:00 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
17:41:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C KOB Směr Kroměříž
17:42:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
17:43:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
17:44:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:45:00 Rytíř Michal SKM7325 8015283 C KOB Směr Kroměříž
17:46:00 Odehnal Luděk ADA7400 8237726 C OOB Spartak Adamov

H50 2.30 km, 10 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
17:01:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
17:02:00 Filičko Marek LPU7102 8582019 C OK Lokomotiva Pardubice
17:03:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
17:04:00 Cych Piotr 33P6800 8091968 Echo Twardogóra
17:05:00 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C OOB TJ Zlaté Hory
17:06:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
17:07:00 Pollák Jozef AKE6000 8017127 Klub OB ATU Košice
17:08:00 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
17:09:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
17:10:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Brno Žabovřesky
17:11:00 Filip Libor SRK7101 8137519 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:12:00 Podmolík Tomáš TZL6915 8482085 C SKOB Zlín
17:13:00 Hýbl Dušan JPV7202 8026571 C Oddíl OS SK Prostějov
17:14:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
17:15:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
17:16:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
17:17:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
17:18:00 Kulíšek Tomáš HOB7101 8105241 C SK OB Horní Benešov
17:19:00 Chupek Jozef VZA7102 8071290 Slávia ŽU Žilina
17:20:00 Procházka Josef KON7219 8116756 C KOB Konice
17:21:00 Horký Jan UOL7100 8113510 C SOB Olomouc
17:22:00 Humlíček René UBM7101 8231271 C MENISKOS Brno
17:23:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
17:24:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
17:25:00 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
17:26:00 Vinš Pavel DKL6900 8196089 C KOB Kladno
17:27:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
17:28:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
17:29:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
17:30:00 Šabata Milan SRK6901 8648565 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:31:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
17:32:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
17:33:00 Kratochvíl Karel HOB7001 8003614 C SK OB Horní Benešov
17:34:00 Datel Jiří DKL7101 8011594 C KOB Kladno
17:35:00 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec

H55 2.20 km, 10 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:29:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
17:30:00 Peťovský Jan SBK6201 8107732 C KOB START Blansko
17:31:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
17:32:00 Adámek Libor ABM6707 207849 C KOB ALFA Brno
17:33:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
17:34:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
17:35:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C SK Praga
17:36:00 Buřt Vladimír SBK6301 8007189 C KOB START Blansko
17:37:00 Vítek Zbyněk PTE6622 1421294 C TJ Sokol Ptení
17:38:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C Oddíl OS SK Prostějov
17:39:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava
17:40:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
17:41:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Brno Žabovřesky
17:42:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
17:43:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
17:44:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
17:45:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
17:46:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
17:47:00 Kubíček Jiří UOL6500 8107752 C SOB Olomouc
17:48:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C Oddíl OS SK Prostějov
17:49:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
17:50:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
17:51:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
17:52:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
17:53:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
17:54:00 Holec Honza MOV6701 8003657 C SKOB Ostrava
17:55:00 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C SKOB Zlín
17:56:00 Reichl Michal MKP6402 8200021 C SK Meteor Kačerov
17:57:00 Roubalík Radovan 0050001 8656544 ZŠ Těšetice
17:58:00 Beneš Jan DKL6600 8116714 C KOB Kladno
17:59:00 Liber Vlastimil AOP6402 2127600 C Orientační Běh Opava

H60 2.00 km, 10 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:56:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
17:57:00 Kohl Jiří KPY6201 8226340 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
17:58:00 Pavlíček Jaromír MOV6000 8105236 C SKOB Ostrava
17:59:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
18:00:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
18:01:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
18:02:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
18:03:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8680294 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
18:04:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov
18:05:00 Malec Vladimír KRN5900 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
18:06:00 Ženčák Jaroslav 0100001 8030639 ASPV OA
18:07:00 Šrámek Jaromír KSU5801 8680320 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
18:08:00 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C OOB TJ Slezan Opava
18:09:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
18:10:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
18:11:00 Roudný Václav LPU6102 8047207 C OK Lokomotiva Pardubice
18:12:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
18:13:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
18:14:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
18:15:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
18:16:00 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C VSK Mendelu Brno
18:17:00 Prokop Lubomír TRI6001 2096226 C TJ TŽ Třinec
18:18:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:19:00 Zítka Jiří SBR6201 8196077 C SKOB Bruntál
18:20:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec

