Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.05.2024
Místo konání:
Hrčava
Pořadatel:
TRI - TJ TŽ Třinec
VZA - Slávia ŽU Žilina
Mapa:
1 : 10 000 E=5m mapoval Rostislav Navrátil stav duben 2024, ISOM 2017-2 formát A4, mapa vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Bruková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Prokop Lubomír - R3
Stavitel tratí:
Argalášová Gabriela - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     HDR     K3     M21A     P     T     W21A    
Nahrávám data...

D10N 1.53 km, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:49:00 49 Samiecová Anna SIT1450 2152948 OK SILESIA
10:52:00 52 Chodurová Nina SFM1452 2181312 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:55:00 55 Tesařová Eva AOP1650 232620 C Orientační Běh Opava

D10C 2.01 km, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Lachká Zuzana SPE1451 2211357 KOB Sokol Pezinok
10:04:00 04 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
10:07:00 07 Wartiakova Petra FBA1451 2012289
10:10:00 10 Lachká Dorota SPE1452 2211358 KOB Sokol Pezinok
10:13:00 13 Janas Małgorzata 4EP1400 338916 Uks Kometa Gliwice
10:16:00 16 Máčajová Zuzana SKS1551 2114247

D12C 1.97 km, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:35:00 35 Klose Kateřina SFM1251 8510287 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:38:00 38 Mauritzová Anna TRI1253 2214554 C TJ TŽ Třinec
10:41:00 41 Srovnalová Julie SIT1351 2221438 C OK SILESIA
10:44:00 44 Ligocká Alžběta SFM1252 2213795 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:47:00 47 Vichrová Amálie TRI1156 2224506 C TJ TŽ Třinec
10:50:00 50 Kucháriková Alžbeta SPE1353 2211353 KOB Sokol Pezinok
10:53:00 53 Létalová Jana SFM1450 2035152 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:56:00 56 Perašinová Radka ZMT1351 1712993
10:59:00 59 Kocúrová Barbora FBA1251 2067244
11:02:00 62 Prokešová Ema SFM1253 2151443 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:05:00 65 Knutelská Lea VZA1251 8514567 Slávia ŽU Žilina
11:08:00 68 Fraňová Hanka SPE1354 2211354 KOB Sokol Pezinok
11:11:00 71 Létalová Eva SFM1250 8512679 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:14:00 74 Gibalová Gabriela SPE1254 8110495 KOB Sokol Pezinok
11:17:00 77 Štěpánková Adéla VIC1250 8660374 C OB Vizovice

D14C 2.41 km, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:51:00 51 Burešová Sofie BFM1153 8420967 B SKOB Frýdek - Místek
10:54:00 54 Laifertová Rút AOP1153 8107765 C Orientační Běh Opava
10:57:00 57 Menďan Viktória SPE1154 2111071 KOB Sokol Pezinok
11:00:00 60 Skupieńová Eliška SIT1151 8507928 B OK SILESIA
11:03:00 63 Janas Agnieszka 4EP1150 8627431 Uks Kometa Gliwice
11:06:00 66 Urbanczyková Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec
11:09:00 69 Tomanová Karolína SIT1053 2229815 C OK SILESIA
11:12:00 72 Máčajová Hana SKS1153 8522835
11:15:00 75 Šamárková Amélie AOP1052 8514544 B Orientační Běh Opava
11:18:00 78 Macháčková Anna SKS1151 2132981
11:21:00 81 Lanátorová Lucia SPE1058 434822 KOB Sokol Pezinok
11:24:00 84 Szlováková Juliana FBA1053 2124800
11:27:00 87 Schwarzová Katarína EBB1151 8016303
11:30:00 90 Guštafíková Daniela SPE1056 8110473 KOB Sokol Pezinok
11:33:00 93 Bokišová Johana AOP1051 8144126 B Orientační Běh Opava
11:36:00 96 Chudíková Magdalena BFM1051 8482573 B SKOB Frýdek - Místek
11:39:00 99 Horálková Gabriela MOV1150 8500479 C SKOB Ostrava
11:42:00 102 Horská Lucia SPE1057 8110448 KOB Sokol Pezinok
11:45:00 105 Hudečková Stella OOP1150 49401 C TJ Opava
11:48:00 108 Marko Sofia TKE1251 2051312

