Class: D21K
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Zuzana | SJC8551 | TJ Sportcentrum Jičín | 37:49 | 6161 | ||
2. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | TJ Slavia Hradec Králové | 38:26 | + 0:37 | 6063 | |
3. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | SKOB Ostrov | 38:49 | + 1:00 | 6002 | |
4. | Otrubová Johana | KON7852 | KOB Konice | 39:07 | + 1:18 | 5955 | |
5. | Matějů Kateřina | VLI8054 | Slavia Liberec orienteering | 39:28 | + 1:39 | 5899 | |
6. | Novotná Barbora | TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis | 40:00 | + 2:11 | |||
7. | Skripniková Petra | SCP8656 | OK Sparta Praha | 42:07 | + 4:18 | 5480 | |
8. | Gabrovská Lucie | TAP8854 | KOB TRETRA Praha | 42:43 | + 4:54 | 5385 | |
9. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 44:00 | + 6:11 | 5181 | |
9. | Mervartová Kristýna | ZBM9160 | SK Žabovřesky Brno | 44:00 | + 6:11 | ||
11. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 44:50 | + 7:01 | 5049 | |
12. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:55 | + 8:06 | 4878 | |
13. | Štoková Mariana | DKP8158 | Oddíl OB Kotlářka | 46:22 | + 8:33 | 4806 | |
14. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:44 | + 8:55 | 4748 | |
15. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 46:59 | + 9:10 | 4709 | |
16. | Štefková Lucie | VBM8254 | VSK Mendelu Brno | 47:52 | + 10:03 | 4569 | |
17. | Pavlásková Alena | LDC8652 | KOB Děčín | 50:08 | + 12:19 | 4210 | |
18. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 50:33 | + 12:44 | 4144 | |
19. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Přátelé orientačního běhu Opava | 51:02 | + 13:13 | 4067 | |
20. | Ondrová Kateřina | SKV8951 | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:44 | + 13:55 | 3956 | |
21. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:57 | + 14:08 | 3922 | |
22. | Pekárková Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 54:46 | + 16:57 | 3476 | |
23. | Jirků Martina | TUR8750 | OOB TJ Turnov | 55:47 | + 17:58 | 3315 | |
24. | Baštová Martina | LPU8453 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:26 | + 19:37 | 3054 | |
25. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | SOK TJ Turnov | 59:32 | + 21:43 | 2721 | |
26. | Batobolotová Balzhima | TAP8751 | KOB TRETRA Praha | 65:20 | + 27:31 | 1802 | |
27. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | KOB Konice | 66:47 | + 28:58 | 1573 | |
28. | Smržová Pája | LPM OK Lokomotiva Plzeň | 71:45 | + 33:56 | |||
29. | Smrčková Věra | KSU7373 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 73:17 | + 35:28 | 543 | |
30. | Pullmanová Daniela | PLU8450 | TJ Sokol Plumlov | 73:24 | + 35:35 | ||
31. | Špinková Markéta | 44C8550 | Neregistrovaní | 73:43 | + 35:54 | ||
32. | Pološčuková Lucie | SMB9051 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 76:47 | + 38:58 | 0 | |
33. | Budilová Jana | KUL8150 | KOB Ústí nad Labem | 82:23 | + 44:34 | ||
34. | Prouzová Jitka | DKP9152 | Oddíl OB Kotlářka | 86:13 | + 48:24 | 0 | |
Zurinková Jana | EKP VŠTJ Ekonom Praha | DNS | |||||
Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | DNS | 0 | |||
Zayats Inna | LPM9353 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS | 0 | |||
Peterková Viktorie | LLI7551 | TJ Loko Liberec | DNS | 0 | |||
Krtičková Michaela | KON7975 | KOB Konice | DNS | 0 |