Class: D35
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomíčková Dana | TBM8062 | KOS TJ Tesla Brno | 52:49 | ||
2. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 53:00 | + 0:11 | |
3. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 53:29 | + 0:40 | |
4. | La Carbonara Hana | TBM7652 | KOS TJ Tesla Brno | 54:18 | + 1:29 | |
5. | Janíková Marie | UBM7852 | MENISKOS Brno | 55:04 | + 2:15 | |
6. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 56:09 | + 3:20 | |
7. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | KOS TJ Tesla Brno | 56:43 | + 3:54 | |
8. | Sladká Magdalena | PBM8450 | TJ Spartak 1. brněnská | 57:11 | + 4:22 | |
9. | Mahovská Radka | 0420001 | Mahovští | 57:20 | + 4:31 | |
10. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 57:24 | + 4:35 | |
11. | Kinštová Dominka | SJH8051 | SOS Jindřichův Hradec | 57:52 | + 5:03 | |
12. | Sýkorová Iva | VBM8256 | VSK Mendelu Brno | 58:51 | + 6:02 | |
13. | Kočová Lenka | ZBM8160 | SK Brno Žabovřesky | 59:49 | + 7:00 | |
14. | Růžková Kateřina | PBM8554 | TJ Spartak 1. brněnská | 60:09 | + 7:20 | |
15. | Daňková Veronika | SBK8151 | KOB START Blansko | 60:33 | + 7:44 | |
16. | Potužníková Eva | SJH7652 | SOS Jindřichův Hradec | 60:34 | + 7:45 | |
16. | Janováčová Petra | ZBM8558 | SK Brno Žabovřesky | 60:34 | + 7:45 | |
18. | Paulová Hana | CTB7851 | SK OB Chotěboř | 60:45 | + 7:56 | |
19. | Smětáková Ivana | HLV8153 | KČT - OB Holešov | 63:52 | + 11:03 | |
20. | Stehlíková Alžbeta | 0130001 | S-team | 64:01 | + 11:12 | |
21. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 64:37 | + 11:48 | |
22. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 65:00 | + 12:11 | |
23. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | SK Brno Žabovřesky | 65:09 | + 12:20 | |
24. | Smítalová Jana | ZBM8053 | SK Brno Žabovřesky | 65:43 | + 12:54 | |
25. | Křístková Veronika | ZBM8379 | SK Brno Žabovřesky | 66:39 | + 13:50 | |
26. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:53 | + 14:04 | |
27. | Čechová Jitka | VBM8353 | VSK Mendelu Brno | 67:22 | + 14:33 | |
28. | Königová Jana | ZBM8661 | SK Brno Žabovřesky | 67:54 | + 15:05 | |
29. | Malá Alice | TBM7991 | KOS TJ Tesla Brno | 68:13 | + 15:24 | |
30. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 68:55 | + 16:06 | |
31. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 69:05 | + 16:16 | |
32. | Ramachová Magda | PBM8151 | TJ Spartak 1. brněnská | 69:47 | + 16:58 | |
33. | Zapletalová Kamila | KON7979 | KOB Konice | 70:50 | + 18:01 | |
34. | Juřinová Radka | KSU8080 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:36 | + 18:47 | |
35. | Hulsey Martina | 0210001 | TBM | 72:10 | + 19:21 | |
36. | Sedláčková Alžběta | 0020001 | Bafto | 73:44 | + 20:55 | |
37. | Čeřovská Adéla | KON8755 | KOB Konice | 74:12 | + 21:23 | |
38. | Forstová Veronika | PZR8181 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 74:28 | + 21:39 | |
39. | Fleissigová Eva | 0110001 | Rychtářov | 74:31 | + 21:42 | |
40. | Štěpánková Petra | LBM8651 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 76:05 | + 23:16 | |
41. | Pařízková Kateřina | PZR7951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 78:28 | + 25:39 | |
42. | Valenčíková Irena | ZPV7950 | KOB ZPV Prostějov | 81:06 | + 28:17 | |
43. | Sobotková Lenka | TTR8151 | OOB Třebíč | 83:25 | + 30:36 | |
44. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 88:25 | + 35:36 | |
45. | Eliášková Hana | LBM8051 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 92:08 | + 39:19 | |
46. | Václavková Lenka | KON8155 | KOB Konice | 94:31 | + 41:42 | |
47. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | TJ Růžená | 94:43 | + 41:54 | |
48. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 120:34 | + 67:45 | |
49. | Sovová Markéta | PZR7850 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 125:02 | + 72:13 | |
Rychtecká Michaela | 0050001 | TJ Tesla | DISK |