D16C 2.75 km, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
10:03:00 03 Burešová Eliška BFM0955 8035525 B SKOB Frýdek - Místek
10:06:00 06 Marková Zuzana SPE0952 8110009 KOB Sokol Pezinok
10:09:00 09 Walaská Klára TRI0950 8030646 B TJ TŽ Třinec
10:12:00 12 Macháčková Júlia SKS0854 2132980
10:15:00 15 Juřeníková Ema MOV0951 8420975 C SKOB Ostrava
10:18:00 18 Macháčková Petra Nina VIA0951 8001844
10:21:00 21 Šipošová Hana SPE0951 8100070 KOB Sokol Pezinok
10:24:00 24 Máčajová Zina SKS0954 8522945
10:27:00 27 Volkova Maja VZA0951 8071304 Slávia ŽU Žilina
10:30:00 30 Jonášová Ema SKS0951 8500675
10:33:00 33 Schwarzová Martina EBB0951 8014483
10:36:00 36 Šoltésová Paulína 951 416711
10:39:00 39 Dubynets Maria SKS0955 8524037
10:42:00 42 Pechlátová Klára MOV0956 2027246 C SKOB Ostrava

D18C 3.13 km, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:21:00 21 Marková Adela SPE0755 8110045 KOB Sokol Pezinok
10:23:00 23 Bandúrová Kristína FBA0654 2069269
10:25:00 25 Jurčíková Nina VZA0752 8071305 Slávia ŽU Žilina
10:27:00 27 Šipošová Lucia SPE0654 8103019 KOB Sokol Pezinok
10:29:00 29 Mudranynets Anastasiia TKE752 2051341

D21C 3.54 km, 17 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:19:00 19 Zelníková Barbora SPE0457 8300062 KOB Sokol Pezinok
10:21:00 21 Sekaninová Sofia TKE0451 8019946
10:23:00 23 Havlíková Ema SPE0451 8025014 KOB Sokol Pezinok
10:25:00 25 Haltof Ewa TRI9450 8660544 C TJ TŽ Třinec
10:27:00 27 Vojkůvková Hana MOV0552 8445291 B SKOB Ostrava
10:29:00 29 Porubská Lenka VZA0453 8668997 Slávia ŽU Žilina
10:31:00 31 Ligocká Kateřina SFM8450 2212740 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:33:00 33 Tsipushtanova Anastasiia VZA 8195393 Slávia ŽU Žilina
10:35:00 35 Hančárová Ľudmila KYS9451 8076043
10:37:00 37 Farkašová Eva 9053 416600
10:39:00 39 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 C TJ TŽ Třinec
10:41:00 41 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:43:00 43 Vríčanová Jana VZA8952 8012047 Slávia ŽU Žilina
10:45:00 45 Urbánková Tereza SFM0250 8420954 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:47:00 47 Greschnerová Monika 9952 307385
10:49:00 49 Svobodová Barbora BFM0151 2059750 C SKOB Frýdek - Místek
10:51:00 51 Papugová Andrea VZA9351 8071313 Slávia ŽU Žilina
10:53:00 53 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín

D35C 3.29 km, 16 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:02:00 62 Macháčková Natália VIA8551 8189981
11:04:00 64 Staszová Ria BBA8951 416596
11:06:00 66 Shuniakova Tetiana SKS8751 2132983
11:08:00 68 Stoszková Jana AOP8850 8514518 C Orientační Běh Opava
11:10:00 70 Wartiaková Marta FBA8252 8100925
11:12:00 72 Nemcová Erika EBB8752 416753
11:14:00 74 Kesely Lenka MOV8451 2146227 C SKOB Ostrava
11:16:00 76 Hríbiková Andrea HBB8451 8004357
11:18:00 78 Vellechová Radka AOV8050 2103790 C OOB TJ Baník Ostrava
11:20:00 80 Juřeníková Hana MOV8052 420413 C SKOB Ostrava
11:22:00 82 Ježíková Ľubomíra SPE8351 2120015 KOB Sokol Pezinok
11:24:00 84 Kireeva Olesia MOV8053 8162918 C SKOB Ostrava
11:26:00 86 Kapinusová Zuzana 8352 416519
11:28:00 88 Chupeková Silvia VZA7250 8071303 Slávia ŽU Žilina
11:30:00 90 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
11:32:00 92 Balintova Janka VZA 8511558 Slávia ŽU Žilina
11:34:00 94 Marko Valéria TKE7952 8003074
11:36:00 96 Šmelíková Barbora VBA6951 8130169 ŠK VAZKA Bratislava
11:38:00 98 Bukovacová Alena FBA7451 8515557
11:40:00 100 Kuriaková Zuzana SFM8352 9454545 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:42:00 102 Švidrnochová Hana OOP7751 8656605 C TJ Opava
11:44:00 104 Perašinová Jana ZMT8151 1712992
11:46:00 106 Simaichlová Lea FBA8255 2116442

