Class: H21B
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | E | K.O.B. Choceň | 10:52 | 9654 | |
2. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | R | SK Brno Žabovřesky | 11:18 | + 0:26 | 9290 |
3. | Vandas Daniel | PHK9805 | E | OK 99 Hradec Králové | 11:23 | + 0:31 | 9220 |
4. | Čech Vít | KAM0311 | R | OK Kamenice | 11:24 | + 0:32 | 9206 |
5. | Průša Dominik | VSP0406 | R | USK Praha | 11:26 | + 0:34 | 9178 |
6. | Gajda Martin | KAM0405 | R | OK Kamenice | 11:35 | + 0:43 | 9053 |
7. | Ullmann Silvan | ZBM9810 | C | SK Brno Žabovřesky | 11:38 | + 0:46 | 9011 |
8. | Stehlík Šimon | ZTC0501 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 11:48 | + 0:56 | 8871 |
9. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | E | OK 99 Hradec Králové | 11:54 | + 1:02 | 8787 |
10. | Melecký Martin | SSU9001 | C | SK Severka Šumperk | 12:10 | + 1:18 | 8563 |
11. | Srb Vladimír | LPU0714 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:13 | + 1:21 | 8521 |
12. | Adámek Filip | TBM0101 | R | KOS TJ Tesla Brno | 12:14 | + 1:22 | 8507 |
13. | Tokár Radim | ZTC0300 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 12:17 | + 1:25 | 8465 |
14. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 12:19 | + 1:27 | 8437 |
15. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 12:24 | + 1:32 | 8367 |
16. | Mareš Albert | DKP0308 | A | Oddíl OB Kotlářka | 12:30 | + 1:38 | 8283 |
17. | Thoř Tomáš | TUR9904 | C | OOB TJ Turnov | 12:39 | + 1:47 | 8157 |
18. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 12:42 | + 1:50 | 8115 |
19. | Hledík Jakub | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 12:49 | + 1:57 | 8017 |
20. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 12:56 | + 2:04 | 7919 |
21. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 12:57 | + 2:05 | 7905 |
22. | Fišer Jan | SNA9302 | C | TJ START Náchod | 12:59 | + 2:07 | 7877 |
23. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 13:17 | + 2:25 | 7625 |
24. | Pipek Ondřej | LPU0203 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:24 | + 2:32 | 7527 |
25. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 13:30 | + 2:38 | 7444 |
25. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 13:30 | + 2:38 | 7444 |
27. | Pova Ondřej | KRL9304 | C | Kometa Kralovice | 13:31 | + 2:39 | 7430 |
28. | Salaba Dan | JIL0404 | A | OK Jilemnice | 13:32 | + 2:40 | 7416 |
29. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 13:44 | + 2:52 | 7248 |
30. | Havliček Albert | PGP0312 | A | SK Praga | 13:52 | + 3:00 | 7136 |
31. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | C | KOS Slavia Plzeň | 13:58 | + 3:06 | 7052 |
32. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 14:05 | + 3:13 | 6954 |
33. | Snížek Martin | DOR0405 | A | OK Dobříš | 14:10 | + 3:18 | 6884 |
34. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 14:25 | + 3:33 | 6674 |
35. | Světnický František | TUR0214 | R | OOB TJ Turnov | 14:36 | + 3:44 | 6520 |
36. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:57 | + 4:05 | 6226 |
37. | Glončák Peter | LCE7901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:41 | + 5:49 | 4771 |