Class: H45C
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice z.s. | 41:44 | |
2. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | Sportovní klub orientačního běhu HOBES Horní Benešov, z. s. | 48:12 | + 6:28 |
2. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 48:12 | + 6:28 |
4. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk, z.s. | 51:08 | + 9:24 |
5. | Nadera Dariusz | 999 | C | CX80 Poslka | 51:12 | + 9:28 |
6. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 52:51 | + 11:07 |
7. | Láznička Robert | TZL6309 | C | Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. | 52:53 | + 11:09 |
8. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 53:00 | + 11:16 |
9. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 53:09 | + 11:25 |
10. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. | 53:19 | + 11:35 |
11. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 53:25 | + 11:41 |
12. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 55:23 | + 13:39 |
13. | Kunz Petr | OTK6910 | C | TJ Jiskra Otrokovice, z.s. | 55:56 | + 14:12 |
14. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 59:10 | + 17:26 |
15. | Galík Svatopluk | TZL6301 | C | Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. | 60:19 | + 18:35 |
16. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. | 61:17 | + 19:33 |
17. | Janeček Jiří | CEL6827 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 61:35 | + 19:51 |
18. | Láznička Libor | TZL6701 | C | Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. | 62:22 | + 20:38 |
19. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 62:23 | + 20:39 |
20. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice z.s. | 62:32 | + 20:48 |
20. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 62:32 | + 20:48 |
22. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 62:34 | + 20:50 |
23. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | TJ Slezan Opava | 62:47 | + 21:03 |
24. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT-OB Holešov | 62:50 | + 21:06 |
25. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 63:18 | + 21:34 |
26. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 63:41 | + 21:57 |
27. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | Orientační běh Havířov, z.s. | 64:24 | + 22:40 |
28. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | Sportovní klub orientačního běhu Bruntál | 65:14 | + 23:30 |
29. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | Sportovní klub orientačního běhu Ostrava | 65:40 | + 23:56 |
30. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. | 65:49 | + 24:05 |
31. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 65:56 | + 24:12 |
32. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 66:28 | + 24:44 |
33. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering z.s. | 67:31 | + 25:47 |
34. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. | 69:23 | + 27:39 |
35. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 69:55 | + 28:11 |
36. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | 73:05 | + 31:21 |
37. | Kaděra Pavel | HAV7100 | C | Orientační běh Havířov, z.s. | 74:28 | + 32:44 |
38. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 75:06 | + 33:22 |
39. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | Sportovní klub orientačního běhu Ostrava | 76:06 | + 34:22 |
40. | Riessler Otto | OTK6800 | C | TJ Jiskra Otrokovice, z.s. | 76:44 | + 35:00 |
41. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 77:04 | + 35:20 |
42. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava, z.s. | 77:27 | + 35:43 |
43. | Strýček Jiří | ADA6701 | C | Spartak Adamov, z. s. | 77:28 | + 35:44 |
44. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 80:26 | + 38:42 |
45. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | TJ Zlaté Hory | 81:55 | + 40:11 |
46. | Novotný Petr | NNN6711 | C | Neregistrovaní (NNN) | 83:30 | + 41:46 |
47. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | Spolek orientačních běžců Olomouc | 85:14 | + 43:30 |
48. | Řezanina Lubomír | ZVS6601 | C | Tělovýchovná jednota Zbrojovka Vsetín, o.s. | 85:32 | + 43:48 |
49. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | Sportovní klub orientačního běhu Ostrava | 88:48 | + 47:04 |
50. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov | 93:00 | + 51:16 |
51. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. | 94:19 | + 52:35 |
52. | Kunath Pavel | MOV7200 | C | Sportovní klub orientačního běhu Ostrava | 112:49 | + 71:05 |
53. | Rýc-Bednář René | MOV7001 | C | Sportovní klub orientačního běhu Ostrava | 124:24 | + 82:40 |
Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | DISK |