D45C 3.02 km, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:46:00 46 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:48:00 48 Martináková Radmila HAV7150 336725 C OB Havířov
10:50:00 50 Ondovčíková Daniela BBA7852 8101080
10:52:00 52 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek
10:54:00 54 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:56:00 56 Bialeková Martina EBB7351 8200027
10:58:00 58 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 60 Barillová Alena 6951 8500048
11:02:00 62 Marszałek Maria 14P7452 8631695 UKS Kometa Gliwice
11:04:00 64 Fedorová Katarína SPE7451 8445533 KOB Sokol Pezinok
11:06:00 66 Procházková Martina SOP7351 8005206 C OOB TJ Slezan Opava
11:08:00 68 Leciánová Vanda OOP7453 8162846 C TJ Opava
11:10:00 70 Lanátorová Katarína RBA7856 307269 TJ Rapid Bratislava
11:12:00 72 Máčajová Edita SKS75AB 2114236
11:14:00 74 Janas Irena 4EP7750 8631685 Uks Kometa Gliwice
11:16:00 76 Pachmannová Hana AOP7252 8012874 C Orientační Běh Opava
11:18:00 78 Klose Petra SFM7351 8522568 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:20:00 80 Pánková Martina RBA6953 2057961 TJ Rapid Bratislava
11:22:00 82 Řeháková Jana BFM7152 8121171 C SKOB Frýdek - Místek
11:24:00 84 Šipošová Zuzana SPE7351 7070721 KOB Sokol Pezinok
11:26:00 86 Burešová Petra BFM7855 8510276 C SKOB Frýdek - Místek
11:28:00 88 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
11:30:00 90 Perátová Bibiana KYS7252 2102543
11:32:00 92 Barčová Dana 7152 416518
11:34:00 94 Časnochová Táňa HBB7051 8299906
11:36:00 96 Trepáčová Eva VZA7053 8071318 Slávia ŽU Žilina
11:38:00 98 Káňová Hana SFM7652 2260146 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:40:00 100 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
11:42:00 102 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
11:44:00 104 Slavíková Lenka TVR7350 8154988 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:46:00 106 Poštulková Zuzana VZA7051 8071300 Slávia ŽU Žilina
11:48:00 108 Bednáriková Táňa 7952 416825

D55C 2.78 km, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:30:00 90 Šmelíková Jana HBB6651 8511593
11:32:00 92 Franková Jana KYS6651 1966817
11:34:00 94 Jonášová Marta SKS6951 8044677
11:36:00 96 Denysenko Tamara VZA6151 8510194 Slávia ŽU Žilina
11:38:00 98 Vričanová Sylva HAV6751 8034543 C OB Havířov
11:40:00 100 Mižúrová Jana FBA6351 8508069
11:42:00 102 Sádecká Judita TKE6253 8015308
11:44:00 104 Hrabicová Iva OOP6150 8005139 C TJ Opava
11:46:00 106 Pijáková Iveta SPE6251 8110274 KOB Sokol Pezinok
11:48:00 108 Belicová Elena TKE6251 2051445

D65C 2.55 km, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Sikorová Marie BOV4852 8051250 C TJ Baník Ostrava OKD
10:03:00 03 Poláčková Darina SPE5852 8110283 KOB Sokol Pezinok
10:05:00 05 Athanasová Helena TKE5951 416586
10:07:00 07 Pijáková Eva SPE5751 8644323 KOB Sokol Pezinok
10:09:00 09 Maľarová Angela TKE5752 307388
10:11:00 11 Hudzieczková Danuta KVS5751 2020711 C SKOB Kobra Vsetín
10:13:00 13 Vávrová Beata RBA5651 8271256 TJ Rapid Bratislava
10:15:00 15 Trávníčková Jitka KVS5651 2021856 C SKOB Kobra Vsetín
10:17:00 17 Kavecká Soňa SPE4851 1407848 KOB Sokol Pezinok
10:19:00 19 Hrbasová Jana KVS5551 8482065 C SKOB Kobra Vsetín
10:21:00 21 Putnovská Iveta TKE5651 307387
10:23:00 23 Navrátilová Jela VBA4451 307295 ŠK VAZKA Bratislava
10:25:00 25 Fraňová Marie SPE5051 8110273 KOB Sokol Pezinok
10:27:00 27 Májová Paulína BBA5351 8350835
10:29:00 29 Juhasová Viola ZMT5251 8003069