H65 1.90 km, 10 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:13:00 Cedrych Karel TJP5500 8226329 C TJ Sokol Troja
17:14:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
17:15:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
17:16:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
17:17:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
17:18:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
17:19:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
17:20:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 JG Sport
17:21:00 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C VŠTJ Ekonom Praha
17:22:00 Strachota Jaroslav ASU5600 8005138 C Magnus Orienteering
17:23:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C OOB Aš
17:24:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 8113528 C OB Havířov
17:25:00 Šrajer Jan OOP5601 8680428 C TJ Opava
17:26:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
17:27:00 Hejzlar Josef VCB5601 8077486 C OB České Budějovice
17:28:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
17:29:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
17:30:00 Folprecht Miroslav TUR5501 8680597 C OOB TJ Turnov

H70 1.80 km, 10 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Juřeník Josef MOV5201 8660451 C SKOB Ostrava
17:01:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
17:02:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
17:03:00 Tibor Korbély 0010002 8516977 Veszprémi Honvéd SE
17:04:00 Pospíšil Karel TVR5000 8034544 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
17:05:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
17:06:00 Přeček Zdeněk SCP5200 86328559 C OK Sparta Praha
17:07:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
17:08:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C SKOB Zlín
17:09:00 Sikora Miroslav BOV4802 8051255 C TJ Baník Ostrava OKD
17:10:00 Chromčák František JZL5201 53801 C TJ Jižní svahy Zlín
17:11:00 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C SKOB Ostrava
17:12:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
17:13:00 Ševčík Břetislav OOP5001 8680346 C TJ Opava
17:14:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
17:15:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
17:16:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 2113502 C TJ Baník Ostrava OKD
17:17:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
17:18:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
17:19:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
17:20:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:21:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
17:22:00 Peška Antonín HLV4801 2214545 C KČT - OB Holešov
17:23:00 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C KOS TJ Tesla Brno
17:24:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
17:25:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
17:26:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno

H75 1.80 km, 10 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:44:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:46:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
17:48:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C SKOB Slaný
17:50:00 Vlach Oldřich BOV4403 8051251 C TJ Baník Ostrava OKD
17:52:00 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
17:54:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
17:56:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
17:58:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
18:00:00 Koč Zdeněk MKP4700 8200018 C SK Meteor Kačerov
18:02:00 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
18:04:00 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 C VSK Mendelu Brno

H80 1.80 km, 10 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:21:00 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
17:23:00 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C SKOB Slaný
17:25:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
17:27:00 Rychlý Rudolf MKP4100 2260138 C SK Meteor Kačerov
17:29:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
17:31:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
17:33:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
17:35:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov

T 2.30 km, 10 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:48:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 B Oddíl OS SK Prostějov
17:49:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
17:50:00 Václavková Amálie KON1079 8013874 C KOB Konice
17:51:00 Svoboda Lukáš SHK7905 8656634 C OK Slavia Hradec Králové
17:52:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
17:53:00 Ullmann Silvan ZBM9810 8641415 R SK Brno Žabovřesky
17:54:00 Jančová Jana KAM9450 8012863 C OK Kamenice
17:55:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
17:56:00 Václavek Alois KON1132 8014559 C KOB Konice
17:57:00 Matoušek Jan STE0909 8022645 B SK SKI-OB Šternberk
17:58:00 Sadil Martin 0060002 8107729 Neregistrovaný - Šeberov
17:59:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 R Orientační Běh Opava
18:00:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 A Oddíl OS SK Prostějov
18:01:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
18:02:00 Chupek Jakub JPV9911 8655373 R Oddíl OS SK Prostějov
18:03:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
18:04:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
18:05:00 Sadilová Bára 0060003 0 Neregistrovaný - Šeberov
18:06:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
18:07:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B Magnus Orienteering
18:08:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
18:09:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
18:10:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 B Oddíl OS SK Prostějov
18:11:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 B KOB Konice
18:12:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
18:13:00 Komenda Jakub PBM0712 8410766 B TJ Spartak 1. brněnská
18:14:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 B KOB Směr Kroměříž
18:15:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
18:16:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice
18:17:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
18:18:00 Štábl Vít KSU1100 8183194 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
18:19:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
18:20:00 Balvanová Vendula JPV0750 8303132 C Oddíl OS SK Prostějov