Class: D35
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 48:26 | |
2. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 49:04 | + 0:38 |
3. | Brodová Gabriela | HAV7152 | C | OB Havířov | 52:43 | + 4:17 |
4. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 54:49 | + 6:23 |
5. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 56:09 | + 7:43 |
6. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 56:14 | + 7:48 |
7. | Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:16 | + 7:50 |
8. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:28 | + 8:02 |
9. | Kozlíková Veronika | KRN7753 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 56:37 | + 8:11 |
10. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:48 | + 8:22 |
11. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 59:34 | + 11:08 |
12. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 59:36 | + 11:10 |
13. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:35 | + 12:09 |
14. | Svačinková Jitka | TVR7750 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 61:30 | + 13:04 |
15. | Čecháčková Šárka | UOL7350 | C | SOB Olomouc | 62:34 | + 14:08 |
16. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:06 | + 14:40 |
17. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:00 | + 15:34 |
18. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:23 | + 15:57 |
19. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 66:18 | + 17:52 |
20. | Bíčánková Jana | SIT7551 | C | OK SILESIA | 66:25 | + 17:59 |
21. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 66:48 | + 18:22 |
22. | Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | 68:28 | + 20:02 |
23. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 68:42 | + 20:16 |
24. | Pannová Vendula | MOV7752 | C | SKOB Ostrava | 68:48 | + 20:22 |
25. | Hrabalová Eva | BFM8051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 69:47 | + 21:21 |
26. | Zajícová Taťána | BFM7752 | C | SKOB Frýdek - Místek | 71:26 | + 23:00 |
27. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 71:43 | + 23:17 |
28. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 74:42 | + 26:16 |
29. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 77:26 | + 29:00 |
30. | Horáčková Vladimíra | MOV7750 | C | SKOB Ostrava | 77:57 | + 29:31 |
31. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 80:45 | + 32:19 |
32. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 81:24 | + 32:58 |
33. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 84:56 | + 36:30 |
34. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 89:29 | + 41:03 |
35. | Černohorská Alena | AOP7652 | C | Orientační Běh Opava | 98:44 | + 50:18 |
36. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 119:15 | + 70:49 |
37. | Urbánková Šárka | SFM7650 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 145:17 | + 96:51 |