H10N 1.53 km, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:04:00 64 Ligocký Metoděj SFM1700 2219030 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:07:00 67 Srovnal Jakub SIT1500 2771964 OK SILESIA
11:10:00 70 Salmik Bruno VZA 1423325 Slávia ŽU Žilina

H10C 1.98 km, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:25:00 25 Gibala Tomáš SPE1402 2225637 KOB Sokol Pezinok
10:28:00 28 Ligocký Ondřej SFM1401 2152842 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:31:00 31 Frischer Viliam TKE 2051365
10:34:00 34 Buzák Matiáš HBB1401 2099664
10:37:00 37 Myrets Danil SKS1602 2300281
10:40:00 40 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec

H12C 2.36 km, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:09:00 09 Samiec David SIT1207 2771955 C OK SILESIA
10:12:00 12 Bokiš Matěj AOP1303 410174 C Orientační Běh Opava
10:15:00 15 Zielina Tomasz TRI1204 2214535 C TJ TŽ Třinec
10:18:00 18 Kawulok Matyáš SIT1201 8445328 B OK SILESIA
10:21:00 21 Podmol Ondřej AOP1300 8648542 B Orientační Běh Opava
10:24:00 24 Ježík Viktor FBA1203 1407843
10:27:00 27 Maroszczyk Witold SIT1202 8119474 C OK SILESIA
10:30:00 30 Kotůlek Vít AOP1301 8514543 C Orientační Běh Opava
10:33:00 33 Brezovský Sebastián SPE1206 2211372 KOB Sokol Pezinok
10:36:00 36 Eliáš Matej RBA1201 2120024 TJ Rapid Bratislava
10:39:00 39 Marko Adam SPE1305 2211356 KOB Sokol Pezinok
10:42:00 42 Myslivec Lukáš TRI1201 8501877 B TJ TŽ Třinec
10:45:00 45 Kapinus Richard 1301 416759
10:48:00 48 Patráš Šimon HBB1301 8004358
10:51:00 51 Holesz Vojtěch HAV1202 232956 OB Havířov
10:54:00 54 Kopac Matej VZA 1423320 Slávia ŽU Žilina
10:57:00 57 Mokrosz Tomasz TRI1200 8183137 B TJ TŽ Třinec
11:00:00 60 Pahola Tobias ZMT1202 1712978
11:03:00 63 Eliáš Jakub RBA1202 445625 TJ Rapid Bratislava
11:06:00 66 Kulik Artur Antonín SIT1208 2153307 C OK SILESIA
11:09:00 69 Krutina Vít HAV1201 336728 C OB Havířov

H14C 2.71 km, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:35:00 35 Létal Hynek SFM1001 8500018 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:38:00 38 Frischer Emilián TKE1101 2051332
10:41:00 41 Bukovác Lukáš FBA1002 8515555
10:44:00 44 Lettovský Jan MOV1006 8047152 C SKOB Ostrava
10:47:00 47 Perašin Matúš ZMT1001 1712990
10:50:00 50 Kempný Martin HAV1100 301221 OB Havířov
10:53:00 53 Kocúr Boris FBA1004 2126240
10:56:00 56 Zielina Jakub TRI1004 2224505 C TJ TŽ Třinec
10:59:00 59 Kanávor Richard FBA1006 2039142
11:02:00 62 Dorozlo Roman SPE1005 2211364 KOB Sokol Pezinok
11:05:00 65 Klose Albert SFM1000 8017399 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:08:00 68 Knutelský Juraj VZA1001 8140941 Slávia ŽU Žilina
11:11:00 71 Šamárek Adam AOP1103 2419933 B Orientační Běh Opava
11:14:00 74 Menzel František MOV1003 8670492 B SKOB Ostrava
11:17:00 77 Kotuliak Peter FBA1003 2088215
11:20:00 80 Bálint Vojtech VZA1003 8511606 Slávia ŽU Žilina
11:23:00 83 Biolek Adam MOV1104 8047135 C SKOB Ostrava

