Class: H55C
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:14 | |
2. | Wolowczyk Marek | 4HP6300 | UNTS Warszawa | 53:14 | + 1:00 | |
3. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 53:58 | + 1:44 |
4. | Drągowski Robert | 23P5900 | OK!Sport Warszawa | 55:32 | + 3:18 | |
5. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 55:57 | + 3:43 |
6. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 56:12 | + 3:58 |
7. | Kalibán Pavel | SNA5649 | C | TJ START Náchod | 56:18 | + 4:04 |
8. | Bujdosó István | Hungarian Team | 58:58 | + 6:44 | ||
9. | Chládek Josef | ZAM5901 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 59:10 | + 6:56 |
10. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 59:13 | + 6:59 |
11. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 59:23 | + 7:09 |
12. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:25 | + 7:11 |
13. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:41 | + 7:27 |
14. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:39 | + 10:25 |
15. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 62:48 | + 10:34 |
16. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:14 | + 11:00 |
17. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:31 | + 11:17 |
18. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:32 | + 11:18 |
19. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 63:35 | + 11:21 |
20. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 63:38 | + 11:24 |
21. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:19 | + 12:05 |
22. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:39 | + 12:25 |
23. | Holeček Petr | SHK5900 | C | OK Slavia Hradec Králové | 64:52 | + 12:38 |
24. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:13 | + 12:59 |
25. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 66:16 | + 14:02 |
26. | Grundman Martin | CHC5801 | C | K.O.B. Choceň | 66:41 | + 14:27 |
27. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OB Vamberk | 66:57 | + 14:43 |
28. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:50 | + 15:36 |
29. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 68:23 | + 16:09 |
30. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 69:26 | + 17:12 |
31. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:35 | + 17:21 |
32. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 70:37 | + 18:23 |
33. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:06 | + 19:52 |
34. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:34 | + 21:20 |
35. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 75:14 | + 23:00 |
36. | Bořil Petr | SJI6207 | C | OK Jihlava | 75:22 | + 23:08 |
37. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 75:24 | + 23:10 |
38. | Hynek Petr | SNA6302 | C | TJ START Náchod | 77:37 | + 25:23 |
39. | Tichý Boris | DOB5500 | C | KOB Dobruška | 77:51 | + 25:37 |
40. | Tůma Miloš | DOB5600 | C | KOB Dobruška | 79:53 | + 27:39 |
41. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 84:07 | + 31:53 |
42. | Ježek Jiří | PHK6201 | C | OK 99 Hradec Králové | 91:27 | + 39:13 |
43. | Vlček Josef | TYN5602 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 94:35 | + 42:21 |
Guga Romuald | CHC5501 | C | K.O.B. Choceň | DISK |