H16C 3.07 km, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Marszałek Dawid 14P1002 8631667 UKS Kometa Gliwice
10:03:00 03 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
10:06:00 06 Havlík Andrej SPE0901 307272 KOB Sokol Pezinok
10:09:00 09 Walach Ondřej TRI0803 2214533 C TJ TŽ Třinec
10:12:00 12 Kohoutek Jakub AOP0908 8509334 B Orientační Běh Opava
10:15:00 15 Paulus Michal VZA0904 8512640 Slávia ŽU Žilina
10:18:00 18 Dokupil Ján SKS0801 8522531
10:21:00 21 Janas Aleksander 4EP0900 338919 Uks Kometa Gliwice
10:24:00 24 Slaný David AOP0907 8047242 B Orientační Běh Opava
10:27:00 27 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
10:30:00 30 Červinka Ondřej BFM0806 8420978 B SKOB Frýdek - Místek
10:33:00 33 Horáček Martin ZMT0803 8402039
10:36:00 36 Hujduš Mátyás KYS0802 416766
10:39:00 39 Velán Matúš SPE0806 8110482 KOB Sokol Pezinok
10:42:00 42 Marko Michal TKE0901 8019948
10:45:00 45 Bruk Lukáš TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec
10:48:00 48 Babík Tomáš VZA0802 8140948 Slávia ŽU Žilina
10:51:00 51 Vojkovský Václav TRI0800 2224494 B TJ TŽ Třinec

H18C 3.82 km, 16 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:06:00 66 Syrový Tomáš SPE0601 8400090 KOB Sokol Pezinok
11:08:00 68 Chudík Martin BFM0604 2087511 SKOB Frýdek - Místek
11:10:00 70 Zelník Andrej SPE0606 2211355 KOB Sokol Pezinok
11:12:00 72 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
11:14:00 74 Jančík Filip SPE0604 8300002 KOB Sokol Pezinok
11:16:00 76 Šmelík Daniel RBA0702 8662739 TJ Rapid Bratislava
11:18:00 78 Dolný Michal SPE0706 8300010 KOB Sokol Pezinok
11:20:00 80 Volkov Maksym VZA0701 8071316 Slávia ŽU Žilina
11:22:00 82 Balogh Matej SPE0710 8300063 KOB Sokol Pezinok
11:24:00 84 Mikloš Matúš SPE0702 1407840 KOB Sokol Pezinok

H21C 4.20 km, 19 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Kukurugya Šimon SKS0402 8103015
10:02:00 02 Marszałek Patryk 14P0500 8631676 UKS Kometa Gliwice
10:04:00 04 Řepka Michal MOV0504 8511770 B SKOB Ostrava
10:06:00 06 Trepáč Adam VZA0501 8071293 Slávia ŽU Žilina
10:08:00 08 Strakoš Matěj SFM9901 2800317 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:10:00 10 Dulák Silvester 9007 8071312
10:12:00 12 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:14:00 14 Dvořák Jakub MOV9500 0 C SKOB Ostrava
10:16:00 16 Mielec Radomír AOV0301 8660459 C OOB TJ Baník Ostrava
10:18:00 18 Kostkan Tomáš TRI9500 2060276 C TJ TŽ Třinec
10:20:00 20 Simsky Julius VZA 1502660 Slávia ŽU Žilina
10:22:00 22 Tauber Miroslav 9301 416764
10:24:00 24 Procházka Jakub SOP9903 7207864 C OOB TJ Slezan Opava
10:26:00 26 Mojžita Andrej VIA0501 8001847
10:28:00 28 Bjolek Michal BFM0305 8109360 C SKOB Frýdek - Místek
10:30:00 30 Vričan Peter VZA8901 8090128 Slávia ŽU Žilina
10:32:00 32 Ondrečko Jakub SSN 307386
10:34:00 34 Jurčík Tomáš VZA0301 7210250 Slávia ŽU Žilina
10:36:00 36 Kukurugya Matej SKS0103 8099132
10:38:00 38 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
10:40:00 40 Ondrečko Tomáš SSN 307384

H35C 4.07 km, 20 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Kiss Pavol TKE8503 2051391
10:02:00 02 Macháček Martin VIA8201 8001843
10:04:00 04 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
10:06:00 06 Myrets Vladyslav SKS8902 445612
10:08:00 08 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:10:00 10 Prokeš Marek SFM8400 2224158 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:12:00 12 Szabó Rastislav HBB8701 8299905
10:14:00 14 Poláček Lukáš SPE8601 8110259 KOB Sokol Pezinok
10:16:00 16 Vajduliak Juraj 01C61AA 416573
10:18:00 18 Mončka David 0050001 2219071 Ostravice
10:20:00 20 Czudek Tomasz TRI8600 8501586 C TJ TŽ Třinec
10:22:00 22 Macháček Július SKS8402 8518351
10:24:00 24 Bátor Martin 01C87AE 8505216
10:26:00 26 Horský Peter SPE8002 8110467 KOB Sokol Pezinok
10:28:00 28 Bačík Jozef 07R70AB 8072524
10:30:00 30 Kaluža Luboš TRI8200 8014496 C TJ TŽ Třinec
10:32:00 32 Patráš Igor HBB7901 8516954
10:34:00 34 Maroszczyk Marek SIT8501 8119454 C OK SILESIA
10:36:00 36 Stasz Michal BBA8203 406912
10:38:00 38 Lichý Ondřej SOP8802 49304 C OOB TJ Slezan Opava
10:40:00 40 Horniak Juraj BBA8202 8110200
10:42:00 42 Salmik Stanislav VZA 8522891 Slávia ŽU Žilina
10:44:00 44 Spišiak Marian SPE7601 8516751 KOB Sokol Pezinok
10:46:00 46 Horálek Jaroslav MOV8003 8511605 C SKOB Ostrava
10:48:00 48 Poláček Pavol SPE8401 2211361 KOB Sokol Pezinok
10:50:00 50 Wartiak Peter FBA8001 8038111
10:52:00 52 Frischer Viktor TKE8102 2051381
10:54:00 54 Hrnčiar Dušan FBA7703 8026616
10:56:00 56 Pietraszek Martin OOP8100 2092383 C TJ Opava
10:58:00 58 Bednárik Martin TNR7201 406996
11:00:00 60 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C Orientační Běh Opava

H45C 3.79 km, 15 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Bálint st. Vojtech VZA 8511585 Slávia ŽU Žilina
10:03:00 03 Slavík Tomáš TVR6800 8004044 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:05:00 05 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
10:07:00 07 Marszałek Waldemar 14P7301 8631705 UKS Kometa Gliwice
10:09:00 09 Lasota Tomasz 0040001 2181311 Lasota
10:11:00 11 Chudík Michael BFM7103 2087516 C SKOB Frýdek - Místek
10:13:00 13 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
10:15:00 15 Urban Marek SKS7401 8520247
10:17:00 17 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:19:00 19 Miček Róbert 7101 307347
10:21:00 21 Jančík Tomáš SPE7603 8200011 KOB Sokol Pezinok
10:23:00 23 Šimoník Milan HBB7501 8004359
10:25:00 25 Kizhaev Denis SKS7403 7940590
10:27:00 27 Kunath Pavel MOV7200 1417132 C SKOB Ostrava
10:29:00 29 Jonáš Radoslav SKS6902 8500686
10:31:00 31 Borčin Peter 70AA 8501578
10:33:00 33 Janas Sebastian 4EP7400 2035286 Uks Kometa Gliwice
10:35:00 35 Krnáč Peter VIA7701 8522566
10:37:00 37 Lanátor Tibor RBA7903 445617 TJ Rapid Bratislava
10:39:00 39 Dokupil Rastislav SKS7402 8522929
10:41:00 41 Borský Martin FBA7704 8203202
10:43:00 43 Guštafík Maroš SPE7804 8110343 KOB Sokol Pezinok
10:45:00 45 Kudlacz Tomasz NNNXX02 0 Neregistrovaní
10:47:00 47 Menzel Pavel MOV7201 2219057 C SKOB Ostrava
10:49:00 49 Filö György KYS6302 8183038
10:51:00 51 Kotůlek Jan AOP7801 8107761 C Orientační Běh Opava
10:53:00 53 Chupek Jozef VZA7101 8071290 Slávia ŽU Žilina
10:55:00 55 Roháč Zdenko TKE7301 8017128
10:57:00 57 Šmelík Juraj RBA6603 8662438 TJ Rapid Bratislava
10:59:00 59 Porubský Július TNR7301 8042130
11:01:00 61 Rýc-Bednář René MOV7001 2143379 C SKOB Ostrava
11:03:00 63 Dorozlo Jozef SPE7302 8110352 KOB Sokol Pezinok
11:05:00 65 Uhrin Erik HBB7701 8111135
11:07:00 67 Hujduš Martin KYS7202 416706
11:09:00 69 Krutina Tomáš HAV7301 253121 C OB Havířov
11:11:00 71 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:13:00 73 Porubčan Igor KYS7101 2106750
11:15:00 75 Cudek Libor NNNXX01 0 Neregistrovaní
11:17:00 77 Rigó Marek ODR7101 8670763 C SKOB Odry
11:19:00 79 Hostaš Jindřich MOV5901 8162889 C SKOB Ostrava
11:21:00 81 Michač Luboš HBB7601 8004349
11:23:00 83 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
11:25:00 85 Pollák Jozef TKE6001 8017127

H55C 3.49 km, 15 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 60 Beleš Milan SPE5901 1407851 KOB Sokol Pezinok
11:02:00 62 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:04:00 64 Szturc Radek TRC6800 8785 C SKOB BETA Třinec
11:06:00 66 Mlynárik Peter VBA6501 8402555 ŠK VAZKA Bratislava
11:08:00 68 Šoltés Pavol 6402 8064584
11:10:00 70 Eliáš Michal RBA6604 8110185 TJ Rapid Bratislava
11:12:00 72 Šoltés František 6202 8044609
11:14:00 74 Niedoba Jan TRC6200 8787 C SKOB BETA Třinec
11:16:00 76 Franko Valér KYS6601 1966416
11:18:00 78 Pavlíček Jaromír MOV6000 8105236 C SKOB Ostrava
11:20:00 80 Janšo Karol TKE6206 8019950
11:22:00 82 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
11:24:00 84 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
11:26:00 86 Kollár Jaroslav KYS6102 1416370
11:28:00 88 Lecián Oldřich OOP6100 8007175 C TJ Opava
11:30:00 90 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
11:32:00 92 Prill László FBA6302 8133298
11:34:00 94 Nemec Juraj EBB6001 8017732
11:36:00 96 Papuga František TKE6302 8003073
11:38:00 98 Mohácsy Tamás FBA6401 8196409
11:40:00 100 Mayer Jiří HAV6601 221779 C OB Havířov
11:42:00 102 Sláma Peter TKE6401 8499977
11:44:00 104 Ščehovič Roman EBB6401 406954
11:46:00 106 Jakobi Zdeněk HAV5701 8113528 C OB Havířov

H65C 3.01 km, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C OOB TJ Slezan Opava
10:02:00 02 Mižúr Ján FBA5501 2079503
10:04:00 04 Palička Miroslav 5902 8667993
10:06:00 06 Oravec Ivan SPE5502 219143 KOB Sokol Pezinok
10:08:00 08 Polakovič Peter VZA5501 8071291 Slávia ŽU Žilina
10:10:00 10 Návesňák Peter TKE5804 307381
10:12:00 12 Shuniakov Volodymyr SKS5701 2132982
10:14:00 14 Poláček Pavol SPE5501 8110231 KOB Sokol Pezinok
10:16:00 16 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
10:18:00 18 Sýkora Jiří OOP5400 8482118 C TJ Opava
10:20:00 20 Petrinec Milan RBA5802 8110497 TJ Rapid Bratislava
10:22:00 22 Ševčík Břetislav OOP5001 8680346 C TJ Opava
10:24:00 24 Formanko Dušan RBA5801 2099591 TJ Rapid Bratislava
10:26:00 26 Piják Jaroslav SPE5801 8025012 KOB Sokol Pezinok
10:28:00 28 Jánoška Jozef RBA5902 8100017 TJ Rapid Bratislava
10:30:00 30 Žilinčík Slávko TKE5602 8017123
10:32:00 32 Zacharovský Ivan ZMT5201 416534
10:34:00 34 Rychlý Miloš OOP5302 8196095 C TJ Opava
10:36:00 36 Fraňo Peter SPE4701 8110291 KOB Sokol Pezinok
10:38:00 38 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C SKOB Kobra Vsetín
10:40:00 40 Simočko Michal TKE5302 8003072
10:42:00 42 Piják Vladislav SPE205F 8644312 KOB Sokol Pezinok
10:44:00 44 Máj Štefan BBA5201 8390839
10:46:00 46 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava

H75C 2.31 km, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Sikora Miroslav BOV4802 8051255 C TJ Baník Ostrava OKD
10:03:00 03 Chylík Pavol MOV4901 52984 C SKOB Ostrava

HDR 1.53 km, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Buzáková Lia Timea HBB1551 2066962
10:00:00 00 Dulák Dávid SSN 0
10:00:00 00 Dulák Michal SSN 0
10:00:00 00 Gibala Krištof SKS1801 2049984
10:00:00 00 Gieraczková Eliška TRIXX51 0 TJ TŽ Třinec
10:00:00 00 Gieraczková Anička TRIXX50 0 TJ TŽ Třinec
10:00:00 00 Kapinus Michal 1601 416762
10:00:00 00 Kopac Filpko VZA 1152125 Slávia ŽU Žilina
10:00:00 00 Pavlíková Tamarka SSN 1931991
10:00:00 00 Poláčková Pavla SPE775B 2211352 KOB Sokol Pezinok
10:00:00 00 Sližová Kateřina TRI1650 416125 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 00 Szabó Lukáš HBB 515155
10:00:00 00 Tomanová Magdaléna SIT1850 2771913 OK SILESIA
10:00:00 00 Wartiak Jakub FBA1601 2012287
10:00:00 00 Šipošová Veronika SPE1553 2120012 KOB Sokol Pezinok

K3 2.31 km, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Benčaťová Emília VIA8051 8001839
10:00:00 00 Dienová Jana BBA8651 8511584
10:00:00 00 Duláková Renata SSN 0
10:00:00 00 Krnáčová Zuzana VIA9251 8522558
10:00:00 00 Müller Papugova Katarina 01L 8071306
10:00:00 00 Poláčková Anna SPE9457 2078195 KOB Sokol Pezinok
10:00:00 00 Tauberová Romana SSN 307398
10:00:00 00 Šuník Danny SKS90AB 2420043

M21A 5.02 km, 23 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:59:00 59 Sláma Dušan TKE9801 8019943
11:01:00 61 Dien Ján VIA9102 8103042
11:03:00 63 Pavlík Michal 9001 1231990
11:05:00 65 Drenčák Tomáš TKE8502 8004342
11:07:00 67 Balciar Rastislav VIA9001 8522565
11:09:00 69 Piják Ondrej BBA8204 8200003
11:11:00 71 Novota Mikuláš TKE6002 8017124
11:13:00 73 Kvaka Ján KYS9002 1421902
11:15:00 75 Simočko Lukáš TKE0003 8017134
11:17:00 77 Semančík Libor KYS9006 8017129
11:19:00 79 Sláma Richard TKE0303 8017125
11:21:00 81 Bukovac Maroš FBA7601 8518355
11:23:00 83 Papuga Miroslav TKE9002 8200015
11:25:00 85 Franko Stanislav KYS9802 515190

P 2.11 km, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
10:00:00 00 Krupa David TRI7602 8655482 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:00:00 00 Menzelová Zuzana MOV7754 51318 C SKOB Ostrava
10:00:00 00 Máčaj Tomáš 01C75AB 1502726
10:00:00 00 Nováková Ludmila BFM5251 410791 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 00 Vojkůvková Jarmila MOV7152 8162883 C SKOB Ostrava

T 3.66 km, 15 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:52:00 52 Koman Marek FBA7905 8226311
10:54:00 54 Hríbik Miroslav HBB8501 8299901
10:56:00 56 Tomašovič Michal SPE8902 219144 KOB Sokol Pezinok

W21A 4.43 km, 180 m, 21 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:07:00 07 Macinská Jana TKE8651 8019944
10:09:00 09 Pijáková Barbora SPE9451 8133318 KOB Sokol Pezinok
10:11:00 11 Ivanková Sandra TKE0253 8631587
10:13:00 13 Herna Rebecca FBA0553 8665514